2010

Annonse:

19981999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 ♦ 2014  ♦ 2015   ♦ 2016

 

Stavanger Indoor

Tid: 17. – 19. des 2010

Vinner: Ganddal Futsal
Toer: Grødem Futsal

 

Trondheim Indoor (NB: Kvinneklasse ikke registrert)

Tid: 17. – 19. des 2010

Herreklasse
Vinner: Jalla Gutan
Toer: Sverresborg Futsal
Kvinneklasse

Vinner:

Toer:

 

Oslo Indoor 

Tid: 10. og 12. des 2010

Vinner: Wannabe
Toer: Torg 77

 

Kristiansand Indoor

Tid: 12. des 2010

Vinner: KSI Futsal
Toer: Fc Peja

 

Bergen Indoor 

Tid: 10. – 12. des 2010

Vinner: Bønes Aires
Toer: Bazinga Futsal

 

Kristiansand Indoor

Tid: 28. nov  2010

Vinner: KSI Futsal
Toer: Laksekongan

 

Oslo Indoor 

Tid: 26. – 28. nov 2010

Vinner: Etterstad Futsal
Toer: Oppegårdsgutta

 

Bergen Indoor

Tid: 26. – 28. nov 2010

Vinner: Mozartkulene
Toer: Bønes Aires

 

Stavanger Indoor

Tid: 19. – 21. nov 2010

Vinner: Dukati
Toer: Ganddal Futsal

 

Trondheim Indoor

Tid: 12. – 14. nov 2010

Vinner: Jalla Gutan
Toer: Amigoz

 

Bergen Indoor

Tid: 12. – 14- nov 2010

Vinner: Ludo
Toer: Boca Juniors Bergen

 

Oslo Indoor 

Tid: 22. – 24. okt 2010

Vinner: Torg 77
Toer: Street Fighters

 

Kristiansand Indoor

Tid: 22. – 24. okt 2010

Vinner: Tobienborg Futsal
Toer: Laksekongan

 

Bergen Indoor 

Tid: 22. – 24. okt 2010

Vinner: Bønes Aires
Toer: Din Mor United

 

Stavanger Indoor

Tid: 15. – 17. okt 2010

Vinner: 1-2-3
Toer: Fallom

 

Trondheim Indoor 

Tid: 15. – 17. okt 2010

Vinner: Kollen Allstars
Toer: Happy Campers Tr.heim

 

Trondheim Indoor

Tid: 01. – 03. okt 2010

Vinner: Amigoz
Toer: Store Hyller FC

 

Oslo Indoor 

Tid: 07. – 09. mai 2010

Vinner: Street Fighters
Toer: La Cosa Nostra

 

Kristiansand Indoor (NB: Ikke registrert)

Tid: 07. – 09. mai 2010

Vinner:
Toer:

 

Trondheim Indoor

Tid: 07. – 09. mai 2010

Vinner: Kosovo Trondheim
Toer: Othilienborg Futsal

 

Stavanger Indoor

Tid: 07. – 09. mai 2010

Vinner: Fallom
Toer: Rassnils

 

Bergen Indoor

Tid: 07. – 09. mai 2010

Vinner: Bønes Aires
Toer: Din Mor United

 

Stavanger Indoor

Tid: 16. – 18. april 2010

Vinner: Bandidos/Stavanger Futsal
Toer: Fallom

 

Bergen Indoor

Tid: 09. – 11. april 2010

Vinner: Hynung IL
Toer:  Din Mor United

 

Oslo Indoor

Tid: 19. – 21. mars 2010

Vinner: La Cosa Nostra
Toer:  Street Fighters

 

Kristiansand Indoor

Tid: 19. – 21. mars 2010

Vinner: Tobienborg Futsal
Toer: Team Robstad

 

Trondheim Indoor 

Tid: 19. – 21. mars 2010

Vinner: Happy Campers Tr.heim
Toer: Strinda Stars/Trondheim Futsal

 

Stavanger Indoor

Tid: 19. – 21. mars 2010

Vinner: Bandidos/Stavanger Futsal
Toer: 1-2-3

 

Bergen Indoor 

Tid: 12. – 14. mars 2010

Vinner:  Boca Juniors Bergen
Toer: Knuusedabbeteam

 

Oslo Indoor 

Tid: 26. – 28. februar 2010

Vinner: FC Lindeberg
Toer: Street Fighters

 

Kristiansand Indoor

Tid: 26. – 28. februar 2010

Vinner: Laksekongan
Toer: KSI Futsal

 

Stavanger Indoor

Tid: 26. – 28. februar 2010

Vinner: Bandidos/Stavanger Futsal
Toer: Los ex-madlas

 

Bergen Indoor 

Tid: 05. – 07. februar 2010

Vinner: Fc Catalunya
Toer: Albion Futsal

 

Kristiansand Indoor

Tid: 29. – 31. januar 2010

Vinner: Janda FC
Toer: CAB

Trondheim Indoor

Tid: 29. – 31. januar 2010

Vinner: Strinda Stars/Trondheim Futsal
Toer: Serie A
Stavanger Indoor

Tid: 22. – 24. januar 2010

Vinner: Loconinhos 2011
Toer: Soulja Boiz

 

Bergen Indoor

Tid: 22. – 24. januar 2010

Vinner: Sossvoll Athletic
Toer: Fjellbu

 

Oslo Indoor 

Tid: 08. – 10. januar 2010

Vinner: Torg 77
Toer: Østerdalsjønn

 

Trondheim Indoor

Tid: 08. – 10. Januar 2010

Vinner: Leangen Futsal
Toer: Pumas