IFS Futsal-NM 2012: Resultater gruppespill

Her er gruppeoppsettet for IFS Futsal-NM 2012.
Annonse:

Her er resultatene fra de første 3 gruppene i NM 2012.

Resultater fra gruppeoppsettet i IFS Futsal-NM 09.-11- november i Ekeberghallen, Oslo

 

Fredag 09.11

 

2000-2230

 

Pulje 1 Bane 1

 

Lag 1 Serie A (Trondheim)

Lag 2 Bingefotball (Oslo)

Lag 3 Daugava FIK (Oslo)

Lag 4 Djerv Dvergbjerk (Kristiansand)

Lag 5 Drolsum Fotball (Oslo)

 

2000 Serie A (Trondheim) – Bingefotball (Oslo)    1 – 3

2015 Daugava FIK (Oslo) – Djerv Dvergbjerk (Kristiansand)    3 – 0

2030 Drolsum Fotball (Oslo) – Serie A (Trondheim)    1 – 1

2045 Bingefotball (Oslo) – Daugava FIK (Oslo)    3 – 1

2100 Djerv Dvergbjerk (Kristiansand) – Drolsum Fotball (Oslo)    0 – 3

2115 Serie A (Trondheim) – Daugava FIK (Oslo)    0 – 0

2130 Bingefotball (Oslo) – Djerv Dvergbjerk (Kristiansand)    2 – 0

2145 Drolsum Fotball (Oslo) – Daugava FIK (Oslo)    3 – 1

2200 Serie A (Trondheim) – Djerv Dvergbjerk (Kristiansand)   3 – 0

2215 Bingefotball (Oslo) – Drolsum Fotball (Oslo)    1 – 1

 

 

Pulje 2 Bane 2

 

Lag 1 KSI Futsal (Kristiansand)

Lag 2 Street Fighters (Oslo)

Lag 3 Bibo Futsal (Oslo)

Lag 4 Tyholt Futsal (Trondheim)

Lag 5 Team Technique (Oslo)

 

2000 KSI Futsal (Kristiansand)  –  Street Fighters (Oslo)   1 – 1

2015 Bibo Futsal (Oslo)  –  Tyholt Futsal (Trondheim)    1 – 1

2030 Team Technique  –  KSI Futsal (Kristiansand)    0 – 1

2045 Street Fighters (Oslo)  –  Bibo Futsal (Oslo)    1 – 2

2100 Tyholt Futsal (Trondheim)  –  Team Technique    2 – 1

2115 KSI Futsal (Kristiansand)  –  Bibo Futsal (Oslo)   0 – 2

2130 Street Fighters (Oslo)  –  Tyholt Futsal (Trondheim)    6 – 1

2145 Team Technique  –  Bibo Futsal (Oslo)     0 – 1

2200 KSI Futsal (Kristiansand)  –  Tyholt Futsal (Trondheim)   2 – 0

2215 Street Fighters (Oslo)  –  Team Technique    6 – 1

 

 

 

Pulje 3 Bane 3

 

Lag 1 El Clasico (tidl.Wannebe) (Oslo)

Lag 2 Pumas (Trondheim)

Lag 3 Modo Fácil Futsal (Oslo)

Lag 4 Here for Beer

Lag 5 OIL Galaxy (Trondheim)

 

2000 El Clasico (tidl.Wannebe) (Oslo)  –  Here for Beer (Oslo)   2 – 1

2015 Pumas (Trondheim)  –  Modo Fácil Futsal (Oslo)    2 – 1

2030 OIL Galaxy (Trondheim)  –  El Clasico (tidl.Wannebe) (Oslo)    0 – 6

2045 Here for Beer (Oslo)  –  Pumas (Trondheim)    0 – 2

2100 Modo Fácil Futsal (Oslo)  –  OIL Galaxy (Trondheim)   8 – 0

2115 El Clasico (tidl.Wannebe) (Oslo)  –  Pumas (Trondheim)    0 – 0

2130 Here for Beer (Oslo)  –  Modo Fácil Futsal (Oslo)    0 – 3

2145 OIL Galaxy (Trondheim)  –  Pumas (Trondheim)    1 – 11

2200 El Clasico (tidl.Wannebe) (Oslo)  –  Modo Fácil Futsal (Oslo)    3 – 0

2215 Here for Beer (Oslo)  – OIL Galaxy (Trondheim)    6 – 0

 

 

 

 

 

 

Lørdag 10.11

 

0900-1130

 

Pulje 4 Bane 1

 

Lag 1 Trønderbataljonen (Oslo)

Lag 2 NHHI Croquet (Bergen)

Lag 3 Bangnam Stylge (tidl.Neste Generasjon) (Stavanger)           1.plass

Lag 4 SKÆKK (Kristiansand)

Lag 5 AC Strenua (Oslo)               2.plass

 

0900 Trønderbataljonen (Oslo) – NHHI Croquet (Bergen)    1 – 0

0915 Bangnam Stylge (tidl.Neste Generasjon) (Stavanger) – SKÆKK (Kristiansand)    2 – 0

0930 AC Strenua (Oslo) – Trønderbataljonen (Oslo)    1 – 0

0945 NHHI Croquet (Bergen) – Bangnam Stylge (tidl.Neste Generasjon) (Stavanger)    0 – 5

1000 SKÆKK (Kristiansand) – AC Strenua (Oslo)     3 – 3

1015 Trønderbataljonen (Oslo) – Bangnam Stylge (tidl.Neste Generasjon) (Stavanger)    0 – 1

1030 NHHI Croquet (Bergen) – SKÆKK (Kristiansand)    2 – 1

1045 AC Strenua (Oslo) – Bangnam Stylge (tidl.Neste Generasjon) (Stavanger)    1 – 3

1100 Trønderbataljonen (Oslo) – SKÆKK (Kristiansand)    2 – 0

1115 NHHI Croquet (Bergen) – AC Strenua (Oslo)    1 – 3

 

 

 

0900-1130

 

Pulje 5 Bane 2

 

Lag 1 Laksekongan (Kristiansand)                      1. plass

Lag 2 Oppsal Futsal (tidl.Energie) (Oslo)        3. plass

Lag 3 Soulja Boiz (Stavanger)                                2. plass

Lag 4 Scorgasm Futsal (Bergen)

Lag 5 Phollo Fantasy (Trondheim)

 

0900 Laksekongan (Kristiansand) – Oppsal Futsal (tidl.Energie) (Oslo)    2 – 1

0915 Soulja Boiz (Stavanger) – Scorgasm Futsal (Bergen)    3 – 1

0930 Phollo Fantasy (Trondheim) – Laksekongan (Kristiansand)    0 – 4

0945 Oppsal Futsal (tidl.Energie) (Oslo) – Soulja Boiz (Stavanger)    0 – 0

1000 Scorgasm Futsal (Bergen) – Phollo Fantasy (Trondheim)    0 – 0

1015 Laksekongan (Kristiansand) – Soulja Boiz (Stavanger)    3 – 0

1030 Oppsal Futsal (tidl.Energie) (Oslo) – Scorgasm Futsal (Bergen)    0 – 0

1045 Phollo Fantasy (Trondheim) – Soulja Boiz (Stavanger)     0 – 1

1100 Laksekongan (Kristiansand) – Scorgasm Futsal (Bergen)    3 – 2

1115 Oppsal Futsal (tidl.Energie) (Oslo) – Phollo Fantasy (Trondheim)    2 – 2

 

 

0900-1130

 

Pulje 6 Bane 3

 

Lag 1 FC Peja (Kristiansand)                    2. plass

Lag 2 La Cosa Nostra (Oslo)

Lag 3 Fat Camp (Oslo)                                   1. plass

Lag 4 Nærum (Oslo)

Lag 5 Gurka (Stavanger)                             3.plass

 

0900 FC Peja (Kristiansand) – La Cosa Nostra (Oslo)    2 – 0

0915 Fat Camp (Oslo) – Nærum (Oslo)    2 – 0

0930 Gurka (Stavanger) – FC Peja (Kristiansand)    0 – 0

0945 La Cosa Nostra (Oslo) – Fat Camp (Oslo)    0 – 2

1000 Nærum (Oslo) – Gurka (Stavanger)    0 – 2

1015 FC Peja (Kristiansand) – Fat Camp (Oslo)    0 – 0

1030 La Cosa Nostra (Oslo) – Nærum (Oslo)    2 – 0

1045 Gurka (Stavanger) – Fat Camp (Oslo)    0 – 4

1100 FC Peja (Kristiansand) – Nærum (Oslo)    2 – 0

1115 La Cosa Nostra (Oslo) – Gurka (Stavanger)    1 – 1

 

 

 

 

1145-1415

 

Pulje 7 Bane 1

 

Lag 1 Ganddal Futsal (Stavanger)

Lag 2 Løgnaslaget (Oslo)

Lag 3 Tiller Athletic (Trondheim)

Lag 4 Razzmatazz (Bergen)

Lag 5 Los Azules Claros (Kristiansand)

 

1145 Ganddal Futsal (Stavanger) – Løgnaslaget (Oslo)    0 – 2

1200 Tiller Athletic (Trondheim) – Razzmatazz (Bergen)    4 – 1

1215 Los Azules Claros (Kristiansand) – Ganddal Futsal (Stavanger)    2 – 3

1230 Løgnaslaget (Oslo) – Tiller Athletic (Trondheim)    1 – 1

1245 Razzmatazz (Bergen) – Los Azules Claros (Kristiansand)    1 – 2

1300 Ganddal Futsal (Stavanger) – Tiller Athletic (Trondheim)    0 – 0

1315 Løgnaslaget (Oslo) – Razzmatazz (Bergen)    7  – 0

1330 Los Azules Claros (Kristiansand) – Tiller Athletic (Trondheim)    2 – 0

1345 Ganddal Futsal (Stavanger) – Razzmatazz (Bergen)    6 – 0

1400 Løgnaslaget (Oslo) – Los Azules Claros (Kristiansand)   4 – 0

 

 

1145-1415

 

Pulje 8 Bane 2

 

Lag 1 N’koloKolo (Kristiansand)

Lag 2 Fish Futsal (Trondheim)

Lag 3 Illyrians (Stavanger)

Lag 4 Hønefoss Futsal (Oslo)

Lag 5 Deaf Oldboys (Oslo)

 

1145 N’koloKolo (Kristiansand) – Fish Futsal (Trondheim)    1 – 0

1200 Illyrians (Stavanger) – Hønefoss Futsal (Oslo)    0 – 2

1215 Deaf Oldboys (Oslo) – N’koloKolo (Kristiansand)    1 – 4

1230 Fish Futsal (Trondheim) – Illyrians (Stavanger)    2 – 0

1245 Hønefoss Futsal (Oslo) – Deaf Oldboys (Oslo)     1 – 0

1300 N’koloKolo (Kristiansand) – Illyrians (Stavanger)    2 – 0

1315 Fish Futsal (Trondheim) – Hønefoss Futsal (Oslo)    1 – 0

1330 Deaf Oldboys (Oslo) – Illyrians (Stavanger)    2 – 0

1345 N’koloKolo (Kristiansand) – Hønefoss Futsal (Oslo)    3 – 1

1400 Fish Futsal (Trondheim) – Deaf Oldboys (Oslo)    6 – 0

 

 

1145-1415

 

Pulje 9 Bane 3

 

Lag 1 Tepa Mostar Futsal (Trondheim)

Lag 2 Aksamije (Stavanger)

Lag 3 Veitvet Hvit Rød Oslo Futsal (Oslo)

Lag 4 Team Chuck (Kristiansand)

Lag 5 Moss Futsal (Oslo)

 

1145 Tepa Mostar Futsal (Trondheim) – Aksamije (Stavanger)    1 – 1

1200 Veitvet Hvit Rød Oslo Futsal (Oslo) – Team Chuck (Kristiansand)  4 – 2

1215 Moss Futsal (Oslo) – Tepa Mostar Futsal (Trondheim)    1 – 1

1230 Aksamije (Stavanger) – Veitvet Hvit Rød Oslo Futsal (Oslo)    1 – 0

1245 Team Chuck (Kristiansand) – Moss Futsal (Oslo)    0 – 2

1300 Tepa Mostar Futsal (Trondheim) – Veitvet Hvit Rød Oslo Futsal (Oslo)    2 – 1

1315 Aksamije (Stavanger) – Team Chuck (Kristiansand)    2 – 1

1330 Moss Futsal (Oslo) – Veitvet Hvit Rød Oslo Futsal (Oslo)    0 – 1

1345 Tepa Mostar Futsal (Trondheim) – Team Chuck (Kristiansand)    4 – 0

1400 Aksamije (Stavanger) – Moss Futsal (Oslo)    3 – 1

 

 

1430-1700

 

Pulje 10 Bane 1

 

Lag 1 Stavanger Futsal (Stavanger)

Lag 2 REVO Feet of Norway (Kristiansand)

Lag 3 Posten09 (Trondheim)

Lag 4 Eckhardts Venner (Oslo)

Lag 5 Young Boys Futsal (Oslo)

 

1430 Stavanger Futsal (Stavanger) – REVO Feet of Norway (Kristiansand)   1 – 0

1445 Posten09 (Trondheim) – Eckhardts Venner (Oslo)    0 – 2

1500 Young Boys Futsal (Oslo) – Stavanger Futsal (Stavanger)    0 – 4

1515 REVO Feet of Norway (Kristiansand) – Posten09 (Trondheim)    2 – 0

1530 Eckhardts Venner (Oslo) – Young Boys Futsal (Oslo)    3 – 0

1545 Stavanger Futsal (Stavanger) – Posten09 (Trondheim)    2 – 0

1600 REVO Feet of Norway (Kristiansand) – Eckhardts Venner (Oslo)    2 – 0

1615 Young Boys Futsal (Oslo) – Posten09 (Trondheim)    2 – 0

1630 Stavanger Futsal (Stavanger) – Eckhardts Venner (Oslo)    3 – 2

1645 REVO Feet of Norway (Kristiansand) – Young Boys Futsal (Oslo)    6 – 0

 

 

 

Pulje 11 Bane 2

 

Lag 1 1-2-3 Rogaland Futsal (Stavanger)

Lag 2 Hundra Procent Futsal (Oslo)

Lag 3 Store Hyller FC (Trondheim)

Lag 4 De Lovløse (Kristiansand)

Lag 5 Sportsverein Futsal (Trondheim)

 

1430 1-2-3 Rogaland Futsal (Stavanger) – Hundra Procent Futsal (Oslo)    2 – 3

1445 Store Hyller FC (Trondheim) – De Lovløse (Kristiansand)    3 – 0

1500 Sportsverein Futsal (Trondheim) – 1-2-3 Rogaland Futsal (Stavanger)    1 – 3

1515 Hundra Procent Futsal (Oslo) – Store Hyller FC (Trondheim)    4 – 1

1530 De Lovløse (Kristiansand) – Sportsverein Futsal (Trondheim)    0 – 1

1545 1-2-3 Rogaland Futsal (Stavanger) – Store Hyller FC (Trondheim)    0 – 2

1600 Hundra Procent Futsal (Oslo) – De Lovløse (Kristiansand)    3 – 2

1615 Sportsverein Futsal (Trondheim) – Store Hyller FC (Trondheim)    0 – 2

1630 1-2-3 Rogaland Futsal (Stavanger) – De Lovløse (Kristiansand)    0 – 0

1645 Hundra Procent Futsal (Oslo) – Sportsverein Futsal (Trondheim)    3 – 0

 

 

Pulje 12 Bane 3

 

Lag 1 Torg 77 Futsal (Oslo)

Lag 2 Fallom (Stavanger)

Lag 3 Oppegårdsgutta (Oslo)

Lag 4 Black and White (Stavanger)

Lag 5 Young Guns (Kristiansand)

 

1430 Torg 77 Futsal (Oslo) – Fallom (Stavanger)    1 – 1

1445 Oppegårdsgutta (Oslo) – Black and White (Stavanger)    1 – 0

1500 Young Guns (Kristiansand) – Torg 77 Futsal (Oslo)    1 – 4

1515 Fallom (Stavanger) – Oppegårdsgutta (Oslo)    2  – 0

1530 Black and White (Stavanger) – Young Guns (Kristiansand)    3  – 1

1545 Torg 77 Futsal (Oslo) – Oppegårdsgutta (Oslo)    3 – 1

1600 Fallom (Stavanger) – Black and White (Stavanger)    3 – 0

1615 Young Guns (Kristiansand) – Oppegårdsgutta (Oslo)    5 – 1

1630 Torg 77 Futsal (Oslo) – Black and White (Stavanger)    3 – 0

1645 Fallom (Stavanger) – Young Guns (Kristiansand)    3 – 1

 

 

 

Merk: IFS er ikke økonomisk ansvarlig ifm skader som eventuelt oppstår i turneringene. Hver spiller har anledning til å stille med egen forsikring. I mange tilfeller vil en normal ulykkesforsikring dekke deltagelse i IFS sine turneringer.

 


Vis IFS – Indoor Football Haller i et større kart

Please follow and like us:
error
Annonse: