IFS Futsal NM 2013, 08.-10. november: Oversikt over kvalifiserte kameratlag!

Annonse: Her er oversikten over lagene som kapret nok maratonpoeng denne sesongen til å komme seg til NM i Oslo! For påmelding, trykk her: IFS Futsal NM 2013   Nedenfor er alle lagene som er kvalifiserte til IFS Futsal NM […]
Annonse:

Her er oversikten over lagene som kapret nok maratonpoeng denne sesongen til å komme seg til NM i Oslo!

For påmelding, trykk her: IFS Futsal NM 2013

 

Nedenfor er alle lagene som er kvalifiserte til IFS Futsal NM 2013 som går av stabelen 08.-10.november i Ekeberghallen.

 

Kvalifiserte lag fra Kristiansand Indoor:

 

1. N’koloKolo Kr.sand

2. KSI Futsal

3. Laksekongan

4. Gullungene IL

5. Snublepupp

6. Fc Peja

7. JAGS (GSI)

8. Lonnh

9. AFG

10. Høllen Futsal

11. REVO Feet of Norway 2

12. Howdi 

13. La Familia De Locos

14. Sødal

15. Sunday’s Babyfootball

16. ABT’s hjelpere

17. Udevalla FC

18. REVO Feet of Norway

19. Søm City United

20. Razak Pimpong

 

 

Kvalifiserte lag fra Bergen Indoor:

 

1. Bompibjørnene 2012

2. The WestWing

3. Old Stars 2010

4. Ultimate Team

5. Silver Dynamos

6. Sheffield Tuesday

7 .Valkyrien IL 2013

8. Zodiac Freedom

9. Old Stars 2

10. IndreSogn

11. Keikos undersåtter

12. Los Galacticos

13. Team Heldal Gjerde

14. Boca Juniors Bergen

15. Russisk Beboende

16. Krohnsminde Futsal

17. Prins Tins & Co

18. NHHI Croquet

 

Kvalifiserte lag fra Stavanger Indoor 2012:

 

1. Ganddal Futsal

2. Fallom

3. Bangnam Style (tidl. Neste Generasjon)

4. Dukati Futsal

5. U-landslaget

6. 1-2-3 Rogaland Futsal

7. Bandidos/Stavanger Futsal 

8. Gullars og gjengen

9. Soulja Boiz

10. Grødem Futsal

11. Rassnils

12. Klakkakken

13. Aksamije

14. Sauda Futsal (tidl.Smågodt)

15. Illyrians

16. Team Tonstad

 

Kvalifiserte lag fra Trondheim Indoor 2012-2013:

 

1. Hertha Berlin

2. Tepa Mostar Futsal

3. Drillos Tr.heim

4. The Titans

5. Tempe Dart & Futsal

6. Halvøya Futsal

7. Serie A

8. Club Gossip

9. Lekent 2011

10. Super Robot Monkey Team

11. Fritt Fall

12. Amigoz

13. Fish Futsal

14. Tiller Athletic

15. Store Hyller FC

16. Tiempo Futsal

17. Sjutusenåtthoinner

 

Kvalifiserte lag fra Oslo Indoor 2012-2013:

 

1. Bingefotball Oslo

2. El Clasico (tidl.Wannabe)

3. Zanka Flow

4. Bibo Futsal

5. Østerdalsjønn

6. Løgnaslaget

7. FC URO

8. Old Geezers

9. Oppsal Futsal (tidl. Energie Oslo)

10. Daugava FIK

11. Fat Camp

12. Trønderbataljonen 2011

13. Eckhardts Venner

14. Sofakameratene Oslo

15. Modo Fácil Futsal

16. Urutinekameratene 

17. Etterstad Futsal

 

Kvalifiserte lag fra Vestfold Indoor 2012-2013:

 

1. Let me show ya

2. Djerv Dvergbjerk

3. Viet-Idrett Team Norviet

4. Black Mambas

5. Internasjonal

6. Nygårdsplenen 

7. Heskey Town

8. Drolsum

 

 

Kvalifiserte lag fra Østfold Indoor 2012-2013:


1. Øssia Futsal

2. Sarpsborg Futsal

3. El Tractåro

4. B-laget

5. Unstoppable

6. Hallball United

7. Wife (B)eaters

8. Sofakameratene

 

 

Kvalifiserte lag fra Sunnmøre Indoor 2012-2013:

1. Gossen Futsal

2. Volda Futsal

3. Israels Venner

4. Stjernemix

5. Tiki Taka Futsal

6. AS Norske Shell

7. SG

 

Kvalifiserte lag fra Norway Futsal Cup (cashturneringen) 2012:

Torg 77 Futsal

Global Football Association

Langrennskameratene

Elverum Street Soccer

Bompibjørnene Futsal

DOGGS

Bad Boys Balkan

Manglerud City F.C

 

Please follow and like us:
error
Annonse: