IFS Futsal-NM 2013: Gruppeoppsett

Her er gruppeoppsettet for IFS Futsal-NM 2013 som braker løs til helgen!
Annonse:

Det nærmer seg årets sporstlige høydepunkt, NM i Ekeberghallen, 08.-10. november!

Gruppeoppsett i IFS Futsal-NM 08.-10. november i Ekeberghallen, Oslo

 

Fredag 08.11

 

1900-2130

 

Pulje 1 Bane 1

 

Lag 1 Bibo Futsal (Oslo)

Lag 2 Sarpsborg Futsal (Østfold)

Lag 3 Pumas (Trondheim)

Lag 4 Old Geezers (Oslo)

Lag 5 Soulja Boiz (Stavanger)

 

1900 Bibo Futsal (Oslo) – Sarpsborg Futsal (Østfold)

1915 Pumas (Trondheim) – Old Geezers (Oslo)

1930 Soulja Boiz (Stavanger) – Bibo Futsal (Oslo)

1945 Sarpsborg Futsal (Østfold) – Pumas (Trondheim)

2000 Old Geezers (Oslo) – Soulja Boiz (Stavanger)

2015 Bibo Futsal (Oslo) – Pumas (Trondheim)

2030 Sarpsborg Futsal (Østfold) – Old Geezers (Oslo)

2045 Soulja Boiz (Stavanger) – Pumas (Trondheim)

2100 Bibo Futsal (Oslo) – Old Geezers (Oslo)

2115 Sarpsborg Futsal (Østfold) – Soulja Boiz (Stavanger)

 

 

Pulje 2 Bane 2

 

Lag 1 Hertha Berlin (Trondheim)

Lag 2 Løgnaslaget (Oslo)

Lag 3 FC URO (Oslo)

Lag 4 Black Mambas (Vestfold)

Lag 5 NT Futsal (Trondheim)

 

1900 Hertha Berlin (Trondheim) – Løgnaslaget (Oslo)

1915 FC URO (Oslo) – Black Mambas (Vestfold)

1930 NT Futsal (Trondheim) – Hertha Berlin (Trondheim)

1945 Løgnaslaget (Oslo) – FC URO (Oslo)

2000 Black Mambas (Vestfold) – NT Futsal (Trondheim)

2015 Hertha Berlin (Trondheim) – FC URO (Oslo)

2030 Løgnaslaget (Oslo) – Black Mambas (Vestfold)

2045 NT Futsal (Trondheim) – FC URO (Oslo)

2100 Hertha Berlin (Trondheim) – Black Mambas (Vestfold)

2115 Løgnaslaget (Oslo) – NT Futsal (Trondheim)

 

 

 

 

 

Lørdag 09.11

 

0900-1130

 

Pulje 3 Bane 1

 

Lag 1 Bingefotball (Oslo)

Lag 2 Drillos (Trondheim)

Lag 3 Sauda Futsal (Stavanger)

Lag 4 Hallball United (Østfold)

Lag 5 FC Smyg (Vestfold)

 

0900 Bingefotball (Oslo) – Drillos (Trondheim)

0915 Sauda Futsal (Stavanger) – Hallball United (Østfold)

0930 FC Smyg (Vestfold) – Bingefotball (Oslo)

0945 Drillos (Trondheim) – Sauda Futsal (Stavanger)

1000 Hallball United (Østfold) – FC Smyg (Vestfold)

1015 Bingefotball (Oslo) – Sauda Futsal (Stavanger)

1030 Drillos (Trondheim) – Hallball United (Østfold)

1045 FC Smyg (Vestfold) – Sauda Futsal (Stavanger)

1100 Bingefotball (Oslo) – Hallball United (Østfold)

1115 Drillos (Trondheim) – FC Smyg (Vestfold)

 

 

 

0900-1130

 

Pulje 4 Bane 2

 

Lag 1 Tepa Futsal (Trondheim)

Lag 2 Østerdalsjønn (Oslo)

Lag 3 Snublepupp (Kristiansand)

Lag 4 Drolsum Futsal (Vestfold)

Lag 5 Urutinekameratene (Oslo)

 

0900 Tepa Futsal (Trondheim) – Østerdalsjønn (Oslo)

0915 Snublepupp (Kristiansand) – Drolsum Futsal (Vestfold)

0930 Urutinekameratene (Oslo) – Tepa Futsal (Trondheim)

0945 Østerdalsjønn (Oslo) – Snublepupp (Kristiansand)

1000 Drolsum Futsal (Vestfold) – Urutinekameratene (Oslo)

1015 Tepa Futsal (Trondheim) – Snublepupp (Kristiansand)

1030 Østerdalsjønn (Oslo) – Drolsum Futsal (Vestfold)

1045 Urutinekameratene (Oslo) – Snublepupp (Kristiansand)

1100 Tepa Futsal (Trondheim) – Drolsum Futsal (Vestfold)

1115 Østerdalsjønn (Oslo) – Urutinekameratene (Oslo)

 

 

0900-1130

 

Pulje 5 Bane 3

 

Lag 1 KSI Futsal (Kristiansand)

Lag 2 The Titans (Trondheim)

Lag 3 Daugava FIK (Oslo)

Lag 4 La Familia de Locos (Kristiansand)

Lag 5 NHHI Croquet (Bergen)

 

0900 KSI Futsal (Kristiansand) – The Titans (Trondheim)

0915 Daugava FIK (Oslo) – La Familia de Locos (Kristiansand)

0930 NHHI Croquet (Bergen) – KSI Futsal (Kristiansand)

0945 The Titans (Trondheim) – Daugava FIK (Oslo)

1000 La Familia de Locos (Kristiansand) – NHHI Croquet (Bergen)

1015 KSI Futsal (Kristiansand) – Daugava FIK (Oslo)

1030 The Titans (Trondheim) – La Familia de Locos (Kristiansand)

1045 NHHI Croquet (Bergen) – Daugava FIK (Oslo)

1100 KSI Futsal (Kristiansand) – La Familia de Locos (Kristiansand)

1115 The Titans (Trondheim) NHHI Croquet (Bergen)

 

 

 

1145-1415

 

Pulje 6 Bane 1

 

Lag 1 N`Kolokolo (Kristiansand)

Lag 2 Store Hyller FC (Trondheim)

Lag 3 Valkyrien IL 2013 (Bergen)

Lag 4 Razak Pimpong (Kristiansand)

Lag 5 Heggedal Rovers (Oslo)

 

1145 N`Kolokolo (Kristiansand) – Store Hyller FC (Trondheim)

1200 Valkyrien IL 2013 (Bergen) – Razak Pimpong (Kristiansand)

1215 Heggedal Rovers (Oslo) – N`Kolokolo (Kristiansand)

1230 Store Hyller FC (Trondheim) – Valkyrien IL 2013 (Bergen)

1245 Razak Pimpong (Kristiansand) – Heggedal Rovers (Oslo)

1300 N`Kolokolo (Kristiansand) – Valkyrien IL 2013 (Bergen)

1315 Store Hyller FC (Trondheim) – Razak Pimpong (Kristiansand)

1330 Heggedal Rovers (Oslo) – Valkyrien IL 2013 (Bergen)

1345 N`Kolokolo (Kristiansand) – Razak Pimpong (Kristiansand)

1400 Store Hyller FC (Trondheim) – Heggedal Rovers (Oslo)

 

 

 

 

 

1145-1415

 

Pulje 7 Bane 2

 

Lag 1 The WestWing (Bergen)

Lag 2 Dukati Futsal (Stavanger)

Lag 3 Jags GSI (Kristiansand)

Lag 4 Sofakameratene (Oslo)

Lag 5 Feliz Gym (Trondheim)

 

1145 The WestWing (Bergen) – Dukati Futsal (Stavanger)

1200 Jags GSI (Kristiansand) – Sofakameratene (Oslo)

1215 Feliz Gym (Trondheim) – The WestWing (Bergen)

1230 Dukati Futsal (Stavanger) – Jags GSI (Kristiansand)

1245 Sofakameratene (Oslo) – Feliz Gym (Trondheim)

1300 The WestWing (Bergen) – Jags GSI (Kristiansand)

1315 Dukati Futsal (Stavanger) – Sofakameratene (Oslo)

1330 Feliz Gym (Trondheim) – Jags GSI (Kristiansand)

1345 The WestWing (Bergen) – Sofakameratene (Oslo)

1400 Dukati Futsal (Stavanger) – Feliz Gym (Trondheim)

 

 

1145-1415

 

Pulje 8 Bane 3

 

Lag 1 El CLASICO (Oslo)

Lag 2 1-2-3 Rogaland Futsal (Stavanger)

Lag 3 REVO Feet of Norway (Kristiansand)

Lag 4 Modo Facil Futsal (Oslo)

Lag 5 The Pokemons (Trondheim)

 

1145 El CLASICO (Oslo) – 1-2-3 Rogaland Futsal (Stavanger)

1200 REVO Feet of Norway (Kristiansand) – Modo Facil Futsal (Oslo)

1215 The Pokemons (Trondheim) – El CLASICO (Oslo)

1230 1-2-3 Rogaland Futsal (Stavanger) – REVO Feet of Norway (Kristiansand)

1245 Modo Facil Futsal (Oslo) – The Pokemons (Trondheim)

1300 El CLASICO (Oslo) – REVO Feet of Norway (Kristiansand)

1315 1-2-3 Rogaland Futsal (Stavanger) – Modo Facil Futsal (Oslo)

1330 The Pokemons (Trondheim) – REVO Feet of Norway (Kristiansand)

1345 El CLASICO (Oslo) – Modo Facil Futsal (Oslo)

1400 1-2-3 Rogaland Futsal (Stavanger) – The Pokemons (Trondheim)

 

 

 

 

 

 

1430-1700

 

Pulje 9 Bane 1

 

Lag 1 Fallom (Stavanger)

Lag 2 Laksekongan (Kristiansand)

Lag 3 Viet-Idrett Team Norviet (Vestfold)

Lag 4 Tiller Athletic (Trondheim)

Lag 5 NFA Legends (Oslo)

 

1430 Fallom (Stavanger) – Laksekongan (Kristiansand)

1445 Viet-Idrett Team Norviet (Vestfold) – Tiller Athletic (Trondheim)

1500 NFA Legends (Oslo) – Fallom (Stavanger)

1515 Laksekongan (Kristiansand) – Viet-Idrett Team Norviet (Vestfold)

1530 Tiller Athletic (Trondheim) – NFA Legends (Oslo)

1545 Fallom (Stavanger) – Viet-Idrett Team Norviet (Vestfold)

1600 Laksekongan (Kristiansand) – Tiller Athletic (Trondheim)

1615 NFA Legends (Oslo) – Viet-Idrett Team Norviet (Vestfold)

1630 Fallom (Stavanger) – Tiller Athletic (Trondheim)

1645 Laksekongan (Kristiansand) – NFA Legends (Oslo)

 

 

 

Pulje 10 Bane 2

 

Lag 1 Zanka Flow (Oslo)

Lag 2 Stavanger Futsal (Stavanger)

Lag 3 Gullungene IL (Kristiansand)

Lag 4 Namsos Broncos tidl. Sjutusenåtthoinner (Trondheim)

Lag 5 Team Chuck (Kristiansand)

 

1430 Zanka Flow (Oslo) – Stavanger Futsal (Stavanger)

1445 Gullungene IL (Kristiansand) – Namsos Broncos tidl. Sjutusenåtthoinner (Trondheim)

1500 Team Chuck (Kristiansand) – Zanka Flow (Oslo)

1515 Stavanger Futsal (Stavanger) – Gullungene IL (Kristiansand)

1530 Namsos Broncos tidl. Sjutusenåtthoinner (Trondheim) – Team Chuck (Kristiansand)

1545 Zanka Flow (Oslo) – Gullungene IL (Kristiansand)

1600 Stavanger Futsal (Stavanger) – Namsos Broncos tidl. Sjutusenåtthoinner (Trondheim)

1615 Team Chuck (Kristiansand) – Gullungene IL (Kristiansand)

1630 Zanka Flow (Oslo) – Namsos Broncos tidl. Sjutusenåtthoinner (Trondheim)

1645 Stavanger Futsal (Stavanger) – Team Chuck (Kristiansand)

 

 

 

Merk: IFS er ikke økonomisk ansvarlig ifm skader som eventuelt oppstår i turneringene. Hver spiller har anledning til å stille med egen forsikring. I mange tilfeller vil en normal ulykkesforsikring dekke deltagelse i IFS sine turneringer.

 

Les mer om Ekeberghallen her: Ekeberghallen

 


Vis IFS – Indoor Football Haller i et større kart

Please follow and like us:
error
Annonse: