2006

Annonse:

19981999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 ♦ 2014  ♦ 2015   ♦ 2016

 

Stockholm Indoor

Tid 29. – 30. desember 2006

Vinner: Magic System

Toer: Kulufornia

 

København Indoor

Tid 16. – 17. desember 2006

Vinner: Frontlinien

Toer: Tossa United

 

Stavanger Indoor

Tid 08. – 12. desember 2006

Vinner: Svensens Utvalgte

Toer: Funky Fresh

 

Bergen Indoor

Tid 08. – 12. desember 2006

Vinner: Fana Elite

Toer: No use for a name

 

Kristiansand Indoor

Tid 03. desember  2006

Vinner: Smallsand City United

Toer: The Gunthers

 

Trondheim Indoor

Tid  17. – 19. og 24. – 26. november 2006

Vinner: Kosovo Trondheim

Toer: Valley Farmers

 

Stavanger Indoor

Tid 17. – 19. november 2006

Vinner: Bohica

Toer: Storm Liland Team

 

København Indoor

Tid  18. – 19.november 2006

Vinner: Frederiksberg Boldklub

Toer: Dehlsen & Sønner

 

Bergen Indoor

Tid 17. – 19. november 2006

Vinner: Knuusedabbeteam

Toer: Fana Elite

 

Kristiansand Indoor

Tid 19. november  2006

Vinner: Pakkerigøtta

Toer: Bukkan

 

Skandinavisk Mesterskap/NM i Kristiansand

Tid 10. – 12. november 2006

Skandinavisk mester (elite): Haugerud Futsal

Skandinavisk Cupmester: Flamuri

SIS-mester: Flamuri

 

Stockholm Indoor

Tid 3. – 5. november 2006

Vinner: Svenskarna

Toer: Red Sea

 

Oslo Indoor

Tid 27. – 29. oktober 2006

Vinner: Kautokeino Kickers

Toer: Asmara

 

København Indoor

Tid 28. – 29. oktober 2006

Vinner: Indoor Knights

Toer: Døvebanen

 

Kristiansand Indoor

Tid 29. oktober 2006

Vinner: Black Jack

Toer: Pakkerigøtta

 

Bergen Indoor

Tid 28. – 29. oktober 2006

Vinner: Viegra

Toer: Stars

 

Kristiansand Indoor

Tid 13. oktober 2006

Vinner: The Gunthers

Toer: The Lucky Ones

 

Stavanger Indoor

Tid 13. – 15. oktober 2006

Vinner: Baski Oilers

Toer: SK Hiskjo

 

Trondheim Indoor

Tid 13. – 15. oktober 2006

Vinner: Kosovo Trondheim

Toer: Løsmagan

 

Oslo Indoor

Tid 6. – 8. oktober 2006

Vinner: Team Kappa

Toer: Kewell

 

Bergen Indoor

Tid 7. – 8. oktober 2006

Vinner: Boca Juniors Bergen

Toer: United City FC

 

Oslo Indoor

Tid 16. – 17. september 2006

Vinner: Pak FC

Toer: Velez

 

Bergen Indoor

Tid 16. – 17. september 2006

Vinner: Bjørgvin Futsal

Toer: Geidaringane

 

Trondheim Indoor

Tid 15. – 17. september 2006

Vinner: Kosovo Trondheim

Toer: Bambuchosi

 

Bergen Indoor

Tid 26. – 27. august 2006

Vinner: Boca Juniors Bergen

Toer: Flukten fra Absalon

 

Trondheim Indoor

Tid 26. – 28. mai 2006

Vinner: Kosovo Trondheim

Toer: Karan

 

Bergen Indoor

Tid 21. mai 2006

Vinner: Goodfellas

Toer: Pojkarna som busar

 

Oslo Indoor

Tid 12. – 14. mai 2006

Vinner: 8ball indoor

Toer: Sognsvann Grill og Gymsokk

 

Trondheim Indoor

Tid 28. – 30.april 2006

Vinner: Nidaros Futsal

Toer: Rosendal Futsal

 

Bergen Indoor

Tid 29. – 30. mars 2006

Vinner: El Ormigas

Toer: Gaucho

 

Oslo Indoor

Tid 21. – 23. april 2006

Vinner: Lekestue

Toer: ViStiller

 

Stockholm Indoor

Tid 01. april 2006

Vinner: Varan

Toer: Apelsinlundens FK

 

Oslo Indoor

Tid 24. – 26. mars 2006

Vinner: Lekestue

Toer: Flamuri

 

Trondheim Indoor

Tid 17. – 19. mars 2006

Vinner: Bosnia Trondheim

Toer: Diarmadonas

 

Bergen Indoor

Tid 17. – 19. mars 2006

Vinner: Kraftkarene

Toer: Hajduk Bergen

 

Stavanger Indoor

Tid  10. – 12. mars 2006

Vinner: Bolla

Toer: Kongemenn

 

Kristiansand Indoor

Tid 12. mars 2006

Vinner:  Terns Soldater

Toer: Bergflettefamilien

 

Stockholm Indoor

Tid 03. – 04. mars 2006

Vinner: Team Kedde

Toer: Abbo

 

Oslo Indoor

Tid 24 – 26 februar 2006

Vinner: Astra

Toer: Julegløgg

 

København Indoor

Tid:  25. – 26. februar 2006

Vinner: The Driblers

Toer: Amazigh

 

Stavanger Indoor

Tid  17. – 19. februar 2006

Vinner: Bandidos

Toer: Kongemenn

 

Kristiansand Indoor

Tid 19. februar 2006

Vinner: Pakkerigøtta

Toer: Terns Soldater

 

Bergen Indoor

Tid 10. – 12. februar 2006

Vinner: Julegløgg

Toer: Hajduk Split

 

Trondheim Indoor

Tid 03 – 05 februar 2006

Vinner: Diarmadonas

Toer: New Deal

 

København Indoor

Tid:  28. – 29. januar 2006

Vinner: The Driblers

Toer: Frontlinien

 

Stavanger Indoor

Tid  27. – 29. januar 2006

Vinner: Bolla

Toer: Bandidos

 

Oslo Indoor

Tid 27 – 29 januar 2006

Vinner:  Farmerlaget

Toer: Team Truncus

 

Bergen Indoor

Tid 20. – 22. januar 2006

Vinner: Julegløgg

Toer: Hajduk Split

 

Kristiansand Indoor

Tid 22. januar 2006

Vinner: Pakkerigøtta

Toer: Bergflettefamilien

 

Trondheim Indoor

Tid 06 – 08 januar 2006

Vinner: Bambuchosi

Toer: 5 Konger og en Løve

 

Oslo Indoor

Tid 06 – 08 januar 2006

Vinner: Team Truncus

Toer: Farmerlaget

Tid 10. – 12. november 2006

Skandinavisk mester (elite): Haugerud Futsal

Skandinavisk Cupmester: Flamuri

SIS-mester: Flamuri