Mesterligaen 2018: Torpedo Mami til topps!

NM-vinneren møter russisk og tsjekkisk motstand!
Annonse:

Info hentet fra UEFS:

The official UEFS Champions League will be organised in Prague from May 20th until May 27th. Arena: Hala Slavia Eden

 

Group 1

Torpedo-Mami (Russland)

VPS Novabrik Policka (Tsjekkia)

Association Futsal Puget (Frankrike)

 

Resultater fra gruppen:

21.05.2018 12:30 SH Slavia Praha Torpedo Mami – Association Futsal Puget  10:0
22.05.2018 19:00 SH Slavia Praha Association Futsal Puget – VPS Novabrik Polička  2:6
23.05.2018 13:30 SH Slavia Praha VPS Novabrik Polička – Torpedo Mami  2:5

Gruppestilling

1. Torpedo Mami 2 2 0 0 15:2  6
2. VPS Novabrik Polička 2 1 0 1 8:7  3
3. Association Futsal Puget 2 0 0 2 2:16  0

 

Group 2

Volga Saratov (Russland)

Soiuz-Energo Bobrijsk (Hviterussland)

Association Dracénoise de Futsal – ADF (Frankrike)

 

Resultater fra gruppen:

21.05.2018 11:00 SH Slavia Praha Soiuz-Energo Bobrijsk – Association Dracénoise de Futsal – ADF  6:2
22.05.2018 10:30 SH Slavia Praha Association Dracénoise de Futsal – ADF – Volga Saratov  0:13
23.05.2018 12:00 SH Slavia Praha Volga Saratov – Soiuz-Energo Bobrijsk  3:1

 

Gruppestilling

1. Volga Saratov 2 2 0 0 16:1  6
2. Soiuz-Energo Bobrijsk 2 1 0 1 7:5  3
3. Association Dracénoise de Futsal – ADF 2 0 0 2 2:19  0


Group 3

Chemcomex Praha (Tsjekkia)

Jezidy Rjazaň  (Russland)

Lund Futsal (Norge)

 

Resultater fra gruppen:

21.05.2018 20:30 SH Slavia Praha CHEMCOMEX Praha – Lund Futsal  7-1
22.05.2018 12:00 SH Slavia Praha Lund Futsal – Jezidy Rjazan  3-8
23.05.2018 20:30 SH Slavia Praha Jezidy Rjazan – CHEMCOMEX Praha  3-1

 

Gruppestilling

 

1. Jezidy Rjazan 2 2 0 0 11:3  6
2. CHEMCOMEX Praha 2 1 0 1 7:4  3
3. Lund Futsal 2 0 0 2 4:15  0

KVARTFINALER

24.05.2018 13:00 SH Slavia Praha Volga Saratov – Association Futsal Puget  7:1
24.05.2018 15:00 SH Slavia Praha Torpedo Mami – Lund Futsal  10:0
24.05.2018 17:00 SH Slavia Praha Jezidy Rjazan – VPS Novabrik Polička 2-3 e. strf.
24.05.2018 19:00 SH Slavia Praha CHEMCOMEX Praha – Soiuz-Energo Bobrijsk  4:1

 

 

Fullstendig skjema:

21.05.2018

11:00 – 12:30 Sojuz Energo Bobrujsk – Association Dracénoise de Futsal ADF 6:2 (3:0)
Branky: Vadayevich 2, Kruk 2, Yucanka, Yvanov – Coullet, Hassani

12:30 – 14:00 Torpedo MAMI Moskva – Association Futsal Puget 10:0 (3:0)
Branky: Popov 4, Kurushin, Ivanov, Dagejev, Plaksin, Olejnikov, Trenkunov

20:30 – 22:00 Chemcomex Praha – Lund Futsal 7:1 (3:1)
Branky: Havrda 3, Sop, Fichtner, Bialek a Šnídl – Berge

22.05.2018

10:30 – 12:00 Association Dracénoise de Futsal ADF – FK Volga Saratov 0:13 (0:3)
Branky: Senatorov 6, Mozhjukin 2, Alejev 2, Markov, Zapletin a Sokolov

12:00 – 13:30 Lund Futsal – Jezidy Rjazaň 3:8 (1:3)
Branky: Sachus 2, Berge – Safojan 2, Fedorov 2, Golunov, Murashov, Tzimerman, Tsygankov

19:00 – 20:30 Association Futsal Puget – VPS Novabrik Polička 2:6 (0:2)
Branky: Netolický 2, Jílek 2, Kovář ml., Stejskal – Demasse, Lajnef Mounir

23.05.2018

12:00 – 13:30 FK Volga Saratov – Sojuz Energo Bobrujsk 3:1 (3:1)
Branky: Mozhjukin 2, Kisin – Salavjancik

13:30 – 15:00 VPS Novabrik Polička – Torpedo MAMI Moskva 2:5 (1:3)
Branky: Švec, Navrátil – Ivanov 2, Kurushin, Olejnikov, Goryachev

20:30 – 22:00 Jezidy Rjazaň – Chemcomex Praha 3:1 (0:0)
Branky: Safojan 2, Fjodorov – Sop

24.05.2018

24.05.2018

13:00 – 15:00 QF1 1-8 FK Volga Saratov – Puget futsal 7:1 (5:0)
Branky: Zapletin 3, Sokolov 2, Mozhukin, Kisin – Contigiani

15:00 – 17:00 QF2 2-7 Torpedo MAMI Moskva – Lund futsal 10:0 (3:0)
Branky: Kurushin 2, Ivanov 2, Trenkunov 2, Akhynov, Goryachev, Popov, Kharin

17:00 – 19:00 QF3 3-6 Jezidy Rjazaň – VPS Novabrik Polička 2:2 (1:1) Penalty 3:4

19:00 – 21:00 QF4 4-5 Chemcomex Praha – Sojuz Energo Bobrujsk (4-1)
Branky: Fichtner 2, Sop – Vodayerevich

25.05.2018

11:30 – 13:00 7-8 place The worst loosers from Quarter Finals – Lund futsal – Puget futsal 0-1 (wo)

13:00 – 14:30 5-6 place The Best loosers from Quarter Finals – Jezidy Rjazaň – Sojuz Energo Bobrujsk 0-1

Semifinal

18:00 – 20:00 SF1 VPS Novabrik Polička – FK Volga Saratov 2:4 (1:3)
Branky: Netolický, Poul – Gorbunov 2, Alajev, Sokolov

20:00 – 22:00 SF2 Chemcomex Praha – Torpedo MAMI Moskva 2:5 (2:0)
Branky: Havrda 2 – Popov 2, Dogadajev, Olejnikov, Kurushin

26.05.2018 – Final

16:30 – 19:30 Final UEFS Champions League FK Volga Saratov vs Torpedo MAMI Moscow (1-1) 3-4

 

 

Please follow and like us:
Annonse: