2016

Annonse:

19981999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 ♦ 2014  ♦ 2015   ♦ 2016

Data for fremtidige turneringer settes inn fortløpende etter hver turnering. 

Kristiansand Indoor Nivå 1

10.12.2016

Vinner vanlig klasse FåDetPå
Sølv vanlig klasse Albbos

 

Stavanger Indoor Nivå 1

09.-11.12.2016

Vinner vanlig klasse Luringane
Sølv vanlig klasse 1-2-3 Rogaland Futsal

 

Trondheim Indoor Nivå 1

09.-11.12.2016

Vinner vanlig klasse Ragazzi
Sølv vanlig klasse Saxa

 

Oslo Indoor Nivå 1

09.-11.12.2016

Vinner vanlig klasse Imzouren RIF
Sølv vanlig klasse Få Det På Futsal

 

Oslo Indoor Nivå 1

09.-11.12.2016

Vinner vanlig klasse Imzouren RIF
Sølv vanlig klasse Få Det På Futsal

 

Bergen Indoor Nivå 1

09.-11.12.2016

Vinner vanlig klasse Hødden IL
Sølv vanlig klasse Bayer Lederhosen

 

Bergen Indoor Sofaliga

09.-11.12.2016

Vinner vanlig klasse Laksevåg TIL
Sølv vanlig klasse FC Razzmatazz

 

Østfold Indoor 

04.12.2016

Vinner vanlig klasse Dzøø FC
Sølv vanlig klasse Somaliske vikinger

 

Kristiansand Indoor Nivå 1

27.11.2016

Vinner vanlig klasse Snublepupp
Sølv vanlig klasse Blaker IL

 

Kristiansand Indoor Sofaliga

27.11.2016

Vinner  FC Mødre
Sølv  Pølsebua FC

 

Oslo Indoor Sofaliga

25.-27.11.2016

Vinner  Sporting C
Sølv  Legen, wait for it, dary FK

 

Oslo Indoor Nivå 1

18.-21.11.2016

Vinner vanlig klasse Team Mendezz
Sølv vanlig klasse Bosna Futsal

 

Trondheim Indoor 

18.-21.11.2016

Vinner vanlig klasse Ragazzi
Sølv vanlig klasse Tepa Futsal

 

Bergen Indoor 

18.-21.11.2016

Vinner vanlig klasse Pocolocos
Sølv vanlig klasse Bompibjørnene

 

Bergen Indoor Sofaliga

18.11.2016

Vinner  Laksevåg TIL

Sølv  BestUtenPress

 

Kristiansand Indoor

06.11.2016

Vinner vanlig klasse Volvo240

Sølv vanlig klasse Blaker IL

 

Kristiansand Indoor Sofaliga

06.11.2016

Vinner sofaliga NOV

Sølv sofaliga Tiki Taka

 

Østfold Indoor

30.10.2016

Vinner vanlig klasse Bosna Futsal

Sølv vanlig klasse Al Shabab

 

Bergen Indoor

28.-30.10.2016

Vinner vanlig klasse Lokomotiv Kolo Toure

Sølv vanlig klasse CareBears

 

Stavanger Indoor

22.-23.10.2016

Vinner vanlig klasse Dukati

Sølv vanlig klasse Dolap

 

Oslo Indoor

21.-23.10.2016

Vinner vanlig klasse ALBA Futsal

Sølv vanlig klasse Bayer Neverlosen

 

Trondheim Indoor

21.-23.10.2016

Vinner vanlig klasse Team Fivert

Sølv vanlig klasse Ranheim Futsal

 

Oslo Indoor

07.-09.10.2016

Vinner vanlig klasse Oslo Futsal 2016

Sølv vanlig klasse FC Ullevål

 

Bergen Indoor

30.09-02.10.2016

Vinner vanlig klasse CareBears

Sølv vanlig klasse Bompibjørnene

 

Kristiansand Indoor (off-season)

25.09.2016

Vinner vanlig klasse Volvo240

Sølv vanlig klasse El Cartel

 

Trondheim Indoor (off-season)

23.-25.09.2016

Vinner vanlig klasse Namsos Broncos

Sølv vanlig klasse Fredrikshald Vorspiel Club

 

Oslo Indoor (off-season)

23.-25.09.2016

Vinner vanlig klasse Oslo Futsal 2016

Sølv vanlig klasse Generasjonen

 


 

Bergen Indoor

04.-06.03.2016

Vinner vanlig klasse WW-kusen

Sølv vanlig klasse Melkeplassen Futsal

 

Oslo Indoor

04.-06.03.2016

Vinner vanlig klasse Oslo Futsal 2016

Sølv vanlig klasse Bosna Futsal

 

Kristiansand Indoor

20.02.2016

Vinner vanlig klasse Blaker IL

Sølv vanlig klasse KSI Futsal

 

Oslo Indoor

12.-14.02.2016

Vinner vanlig klasse Bosna Futsal

Sølv vanlig klasse Selecticos (tidl.TBA)

 

Bergen Indoor

12.-14.02.2016

Vinner vanlig klasse CareBears

Sølv vanlig klasse Bompibjørnene

 

Trondheim Indoor

05.-07.02.2016

Vinner vanlig klasse Fredrikshald Vorspiel Club

Sølv vanlig klasse Yolo Toure

 

Oslo Indoor

29.-31.01.2016

Vinner vanlig klasse Futsalforeningen Bølerbrua

Sølv vanlig klasse Bosna Futsal

 

Kristiansand Indoor

24.01.2016

Vinner vanlig klasse Blaker IL

Sølv vanlig klasse Fc Peja

 

Trondheim Indoor

22.-24.01.2016

Vinner vanlig klasse Joga Bonitos Tr.heim

Sølv vanlig klasse Vaiete 1

 

Bergen Indoor

22.-24.01.2016

Vinner vanlig klasse Dampandee United

Sølv vanlig klasse CareBears

 

Østfold Indoor

16.01.2016

Vinner vanlig klasse Stoke City

Sølv vanlig klasse 8 boys 1 cup

 

Kristiansand Indoor

10.01.2016

Vinner vanlig klasse Fc Peja

Sølv vanlig klasse Laksekongan

 

Bergen Indoor

08.-10.01.2016

Vinner vanlig klasse Melkeplassen Futsal

Sølv vanlig klasse SANTIOS

 

Oslo Indoor

08.-10.01.2016

Vinner vanlig klasse R.D.M Futsal

Sølv vanlig klasse Fat Camp

 

Trondheim Indoor

08.-10.01.2016

Vinner vanlig klasse Team Fivert

Sølv vanlig klasse Lekent 2011