IFS Futsal-NM 2016: Gruppespillet og resultater

Resultater fra gruppespillet i NM 2016
Annonse:

NM 2016 – Gruppespill

 

Vi minner om at det vil bli tatt lagbilder før første gruppekamp, så vi ber om at lag er på plass i hallen i god tid. Lagleder må også registrere endelig spillerliste ved ankomst i hallen.

Fyll ut spillerlisten på forhånd og print ut selv eller send til post@futsal.no. Husk å skrive gode beskrivelser av spillerne på listen. Last ned spillerlisten her: Spillerliste NM 2016

Vi ønsker alle lagene lykke til!

Les også:

LIVE-UPDATE på FUTSAL.NO gjennom hele NM!

NM 2016: Se oddsen på alle kampene

 

Fredag 11.11

1930-2200
Pulje 1 Bane 2
Lag 1 Hvit Rød Oslo Futsal  Gruppevinner (8 poeng)
Lag 2 Løgnaslaget  Nr. 4 (5 poeng)
Lag 3 Volvo240  Nr. 3 (6 poeng)
Lag 4 Bølerbrua Futsalforening  Nr. 5 (0 poeng)
Lag 5 Stavanger Futsal  Nr. 2 (7 poeng)
1930 Hvit Rød Oslo Futsal  0  0 Løgnaslaget
1945 Volvo240  3  1 Bølerbrua Futsalforening
2000 Stavanger Futsal  0  1 Hvit Rød Oslo Futsal
2015 Løgnaslaget  3  3 Volvo240
2030 Bølerbrua Futsalforening  0  1 Stavanger Futsal
2045 Hvit Rød Oslo Futsal  0  0 Volvo240
2100 Løgnaslaget  2  0 Bølerbrua Futsalforening
2115 Stavanger Futsal  3  3 Volvo240
2130 Hvit Rød Oslo Futsal  3  0 Bølerbrua Futsalforening
2145 Løgnaslaget  0  2 Stavanger Futsal

 

Lørdag 12.11

 

1145-1415
Pulje 2 Bane 1
Lag 1 Carebears  Nr. 2 (6 poeng)
Lag 2 Footonaas  Nr. 3 (5 poeng)
Lag 3 Blaker IL  Gruppevinner (10 poeng)
Lag 4 Serie A  Nr. 4 (5 poeng)
Lag 5 Brun Standard  Nr. 5 (0 poeng)
1145 Carebears  1  1 Footonaas
1200 Blaker IL  1  0 Serie A
1215 Brun Standard  0  3 Carebears
1230 Footonaas  1  2 Blaker IL
1245 Serie A  5  2 Brun Standard
1300 Carebears  0  0 Blaker IL
1315 Footonaas  1  1 Serie A
1330 Brun Standard  0  5 Blaker IL
1345 Carebears  1  1 Serie A
1400 Footonaas  7  0 Brun Standard

 

1145-1415
Pulje 3 Bane 3
Lag 1 KSI Futsal  Nr. 2 (9 poeng)
Lag 2 Bompibjørnene  Nr. 3 (4 poeng)
Lag 3 Namsos Broncos   Nr 4 (4 poeng)
Lag 4 Viva La Vestby   Nr. 5 (3 poeng)
Lag 5 BSK-Futsal   Gruppevinner (9 poeng)
1145 KSI Futsal  2  0 Bompibjørnene
1200 Namsos Broncos  2  3 Viva La Vestby
1215 BSK-Futsal  1  0 KSI Futsal
1230 Bompibjørnene  1  1 Namsos Broncos
1245 Viva La Vestby  0  4 BSK-Futsal
1300 KSI Futsal  2  0 Namsos Broncos
1315 Bompibjørnene  4  0 Viva La Vestby
1330 BSK-Futsal  0  2 Namsos Broncos
1345 KSI Futsal  4  0 Viva La Vestby
1400 Bompibjørnene  1  2 BSK-Futsal

 

1145-1415
Pulje 4 Bane 2
Lag 1 Bosna Futsal  Nr. 2 (7 poeng)
Lag 2 Ragazzi  Gruppevinner (10 poeng)
Lag 3 Moss Futsal (tidl.Fjell Flis)  Nr. 5 (0 poeng)
Lag 4 OSI Futsal  Nr. 3 (6 poeng)
Lag 5 Forsvarets Futsalkommando  Nr. 4 (4 poeng)
1145 Bosna Futsal  0  2 Ragazzi
1200 Moss Futsal (tidl.Fjell Flis)  0  1 OSI Futsal
1215 Forsvarets Futsalkommando  0  1 Bosna Futsal
1230 Ragazzi  4  0 Moss Futsal (tidl.Fjell Flis)
1245 OSI Futsal  0  0 Forsvarets Futsalkommando
1300 Bosna Futsal  4  0 Moss Futsal (tidl.Fjell Flis)
1315 Ragazzi  1  1 OSI Futsal
1330 Forsvarets Futsalkommando  2  1 Moss Futsal (tidl.Fjell Flis)
1345 Bosna Futsal  1  1 OSI Futsal
1400 Ragazzi  3  0 Forsvarets Futsalkommando

 

1430-1700
Pulje 5 Bane 2
Lag 1 Oslo Futsal  Gruppevinner (9 poeng)
Lag 2 FC Brazzers  Nr. 5 (3 poeng)
Lag 3 Yolo Toure  Nr. 3 (5 poeng)
Lag 4 FC Dinamo  Nr. 2 (7 poeng)
Lag 5 Batong Juniors  Nr. 4 (4 poeng)
1430 Oslo Futsal  2  0 FC Brazzers
1445 Yolo Toure  1  1 FC Dinamo
1500 Batong Juniors  0  3 Oslo Futsal
1515 FC Brazzers  2  1 Yolo Toure
1530 FC Dinamo  2  1 Batong Juniors
1545 Oslo Futsal  1  3 Yolo Toure
1600 FC Brazzers  0  4 FC Dinamo
1615 Batong Juniors  1  1 Yolo Toure
1630 Oslo Futsal  3  2 FC Dinamo
1645 FC Brazzers  0  4 Batong Juniors

 

1400-1630
Pulje 6 Bane 3
Lag 1 Veitvet SK Futsal  Nr. 3 (6 poeng)
Lag 2 Melkeplassen Futsal  Nr. 4 (3 poeng)
Lag 3 Prishtina FFK  Nr. 2 (10 poeng)
Lag 4 Headhunters FC  Nr. 5 (0 poeng)
Lag 5 Morgendagens Helter  Gruppevinner (10 poeng)
1430 Veitvet SK Futsal  1  0 Melkeplassen Futsal
1445 Prishtina FFK  3  2 Headhunters FC
1500 Morgendagens Helter  4  0 Veitvet SK Futsal
1515 Melkeplassen Futsal  0  3 Prishtina FFK
1530 Headhunters FC  0  1 Morgendagens Helter
1545 Veitvet SK Futsal  0  1 Prishtina FFK
1600 Melkeplassen Futsal  1  0 Headhunters FC
1615 Morgendagens Helter  1  1 Prishtina FFK
1630 Veitvet SK Futsal  5  1 Headhunters FC
1645 Melkeplassen Futsal  0  2 Morgendagens Helter
Please follow and like us:
error
Annonse: