Mesterligaen 2012: Kampoversikt og resultater

Annonse: Kampoversikt og resultater fra UEFS Champions League 2012, Otrokovice, Tsjekkia UEFS Champions League May 26th – May 30th, Otrokovice, Tsjekkia Gruppe A: Chemcomex Prague (Czech Republic) VBA Vauvert (France) Napoli (Italia) Gruppe B: Spartak Moscow (Russia) Zilina (Slovakia) 1-2-3 […]
Annonse:

Kampoversikt og resultater fra UEFS Champions League 2012, Otrokovice, Tsjekkia

UEFS Champions League May 26th – May 30th, Otrokovice, Tsjekkia

Gruppe A:

Chemcomex Prague (Czech Republic)

VBA Vauvert (France)

Napoli (Italia)

Gruppe B:

Spartak Moscow (Russia)

Zilina (Slovakia)

1-2-3 Rogaland Futsal (Norway)

Gruppe C:

Lag 1: Vlikij Novgorod (Russia)

Lag 2: Ripoll (Catalonia)

Lag 3: LK KSI Futsal* (Norway)

Laksekongan har opplevd store problemer med spillertroppen, og registrerte KSI-spillere.

Gruppe D:

Lag 1: SMR Zlin (Russia)

Lag 2: Gomel (Belarus)

 

Kamptider:

Saturday 26.5.

13.00 1 Chemcomex Praha – VHBA Vauvert 6-0 (4-0)

14.30 2 Nizhnaja Volga Saratov – CONFORSA Ripoll 4-(2 2-0)

16.00 Slavnostní zahájení/Opening Ceremony

17.30 3 SPARTAK Moskva – LIPINO Zilina 4-5 (3-3)

19.00 4 SMR PLUS Zlín – VRZ Gomel 0-1 (0-0)

 

Sunday 27.5.

15.00 5 CHEMCOMEX Praha – PRO VIRIBUS CICCIANO Napoli 5-0 (3-0)

17.00 6 SPARTAK Moskva  1-2-3 Rogaland 9-1 (5-1)

19.00 7 Nizhnaja Volga Saratov – LK KSI Kristiansand 16-1 (7-0)


 

Monday 28.5.

13.00 8 VHBA Vauvert – PRO VIRIBUS CICCIANO Neapol 12:1 (6:1)

15.00 9 COMFORSA Ripoll – LK KSI Kristiansand 5:3 (0:1)

17.00 10 LIPINO Žilina – 1-2-3 Rogaland Stavanger 8:4 (6:1)

19.00 11 VRZ Gomel – SMR PLUS Zlín 4:2 (3:0)

 

Group A Games Winner Draw Penalty Plus Lost Points Score
1 Chemcomex Praha 2 2 0 0 0 6 11:0
2 VHBA Vauvert 2 1 0 0 1 3 12:7
3 PRO VIRIBIUS CICCIANO Neapol 2 0 0 0 2 0 1:17

Group B Games Winner Draw Penalty Plus Lost Points Score
1 Lipino Žilina 2 2 0 0 0 6 13:8
2 Spartak Moscow 2 1 0 0 1 3 13:6
3 1-2-3 Rogaland 2 0 0 0 2 0 5:17

Group C Games Winner Draw Penalty Plus Lost Points Score
1 Volga Saratov 2 2 0 0 0 6 20:3
2 Conforsa Ripoll 2 1 0 0 1 3 7:7
3 LK KSI Kristiansand 2 0 0 0 1 0 4:21

Group D Games Winner Draw Penalty Plus Lost Points Score
1 VRZ Gomel 2 2 0 0 0 6 5:2
2 SMR Futsal Zlín 2 0 0 0 2 0 2:5

 

Thursday 29.5.

11:00 A3 – B3 9. – 10. place: PRO VIRIBIUS Napoli – Rogaland Stavanger 5:6(2:3)

13:00 QF1: Chemcomex Praha – Conforsa Ripoll 4:3 (2:2)

15:00 QF4: VRZ Gomel – VHBA Vauvert 7:2 (2:1)

17:00 QF3: Volga Saratov – Spartak Moscow 4:2 (1:1)

19:00 QF2: Lipino Žilina – SMR Futsal Zlín 8:10 (2:2)

 

 

Wednesday 30.5.

10,00 18 Winner 13 – Winner 14 Semifinal Chemcomex Praha – SMR plus Zlín 3:1 (2:0)

11,00 19 Winner 16 – Winner 17 Semifinal 2: Volga Saratov – VRZ Gomel (1:3)


12,00 20 3B – 3C

13.00 21 Looser 13 – Looser 14

14,00 22 Looser 16 – Looser17

16,00 23 Winner 21 – Winner 22 5 th

17,00 24 Looser 21 – Looser22 7th place game

18,30 25 Winner 18 – Winner 19 final

20,00 Closing ceremony

Please follow and like us:
error
Annonse: