NM: Sluttspillet 2016

Resultater fra sluttspillet i NM 2016
Annonse:

NM-sluttspillet er gjennom-seedet, noe som kan medføre at lag kan møte hverandre igjen i fra gruppespillet. Nedenfor er kampene i 1/8-finalene samt utregning mellom gruppevinnerne, gruppetoere og gruppetreere.

 

1/8-finaler:

1/8-finaler:
1300 A1 Ragazzi  1  0 (e.str) FootoNaas
1300 A2 Morgendagens Helter  1  0 Veitvet SK Futsal
1315 A3 Blaker IL  2  3 OSI Futsal
1315 A4 Oslo Futsal  2  0 Volvo240
1330 A5 BSK-Futsal  1  0 Carebears
1330 A6 Hvit Rød Oslo Futsal  0  3 Stavanger Futsal
1345 A7 Prishtina FFK  0  1 (e.str) Bosna Futsal
1345 A8 KSI Futsal  1  0 FC Dinamo

 

1300 A1 Nr. 1 gruppevinner nr. 4 tredjeplass
1300 A2 Nr. 2 gruppevinner nr. 3 tredjeplass
1315 A3 Nr. 3 gruppevinner nr. 2 tredjeplass
1315 A4 Nr. 4 gruppevinner nr. 1 tredjeplass
1330 A5 Nr. 5 gruppevinner nr. 6 andreplass
1330 A6 Nr. 6 gruppevinner nr. 5 andreplass
1345 A7 Nr. 1. andreplass nr. 4 andreplass
1345 A8 Nr. 2 andreplass nr. 3 andreplass

Utregning:

Gruppevinnere: Poeng: Målforskjell:  Scoringer
1. Ragazzi 10 + 9
2. Morgendagens Helter 10 + 7 8 (trekning)
3. Blaker IL 10 + 7 8 (trekning)
4. Oslo Futsal 9 + 9
5. BSK Futsal 9 + 7
6. Hvit Rød Oslo Futsal 8 + 7
Gruppetoere: Poeng: Målforskjell: Scoringer:
1. Prishtina FFK 10
2. KSI Futsal 9
3. FC Dinamo 7 + 3 9
4. Bosna Futsal 7 + 3 6
5. Stavanger Futsal 7 + 2
6. Carebears 6
Gruppetreere: Poeng: Målforskjell: Scoringer:
1. Volvo240 6 + 2
2. OSI Futsal 6 + 1
3. Veitvet SK Futsal 6 + 0
4. FootoNaas 5 + 9
5. Yolo Toure 5 + 1  Ikke videre
6. Bompibjørnene 4   Ikke videre

 

 

Kvartfinaler:

1430 K1 Ragazzi  0  2 KSI Futsal
1430 K2  Morgendagens Helter 2  1 Bosna Futsal
1445 K3 OSI Futsal  0 3 Stavanger Futsal
1445 K4 Oslo Futsal  0  1 (e.e.o) BSK-Futsal

 

 

 

Semifinaler:

 

1515 Z1 KSI Futsal  2  3 BSK-Futsal
1515 Z2 Morgendagens Helter  2  1 (e.str) Stavanger Futsal

 

 

Bronsefinale:

 

1540 B1 KSI Futsal  1  0 Stavanger Futsal

 

 

Finale:

 

1600 F1 BSK-Futsal  3  2 Morgendagens Helter

 

 

Utdypende:

– Alle gruppevinnerne i hver pulje går til sluttspillet

– Alle lag som ender på 2.plass går videre til sluttspillet

– De 4 beste 3.plassene går videre til sluttspillet

 

Det vil lørdag ettermiddag etter endt gruppespill bli regnet ut hvem som er beste gruppevinner, nr.2 gruppevinner osv. Dette blir gjort i følgende rekkefølge:

1. Poengsum

2. Flest seire

3. Målforskjell (+/-)

4. Scorede mål (+)

 

Please follow and like us:
error
Annonse: