Se NM-oppsettet her!

Resultater oppdateres jevnlig
Annonse:

Slik blir lørdagens gruppekamper!

Ekeberghallen åpnes kl. 09:00 lørdag, og kl. 11:00 søndag.

Lørdag 24.11.18

1030-1300
Pulje 1 Bane 2
P MF
Lag 1 Team Fivert 5 2-3 Trondheim
Lag 2 El Haam (tidl.Big Shaq) 6 6-4 Oslo
Lag 3 Tomato Town XI 0 2-9 Bergen
Lag 4 FC Snegle 6 5-3 Oslo
Lag 5 AJ Futsal 8 8-4 Oslo
1030 Team Fivert 1 1 El Haam (tidl.Big Shaq)
1045 Tomato Town XI 0 2 FC Snegle
1100 AJ Futsal 2 0 Team Fivert
1115 El Haam (tidl.Big Shaq) 2 0 Tomato Town XI
1130 FC Snegle 1 1 AJ Futsal
1145 Team Fivert 1 0 Tomato Town XI
1200 El Haam (tidl.Big Shaq) 2 2 FC Snegle
1215 AJ Futsal 4 2 Tomato Town XI
1230 Team Fivert 0 0 FC Snegle
1245 El Haam (tidl.Big Shaq) 1 1 AJ Futsal
1030-1300
Pulje 2 Bane 3
P MF
Lag 1 Oslo Futsal 7 13-8 Oslo
Lag 2 Luringane 10 15-7 Stavanger
Lag 3 Blaker IL 8 10-5 Kristiansand
Lag 4 Bjørnholt 1 4-15 Oslo
Lag 5 Wang Futsal 1 7-14 Oslo
1030 Oslo Futsal 3 4 Luringane
1045 Blaker IL 2 0 Bjørnholt
1100 Wang Futsal 1 3 Oslo Futsal
1115 Luringane 2 2 Blaker IL
1130 Bjørnholt 3 3 Wang Futsal
1145 Oslo Futsal 2 2 Blaker IL
1200 Luringane 5 0 Bjørnholt
1215 Wang Futsal 1 4 Blaker IL
1230 Oslo Futsal 5 1 Bjørnholt
1245 Luringane 4 2 Wang Futsal
1330-1600
Pulje 3 Bane 1
P MF
Lag 1 Volvo240 9 12-3 Kristiansand
Lag 2 Veitvet Futsal 10 10-3 Oslo
Lag 3 Stavanger Futsal 6 3-7 Stavanger
Lag 4 Selecticos 2 4 5-4 Oslo
Lag 5 IDV Futsal 0 2-15 Oslo
1330 Volvo240 1 2 Veitvet Futsal
1345 Stavanger Futsal 1 0 Selecticos 2
1400 IDV Futsal 0 6 Volvo240
1415 Veitvet Futsal 3 1 Stavanger Futsal
1430 Selecticos 2 4 1 IDV Futsal
1445 Volvo240 4 0 Stavanger Futsal
1500 Veitvet Futsal 0 0 Selecticos 2
1515 IDV Futsal 0 1 Stavanger Futsal
1530 Volvo240 2 1 Selecticos 2
1545 Veitvet Futsal 5 1 IDV Futsal
1330-1600
Pulje 4 Bane 2
P MF
Lag 1 Ticamasaga 12 7-1 Oslo
Lag 2 Albbos 6 5-5 Kristiansand
Lag 3 Namsos Broncos 6 4-3 Trondheim
Lag 4 Melkeplassen Futsal 6 3-2 Bergen
Lag 5 El Chapo 0 2-10 Østfold
1330 Ticamasaga 2 1 Albbos
1345 Namsos Broncos 0 1 Melkeplassen Futsal
1400 El Chapo 0 2 Ticamasaga
1415 Albbos 0 1 Namsos Broncos
1430 Melkeplassen Futsal 2 0 El Chapo
1445 Ticamasaga 2 0 Namsos Broncos
1500 Albbos 1 0 Melkeplassen Futsal
1515 El Chapo 0 3 Namsos Broncos
1530 Ticamasaga 1 0 Melkeplassen Futsal
1545 Albbos 3 2 El Chapo
1330-1600
Pulje 5 Bane 3
P MF
Lag 1 Lund Futsal 5 3-3 Kristiansand
Lag 2 Ex-Yu Futsal (tidl.Balkan Express) 8 4-1 Stavanger
Lag 3 La Familia 7 6-3 Trondheim
Lag 4 Sjakk Matt 2 2-5 Kristiansand
Lag 5 Hambørgjær FK 4 2-5 Oslo
1330 Lund Futsal 0 1 Ex-Yu Futsal (tidl.Balkan Express)
1345 La Familia 2 0 Sjakk Matt
1400 Hambørgjær FK 0 0 Lund Futsal
1415 Ex-Yu Futsal (tidl.Balkan Express) 0 0 La Familia
1430 Sjakk Matt 0 1 Hambørgjær FK
1445 Lund Futsal 2 1 La Familia
1500 Ex-Yu Futsal (tidl.Balkan Express) 1 1 Sjakk Matt
1515 Hambørgjær FK 1 3 La Familia
1530 Lund Futsal 1 1 Sjakk Matt
1545 Ex-Yu Futsal (tidl.Balkan Express) 2 0 Hambørgjær FK

Sluttspillet:

NM-sluttspillet 2018

Please follow and like us:
Annonse: