Albbos spisset NM-formen!

Regjerende NM-mester utslått i gruppa!
Annonse:
Av: Fredrik Fredriksen
Albbos spisser NM-formen og feier gjennom turneringen i Kristiansand uten å avgi poeng.
Først i finalen slapp de inn baklengsmål og etter uavgjort 2-2 etter sudden death i finalen avgjorde de på strafffespark over Volvo240.
Volvo240 er normalt en slow starter, men denne gangen fikk de en flying start i puljespillet med 2-0 over norgesmester Lund Futsal. Men så gikk det tyngre, først uavgjort mot Knark, så tap mot finalemotstander Albbos. I siste kamp i puljespillet ble det imidlertid en solid 5-0 seier over A-team og avansement var sikret.
Regjerende norgesmester Lund Futsal klarte heller ikke denne gangen å komme videre fra puljespillet og må skjerpe seg skikkelig før NM kommende helg.
Mer informasjon om turneringen, deriblant oppdatert Maratontabell kommer ila uken.

NIVÅ 1:

1000-1230 NIVÅ 1
Pulje 1 Bane 2
Lag 1 El Cartel
Lag 2 Jesus boys
Lag 3 Pølsebua FC
Lag 4 Måga United
Lag 5 Telemarksbataljonen
1000 El Cartel 1 2 Jesus boys
1015 Pølsebua FC 5 0 Måga United
1030 Telemarksbataljonen 4 2 El Cartel
1045 Jesus boys 0 4 Pølsebua FC
1100 Måga United 0 5 Telemarksbataljonen
1115 El Cartel 1 3 Pølsebua FC
1130 Jesus boys 7 1 Måga United
1145 Telemarksbataljonen 1 1 Pølsebua FC
1200 El Cartel 2 0 Måga United
1215 Jesus boys 0 6 Telemarksbataljonen

1245-1515 NIVÅ 1
Pulje 2 Bane 2
Lag 1 Albbos
Lag 2 Knark
Lag 3 Volvo240
Lag 4 Lund Futsal
Lag 5 A-team
1245 Albbos 1 0 Knark
1300 Volvo240 2 0 Lund Futsal
1315 A-team 0 3 Albbos
1330 Knark 1 1 Volvo240
1345 Lund Futsal 3 1 A-team
1400 Albbos 1 0 Volvo240
1415 Knark 2 2 Lund Futsal
1430 A-team 0 5 Volvo240
1445 Albbos 0 0 Lund Futsal
1500 Knark 3 1 A-team

Sluttspillet:

Søndag 18.11.18

Semifinaler: Bane:
1530 Z1 (vinner pulje 1)

Telemarksbataljonen

0 1 (nr 2 pulje 2)

Volvo240

2
1545 Z2 (vinner pulje 2)

Albbos

1 0 (nr 2 pulje 1)

Pølsebua FC

2
Finale:
1610 F1  Volvo240 3 4 vinner Z2 2

SOFALIGAEN:

Søndag 18.11.18

1000-1230 SOFALIGA
Pulje A Bane 1
Lag 1 SkitneTriks FC
Lag 2 Gains FC
Lag 3 Bang Broes
Lag 4 Gandal(f)
Lag 5 Generalboligen Albions
1000 SkitneTriks FC 0 3 Gains FC
1015 Bang Broes 3 0 Gandal(f)
1030 Generalboligen Albions 0 1 SkitneTriks FC
1045 Gains FC 3 0 Bang Broes
1100 Gandal(f) 0 3 Generalboligen Albions
1115 SkitneTriks FC 1 5 Bang Broes
1130 Gains FC 3 0 Gandal(f)
1145 Generalboligen Albions 0 2 Bang Broes
1200 SkitneTriks FC 3 0 Gandal(f)
1215 Gains FC 2 0 Generalboligen Albions

Pulje B Bane 1
Lag 1 Uno FC
Lag 2 Futsal@KSI
Lag 3 Boca Juniors
Lag 4 Absolut Ludo
Lag 5 Slayers FC
1245 Uno FC 0 3 Futsal@KSI
1300 Boca Juniors 1 1 Absolut Ludo
1315 Slayers FC 3 0 Uno FC
1330 Futsal@KSI 4 0 Boca Juniors
1345 Absolut Ludo 1 1 Slayers FC
1400 Uno FC 0 3 Boca Juniors
1415 Futsal@KSI 4 1 Absolut Ludo
1430 Slayers FC 2 2 Boca Juniors
1445 Uno FC 0 3 Absolut Ludo
1500 Futsal@KSI 1 0 Slayers FC

Sluttspillet:

Søndag 18.11.18

Semifinaler: Bane:
1530 Z1 (vinner pulje A)

Gains

1 0 (nr 2 pulje B)

Slayers FC

1
1545 Z2 (vinner pulje B)

Futsal@ksi

0 1 (nr 2 pulje A)

Bang Broes

1
Finale:
1610 F1 Futsal@ksi 2 4 Bang Broes 1
Please follow and like us:
Annonse: