2008

Annonse:

19981999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 ♦ 2014  ♦ 2015   ♦ 2016

 

Trondheim Indoor

Tid:  19. – 21. desember 2008

Vinner:  Frøya Feskarlag

Toer: De Syv Søstre

 

Stavanger Indoor

Tid:  19. – 21. desember 2008

Vanlig klasse

Vinner: Maximus

Toer: Squin Squinth

 

Elite klasse

Vinner: Haugaland Futsal E

Toer:  Ganddal Futsal E

 

Trondheim Indoor

Tid:  12. – 14. desember 2008

Vinner: Ravnkloa Futsal

Toer: Fontvella FC

 

Oslo Indoor

Tid:  12. – 14. desember 2008

Vanlig klasse

Vinner: Kosova Futsal

Toer: Littavhvert

 

Elite klasse

Vinner: Åkrene Futsal E

Toer: Hønefoss Futsal E

 

Kristiansand Indoor

Tid:  12. – 14. desember 2008

Vinner: Vågsbygd gutta

Toer: Nøtteknekkeran

 

Bergen Indoor

Tid: 12. og 14. desember  2008

Vinner: Snake&Combat

Toer: Sjøsaugana FK

 

Bergen Indoor

Tid:  28. – 30. november 2008

Vinner: Sportsklubben Hajduk Bergen

Toer: Hvite Stjerne

 

Kristiansand Indoor

Tid:  21. og 23. november  2008

Vanlig klasse

Vinner: Tobienborg Futsal

Toer: Vågsbygd Futsal

 

Stavanger Indoor

Tid:  21. – 23. november 2008

Vanlig klasse

Vinner: Maximus

Toer: Fallom

 

Elite klasse

Vinner: Sandnes Futsal Elite

Toer: Haugaland Futsal E

 

Oslo Indoor

Tid: 7. – 9. november  2008

Vanlig klasse

Vinner: Blackout

Toer: Dilla på Lilla

 

Elite klasse

Vinner: Marienlyst Futsal Elite

Toer:  Haugerud Futsal Elite

 

Bergen Indoor

Tid:  7. – 9. november 2008

Vanlig klasse

Vinner: Sportsklubben Hajduk Bergen

Toer: Krohnsminde Futsal

 

København Indoor

Tid:  1. – 2. november 2008

Vinner: CPH Potentia

Toer: El Moro

 

Oslo Indoor

Tid: 31. oktober – 2. november  2008

Vanlig klasse

Vinner: Samemafiaen

Toer: Sportsklubben Hajduk Bergen Oslo

 

Elite klasse

Vinner: Lillestrøm Futsal E

Toer: Haugerud Futsal Elite

 

Kristiansand Indoor

Tid: 24. og 26. oktober  2008

Vanlig klasse

Vinner: Stickupkidz

Toer: Laksekongan

 

Elite klasse

Vinner: Tobienborg Futsal Elite

Toer: Vågsbygd Futsal E

 

StavangerIndoor

Tid:  24. – 26. oktober 2008

Vanlig klasse

Vinner: Sportsklubben Hajduk Bergen Stv

Toer: Dream Team Stvg

 

Elite klasse

Vinner: Haugaland Futsal E

Toer: Sandnes Futsal Elite

 

Trondheim Indoor

Tid: 10. – 12. oktober  2008

Vinner: Fontvella FC

Toer: Kosovo Trondheim

 

Bergen Indoor

Tid: 10. – 12. oktober 2008  2008

Vinner: Sportsklubben Hajduk Bergen

Toer: Hvite Stjerne

 

Oslo Indoor

Tid:  10. – 12. oktober 2008

Vanlig klasse

Vinner: Dønski FC

Toer: Lukekameratene FC

 

Elite klasse

Vinner: Velta Futsal

Toer: Oslo Vest Futsal E

 

Bergen Indoor

Tid:  19. og 21. september 2008

Vinner: Sportsklubben Hajduk Bergen

Toer: Boca Juniors Bergen

 

Trondheim Indoor

Tid: 12. – 14. september  2008

Vinner: New Deal

Toer: Kolsås Amigoz Futsal

 

Bergen Indoor

Tid: 29. – 31. august  2008

Vinner: Bønes Aires

Toer: Hvite Stjerne

 

Skandinavisk Mesterskap/NM 2008 i Kristiansand

Tid 11. – 13. jul 2008

Skandinavisk mester: Nordberg Futsal

 

Trondheim Indoor

Tid: 09. – 11. mai  2008

Vinner: Kosovo Trondheim

Toer: Jalla Gutan

 

Bergen Indoor (off-season)

Tid:  09. – 11. mai 2008

Vinner: No Use For A Name

Toer: Chica Sambas

 

Bergen Indoor (off-season)

Tid: 04. – 06. april  2008

Vinner: United City FC

Toer: Krohnsminde Futsal

 

Trondheim Indoor

Tid:  14. – 16. mars 2008

Vinner:  Ravnkloa Futsal

Toer: Kollen Allstars

 

Oslo Indoor

Tid: 14. – 16. mars  2008

Vanlig klasse

Vinner: Kebabgutta

Toer: Real Oslo C.F.

 

Elite klasse

Vinner: Sandefjord Futsal E

Toer: Marienlyst Futsal Elite

Bergen Indoor

Tid: 29. februar – 2. mars  2008

Vinner: No Use For A Name

Toer: Hvite Stjerne

 

Stavanger Indoor

Tid: 29. februar – 02. mars  2008

Vanlig klasse

Vinner: Fallom

Toer: Stavanger Øst

 

Elite klasse

Vinner: Sandnes Futsal Elite

Toer: Sør Rogaland Futsal

Kristiansand Indoor

Tid: 29. februar – 1. mars  2008

Vinner: Randesund Futsal

Toer: Elektro-Sivert Kr.sand

 

Trondheim Indoor

Tid: 22. – 24. februar  2008

Vinner: Fontvella FC

Toer: Ravnkloa Futsal

 

Oslo Indoor

Tid: 15. – 17. februar  2008

Vanlig klasse

Vinner: Littavhvert

Toer: La Cosa Nostra

 

Elite klasse

Vinner: Sinsen Futsal Elite

Toer: Sandefjord Futsal E

Stavanger Indoor

Tid: 08. – 10. februar  2008

Vanlig klasse

Vinner: Sportsklubben Hajduk Bergen Stv

Toer: Fallom

 

Elite klasse

Vinner: Sør Rogaland Futsal

Toer: Sandnes Futsal Elite

 

Bergen Indoor

Tid: 08. – 10. februar  2008

Vinner: FK Kinsek

Toer: Boca Juniors Bergen

 

Kristiansand Indoor

Tid: 3.februar  2008

Vanlig klasse

Vinner: The Reds

Toer: KSI Futsal

 

Elite klasse

Vinner: Tobienborg Futsal Elite

Toer: Kvarstein futsal

København Indoor

Tid: 26. – 27. januar  2008

Vinner: Kun en Pibe

Toer: Real mardin

 

Stavanger Indoor

Tid: 25. – 27. januar  2008

Vanlig klasse

Vinner: Bygdasamba

Toer: FC Fukien

 

Elite klasse

Vinner: Sør Rogaland Futsal

Toer: Haugaland Futsal E

 

Oslo Indoor

Tid: 25. – 27. januar  2008

Vanlig klasse

Vinner: Romsås Futsal

Toer: Bislett Futsal

 

Elite klasse

Vinner: Haugerud Futsal Elite

Toer: Sandefjord Futsal E

Bergen Indoor

Tid: 18. – 20. januar  2008

Vanlig klasse

Vinner: Bønes Aires

Toer: Gurka

 

Elite klasse

Vinner: Bjørgvin Futsal Elite

Toer: Loddefjord futsal E

Trondheim Indoor

Tid: 11. – 13. januar  2008

Vanlig klasse

Vinner: Vega Futsal

Toer: FK Silkefot

Kristiansand Indoor

Tid: 11. – 12. januar  2008

Vanlig klasse

Vinner: Dan Allstars

Toer: KSI Futsal

 

Elite klasse

Vinner: Kvarstein futsal

Toer: Mandal Futsal