IFS Futsal-NM 2017: Gruppespillet og resultater

Slik er gruppespillet i NM 2017. Resultater vil oppdateres her.
Annonse:

NM 2017 – Gruppespill

 

Vi minner om at det vil bli tatt lagbilder underveis av alle lag, og ber lagene være klare for dette. Gi gjerne beskjed om dere ikke er blitt tatt bilde av.

Lagleder må registrere spillerliste ved ankomst i hallen.

Det blir kiosk-salg under arrangementet.

Vi ønsker alle lagene lykke til!

 

Lørdag 18.11

1130-1400
Pulje 1 Bane 1
Lag 1 Snublepupp Futsal
Lag 2 Balkan Express (tidl.Dolap)
Lag 3 Team Seriøs
Lag 4 El Cartel
Lag 5 FK Kvest (tidl.Svein 2019)
1130 Snublepupp Futsal  0  0 Balkan Express (tidl.Dolap)
1145 Team Seriøs  0  2 El Cartel
1200 FK Kvest (tidl.Svein 2019)  0  3 Snublepupp Futsal
1215 Balkan Express (tidl.Dolap)  2  2 Team Seriøs
1230 El Cartel  0  2 FK Kvest (tidl.Svein 2019)
1245 Snublepupp Futsal  6  1 Team Seriøs
1300 Balkan Express (tidl.Dolap)  2  0 El Cartel
1315 FK Kvest (tidl.Svein 2019)  2  1 Team Seriøs
1330 Snublepupp Futsal  2  0 El Cartel
1345 Balkan Express (tidl.Dolap)  2  0 FK Kvest (tidl.Svein 2019)

 

 

1130-1400
Pulje 2 Bane 2
Lag 1 Laksekongan
Lag 2 XxSKxX
Lag 3 Lund Futsal
Lag 4 Tiki Taka Futsal
Lag 5 Hpd Futsal
1130 Laksekongan  2  0 XxSKxX
1145 Lund Futsal  2  0 Tiki Taka Futsal
1200 Hpd Futsal  0  5 Laksekongan
1215 XxSKxX  0  2 Lund Futsal
1230 Tiki Taka Futsal  2  0 Hpd Futsal
1245 Laksekongan  3  0 Lund Futsal
1300 XxSKxX  0  2 Tiki Taka Futsal
1315 Hpd Futsal  1  2 Lund Futsal
1330 Laksekongan  1  0 Tiki Taka Futsal
1345 XxSKxX  0  2 Hpd Futsal

 

1130-1400
Pulje 3 Bane 3
Lag 1 Team Fivert
Lag 2 Ticamasaga
Lag 3 Blaker IL
Lag 4 Sjakk matt
Lag 5 Fiskå Futsal Forening (FFF)
1130 Team Fivert  0  2 Ticamasaga
1145 Blaker IL  1  0 Sjakk matt
1200 Fiskå Futsal Forening (FFF)  0  1 Team Fivert
1215 Ticamasaga  0  0 Blaker IL
1230 Sjakk matt  3  1 Fiskå Futsal Forening (FFF)
1245 Team Fivert  1  1 Blaker IL
1300 Ticamasaga  1  1 Sjakk matt
1315 Fiskå Futsal Forening (FFF)  3  5 Blaker IL
1330 Team Fivert  4  0 Sjakk matt
1345 Ticamasaga  4  1 Fiskå Futsal Forening (FFF)

 

1430-1700
Pulje 4 Bane 1
Lag 1 Oslo Futsal
Lag 2 KSI Futsal
Lag 3 Int.Rogaland (tidl.Aksamije)
Lag 4 Åros FK
Lag 5 Legend Fighters
1430 Oslo Futsal  3  0 KSI Futsal
1445 Int.Rogaland (tidl.Aksamije)  5  0 Åros FK
1500 Legend Fighters  0  7 Oslo Futsal
1515 KSI Futsal  1  2 Int.Rogaland (tidl.Aksamije)
1530 Åros FK  3  0 Legend Fighters
1545 Oslo Futsal  1  3 Int.Rogaland (tidl.Aksamije)
1600 KSI Futsal  2  1 Åros FK
1615 Legend Fighters  1  5 Int.Rogaland (tidl.Aksamije)
1630 Oslo Futsal  3  1 Åros FK
1645 KSI Futsal  4  0 Legend Fighters

 

1430-1700
Pulje 5 Bane 2
Lag 1 1-2-3 Rogaland Futsal
Lag 2 La Familia
Lag 3 Albbos
Lag 4 Pølsebua FC
Lag 5 FC Mødre
1430 1-2-3 Rogaland Futsal 0  1 La Familia
1445 Albbos  2  0 Pølsebua FC
1500 FC Mødre  1  3 1-2-3 Rogaland Futsal
1515 La Familia  0  2 Albbos
1530 Pølsebua FC 3  0 FC Mødre
1545 1-2-3 Rogaland Futsal  1  3 Albbos
1600 La Familia  2  3 Pølsebua FC
1615 FC Mødre  3  2 Albbos
1630 1-2-3 Rogaland Futsal  6  0 Pølsebua FC
1645 La Familia  2  3 FC Mødre

 

1430-1700
Pulje 6 Bane 3
Lag 1 Morgendagens Helter
Lag 2 Ragazzi
Lag 3 Volvo240
Lag 4 Tobienborg Futsal
Lag 5 Dynamo Klepp
1430 Morgendagens Helter  1  0 Ragazzi
1445 Volvo240  1  1 Tobienborg Futsal
1500 Dynamo Klepp  0  3 Morgendagens Helter
1515 Ragazzi  2  1 Volvo240
1530 Tobienborg Futsal  3  0 Dynamo Klepp
1545 Morgendagens Helter  2  1 Volvo240
1600 Ragazzi  1  1 Tobienborg Futsal
1615 Dynamo Klepp  3  2 Volvo240
1630 Morgendagens Helter  1  2 Tobienborg Futsal
1645 Ragazzi  2  0 Dynamo Klepp

 

 

Please follow and like us:
error
Annonse: