IFS Futsal NM 2012 – SLUTTSPILLET – Resultater

Her er sluttspillet for NM 2012! Torg 77 er NM-vinneren 2012!
Annonse:

 

Bakgrunn for hvordan oppsettet er satt opp. Trykk på bildet for å forstørre det.

Her er sluttspillet for NM 2012.

Sluttspillet spilles søndag 11.november og starter kl. 13:00

 

Følg live-update  fra sluttspillet på facebook-siden vår Futsal Norway!

 

Gruppeoppsettet for NM finnes her: Gruppeoppsett NM 2012

 

Les vurdering av gruppene her:

Vurdering av oslolag

Vurdering av stavangerlag

Vurdering av bergenslag

Vurdering av kristiansandlag 

Vurdering av trondheimslag 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

 

NM-SLUTTSPILL 2012

 

 

1/16-finaler:

 

1300 S1 Bingefotball (vinner pulje 1) – Fallom (nr 2 pulje 12)      0-1

1300 S2 Bibo Futsal (vinner pulje 2) – Store hyller FC (nr 2 pulje 11)     0-1

1300 S3 Pumas (vinner pulje 3) – Revo Feet of Norway (nr 2 pulje 10)      1-2

1315 S4 Bangnam Style (vinner pulje 4) – Tepa Mostar Futsal (nr 2 pulje 9)     0-1

1315 S5 Laksekongan (vinner pulje 5) – 1-2-3 Rogaland (nr 3 pulje 11)      2-1

1315 S6 Fat Camp (vinner pulje 6) – Eckhardts venner ( nr 3 pulje 10)     1-0

1330 S7 Løgnaslaget (vinner pulje 7) – Hønefoss Futal (nr 3 pulje 8)      2-0

1330 S8 N’koloKolo (vinner pulje 8) – Los Azules Claros (nr 3 pulje 7)      2-1 e. str.

1330 S9 Aksamije (vinner pulje 9) – Gurka (nr 3 pulje 6)     2-1 e. str.

1345 S10 Stavanger FutsalOppsal Futsal (nr 3 pulje 5)      1-0

1345 S11 Hundra procent  – KSI Futsal (nr 3 pulje 2)     2-3

1345 S12 Torg 77Serie A (nr 3 pulje 1)     2-0

1400 S13 Drolsum Fotball (nr 2 pulje 1) – Fish Futsal (nr 2 pulje 8)     1-3

1400 S14 Street Fighters (nr 2 pulje 2) – Ganddal Futsal (nr 2 pulje 7)     3-2

1400 S15 El Clasico (nr 2 pulje 3) – FC Peja (nr 2 pulje 6)    1 – 0

1415 S16 AC Strenua (nr 2 pulje 4) – Soulja Boiz (nr 2 pulje 5)

 

 

1/8-finaler:

 

1415 A1 Fallom – Store Hyller FC    0 – 1

1415 A2 REVO Feet of Norway  – Tepa Futsal    2 – 1 (e.e.omg)

1445 A3 Laksekongan – Fat Camp    2 – 0

1445 A4 Løgnaslaget – Torg 77    0 – 4

1445 A5 N’koloKolo – El Clasico     0 – 4

1500 A6 Aksamije – Street Fighters     0 – 2

1500 A7 Stavanger Futsal – Fish Futsal     2 – 1

1500 A8 KSI Futsal – Soulja Boiz    1 – 0

 

 

Kvartfinaler:

 

1515 K1 Store Hyller – REVO Feet of Norway    1 – 0 (et.str.)

1515 K2 Laksekongan – Torg 77    0 – 4

1530 K3 El Clasico – Street Fighters    2 – 0

1530 K4 Stavanger Futsal – KSI Futsal    1 – 0

 

 

 

Semifinaler:

 

1555 Z1 Store Hyller FC – Torg 77    0 – 2

1555 Z2 El Clasico – Stavanger Futsal    2 – 1

 

 

Bronsefinale:

 

1620 Store Hyller FC – Stavanger Futsal  0 – 2

 

 

Finale:

 

1640 Torg 77 – El Clasico  4 – 2

 

 

 

Please follow and like us:
error
Annonse: