IFS Futsal-NM 2012: Gruppeoppsett

Her er gruppeoppsettet for IFS Futsal-NM 2012.
Annonse:

Snart braker NM løs i Ekeberghallen, 09.-11. november!

Gruppeoppsett i IFS Futsal-NM 09.-11- november i Ekeberghallen, Oslo

 

Fredag 09.11

 

2000-2230

 

Pulje 1 Bane 1

 

Lag 1 Serie A (Trondheim)

Lag 2 Bingefotball (Oslo)

Lag 3 Daugava FIK (Oslo)

Lag 4 Djerv Dvergbjerk (Kristiansand)

Lag 5 Drolsum Fotball (Oslo)

 

2000 Serie A (Trondheim) – Bingefotball (Oslo)

2015 Daugava FIK (Oslo) – Djerv Dvergbjerk (Kristiansand)

2030 Drolsum Fotball (Oslo) – Serie A (Trondheim)

2045 Bingefotball (Oslo) – Daugava FIK (Oslo)

2100 Djerv Dvergbjerk (Kristiansand) – Drolsum Fotball (Oslo)

2115 Serie A (Trondheim) – Daugava FIK (Oslo)

2130 Bingefotball (Oslo) – Djerv Dvergbjerk (Kristiansand)

2145 Drolsum Fotball (Oslo) – Daugava FIK (Oslo)

2200 Serie A (Trondheim) – Djerv Dvergbjerk (Kristiansand)

2215 Bingefotball (Oslo) – Drolsum Fotball (Oslo)

 

 

Pulje 2 Bane 2

 

Lag 1 KSI Futsal (Kristiansand)

Lag 2 Street Fighters (Oslo)

Lag 3 Bibo Futsal (Oslo)

Lag 4 Tyholt Futsal (Trondheim)

Lag 5 Team Technique (Oslo)

 

2000 KSI Futsal (Kristiansand) – Street Fighters (Oslo)

2015 Bibo Futsal (Oslo) – Tyholt Futsal (Trondheim)

2030 Team Technique (Oslo) – KSI Futsal (Kristiansand)

2045 Street Fighters (Oslo) – Bibo Futsal (Oslo)

2100 Tyholt Futsal (Trondheim) – Team Technique (Oslo)

2115 KSI Futsal (Kristiansand) – Bibo Futsal (Oslo)

2130 Street Fighters (Oslo) – Tyholt Futsal (Trondheim)

2145 Team Technique (Oslo) – Bibo Futsal (Oslo)

2200 KSI Futsal (Kristiansand) – Tyholt Futsal (Trondheim)

2215 Street Fighters (Oslo) – Team Technique (Oslo)

 

 

Pulje 3 Bane 3

 

Lag 1 El Clasico (tidl.Wannebe) (Oslo)

Lag 2 Pumas (Trondheim)

Lag 3 Modo Fácil Futsal (Oslo)

Lag 4 Here for Beer

Lag 5 OIL Galaxy (Trondheim)

Første kamp i denne gruppen blir El Clasico mot Here for Beer kl 2000. Oppdatert oppsett vil henge på oppslagstavlen.

2000 El Clasico (tidl.Wannebe) (Oslo) – Pumas (Trondheim)

2015 Modo Fácil Futsal (Oslo) – Lag kommer

2030 OIL Galaxy (Trondheim) – El Clasico (tidl.Wannebe) (Oslo)

2045 Pumas (Trondheim) – Modo Fácil Futsal (Oslo)

2100 Lag kommer – OIL Galaxy (Trondheim)

2115 El Clasico (tidl.Wannebe) (Oslo) – Modo Fácil Futsal (Oslo)

2130 Pumas (Trondheim) – Lag kommer

2145 OIL Galaxy (Trondheim) – Modo Fácil Futsal (Oslo)

2200 El Clasico (tidl.Wannebe) (Oslo) – Lag kommer

2215 Pumas (Trondheim) – OIL Galaxy (Trondheim)

 

 

 

 

 

Lørdag 10.11

 

0900-1130

 

Pulje 4 Bane 1

 

Lag 1 Trønderbataljonen (Oslo)

Lag 2 NHHI Croquet (Bergen)

Lag 3 Neste Generasjon (Stavanger)

Lag 4 SKÆKK (Kristiansand)

Lag 5 AC Strenua (Oslo)

 

0900 Trønderbataljonen (Oslo) – NHHI Croquet (Bergen)

0915 Neste Generasjon (Stavanger) – SKÆKK (Kristiansand)

0930 AC Strenua (Oslo) – Trønderbataljonen (Oslo)

0945 NHHI Croquet (Bergen) – Neste Generasjon (Stavanger)

1000 SKÆKK (Kristiansand) – AC Strenua (Oslo)

1015 Trønderbataljonen (Oslo) – Neste Generasjon (Stavanger)

1030 NHHI Croquet (Bergen) – SKÆKK (Kristiansand)

1045 AC Strenua (Oslo) – Neste Generasjon (Stavanger)

1100 Trønderbataljonen (Oslo) – SKÆKK (Kristiansand)

1115 NHHI Croquet (Bergen) – AC Strenua (Oslo)

 

 

 

0900-1130

 

Pulje 5 Bane 2

 

Lag 1 Laksekongan (Kristiansand)

Lag 2 Oppsal Futsal (tidl.Energie) (Oslo)

Lag 3 Soulja Boiz (Stavanger)

Lag 4 Scorgasm Futsal (Bergen)

Lag 5 Phollo Fantasy (Trondheim)

 

0900 Laksekongan (Kristiansand) – Oppsal Futsal (tidl.Energie) (Oslo)

0915 Soulja Boiz (Stavanger) – Scorgasm Futsal (Bergen)

0930 Phollo Fantasy (Trondheim) – Laksekongan (Kristiansand)

0945 Oppsal Futsal (tidl.Energie) (Oslo) – Soulja Boiz (Stavanger)

1000 Scorgasm Futsal (Bergen) – Phollo Fantasy (Trondheim)

1015 Laksekongan (Kristiansand) – Soulja Boiz (Stavanger)

1030 Oppsal Futsal (tidl.Energie) (Oslo) – Scorgasm Futsal (Bergen)

1045 Phollo Fantasy (Trondheim) – Soulja Boiz (Stavanger)

1100 Laksekongan (Kristiansand) – Scorgasm Futsal (Bergen)

1115 Oppsal Futsal (tidl.Energie) (Oslo) – Phollo Fantasy (Trondheim)

 

 

0900-1130

 

Pulje 6 Bane 3

 

Lag 1 FC Peja (Kristiansand)

Lag 2 La Cosa Nostra (Oslo)

Lag 3 Fat Camp (Oslo)

Lag 4 Lag kommer

Lag 5 Gurka (Stavanger)

 

0900 FC Peja (Kristiansand) – La Cosa Nostra (Oslo)

0915 Fat Camp (Oslo) – Lag kommer

0930 Gurka (Stavanger) – FC Peja (Kristiansand)

0945 La Cosa Nostra (Oslo) – Fat Camp (Oslo)

1000 Lag kommer – Gurka (Stavanger)

1015 FC Peja (Kristiansand) – Fat Camp (Oslo)

1030 La Cosa Nostra (Oslo) – Lag kommer

1045 Gurka (Stavanger) – Fat Camp (Oslo)

1100 FC Peja (Kristiansand) – Lag kommer

1115 La Cosa Nostra (Oslo) – Gurka (Stavanger)

 

 

 

 

1145-1415

 

Pulje 7 Bane 1

 

Lag 1 Ganddal Futsal (Stavanger)

Lag 2 Løgnaslaget (Oslo)

Lag 3 Tiller Athletic (Trondheim)

Lag 4 Razzmatazz (Bergen)

Lag 5 Los Azules Claros (Kristiansand)

 

1145 Ganddal Futsal (Stavanger) – Løgnaslaget (Oslo)

1200 Tiller Athletic (Trondheim) – Razzmatazz (Bergen)

1215 Los Azules Claros (Kristiansand) – Ganddal Futsal (Stavanger)

1230 Løgnaslaget (Oslo) – Tiller Athletic (Trondheim)

1245 Razzmatazz (Bergen) – Los Azules Claros (Kristiansand)

1300 Ganddal Futsal (Stavanger) – Tiller Athletic (Trondheim)

1315 Løgnaslaget (Oslo) – Razzmatazz (Bergen)

1330 Los Azules Claros (Kristiansand) – Tiller Athletic (Trondheim)

1345 Ganddal Futsal (Stavanger) – Razzmatazz (Bergen)

1400 Løgnaslaget (Oslo) – Los Azules Claros (Kristiansand)

 

 

1145-1415

 

Pulje 8 Bane 2

 

Lag 1 N’koloKolo (Kristiansand)

Lag 2 Fish Futsal (Trondheim)

Lag 3 Illyrians (Stavanger)

Lag 4 Hønefoss Futsal (Oslo)

Lag 5 Deaf Oldboys (Oslo)

 

1145 N’koloKolo (Kristiansand) – Fish Futsal (Trondheim)

1200 Illyrians (Stavanger) – Hønefoss Futsal (Oslo)

1215 Deaf Oldboys (Oslo) – N’koloKolo (Kristiansand)

1230 Fish Futsal (Trondheim) – Illyrians (Stavanger)

1245 Hønefoss Futsal (Oslo) – Deaf Oldboys (Oslo)

1300 N’koloKolo (Kristiansand) – Illyrians (Stavanger)

1315 Fish Futsal (Trondheim) – Hønefoss Futsal (Oslo)

1330 Deaf Oldboys (Oslo) – Illyrians (Stavanger)

1345 N’koloKolo (Kristiansand) – Hønefoss Futsal (Oslo)

1400 Fish Futsal (Trondheim) – Deaf Oldboys (Oslo)

 

 

1145-1415

 

Pulje 9 Bane 3

 

Lag 1 Tepa Mostar Futsal (Trondheim)

Lag 2 Aksamije (Stavanger)

Lag 3 Veitvet Hvit Rød Oslo Futsal (Oslo)

Lag 4 Team Chuck (Kristiansand)

Lag 5 Moss Futsal (Oslo)

 

1145 Tepa Mostar Futsal (Trondheim) – Aksamije (Stavanger)

1200 Veitvet Hvit Rød Oslo Futsal (Oslo) – Team Chuck (Kristiansand)

1215 Moss Futsal (Oslo) – Tepa Mostar Futsal (Trondheim)

1230 Aksamije (Stavanger) – Veitvet Hvit Rød Oslo Futsal (Oslo)

1245 Team Chuck (Kristiansand) – Moss Futsal (Oslo)

1300 Tepa Mostar Futsal (Trondheim) – Veitvet Hvit Rød Oslo Futsal (Oslo)

1315 Aksamije (Stavanger) – Team Chuck (Kristiansand)

1330 Moss Futsal (Oslo) – Veitvet Hvit Rød Oslo Futsal (Oslo)

1345 Tepa Mostar Futsal (Trondheim) – Team Chuck (Kristiansand)

1400 Aksamije (Stavanger) – Moss Futsal (Oslo)

 

1430-1700

 

Pulje 10 Bane 1

 

Lag 1 Stavanger Futsal (Stavanger)

Lag 2 REVO Feet of Norway (Kristiansand)

Lag 3 Posten09 (Trondheim)

Lag 4 Eckhardts Venner (Oslo)

Lag 5 Young Boys Futsal (Oslo)

 

1430 Stavanger Futsal (Stavanger) – REVO Feet of Norway (Kristiansand)

1445 Posten09 (Trondheim) – Eckhardts Venner (Oslo)

1500 Young Boys Futsal (Oslo) – Stavanger Futsal (Stavanger)

1515 REVO Feet of Norway (Kristiansand) – Posten09 (Trondheim)

1530 Eckhardts Venner (Oslo) – Young Boys Futsal (Oslo)

1545 Stavanger Futsal (Stavanger) – Posten09 (Trondheim)

1600 REVO Feet of Norway (Kristiansand) – Eckhardts Venner (Oslo)

1615 Young Boys Futsal (Oslo) – Posten09 (Trondheim)

1630 Stavanger Futsal (Stavanger) – Eckhardts Venner (Oslo)

1645 REVO Feet of Norway (Kristiansand) – Young Boys Futsal (Oslo)

 

 

 

Pulje 11 Bane 2

 

Lag 1 1-2-3 Rogaland Futsal (Stavanger)

Lag 2 Hundra Procent Futsal (Oslo)

Lag 3 Store Hyller FC (Trondheim)

Lag 4 De Lovløse (Kristiansand)

Lag 5 Sportsverein Futsal (Trondheim)

 

1430 1-2-3 Rogaland Futsal (Stavanger) – Hundra Procent Futsal (Oslo)

1445 Store Hyller FC (Trondheim) – De Lovløse (Kristiansand)

1500 Sportsverein Futsal (Trondheim) – 1-2-3 Rogaland Futsal (Stavanger)

1515 Hundra Procent Futsal (Oslo) – Store Hyller FC (Trondheim)

1530 De Lovløse (Kristiansand) – Sportsverein Futsal (Trondheim)

1545 1-2-3 Rogaland Futsal (Stavanger) – Store Hyller FC (Trondheim)

1600 Hundra Procent Futsal (Oslo) – De Lovløse (Kristiansand)

1615 Sportsverein Futsal (Trondheim) – Store Hyller FC (Trondheim)

1630 1-2-3 Rogaland Futsal (Stavanger) – De Lovløse (Kristiansand)

1645 Hundra Procent Futsal (Oslo) – Sportsverein Futsal (Trondheim)

 

 

Pulje 12 Bane 3

 

Lag 1 Torg 77 Futsal (Oslo)

Lag 2 Fallom (Stavanger)

Lag 3 Oppegårdsgutta (Oslo)

Lag 4 Black and White (Stavanger)

Lag 5 Young Guns (Kristiansand)

 

1430 Torg 77 Futsal (Oslo) – Fallom (Stavanger)

1445 Oppegårdsgutta (Oslo) – Black and White (Stavanger)

1500 Young Guns (Kristiansand) – Torg 77 Futsal (Oslo)

1515 Fallom (Stavanger) – Oppegårdsgutta (Oslo)

1530 Black and White (Stavanger) – Young Guns (Kristiansand)

1545 Torg 77 Futsal (Oslo) – Oppegårdsgutta (Oslo)

1600 Fallom (Stavanger) – Black and White (Stavanger)

1615 Young Guns (Kristiansand) – Oppegårdsgutta (Oslo)

1630 Torg 77 Futsal (Oslo) – Black and White (Stavanger)

1645 Fallom (Stavanger) – Young Guns (Kristiansand)

 

 

 

Merk: IFS er ikke økonomisk ansvarlig ifm skader som eventuelt oppstår i turneringene. Hver spiller har anledning til å stille med egen forsikring. I mange tilfeller vil en normal ulykkesforsikring dekke deltagelse i IFS sine turneringer.

 


Vis IFS – Indoor Football Haller i et større kart

Please follow and like us:
error
Annonse: