Mesteroversikt 1998-2017

Annonse: Siden 1998 har IFS Indoor Football Scandinavia avviklet nærmere 900 futsalturneringer. Nedenfor følger komplett mesteroversikt.   Velg år ved å klikke på de aktuelle årene nedenfor, eller scroll nedover for å se alle turneringene her inne på totaloversikten. 1998 ♦ 1999 ♦ […]
Annonse:

Siden 1998 har IFS Indoor Football Scandinavia avviklet nærmere 900 futsalturneringer. Nedenfor følger komplett mesteroversikt.

 

Velg år ved å klikke på de aktuelle årene nedenfor, eller scroll nedover for å se alle turneringene her inne på totaloversikten.

19981999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 20132014  ♦ 2015   ♦ 2016  ♦2017

Data for fremtidige turneringer settes inn fortløpende etter hver turnering.

2017

 

Bergen Indoor Sofaliga

20.-22.10.2017

Vinner vanlig klasse FC Razzmatazz
Sølv vanlig klasse Tijuana Futsal

 

Bergen Indoor Nivå 1

20.-22.10.2017

Vinner vanlig klasse Pocolocos
Sølv vanlig klasse A-lags Minde

 

Kristiansand Indoor Nivå 1

15.10.2017

Vinner vanlig klasse Lund Futsal
Sølv vanlig klasse Albbos

 

Oslo Indoor Nivå 1

14.-15.10.2017

Vinner vanlig klasse Oslo Futsal
Sølv vanlig klasse Ticamasaga

 

Oslo Indoor Sofaliga

14.-15.10.2017

Vinner Gutta fra Lyn
Sølv IDV

 

Trondheim Indoor Nivå 1

13.-15.10.2017

Vinner vanlig klasse Team Fivert
Sølv vanlig klasse 0 Selvinnsikt FC

 

Oslo Indoor Sofaliga

03.03.-05.03.2017

Vinner vanlig klasse Tyngdekraften BK
Sølv vanlig klasse Croatia IL

 

Oslo Indoor Nivå 1

03.03.-05.03.2017

Vinner vanlig klasse Bosna Futsal
Sølv vanlig klasse Helt på dass

 

Trondheim Indoor Nivå 1

24.02.-26.02.2017

Vinner vanlig klasse Team Fivert
Sølv vanlig klasse Fritt Fall

 

Oslo Indoor Nivå 1

10.02.-12.02.2017

Vinner vanlig klasse Team Seriøs
Sølv vanlig klasse Berbashow (tidl. Francisco Futsal)

 

Oslo Indoor Sofaliga

10.02.-12.02.2017

Vinner vanlig klasse Heggedal
Sølv vanlig klasse IDV

Bergen Indoor Sofaliga

10.02.-12.02.2017

Vinner vanlig klasse Unitedguttene99
Sølv vanlig klasse Team-Bergen og Omegn Entrepenør

 

Bergen Indoor Nivå 1

10.02.-12.02.2017

Vinner vanlig klasse Deafpool
Sølv vanlig klasse Hødden IL

 

Stavanger Indoor Nivå 1

04.02.2017

Vinner vanlig klasse Luringane
Sølv vanlig klasse Dolap

 

Kristiansand Indoor Nivå 1

29.01.2017

Vinner vanlig klasse Morgendagens Helter
Sølv vanlig klasse Snublepupp

 

Trondheim Indoor Nivå 1

27.-29.01.2017

Vinner vanlig klasse FC Svare & Berg
Sølv vanlig klasse Team Fivert

 

Østfold Indoor 

22.01.2017

Vinner vanlig klasse Dzøø FC
Sølv vanlig klasse Bad Boys

 

Bergen Indoor Sofaliga

20.-22.01.2017

Vinner vanlig klasse Samurai Sikkerhet
Sølv vanlig klasse Tijuana Futsal (tidl.Gneist Samurai)

 

Bergen Indoor Nivå 1

20.-22.01.2017

Vinner vanlig klasse Jizza Futsal
Sølv vanlig klasse Drysaranne

 

Kristiansand Indoor Nivå 1

06.-08.01.2017

Vinner vanlig klasse Laksekongan
Sølv vanlig klasse Blaker IL

 

Oslo Indoor Nivå 1

06.-08.01.2017

Vinner vanlig klasse Få Det På Futsal
Sølv vanlig klasse Lyn 3

 

Oslo Indoor Sofaliga

06.-08.01.2017

Vinner vanlig klasse Bjørnholt Videregående Skole
Sølv vanlig klasse Destroyers

 

Bergen Indoor Sofaliga

06.-08.01.2017

Vinner vanlig klasse Tijuana Futsal (tidl.Gneist Samurai)
Sølv vanlig klasse Vadda

 

Bergen Indoor Nivå 1

06.-08.01.2017

Vinner vanlig klasse Bompibjørnene
Sølv vanlig klasse Pocolocos

 

Trondheim Indoor Nivå 1

06.-08.01.2017

Vinner vanlig klasse Budz
Sølv vanlig klasse Habilidad

2016

 

Kristiansand Indoor Nivå 1

10.12.2016

Vinner vanlig klasse FåDetPå
Sølv vanlig klasse Albbos

 

Stavanger Indoor Nivå 1

09.-11.12.2016

Vinner vanlig klasse Luringane
Sølv vanlig klasse 1-2-3 Rogaland Futsal

 

Trondheim Indoor Nivå 1

09.-11.12.2016

Vinner vanlig klasse Ragazzi
Sølv vanlig klasse Saxa

 

Oslo Indoor Nivå 1

09.-11.12.2016

Vinner vanlig klasse Imzouren RIF
Sølv vanlig klasse Få Det På Futsal

 

Oslo Indoor Nivå 1

09.-11.12.2016

Vinner vanlig klasse Imzouren RIF
Sølv vanlig klasse Få Det På Futsal

 

Bergen Indoor Nivå 1

09.-11.12.2016

Vinner vanlig klasse Hødden IL
Sølv vanlig klasse Bayer Lederhosen

 

Bergen Indoor Sofaliga

09.-11.12.2016

Vinner vanlig klasse Laksevåg TIL
Sølv vanlig klasse FC Razzmatazz

 

Østfold Indoor 

04.12.2016

Vinner vanlig klasse Dzøø FC
Sølv vanlig klasse Somaliske vikinger

 

Kristiansand Indoor Nivå 1

27.11.2016

Vinner vanlig klasse Snublepupp
Sølv vanlig klasse Blaker IL

 

Kristiansand Indoor Sofaliga

27.11.2016

Vinner  FC Mødre
Sølv  Pølsebua FC

 

Oslo Indoor Sofaliga

25.-27.11.2016

Vinner  Sporting C
Sølv  Legen, wait for it, dary FK

 

Oslo Indoor Nivå 1

18.-21.11.2016

Vinner vanlig klasse Team Mendezz
Sølv vanlig klasse Bosna Futsal

 

Trondheim Indoor 

18.-21.11.2016

Vinner vanlig klasse Ragazzi
Sølv vanlig klasse Tepa Futsal

 

Bergen Indoor 

18.-21.11.2016

Vinner vanlig klasse Pocolocos
Sølv vanlig klasse Bompibjørnene

 

Bergen Indoor Sofaliga

18.11.2016

Vinner  Laksevåg TIL

Sølv  BestUtenPress

 

Kristiansand Indoor

06.11.2016

Vinner vanlig klasse Volvo240

Sølv vanlig klasse Blaker IL

 

Kristiansand Indoor Sofaliga

06.11.2016

Vinner  NOV

Sølv  Tiki Taka

 

Østfold Indoor

30.10.2016

Vinner vanlig klasse Bosna Futsal

Sølv vanlig klasse Al Shabab

 

Bergen Indoor

28.-30.10.2016

Vinner vanlig klasse Lokomotiv Kolo Toure

Sølv vanlig klasse CareBears

 

Stavanger Indoor

22.-23.10.2016

Vinner vanlig klasse Dukati

Sølv vanlig klasse Dolap

 

Oslo Indoor

21.-23.10.2016

Vinner vanlig klasse ALBA Futsal

Sølv vanlig klasse Bayer Neverlosen

 

Trondheim Indoor

21.-23.10.2016

Vinner vanlig klasse Team Fivert

Sølv vanlig klasse Ranheim Futsal

 

Oslo Indoor

07.-09.10.2016

Vinner vanlig klasse Oslo Futsal 2016

Sølv vanlig klasse FC Ullevål

 

Bergen Indoor

30.09-02.10.2016

Vinner vanlig klasse CareBears

Sølv vanlig klasse Bompibjørnene

 

Kristiansand Indoor (off-season)

25.09.2016

Vinner vanlig klasse Volvo240

Sølv vanlig klasse El Cartel

 

Trondheim Indoor (off-season)

23.-25.09.2016

Vinner vanlig klasse Namsos Broncos

Sølv vanlig klasse Fredrikshald Vorspiel Club

 

Oslo Indoor (off-season)

23.-25.09.2016

Vinner vanlig klasse Oslo Futsal 2016

Sølv vanlig klasse Generasjonen

 


 

Bergen Indoor

04.-06.03.2016

Vinner vanlig klasse WW-kusen

Sølv vanlig klasse Melkeplassen Futsal

 

Oslo Indoor

04.-06.03.2016

Vinner vanlig klasse Oslo Futsal 2016

Sølv vanlig klasse Bosna Futsal

 

Kristiansand Indoor

20.02.2016

Vinner vanlig klasse Blaker IL

Sølv vanlig klasse KSI Futsal

 

Oslo Indoor

12.-14.02.2016

Vinner vanlig klasse Bosna Futsal

Sølv vanlig klasse Selecticos (tidl.TBA)

 

Bergen Indoor

12.-14.02.2016

Vinner vanlig klasse CareBears

Sølv vanlig klasse Bompibjørnene

 

Trondheim Indoor

05.-07.02.2016

Vinner vanlig klasse Fredrikshald Vorspiel Club

Sølv vanlig klasse Yolo Toure

 

Oslo Indoor

29.-31.01.2016

Vinner vanlig klasse Futsalforeningen Bølerbrua

Sølv vanlig klasse Bosna Futsal

 

Kristiansand Indoor

24.01.2016

Vinner vanlig klasse Blaker IL

Sølv vanlig klasse Fc Peja

 

Trondheim Indoor

22.-24.01.2016

Vinner vanlig klasse Joga Bonitos Tr.heim

Sølv vanlig klasse Vaiete 1

 

Bergen Indoor

22.-24.01.2016

Vinner vanlig klasse Dampandee United

Sølv vanlig klasse CareBears

 

Østfold Indoor

16.01.2016

Vinner vanlig klasse Stoke City

Sølv vanlig klasse 8 boys 1 cup

 

Kristiansand Indoor

10.01.2016

Vinner vanlig klasse Fc Peja

Sølv vanlig klasse Laksekongan

 

Bergen Indoor

08.-10.01.2016

Vinner vanlig klasse Melkeplassen Futsal

Sølv vanlig klasse SANTIOS

 

Oslo Indoor

08.-10.01.2016

Vinner vanlig klasse R.D.M Futsal

Sølv vanlig klasse Fat Camp

 

Trondheim Indoor

08.-10.01.2016

Vinner vanlig klasse Team Fivert

Sølv vanlig klasse Lekent 2011

 

 

2015

Bergen Indoor

18.-20.12.2015

Vinner vanlig klasse Pocolocos

Sølv vanlig klasse CareBears

 

Trondheim Indoor

18.-20.12.2015

Vinner vanlig klasse Tiempo Futsal

Sølv vanlig klasse Serie A

 

Kristiansand Indoor

13.12.2015

Vinner vanlig klasse Laksekongan

Sølv vanlig klasse Tobienborg Futsal

 

Oslo Futsal

11.-13.12.2015

Vinner vanlig klasse FootoNaas

Sølv vanlig klasse Kambo Futsal

 

Østfold Indoor

06.12.2015

Vinner vanlig klasse Uregistrert Futsal

Sølv vanlig klasse El Tractåro

 

Kristiansand Indoor

29.11.2015

Vinner vanlig klasse Fc Peja

Sølv vanlig klasse KSI Futsal

 

Hardanger Indoor

28.11.2015

Vinner vanlig klasse Raske Menn Futsal

Sølv vanlig klasse Bodyfitness FTF

 

Bergen Indoor

27.-29.11.2015

Vinner vanlig klasse Det laget eg nevner nå

Sølv vanlig klasse The Chicken Wings

 

Oslo Futsal

20.-22.11.2015

Vinner vanlig klasse FootoNaas

Sølv vanlig klasse damer biler gunner 2

 

Stavanger Indoor

07.11.2015

Vinner vanlig klasse Sparta Futsalklubb

Sølv vanlig klasse Hardanger Futsal

 

Trondheim Indoor

06.-08.11.2015

Vinner vanlig klasse Tiempo Futsal

Sølv vanlig klasse Ragazzi

 

Bergen Indoor

06.-08.11.2015

Vinner vanlig klasse CareBears

Sølv vanlig klasse Cabalala FC

 

Oslo Indoor

30.10 – 01.11. 2015

Vinner vanlig klasse Olas leketøy

Sølv vanlig klasse BSK-Futsal

 

Østfold Indoor

24.10.2015

Vinner vanlig klasse Fjell Flis & Mur AS

Sølv vanlig klasse The A-team

 

Kristiansand Indoor

18.10.2015

Vinner vanlig klasse FC Panna

Sølv vanlig klasse Snublepupp

 

Oslo Indoor

16.-18.10.2015

Vinner vanlig klasse Veitvet RS Futsal

Sølv vanlig klasse 8.div

 

Trondheim Indoor

16.-18.10.2015

Vinner vanlig klasse Team Fivert

Sølv vanlig klasse La Familia

 

Bergen Indoor

16.-18.10.2015

Vinner vanlig klasse Leverkusen

Sølv vanlig klasse Boca Juniors Bergen

 

Trondheim Indoor (off-season)

18.-20.09.2015

Vinner vanlig klasse Fredrikshald Vorspiel Club

Sølv vanlig klasse Garstad$ utvalgte

 

Oslo Indoor (off-season)

11.-13.09.2015

Vinner vanlig klasse Bosna Futsal

Sølv vanlig klasse Prishtina FFK

 

 


 

Stavanger Indoor

28.-29.03.2015

Vinner vanlig klasse Fallom

Sølv vanlig klasse Oh’nos

 

Hardanger Indoor

21.03.2015

Vinner vanlig klasse TanBoyz

Sølv vanlig klasse Raske Menn Futsal

 

Oslo Indoor

13.-15.03.2015

Vinner vanlig klasse Kosova livs

Sølv vanlig klasse ALBA Futsal

 

Bergen Indoor

06.-08.03.2015

Vinner vanlig klasse CareBears

Sølv vanlig klasse The Lions

 

Trondheim Indoor

27.-29.02.2015

Vinner vanlig klasse N’koloKolo

Sølv vanlig klasse Joga Bonitos Tr.heim

 

Oslo Indoor

27.-29.02.2015

Vinner vanlig klasse Selecticos (tidl.TBA)

Sølv vanlig klasse ALBA Futsal

 

Stavanger Indoor

20.-21.02.2015

Vinner vanlig klasse Fallom

Sølv vanlig klasse 1-2-3 Rogaland Futsal

 

Bergen Indoor

13.-15.02.2015

Vinner vanlig klasse The Lions

Sølv vanlig klasse Leverkusen

 

Kristiansand Indoor

08.02.2015

Vinner vanlig klasse Høllen Futsal Elite (tidl.Gullungene)

Sølv vanlig klasse Los azules claros

 

Oslo Indoor

06.-08.02.2015

Vinner vanlig klasse ALBA Futsal

Sølv vanlig klasse Energie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)

 

Trondheim Indoor

06.-08.02.2015

Vinner vanlig klasse Joga Bonitos Tr.heim

Sølv vanlig klasse Team Fivert

 

Stavanger Indoor

24.-25.01.2015

Vinner vanlig klasse 1-2-3 Rogaland Futsal

Sølv vanlig klasse Fallom

 

Trondheim Indoor

23.-25.01.2015

Vinner vanlig klasse Joga Bonitos Tr.heim

Sølv vanlig klasse N’koloKolo

 

Bergen Indoor

23.-25.01.2015

Vinner vanlig klasse The WestWing

Sølv vanlig klasse Leverkusen

 

Oslo Indoor

16.-18.01.2015

Vinner vanlig klasse Prishtina Junior FFK

Sølv vanlig klasse Løgnaslaget

 

Kristiansand Indoor

11.01.2015

Vinner vanlig klasse Laksekongan

Sølv vanlig klasse Høllen Futsal Elite (tidl.Gullungene)

 

Østfold Indoor

10.01.2015

Vinner vanlig klasse Prishtina FFK

Sølv vanlig klasse El Tractåro

 

Trondheim Indoor

09.-11.01.2015

Vinner vanlig klasse Faxe Kondi Futsal

Sølv vanlig klasse N’koloKolo

 

Bergen Indoor

09.-11.01.2015

Vinner vanlig klasse CareBears

Sølv vanlig klasse Bygdefølkjet

 

Oslo Indoor

02.-04.01.2015

Vinner vanlig klasse Balalaika

Sølv vanlig klasse Spellagå 2014

 

——————————

2014


Stavanger Indoor

19.-21.12.2014

Vinner vanlig klasse Team Odemwingie

Sølv vanlig klasse Bandidos/Stavanger Futsal

 

Kristiansand Indoor

14.12.2014

Vinner vanlig klasse Laksekongan

Sølv vanlig klasse Los azules claros

 

Bergen Indoor

12.-14.12.2014

Vinner vanlig klasse Bompibjørnene

Sølv vanlig klasse Leverkusen

 

Trondheim Indoor

12.-14.12.2014

Vinner vanlig klasse Team Fivert

Sølv vanlig klasse N’koloKolo

 

Oslo Indoor

12.-14.12.2014

Vinner vanlig klasse Kambo Futsal

Sølv vanlig klasse Stovnergutta

 

Østfold Indoor

06.12.2014

Vinner vanlig klasse Prishtina FFK

Sølv vanlig klasse El Tractåro

 

Kristiansand Indoor

30.11.2014

Vinner vanlig klasse Tobienborg Futsal

Sølv vanlig klasse Balotellitubbies

 

Bergen Indoor

28.-30.11.2014

Vinner vanlig klasse Leverkusen

Sølv vanlig klasse Hardanger Futsal Bergen

 

Oslo Indoor

21.-23.11.2014

Vinner vanlig klasse Fat Camp

Sølv vanlig klasse Spellagå 2014

 

Trondheim Indoor

21.-23.11.2014

Vinner vanlig klasse Serie A

Sølv vanlig klasse Valø aka Messi (tidl.Ratzeputz Futsal)

 

Østfold Indoor

09.11.2014

Vinner vanlig klasse Merkur Futsal

Sølv vanlig klasse Sa du luka? Stemmer

 

Bergen Indoor

07.-09.11.2014

Vinner vanlig klasse Leverkusen

Sølv vanlig klasse Alf Erdnis

 

Trondheim Indoor

07.-09.11.2014

Vinner vanlig klasse Tepa Futsal

Sølv vanlig klasse Pyypzii

 

Oslo Indoor

31.okt – 02.nov 2014

Vinner vanlig klasse El Clasico

Sølv vanlig klasse Veitvet RS Futsal

 

Kristiansand Indoor

19.10.2014

Vinner vanlig klasse Høllen Futsal Elite (tidl.Gullungene)

Sølv vanlig klasse KSI Futsal

 

Trondheim Indoor

17.-19.10.2014

Vinner vanlig klasse Valø aka Messi (tidl.Ratzeputz Futsal)

Sølv vanlig klasse N’koloKolo

 

Oslo Indoor

17.-19.10.2014

Vinner vanlig klasse El Clasico

Sølv vanlig klasse FC Veitvet

 

Bergen Indoor

10.-12.10.2014

Vinner vanlig klasse The WestWing

Sølv vanlig klasse Teasers

 

Kristiansand Indoor

05.10.2014

Vinner vanlig klasse Høllen Futsal Elite (tidl.Gullungene)

Sølv vanlig klasse Bonerboys

 

Bergen Indoor

19.-21.september 2014

Vinner vanlig klasse Leverkusen

Sølv vanlig klasse The WestWing

 

Oslo Indoor

Tid: 12.-14.september 2014

Vinner vanlig klasse Askim FK

Sølv vanlig klasse Veitvet RS Futsal

 

—————-

 

Oslo Indoor

Tid: 28. februar-02. mars 2014

Vinner: Team 7

Toer: Brølerbrua Futsalforening

 

Kristiansand Indoor

Tid: 16. februar 2014

Vinner: Snublepupp

Toer: Laksekongan

 

Oslo Indoor

Tid: 14.-16.  februar 2014

Vinner: Etterstad Futsal

Toer: Kvernbakken Miljøbarnehage

 

Bergen Indoor

Tid: 14.-16.  februar 2014

Vinner: The WestWing

Toer: Fucking Småmål

 

Kristiansand Indoor

Tid: 09. februar 2014

Vinner: KSI Futsal

Toer: Snublepupp

 

Trondheim Indoor

Tid: 07. februar-09. februar 2014

Vinner: @sondreborge

Toer: Rødde Futsal

 

Vestfold Indoor

Tid: 01.-02. februar 2014

Vinner: Bibo Futsal 2

Toer: Klubbhuset

 

Stavanger Indoor

Tid: 31. januar-02. februar 2014

Vinner: 1-2-3 Rogaland Futsal

Toer: Dukati Futsal

 

Trondheim Indoor

Tid: 24.-26. januar 2014

Vinner: Namsos Broncos

Toer: Energi Futsal

 

Østfold Indoor

Tid: 25. januar 2014

Vinner: Kosova Livs

Toer: Sarpsborg Futsal

 

Kristiansand Indoor

Tid: 26. januar 2014

Vinner: Høllen Futsal Elite

Toer: Snublepupp

 

Bergen Indoor

Tid: 17. – 19. januar 2014

Vinner: WestWing Bergen

Toer: NHH Masters

 

Oslo Indoor

Tid: 17. – 19. januar 2014

Vinner: Etterstad Futsal

Toer: Ralph Futsal ASA

 

Kristiansand Indoor

Tid: 17. og 19. januar 2014

Vinner: Laksekongan

Toer: Gygrids

 

Østfold Indoor

Tid: 10.-13. januar 2014

Vinner: Dardania

Toer: Batong Juniors

 

Trondheim Indoor

Tid: 10.-13. januar 2014

Vinner: Kos 2014

Toer: Tiempo Futsal

 

Bergen Indoor

Tid: 03.-05. januar 2014

Vinner: Bredde Futsal

Toer: Leverkusen

 

Oslo Indoor

Tid: 03.-05. januar 2014

Vinner: Fat Camp

Toer: Spellagå

 

2013

 

Trondheim Indoor

Tid: 13.-15. desember 2013

Vinner: Stangberget Futsal

Toer: Drillos

 

Oslo Indoor

Tid: 13.-15. desember 2013

Vinner: El Clasico

Toer: TikiTaka FC

 

Stavanger Indoor

Tid: 13.-15. desember 2013

Vinner: Fallom

Toer: Øvre Steinar Futsal, tidl. Ganddal Futsal

 

Kristiansand Indoor

Tid: 13.-15. desember 2013

Vinner: N` koloKolo

Toer: Laksekongan

 

Bergen Indoor

Tid: 06.-08.  desember 2013

Vinner: Bredde Futsal

Toer: Nissans Trofaste

 

Østfold Indoor

Tid: 13.-15. desember 2013

Vinner: El Tractåro

Toer: 7B

 

Stavanger Indoor

Tid: 22.-24. november 2013

Vinner: Fallom

Toer: Ganddal

 

Bergen Indoor

Tid: 22.-24. november 2013

Vinner: Nissans Trofaste

Toer: Nymark Reunion

 

Oslo Indoor

Tid: 22.-24. november 2013

Vinner: Bibo Futsal

Toer: Etterstad Futsal

 

Trondheim Indoor

Tid: 22.-24. november 2013

Vinner: Etaten

Toer: Niemis Disipler

 

Østfold Indoor

Tid: 15. og 17. november 2013

Vinner: El Tractoro

Toer: Team Extreme

 

Kristiansand Indoor

Tid: 15. og 17. november 2013

Vinner: Snublepupp

Toer: Gullungene IL

 

Møre Indoor

Tid: 01.-03. november 2013

Vinner: Gossen Futsal

Toer: Urban Hustlers Langmyra

 

Bergen Indoor

Tid: 01.-03. november 2013

Vinner: WestWing

Toer: NHH Masters

 

Trondheim Indoor

Tid: 01.-03. november 2013

Vinner: Drillos

Toer: Irsk Folkedans

 

Oslo Indoor

Tid: 01.-03. november 2013

Vinner: Etterstad Futsal

Toer: Løgnaslaget

 

Kristiansand Indoor

Tid: 25.-27. oktober 2013

Vinner: FC Peja

Toer:

 

Østfold Indoor

Tid: 25.-27. oktober 2013

Vinner: Fredrikshald Prichtina

Toer: Sa du luka? Stemmer!

 

Oslo Indoor

Tid: 25.-27. oktober 2013

Vinner: Scofield FC

Toer: Fat Camp

 

Trondheim Indoor

Tid: 18.-20. oktober 2013

Vinner: Tepa Futsal

Toer: Drillos

 

Oslo Indoor

Tid: 11.-13. oktober 2013

Vinner: Løgnaslaget

Toer: Etterstad Futsal

 

Bergen Indoor

Tid: 11.-13. oktober 2013

Vinner: The WestWing

Toer: Carebears

 

Trondheim Indoor

Tid: 04.-06. oktober 2013

Vinner: Team Fivert

Toer:  The Titans

 

Oslo Indoor

Tid: 20.-22. september 2013

Vinner: Torg 77 Futsal

Toer: Nordmoens Second Coming

 

Oslo Indoor

Tid: 08.-10.mars 2013

Vinner: Bingefotball

Toer: Zanca Flow

 

Bergen Indoor

Tid: 08.-10.mars 2013

Vinner: Ultimate Team

Toer: Silver Dynamos

 

Trondheim Indoor

Tid: 22.-24 februar

Vinner: The Titans

Toer: FC Bondeknøl

 

Oslo Indoor

Tid: 22.-24 februar

Vinner: Haugen Futsal

Toer: Modo Fácil Futsal

 

Bergen Indoor

Tid: 22.-23. februar

Vinner: The West Wing

Toer: Silver Dynamos

 

Oslo Indoor

Tid: 16. -17.  februar 2013 i Eidsvoll

Vinner: Bingefotball

Toer: Grüner Fotball 1

 

Stavanger Indoor

Tid: 15.-17. februar 2013

Vinner: Bangnam Style

Toer: Aksamije

 

Kristiansand Indoor

Tid: 10. februar 2013

Vinner: KSI Futsal

Toer: N`Kolokolo

 

Østfold Indoor

Tid: 09. februar i Fredrikstad

Vinner: Øssia Futsal

Toer: Sarpsborg Futsal

 

Bergen Indoor

Tid: 08.-10. februar 2013

Vinner: Bompibjørnene

Toer: The West Wing

 

Stavanger Indoor

Tid: 08.-10. februar 2013

Vinner: Ganddal Futsal

Toer: Dukati

 

Trondheim Indoor

Tid: 08.-10. februar 2013

Vinner: Hertha Berlin

Toer: Fritt Fall

 

Stavanger Indoor

Tid: 25.-27. januar 2013

Vinner: Bangnam Style

Toer: Ganddal Futsal

 

Trondheim Indoor

Tid: 25.-27. januar 2013

Vinner: Hertha Berlin

Toer: Pumas

 

Kristiansand Indoor

Tid: 20. januar 2013

Vinner: Snublepupp

Toer: N`Kolokolo

 

Bergen Indoor

Tid: 11.-13.januar 2013

Vinner: Valkyrien IL

Toer: Russisk Beboende

 

Trondheim Indoor

Tid: 11.-13.januar 2013

Vinner: Tepa Futsal

Toer: The Titans

 

Vestfold Indoor

Tid: 5.-6. januar 2013 i Sandefjord

Vinner: Let me show ya

Toer: Djerv Dvergbjerk

 

Sunnmøre Indoor

Tid: 5.-6. januar 2013 i Ålesund

Vinner: Gossen Futsal

Toer: Volda Futsal

 

Stavanger Indoor

Tid: 04.-06. februar 2013 i Figgjo

Vinner: Dukati

Toer:U-Landslaget

 

2012

 

Bergen Indoor

Tid: 29. desember 2012

Vinner: El Galacticos

Toer: Bompibjørnene

 

Kristiansand Indoor

Tid: 16. desember 2012

Vinner: N`Kolokolo

Toer: Lonnh

 

Stavanger Indoor

Tid: 14.-16. desember 2012

Vinner: Ganddal

Toer: Fallom

 

Bergen Indoor

Tid: 07.-09. desember 2012

Vinner: Ultimate Team

Toer: The West Wing

 

Trondheim Indoor

Tid: 07.-09. desember 2012

Vinner: Drillos

Toer: Halvøya Futsal

 

Oslo Indoor

Tid: 07.-09. desember 2012

Vinner: El Clasico

Toer: Bibo Futsal

 

Kristiansand Indoor

Tid: 23.-25.november 2012

Vinner: N`koloKolo

Toer: FC Peja

 

Oslo Indoor

Tid: 23.-25.november 2012

Vinner: El Clasico

Toer: Bingefotball

 

Bergen Indoor

Tid: 23.-25.november 2012

Vinner: The West Wing

Toer: Old Stars

 

Trondheim Indoor

Tid: 23.-25.november 2012

Vinner: Hertha Berlin

Toer: Store Hyller FC

 

Stavanger Indoor

Tid: 23.-25.november 2012

Vinner: Grødem Futsal

Toer: Ganddal Futsal

 

Oslo Indoor

Tid: 02.-04. november 2012

Vinner: Løgnaslaget

Toer: Zanca Flow

 

Bergen Indoor

Tid: 02.-04. november 2012

Vinner: The West Wing

Toer: Old Stars

 

Trondheim Indoor

Tid: 02.-04. november 2012

Vinner: Drillos

Toer: Tepa Futsal

 

Kristiansand Indoor

Tid: 26.og 28. oktober 2012

Vinner: Laksekongan

Toer: Gullungene IL

 

Bergen Indoor

Tid: 26.-28. oktober 2012

Vinner: Boca Juniors Bergen

Toer: Bompibjørnene

 

Trondheim Indoor

Tid: 19.-21. oktober 2012

Vinner: Amigoz

Toer: Tepa Mostar Futsal

 

Oslo Indoor

Tid: 19.-21. oktober 2012

Vinner: Bingefotball

Toer: Bibo Futsal

 

Stavanger Indoor

Tid: 12.-14. oktober 2012

Vinner: Stavanger Futsal

Toer: Sauda Futsal (tidl. Smågodt)

 

Oslo Indoor

Tid: 12.-14. oktober 2012

Vinner: Løgnaslaget

Toer: Echarts Venner

 

Trondheim Indoor

Tid: 05.-07. oktober 2012

Vinner: Tepa Mostar Futsal

Toer: Hertha Berlin

 

Oslo Indoor

Tid: 21.-23. september 2012

Vinner: Trønderbataljonen

Toer: Oppsal Futsal

 

Trondheim Indoor

Tid: 14.-16. september 2012

Vinner: Tepa Mostar Futsal

Toer: Sjutusenåttehoinner

 

Oslo Indoor

Tid: 13.-15. april 2012

Vinner: Bingefotball

Toer: Energie Oslo

 

Kristiansand Indoor

Tid: 25. mars 2012

Vinner: FC Peja

Toer: N’koloKolo

 

Stavanger Indoor:

Tid: 23.-25. mars 2012

Vinner: Ganddal Futsal

Toer: Stavanger Futsal

 

Oslo Indoor 

Tid: 16.-18.mars 2012

Vinner: Romsås Junior

Toer: Veitvet Hvit Rød Oslo

 

Stavanger Indoor:

Tid: 24.-26. februar 2012

Vinner: Ganddal

Toer: Rassnils

 

Kristiansand Indoor:

Tid: 17.-19. februar

Vinner: KSI Futsal

Toer: Skækk

 

Bergen Indoor:

Tid: 10.-12. februar 2012

Vinner: Mozartkulene

Toer: NHHI Croquet

 

Trondheim Indoor:

Tid: 03.-05. februar 2012

Vinner: Jonsborg Futsal

Toer: Fish Futsal

 

 

Oslo Indoor 

Tid: 03.-05. februar 2012

Vinner: Bingefotball

Toer: Etterstad

 

Stavanger Indoor:

Tid: 27.-29. januar 2012

Vinner: Stavanger Futsal

Toer: Aksamije

 

Trondheim Indoor:

Tid: 20.-22. januar 2012

Vinner: FC Amigoz

Toer: Yadiig

 

Oslo Indoor 

Tid: 20.-22.januar 2012

Vinner: Trønderbataljonen

Toer: Hundra Procent Futsal

 

Kristiansand Indoor

Tid: 20.-22. januar 2012

Vinner: KSI Futsal

Toer: N`koloKolo

 

Bergen Indoor:

Tid: 13.-15. januar 2012

Vinner: Krabbetor

Toer: Munkeredet


Trondheim Indoor

Tid: 06. – 08. januar 2012

Vinner: Tepa Futsal
Toer: Othilienborg Futsal

Oslo Indoor

Tid: 06. – 08. januar 2012

Vinner: Trønderbataljonen
Toer: Haugen Futsal

Bergen Indoor 

Tid: 06. – 08. januar 2012

Vinner: Krabbetor
Toer: Munkeredet

2011

 

Kristiansand Indoor

Tid: 16. – 18. desember 2011

Vinner: Laksekongan

Toer: REVO Feet of Norway

 

 

Bergen Indoor

Tid: 16. – 18. desember 2011

Vinner: 5071

Toer: Oppoverbakke

 

 

Stavanger Indoor (NB: Ikke registrert)

Tid: 16. – 18. desember 2011

Vinner: Ganddal Futsal

Toer: Stavanger Futsal

 

 

Trondheim Indoor

Tid: 09. – 11. desember 2011

Vinner: Fish Futsal

Toer: Rapid Futsal

 

 

Oslo Indoor

Tid: 09. – 11. desember 2011

Vinner: Wannabe

Toer: 7b Crew

 

 

Kristiansand Indoor

Tid: 25.- 27. november 2011

Vinner: FC Peja

Toer: KSI Futsal

 

 

Trondheim Indoor

Tid: 25. – 27. november 2011

Vinner: Amigoz

Toer: AC Skruknott FC

 

 

Bergen Indoor

Tid: 25. – 27. november 2011

Vinner: Boca Juniors Bergen

Toer: Team samba

 

 

Stavanger Indoor

Tid: 25. – 27.november 2011

Vinner: 123

Toer: Neste Generasjon

 

Oslo Indoor

Tid: 25. – 27. november 2011

Vinner: Torg 77

Toer: Løgnaslaget

 

 

Bergen Indoor

Tid: 18. – 20. november 2011

Vinner: Old Stars 2

Toer: Bønes Aires

 

 

Trondheim Indoor

Tid: 04. – 06. november 2011

Vinner: Strinda Stars/Trondheim Futsal

Toer: The Disciples of Batman

 

 

Kristiansand Indoor

Tid: 04. – 06. november 2011

Vinner: N’koloKolo Kr.sand

Toer: AFG

 

 

Bergen Indoor

Tid: 28. – 30. oktober 2011

Vinner: Tsigalko Bergen

Toer: BIH Futsal

 

 

Oslo Indoor

Tid: 28. – 30. oktober 2011

Vinner: Torg 77

Toer: Street fighters

 

 

Trondheim Indoor

Tid: 14. – 16. oktober 2011

Vinner: Tepa Mostar Futsal

Toer: Pumas

 

 

Stavanger Indoor

Tid: 14. – 16. oktober 2011

Vinner: Bandidos/Stavanger Futsal

Toer: Nagu

 

 

Oslo Indoor

Tid: 14. – 16. oktober 2011

Vinner: Torg 77

Toer: Trønderbataljonen 2011

 

 

Bergen Indoor

Tid: 30. september – 02. oktober 2011

Vinner: Total 90

Toer: BHI Futsal

 

 

Trondheim Indoor

Tid: 23. – 25. september 2011

Vinner: Nidaros Futsal

Toer: Nidaros Futsal 2

 

 

Oslo Indoor 

Tid: 23. – 25. september 2011

Vinner: Street Fighters

Toer: Løgnaslaget

 

 

Trondheim Indoor

Tid: 25. – 27. mars 2011

Vinner: Kollen Allstars

Toer: 6b Futsal

 

 

Oslo Indoor

Tid: 18. – 20. mars 2011

Vinner: H2G

Toer: Wannabe

 

 

Kristiansand Indoor

Tid: 18. – 20. mars 2011

Vinner: Tobienborg Futile

Toer: FC Peja

 

 

Bergen Indoor

Tid: 18. – 20. mars 2011

Vinner: Bazinga Futsal

Toer: Black and White

 

 

Stavanger Indoor

Tid: 11. – 13. mars 2011

Vinner: Fallom

Toer: Ganddal Futsal

 

 

Stavanger Indoor

Tid: 25. – 27. feb 2011

Vinner: Ganddal Futsal

Toer: Fallom

 

 

Oslo Indoor

Tid: 25. – 27. feb 2011

Vinner: Street Fighters

Toer: Jafs FC

 

 

Kristiansand Indoor

Tid: 25. – 27. feb 2011

Vinner: FC Peja

Toer: Laksekongan

 

 

Trondheim Indoor

Tid: 25. – 27. feb 2011

Vinner: Tepa Mostar Futsal

Toer: Kollen Allstars

 

 

Bergen Indoor

Tid: 04. – 06. feb 2011

Vinner: BIH Futsal

Toer: Mozartkulene

 

 

Stavanger Indoor

Tid: 28. – 30. jan  2011

Vinner: Ganddal Futsal

Toer: Dukati

 

 

Kristiansand Indoor

Tid: 28. – 30. jan 2011

Vinner: Laksekongan

Toer: Tobienborg Futsal

 

 

Oslo Indoor

Tid: 14. – 16. jan 2011

Vinner: Torg 77

Toer: Street Fighters

 

 

Bergen Indoor

Tid: 14. – 16. jan 2011

Vinner: Boca Juniors Bergen

Toer: Hurricane Futsal

 

 

Trondheim Indoor

Tid: 07. – 09. jan 2011

Vinner: Yaadiiig

Toer: Patriots

2010

Stavanger Indoor

Tid: 17. – 19. des 2010

Vinner: Ganddal Futsal
Toer: Grødem Futsal

Trondheim Indoor

Tid: 17. – 19. des 2010

Vinner: Jalla Gutan
Toer: Sverresborg Futsal

 

Oslo Indoor 

Tid: 10. og 12. des 2010

Vinner: Wannabe
Toer: Torg 77

Kristiansand Indoor

Tid: 12. des 2010

Vinner: KSI Futsal
Toer: Fc Peja

Bergen Indoor 

Tid: 10. – 12. des 2010

Vinner: Bønes Aires
Toer: Bazinga Futsal

Kristiansand Indoor

Tid: 28. nov  2010

Vinner: KSI Futsal
Toer: Laksekongan

Oslo Indoor 

Tid: 26. – 28. nov 2010

Vinner: Etterstad Futsal
Toer: Oppegårdsgutta

Bergen Indoor

Tid: 26. – 28. nov 2010

Vinner: Mozartkulene
Toer: Bønes Aires

Stavanger Indoor

Tid: 19. – 21. nov 2010

Vinner: Dukati
Toer: Ganddal Futsal

Trondheim Indoor

Tid: 12. – 14. nov 2010

Vinner: Jalla Gutan
Toer: Amigoz

Bergen Indoor

Tid: 12. – 14- nov 2010

Vinner: Ludo
Toer: Boca Juniors Bergen

Oslo Indoor 

Tid: 22. – 24. okt 2010

Vinner: Torg 77
Toer: Street Fighters

Kristiansand Indoor

Tid: 22. – 24. okt 2010

Vinner: Tobienborg Futsal
Toer: Laksekongan

Bergen Indoor 

Tid: 22. – 24. okt 2010

Vinner: Bønes Aires
Toer: Din Mor United

Stavanger Indoor

Tid: 15. – 17. okt 2010

Vinner: 1-2-3
Toer: Fallom

Trondheim Indoor 

Tid: 15. – 17. okt 2010

Vinner: Kollen Allstars
Toer: Happy Campers Tr.heim

Trondheim Indoor

Tid: 01. – 03. okt 2010

Vinner: Amigoz
Toer: Store Hyller FC

Oslo Indoor 

Tid: 07. – 09. mai 2010

Vinner: Street Fighters
Toer: La Cosa Nostra

Kristiansand Indoor (NB: Ikke registrert)

Tid: 07. – 09. mai 2010

Vinner:
Toer:

Trondheim Indoor

Tid: 07. – 09. mai 2010

Vinner: Kosovo Trondheim
Toer: Othilienborg Futsal

Stavanger Indoor

Tid: 07. – 09. mai 2010

Vinner: Fallom
Toer: Rassnils

Bergen Indoor

Tid: 07. – 09. mai 2010

Vinner: Bønes Aires
Toer: Din Mor United

Stavanger Indoor

Tid: 16. – 18. april 2010

Vinner: Bandidos/Stavanger Futsal
Toer: Fallom

Bergen Indoor

Tid: 09. – 11. april 2010

Vinner: Hynung IL
Toer:  Din Mor United

Oslo Indoor

Tid: 19. – 21. mars 2010

Vinner: La Cosa Nostra
Toer:  Street Fighters

Kristiansand Indoor

Tid: 19. – 21. mars 2010

Vinner: Tobienborg Futsal
Toer: Team Robstad

Trondheim Indoor 

Tid: 19. – 21. mars 2010

Vinner: Happy Campers Tr.heim
Toer: Strinda Stars/Trondheim Futsal

Stavanger Indoor

Tid: 19. – 21. mars 2010

Vinner: Bandidos/Stavanger Futsal
Toer: 1-2-3

Bergen Indoor 

Tid: 12. – 14. mars 2010

Vinner:  Boca Juniors Bergen
Toer: Knuusedabbeteam

Oslo Indoor 

Tid: 26. – 28. februar 2010

Vinner: FC Lindeberg
Toer: Street Fighters

Kristiansand Indoor

Tid: 26. – 28. februar 2010

Vinner: Laksekongan
Toer: KSI Futsal

Stavanger Indoor

Tid: 26. – 28. februar 2010

Vinner: Bandidos/Stavanger Futsal
Toer: Los ex-madlas

Bergen Indoor 

Tid: 05. – 07. februar 2010

Vinner: Fc Catalunya
Toer: Albion Futsal

Kristiansand Indoor

Tid: 29. – 31. januar 2010

Vinner: Janda FC
Toer: CAB

Trondheim Indoor

Tid: 29. – 31. januar 2010

Vinner: Strinda Stars/Trondheim Futsal
Toer: Serie A

Stavanger Indoor

Tid: 22. – 24. januar 2010

Vinner: Loconinhos 2011
Toer: Soulja Boiz

Bergen Indoor

Tid: 22. – 24. januar 2010

Vinner: Sossvoll Athletic
Toer: Fjellbu

Oslo Indoor 

Tid: 08. – 10. januar 2010

Vinner: Torg 77
Toer: Østerdalsjønn

Trondheim Indoor

Tid: 08. – 10. Januar 2010

Vinner: Leangen Futsal
Toer: Pumas

2009

 

Trondheim Indoor

Tid: 18. – 20. desember 2009

Vinner: Strinda Stars/Trondheim Futsal
Toer: Kei vånn

Stavanger Indoor 

Tid:  18. – 20. desember 2009

Vinner: Loconinhos 2011
Toer: Bandidos/Stavanger Futsal

Oslo Indoor

Tid:  11. – 13. desember 2009

Vinner: LBA Futsal
Toer: Street Fighters

Kristiansand Indoor

Tid: 11. – 13. desember 2009

Vinner:  Fc Peja
Toer: Dan Allstars
Bergen Indoor 

Tid: 11. – 13. desember  2009

Vinner: Bønes Aires
Toer: Hynung IL

Oslo Indoor 

Tid: 27. – 29. november 2009

Vinner: Etterstad Futsal
Toer: Oppegårdsgutta

Kristiansand Indoor

Tid: 27. – 29. november 2009

Vinner: Fc Peja
Toer:  Tobienborg Futsal 2

Bergen Indoor

Tid: 27. – 29. november 2009

Vinner: Sleivspark Bergen
Toer: Boca Juniors Bergen

 

Trondheim Indoor 

Tid: 20. – 22. november 2009

Vinner: Kei vånn
Toer: Formennj United

Stavanger Indoor 

Tid: 20. – 22. november 2009

Vinner: Bandidos/Stavanger Futsal
Toer: Fallom

Bergen Indoor

Tid: 13. – 15. november 2009

Vinner: Boca Juniors Bergen
Toer: BadaBing

Oslo Indoor 

Tid: 06. – 08. november 2009

Vinner: Bogerud Futsal
Toer: Team Safehands

Kristiansand Indoor

Tid: 6. – 8. november 2009

Vinner:  Tobienborg Futsal
Toer: Vige Galaxy

Kristiansand Indoor

Tid: 16. – 18. oktober 2009

Vinner: Vige Galaxy
Toer: KSI Futsal

Oslo Indoor

Tid: 16. – 18. oktober 2009

Vinner: Samemafiaen
Toer: ALBA Futsal

Trondheim Indoor

Tid: 16. – 18. oktober 2009

Vinner: Strinda Stars/Trondheim Futsal
Toer: Gralaksan

Stavanger Indoor

Tid: 09. – 11. oktober 2009

Vinner: Bandidos/Stavanger Futsal
Toer: Los ex-madlas

Bergen Indoor

Tid: 09. – 11. oktober  2009

Vinner: Bønes Aires
Toer: Sossvoll Athletic

Oslo Indoor 

Tid: 02. – 04. oktober 2009

Vinner: Flamuri
Toer: Kult med 3 navn

Trondheim Indoor

Tid: 02. – 04. oktober 2009

Vinner: Team Stillestående
Toer: aQ Futsal

Kristiansand Indoor

Tid: 18. – 20. september 2009

Vinner: Vige Galaxy
Toer: KSI Futsal

Trondheim Indoor

Tid: 18. – 20. september 2009

Vinner: Strinda Stars/Trondheim Futsal
Toer: Kei vånn

 

Stavanger Indoor

Tid:  18. – 20. september 2009

Vinner: Aksamije
Toer: Dukati Stavanger

Bergen Indoor

Tid: 18. – 20. september 2009

Vinner: Bønes Aires
Toer: 5071

Oslo Indoor

Tid: 04. – 06. september 2009

Vinner: Flamuri
Toer: Fat Belly Beats

 

Bergen Indoor

Tid: 28. – 30. august 2009

Vinner:  Sossvoll Athletic
Toer: 5071

 

Kristiansand Indoor

Tid: 14.juni 2009

Vinner: Drop-in
Toer: Laksekongan

Stavanger Indoor

Tid: 12. – 14. juni 2009

Vinner:  Los ex-madlas
Toer: Fallom

 

Oslo Indoor

Tid: 12. – 14. juni 2009

Vinner: Sør Amerika Futsal
Toer: Real Oslo C.F.

Trondheim Indoor

Tid:  12. – 14. juni 2009

Vinner: Kolsås Amigoz Futsal
Toer: Kollen Allstars

Trondheim Indoor

Tid: 29. – 31. mai  2009

Vinner: Vaiete 2
Toer: ShittyShittyBangBang

Kristiansand Indoor

Tid: 10.mai 2009

Vinner: Tobienborg Futsal
Toer: Laksekongan

Stavanger Indoor

Tid: 8. – 10. mai 2009

Vinner: Fallom
Toer: Bosna-Zmaj

Bergen Indoor

Tid: 8. – 10. mai 2009

Vinner: United City FC
Toer: Flamengo

 

Trondheim Indoor

Tid: 8. – 10. mai 2009

Vinner: Kollen Allstars

Toer: ShittyShittyBangBang

 

Oslo Indoor

Tid: 2. – 3. mai  2009

Vinner: The White and Reds

Toer: Norske Utlendinger

 

Oslo Indoor

Tid: 17. – 19. april 2009

Vinner: Lekestue

Toer: Torg 77

 

Stavanger Indoor

Tid: 3. – 5. april 2009

Vinner: Tyrkisk Pepper

Toer: Bosna-Zmaj

 

Bergen Indoor

Tid: 3. – 5. april 2009

Vinner: Bønes Aires

Toer: Sleivspark Bergen

 

Oslo Indoor

Tid: 3. – 5. april  2009

Vinner:  Crème de la Crème

Toer: Littavhvert

 

Trondheim Indoor

Tid: 3. – 5. april 2009

Vinner: Kolsås Amigoz Futsal

Toer: Fontvella FC

 

Trondheim Indoor

Tid: 20. – 22. mars 2009

Vinner: Fontvella FC

Toer: Team Stillestående

Kristiansand Indoor

Tid: 15. mars 2009

Vinner: Trollungane

Toer: Laksekongan

 

Bergen Indoor

Tid: 13. – 15. mars 2009

Vinner: Bønes Aires

Toer: Sykkylven

 

Trondheim Indoor

Tid: 6. – 8. mars 2009

Vinner: Fontvella FC

Toer: Drillo Futsal

 

Oslo Indoor

Tid: 27. februar – 1. mars 2009

Vinner: Torg 77

Toer: Real Oslo C.F.

 

Kristiansand Indoor

Tid: 27. og 28. februar 2009

Vinner: Vågsbygd Futsal

Toer: Deci FC

 

Stavanger Indoor

Tid: 27. februar – 1. mars  2009

Vinner: Maximus

Toer: Tyrkisk Pepper

 

Oslo Indoor

Tid: 14. – 15. februar 2009

Vinner: Løkkaboys

Toer: Littavhvert

 

København Indoor (NB: Ikke registrert)

Tid: 14. – 15. februar  2009

Vanlig klasse

Vinner:

Toer:

 

Elite klasse

Vinner:

Toer:

 

Trondheim Indoor

Tid: 6. – 8. februar 2009

Vinner: Ravnkloa Futsal

Toer: Team Stillestående

 

Kristiansand Indoor

Tid: 6. og 8. februar 2009

Vinner:  Tobienborg Futsal

Toer: Randesund Futsal

 

Stavanger Indoor

Tid: 6. – 8. februar 2009

Vinner: Haugaland Futsal

Toer: Eldar

 

Bergen Indoor

Tid: 6. – 8. februar 2009

Vinner: Boca Juniors Bergen

Toer: Geidaringane

 

Oslo Indoor

Tid: 30. januar – 1. februar 2009

Vinner: Hønefoss Futsal

Toer: Blackout

 

Trondheim Indoor
Tid: 30. januar – 1. februar 2009

Vanlig klasse

Vinner: Ravnkloa Futsal –

Toer: Dorsins Venner

Stavanger Indoor

Tid: 30. januar – 1. februar 2009

Vanlig klasse

Vinner: Maximus

Toer: Squin Squinth

 

Elite klasse

Vinner: Haugaland Futsal E

Toer: Ganddal Futsal E

København Indoor

Tid: 24. – 25. januar  2009

Vinner: Cobra

Toer: Shootfinte

 

Kristiansand Indoor
Tid: 23. – 24. januar 2009
Vinner: Laksekongan
Toer: Søm City United
Bergen Indoor

Tid: 23. – 25. januar 2009

Vinner: Hvite Stjerne

Toer: United City FC

 

Trondheim Indoor

Tid: 9. – 11. januar  2009

Vinner:  Lundåsen Futsal

Toer: Kolsås Amigoz Futsal

2008


Trondheim Indoor

Tid:  19. – 21. desember 2008

Vinner:  Frøya Feskarlag

Toer: De Syv Søstre

 

Stavanger Indoor

Tid:  19. – 21. desember 2008

Vanlig klasse

Vinner: Maximus

Toer: Squin Squinth

 

Elite klasse

Vinner: Haugaland Futsal E

Toer:  Ganddal Futsal E

 

Trondheim Indoor

Tid:  12. – 14. desember 2008

Vinner: Ravnkloa Futsal

Toer: Fontvella FC

 

Oslo Indoor

Tid:  12. – 14. desember 2008

Vanlig klasse

Vinner: Kosova Futsal

Toer: Littavhvert

 

Elite klasse

Vinner: Åkrene Futsal E

Toer: Hønefoss Futsal E

 

Kristiansand Indoor

Tid:  12. – 14. desember 2008

Vinner: Vågsbygd gutta

Toer: Nøtteknekkeran

 

Bergen Indoor

Tid: 12. og 14. desember  2008

Vinner: Snake&Combat

Toer: Sjøsaugana FK

 

Bergen Indoor

Tid:  28. – 30. november 2008

Vinner: Sportsklubben Hajduk Bergen

Toer: Hvite Stjerne

 

Kristiansand Indoor

Tid:  21. og 23. november  2008

Vanlig klasse

Vinner: Tobienborg Futsal

Toer: Vågsbygd Futsal

 

Stavanger Indoor

Tid:  21. – 23. november 2008

Vanlig klasse

Vinner: Maximus

Toer: Fallom

 

Elite klasse

Vinner: Sandnes Futsal Elite

Toer: Haugaland Futsal E

 

Oslo Indoor

Tid: 7. – 9. november  2008

Vanlig klasse

Vinner: Blackout

Toer: Dilla på Lilla

 

Elite klasse

Vinner: Marienlyst Futsal Elite

Toer:  Haugerud Futsal Elite

 

Bergen Indoor

Tid:  7. – 9. november 2008

Vanlig klasse

Vinner: Sportsklubben Hajduk Bergen

Toer: Krohnsminde Futsal

 

København Indoor

Tid:  1. – 2. november 2008

Vinner: CPH Potentia

Toer: El Moro

 

Oslo Indoor

Tid: 31. oktober – 2. november  2008

Vanlig klasse

Vinner: Samemafiaen

Toer: Sportsklubben Hajduk Bergen Oslo

 

Elite klasse

Vinner: Lillestrøm Futsal E

Toer: Haugerud Futsal Elite

 

Kristiansand Indoor

Tid: 24. og 26. oktober  2008

Vanlig klasse

Vinner: Stickupkidz

Toer: Laksekongan

 

Elite klasse

Vinner: Tobienborg Futsal Elite

Toer: Vågsbygd Futsal E

 

StavangerIndoor

Tid:  24. – 26. oktober 2008

Vanlig klasse

Vinner: Sportsklubben Hajduk Bergen Stv

Toer: Dream Team Stvg

 

Elite klasse

Vinner: Haugaland Futsal E

Toer: Sandnes Futsal Elite

 

Trondheim Indoor

Tid: 10. – 12. oktober  2008

Vinner: Fontvella FC

Toer: Kosovo Trondheim

 

Bergen Indoor

Tid: 10. – 12. oktober 2008  2008

Vinner: Sportsklubben Hajduk Bergen

Toer: Hvite Stjerne

 

Oslo Indoor

Tid:  10. – 12. oktober 2008

Vanlig klasse

Vinner: Dønski FC

Toer: Lukekameratene FC

 

Elite klasse

Vinner: Velta Futsal

Toer: Oslo Vest Futsal E

 

Bergen Indoor

Tid:  19. og 21. september 2008

Vinner: Sportsklubben Hajduk Bergen

Toer: Boca Juniors Bergen

 

Trondheim Indoor

Tid: 12. – 14. september  2008

Vinner: New Deal

Toer: Kolsås Amigoz Futsal

 

Bergen Indoor

Tid: 29. – 31. august  2008

Vinner: Bønes Aires

Toer: Hvite Stjerne

 

Trondheim Indoor

Tid: 09. – 11. mai  2008

Vinner: Kosovo Trondheim

Toer: Jalla Gutan

 

Bergen Indoor (off-season)

Tid:  09. – 11. mai 2008

Vinner: No Use For A Name

Toer: Chica Sambas

 

Bergen Indoor (off-season)

Tid: 04. – 06. april  2008

Vinner: United City FC

Toer: Krohnsminde Futsal

 

Trondheim Indoor

Tid:  14. – 16. mars 2008

Vinner:  Ravnkloa Futsal

Toer: Kollen Allstars

 

Oslo Indoor

Tid: 14. – 16. mars  2008

Vanlig klasse

Vinner: Kebabgutta

Toer: Real Oslo C.F.

 

Elite klasse

Vinner: Sandefjord Futsal E

Toer: Marienlyst Futsal Elite

Bergen Indoor

Tid: 29. februar – 2. mars  2008

Vinner: No Use For A Name

Toer: Hvite Stjerne

 

Stavanger Indoor

Tid: 29. februar – 02. mars  2008

Vanlig klasse

Vinner: Fallom

Toer: Stavanger Øst

 

Elite klasse

Vinner: Sandnes Futsal Elite

Toer: Sør Rogaland Futsal

Kristiansand Indoor

Tid: 29. februar – 1. mars  2008

Vinner: Randesund Futsal

Toer: Elektro-Sivert Kr.sand

 

Trondheim Indoor

Tid: 22. – 24. februar  2008

Vinner: Fontvella FC

Toer: Ravnkloa Futsal

 

Oslo Indoor

Tid: 15. – 17. februar  2008

Vanlig klasse

Vinner: Littavhvert

Toer: La Cosa Nostra

 

Elite klasse

Vinner: Sinsen Futsal Elite

Toer: Sandefjord Futsal E

Stavanger Indoor

Tid: 08. – 10. februar  2008

Vanlig klasse

Vinner: Sportsklubben Hajduk Bergen Stv

Toer: Fallom

 

Elite klasse

Vinner: Sør Rogaland Futsal

Toer: Sandnes Futsal Elite

 

Bergen Indoor

Tid: 08. – 10. februar  2008

Vinner: FK Kinsek

Toer: Boca Juniors Bergen

 

Kristiansand Indoor

Tid: 3.februar  2008

Vanlig klasse

Vinner: The Reds

Toer: KSI Futsal

 

Elite klasse

Vinner: Tobienborg Futsal Elite

Toer: Kvarstein futsal

København Indoor

Tid: 26. – 27. januar  2008

Vinner: Kun en Pibe

Toer: Real mardin

 

Stavanger Indoor

Tid: 25. – 27. januar  2008

Vanlig klasse

Vinner: Bygdasamba

Toer: FC Fukien

 

Elite klasse

Vinner: Sør Rogaland Futsal

Toer: Haugaland Futsal E

 

Oslo Indoor

Tid: 25. – 27. januar  2008

Vanlig klasse

Vinner: Romsås Futsal

Toer: Bislett Futsal

 

Elite klasse

Vinner: Haugerud Futsal Elite

Toer: Sandefjord Futsal E

Bergen Indoor

Tid: 18. – 20. januar  2008

Vanlig klasse

Vinner: Bønes Aires

Toer: Gurka

 

Elite klasse

Vinner: Bjørgvin Futsal Elite

Toer: Loddefjord futsal E

Trondheim Indoor

Tid: 11. – 13. januar  2008

Vanlig klasse

Vinner: Vega Futsal

Toer: FK Silkefot

Kristiansand Indoor

Tid: 11. – 12. januar  2008

Vanlig klasse

Vinner: Dan Allstars

Toer: KSI Futsal

 

Elite klasse

Vinner: Kvarstein futsal

Toer: Mandal Futsal

2007

 

Stockholm Indoor

Tid:  30. desember  2007

Vanlig klasse

Vinner: Varan

Toer: Bulgary Bud FC

 

København Indoor

Tid: 15. – 16. desember  2007

Vinner: Surf and Play

Toer: Team Steen

 

Trondheim Indoor

Tid: 14. – 16. desember  2007

Vinner: Fontvella FC

Toer: Nidaros Futsal

 

Kristiansand Indoor

Tid:  14. – 15. desember  2007

Vanlig klasse

Vinner: The Hooligans

Toer: Indre Agder Futsal

 

Elite klasse

Vinner: Kvarstein futsal

Toer: Tangvall Futsal

 

Bergen Indoor

Tid:  07. – 09. desember  2007

Vinner: Boca Juniors Bergen

Toer: The Maddafakas 2

 

Stavanger Indoor

Tid:  07. – 09. desember  2007

Vanlig klasse

Vinner: Fallom

Toer: Murmesterne Petersen

 

Elite klasse

Vinner: Bømlo Futsal E

Toer: Haugaland Futsal E

 

Oslo Indoor

Tid: 07. – 09. desember   2007

Vanlig klasse

Vinner: Shaolin FC

Toer: Freestylers

 

Elite klasse

Vinner: Nordberg Futsal

Toer: Hadeland Futsal

 

Stavanger Indoor

Tid: 23. – 25. november 2007

Vanlig klasse

Vinner: FC Fukien

Toer: Stavanger Øst

 

Elite klasse

Vinner: Ganddal Futsal

Toer: Sør Rogaland Futsal

 

Trondheim Indoor

Tid: 16. – 18. og 23. – 25. november   2007

Vinner: Nidaros Futsal

Toer: Cafe la belle

 

Kristiansand Indoor

Tid:  16. – 17. november  2007

Vanlig klasse

Vinner: KSI Futsal

Toer: The Reds

 

Elite klasse

Vinner: Tangvall Futsal

Toer: Randesund Futsal Elite

 

København Indoor

Tid:  17. – 18. november  2007

Vanlig klasse

Vinner: Team Speciel

Toer: FC Rothen

 

Elite klasse

Vinner: Sundby Futsal

Toer: Indre Østerbro Futsal

 

Bergen Indoor

Tid:   16. – 18. november 2007

Vinner: Boca Juniors Bergen

Toer: Sportsklubben Hajuk Bergen

 

Oslo Indoor

Tid:    26. – 28. oktober 2007

Vanlig klasse

Vinner: Grønn Extra

Toer: Los Galactios Oslo

 

Elite klasse

Vinner: Marienlyst Futsal Elite

Toer: Solør Futsal


Oslo Indoor

Tid:   12. – 14. oktober 2007

Vanlig klasse

Vinner: Atlas Lions

Toer: McD Futsal

 

Elite klasse

Vinner: Sandefjord Futsal E

Toer: Haugesund Futsal E

 

Trondheim Indoor
Tid:   12. – 14. oktober 2007

Vinner: Fontvella FC

Toer: Nidaros Futsal

 

Kristiansand Indoor

Tid:  12. – 13. oktober 2007

Vinner:Hajduk Bergen

Toer: Espe Futsal

 

Bergen Indoor

Tid:  12. – 14. oktober 2007

Vinner: Ludo

Toer: Boca Juniors Bergen


Stavanger Indoor

Tid: 05. – 07. oktober 2007

Vinner: Vaulen Futsal

Toer: Bømli futsal E

 

Bergen Indoor (off-season)

Tid: 21. – 23. september 2007

Vinner: Ludo

Toer: Tsigalko Bergen

 

Trondheim Indoor

Tid: 14. – 16. september 2007

Vinner: Nidaris Futsal

Toer: Sverresborg Futsal

 

Bergen Indoor (off-season)

Tid: 24. – 26. august 2007

Vinner: No use for a name

Toer: Haff 32 United

 

Oslo Indoor NB: Ikke registrert

Tid 01. – . april 2007

Vinner:

Toer:

 

København Indoor

Tid 17. – 18. mars 2007

Vinner: Futsal Project

Toer: Aberne

 

Trondheim Indoor

Tid 16. – 18. mars 2007

Vinner: Fontvella FC

Toer: Kei vånn

 

Bergen Indoor

Tid: 9. – 11. mars 2007

Vinner: FC Lokomotiv

Toer: Lett

 

Stavanger Indoor

Tid 2. – 3. mars 2007

Vinner: Bohica

Toer: Murmesterne Petersen

 

Stockholm Indoor

Tid 2. – 3. mars 2007

Vinner: CSKA Vallentuna

Toer: NGV

 

København Indoor

Tid 24. – 25. februar 2007

Vinner: Frontlinien

Toer: Team Kappa

 

Oslo Indoor

Tid: 16. – 18. februar 2007

Vinner: Pak FC

Toer: Samemafiaen

 

Kristiansand Indoor

Tid: 18. februar 2007

Vinner: Fallom

Toer: Bukkan

Bergen Indoor

Tid: 9. – 11. februar 2007

Vinner: Viegra

Toer: No use for a name

 

Stavanger Indoor

Tid: 9. – 10. februar 2007

Vinner: Svensens Utvalgte

Toer: Baski Oilers

 

Trondheim Indoor

Tid 02. – 04. februar 2007

Vinner: FK Silkefot

Toer: Gralaksan

 

København Indoor

Tid: 27. – 28. januar 2007

Vinner: Frontlinien

Toer: Team Steen

 

Stavanger Indoor

Tid: 26. – 28. januar 2007

Vinner: SK Hiskjo

Toer: Murmesterne Petersen

 

Bergen Indoor

Tid 26. – 28. januar 2007

Vinner: Krohnsminde Futsal

Toer: United City FC

 

Oslo Indoor

Tid: 26. – 28. januar 2007

Vinner: Team Kappa

Toer: Flamuri

 

Oslo Indoor

Tid: 28. januar 2007

Vinner: Pepperkværner

Toer: The Lucky Ones

 

Oslo Indoor

Tid 12. – 14. januar 2007

Vinner: Kautokeino Kickers

Toer: P.R.O.F.F

 

Trondheim Indoor

Tid 05. – 07. januar 2007

Vinner: FK Silkefot

Toer: Gralaksan

 

2006

 

Stockholm Indoor

Tid 29. – 30. desember 2006

Vinner: Magic System

Toer: Kulufornia

 

København Indoor

Tid 16. – 17. desember 2006

Vinner: Frontlinien

Toer: Tossa United

 

Stavanger Indoor

Tid 08. – 12. desember 2006

Vinner: Svensens Utvalgte

Toer: Funky Fresh

 

Bergen Indoor

Tid 08. – 12. desember 2006

Vinner: Fana Elite

Toer: No use for a name

 

Kristiansand Indoor

Tid 03. desember  2006

Vinner: Smallsand City United

Toer: The Gunthers

 

Trondheim Indoor

Tid  17. – 19. og 24. – 26. november 2006

Vinner: Kosovo Trondheim

Toer: Valley Farmers

 

Stavanger Indoor

Tid 17. – 19. november 2006

Vinner: Bohica

Toer: Storm Liland Team

 

København Indoor

Tid  18. – 19.november 2006

Vinner: Frederiksberg Boldklub

Toer: Dehlsen & Sønner

 

Bergen Indoor

Tid 17. – 19. november 2006

Vinner: Knuusedabbeteam

Toer: Fana Elite

 

Kristiansand Indoor

Tid 19. november  2006

Vinner: Pakkerigøtta

Toer: Bukkan

 

Stockholm Indoor

Tid 3. – 5. november 2006

Vinner: Svenskarna

Toer: Red Sea

 

Oslo Indoor

Tid 27. – 29. oktober 2006

Vinner: Kautokeino Kickers

Toer: Asmara

 

København Indoor

Tid 28. – 29. oktober 2006

Vinner: Indoor Knights

Toer: Døvebanen

 

Kristiansand Indoor

Tid 29. oktober 2006

Vinner: Black Jack

Toer: Pakkerigøtta

 

Bergen Indoor

Tid 28. – 29. oktober 2006

Vinner: Viegra

Toer: Stars

 

Kristiansand Indoor

Tid 13. oktober 2006

Vinner: The Gunthers

Toer: The Lucky Ones

 

Stavanger Indoor

Tid 13. – 15. oktober 2006

Vinner: Baski Oilers

Toer: SK Hiskjo

 

Trondheim Indoor

Tid 13. – 15. oktober 2006

Vinner: Kosovo Trondheim

Toer: Løsmagan

 

Oslo Indoor

Tid 6. – 8. oktober 2006

Vinner: Team Kappa

Toer: Kewell

 

Bergen Indoor

Tid 7. – 8. oktober 2006

Vinner: Boca Juniors Bergen

Toer: United City FC

 

Oslo Indoor

Tid 16. – 17. september 2006

Vinner: Pak FC

Toer: Velez

 

Bergen Indoor

Tid 16. – 17. september 2006

Vinner: Bjørgvin Futsal

Toer: Geidaringane

 

Trondheim Indoor

Tid 15. – 17. september 2006

Vinner: Kosovo Trondheim

Toer: Bambuchosi

 

Bergen Indoor

Tid 26. – 27. august 2006

Vinner: Boca Juniors Bergen

Toer: Flukten fra Absalon

 

Trondheim Indoor

Tid 26. – 28. mai 2006

Vinner: Kosovo Trondheim

Toer: Karan

 

Bergen Indoor

Tid 21. mai 2006

Vinner: Goodfellas

Toer: Pojkarna som busar

 

Oslo Indoor

Tid 12. – 14. mai 2006

Vinner: 8ball indoor

Toer: Sognsvann Grill og Gymsokk

 

Trondheim Indoor

Tid 28. – 30.april 2006

Vinner: Nidaros Futsal

Toer: Rosendal Futsal

 

Bergen Indoor

Tid 29. – 30. mars 2006

Vinner: El Ormigas

Toer: Gaucho

 

Oslo Indoor

Tid 21. – 23. april 2006

Vinner: Lekestue

Toer: ViStiller

 

Stockholm Indoor

Tid 01. april 2006

Vinner: Varan

Toer: Apelsinlundens FK

 

Oslo Indoor

Tid 24. – 26. mars 2006

Vinner: Lekestue

Toer: Flamuri

 

Trondheim Indoor

Tid 17. – 19. mars 2006

Vinner: Bosnia Trondheim

Toer: Diarmadonas

 

Bergen Indoor

Tid 17. – 19. mars 2006

Vinner: Kraftkarene

Toer: Hajduk Bergen

 

Stavanger Indoor

Tid  10. – 12. mars 2006

Vinner: Bolla

Toer: Kongemenn

 

Kristiansand Indoor

Tid 12. mars 2006

Vinner:  Terns Soldater

Toer: Bergflettefamilien

 

Stockholm Indoor

Tid 03. – 04. mars 2006

Vinner: Team Kedde

Toer: Abbo

 

Oslo Indoor

Tid 24 – 26 februar 2006

Vinner: Astra

Toer: Julegløgg

 

København Indoor

Tid:  25. – 26. februar 2006

Vinner: The Driblers

Toer: Amazigh

 

Stavanger Indoor

Tid  17. – 19. februar 2006

Vinner: Bandidos

Toer: Kongemenn

 

Kristiansand Indoor

Tid 19. februar 2006

Vinner: Pakkerigøtta

Toer: Terns Soldater

 

Bergen Indoor

Tid 10. – 12. februar 2006

Vinner: Julegløgg

Toer: Hajduk Split

 

Trondheim Indoor

Tid 03 – 05 februar 2006

Vinner: Diarmadonas

Toer: New Deal

 

København Indoor

Tid:  28. – 29. januar 2006

Vinner: The Driblers

Toer: Frontlinien

 

Stavanger Indoor

Tid  27. – 29. januar 2006

Vinner: Bolla

Toer: Bandidos

 

Oslo Indoor

Tid 27 – 29 januar 2006

Vinner:  Farmerlaget

Toer: Team Truncus

 

Bergen Indoor

Tid 20. – 22. januar 2006

Vinner: Julegløgg

Toer: Hajduk Split

 

Kristiansand Indoor

Tid 22. januar 2006

Vinner: Pakkerigøtta

Toer: Bergflettefamilien

 

Trondheim Indoor

Tid 06 – 08 januar 2006

Vinner: Bambuchosi

Toer: 5 Konger og en Løve

 

Oslo Indoor

Tid 06 – 08 januar 2006

Vinner: Team Truncus

Toer: Farmerlaget

 

2005

 

Kristiansand Indoor

Tid 11. desember 2005

Vinner: Bergflettefamilien

Toer: Terns Soldater

 

Stavanger Indoor

Tid 09. – 11. desember 2005

Vinner: Bolla

Toer: Luhrgoyf

 

Bergen Indoor

Tid 09. – 11. desember 2005

Vinner: Hajduk Split

Toer: Boca Juniors Bergen

 

Stockholm Indoor

Tid 02. – 03. desember 2005

Vinner: Kvalitè

Toer: FC Järfälla

 

Trondheim Indoor

Tid: 18 – 20 og 25 – 27 november 2005

Vinner: Bambuchosi

Toer: Trondskij Kickers

 

Kristiansand Indoor

Tid: 26. – 27. november 2005

Vinner: Bergflettefamilien

Toer: The Günters

 

København Indoor

Tid: 19. – 20. november 2005

Vinner: STK

Toer: Bravoholle

 

Stavanger Indoor

Tid: 18. – 20. november 2005

Vinner: Bandidos

Toer: Init2winit

 

Bergen Indoor

Tid: 18. – 20. november 2005

Vinner: No use for a name

Toer: Dalen Underdogs

 

Stockholm Indoor

Tid 04. – 05. november 2005

Vinner: Hubba Bubba

Toer: Team Kedde

 

København Indoor

Tid: 29. – 30. oktober 2005

Vinner: FjeldAberne

Toer: Fradenway Technicals

 

Bergen Indoor

Tid: 28. – 30. oktober 2005

Vinner: Boca Juniors Bergen

Toer: FC Lokomotiv

 

Oslo Indoor

Tid: 21. – 23. oktober 2005

Vinner: Lukekameratene FC

Toer: Bruno’s Mannskap

 

Kristiandsand Indoor

Tid: 15. – 16. oktober 2005

Vinner: Vietnameserne B-lag

Toer: Pakkerigøtta

 

Stavanger Indoor

Tid: 14. – 16. oktober 2005

Vinner: Baski Oilers

Toer: Gossip Wanderers

 

Trondheim Indoor

Tid: 14. – 16. oktober 2005

Vinner: New Deal

Toer: Bosnia Trondheim

 

Stockholm Indoor

Tid: 14. – 15. oktober 2005

Vinner: Kvalitè

Toer: FC Kusin

 

Oslo Indoor

Tid: 07. – 09. oktober 2005

Vinner: Team Truncus

Toer: Pak FC

 

Bergen Indoor

Tid: 08. – 10. september 2005

Vinner: Zodiac Freedom

Toer: Litago United

 

Trondheim Indoor

Tid: 16. – 18. september 2005

Vinner: Showtime

Toer: Atletico Kickers Frankfurt

 

Oslo Indoor

Tid: 08. – 10. september 2005

Vinner: Farmerlaget

Toer: Team Truncus

 

Bergen Indoor

Tid: 26. – 28. august 2005

Vinner: Ludo

Toer: Lav odds

 

Oslo Indoor

Tid: 26. – 28. august 2005

Vinner: Farmerlaget

Toer: Latin`s Kings

 

Bergen Indoor

Tid: 27. – 29. mai 2005

Vinner: Ludo

Toer: No use for a name

 

Oslo Indoor

Tid: 27. – 29. mai 2005

Vinner: Dilla på Lilla

Toer: Diamant FC

 

Oslo Indoor

Tid: 01. – 03. april 2005

Vinner: Nidaros Futsal

Toer: Hajduk Split

 

Stavanger Indoor

Tid: 11 – 12 og 20 mars 2005

Vinner: Underdawgs

Toer: Dukati

 

Trondheim Indoor

Tid: 18. – 20. mars 2005

Vinner: Bosnia Trondheim

Toer: Team Råners

 

Bergen Indoor

Tid: 11. – 13. mars 2005

Vinner: Canon Mix

Toer: Harald Kryvis Gutter

 

Kristiansand Indoor

Tid: 06. mars 2005

Vinner: Fedons Krigere

Toer: Norwegian Liverpool

 

Oslo Indoor

Tid: 26. – 27. februar 2005

Vinner: Kewell

Toer: Hiffen Fotball

 

København Indoor

Tid: 26. – 27. februar 2005

Vinner: AC Kickass

Toer: Bellahøj

 

Kristiansand Indoor

Tid: 18. – 19. februar 2005

Vinner: Team Tønnesen

Toer: Sivøk Pænthers

 

Stockholm Indoor

Tid: 18. – 19. februar 2005

Vinner: Ajdi

Toer: Norge FF

 

Bergen Indoor

Tid: 11. – 13. februar 2005

Vinner: Nordaførr

Toer: Julegløgg

 

Trondheim Indoor

Tid: 04. – 06. februar 2005

Vinner: Bosnia Trondheim

Toer: Hajduk Split

 

København Indoor

Tid: 29. – 30. januar 2005

Vinner: Bellahøj

Toer: Doctors

 

Oslo Indoor

Tid: 28. – 30. januar 2005

Vinner: Dilla på lilla

Toer: McD Futsal

 

Stavanger Indoor

Tid: 28. – 30. januar 2005

Vinner: Copacabana

Toer: Bandidos

 

Bergen Indoor

Tid: 21. – 23. januar 2005

Vinner: Nordaførr

Toer: Hola Gringos und der grosse…

 

Kristiansand Indoor

Tid: 14. – 16. januar 2005

Vinner: Team Tønnesen

Toer: Norwegian Liverpool

 

Trondheim Indoor

Tid: 7. – 9. januar 2005

Vinner: Los Galacticos

Toer: Team Tomorrow

 

2004

 

Kristiansand Indoor

Tid: 17. – 19. desember 2004

Vinner: Bønnane ifra nord

Toer: Team Tønnesen

 

Stockholm Indoor

Tid: 10. – 12. desember 2004

Vinner: Team Kappa

Toer: Karolinska Institutet

 

Bergen Indoor

Tid: 10. – 12. desember 2004

Vinner: Prim

Toer: Blade United

 

Stavanger Indoor

Tid: 10. – 12. desember 2004

Vinner: Copacabana

Toer: HPH & the Jan Høylands

 

Trondheim Indoor

Tid: 26. – 28. november 2004

Vinner: Grabbarna Grus

Toer: Wessel FC

 

Oslo Indoor

Tid: 26. – 28. november 2004

Vinner: Kewell

Toer: RealPlayers

 

Kristiansand Indoor

Tid: 19. – 21. november 2004

Vinner: Team Tønnesen

Toer: Strictly Love

 

Bergen Indoor

Tid: 19. – 21. november 2004

Vinner: Dilla på lilla

Toer: Nordaførr

 

Stavanger Indoor

Tid: 5. – 7. og 12. – 14. november 2004

Vinner: Copacabana

Toer: Parana

 

Stockholm Indoor

Tid: 22. – 24. oktober 2004

Vinner: Handelshögskolans FF

Toer: Södertälje Suryoyo

 

Bergen Indoor

Tid: 22. – 24. oktober 2004

Vinner: Blade United

Toer: Tuborg Crew

 

København Indoor

Tid: 15. – 17. oktober 2004

Vinner: Valbydrengene

Toer: Doctors

 

Stavanger Indoor

Tid: 15. – 17. oktober 2004

Vinner: HPH & the Jan Høyland’s

Toer: Norsearch Returns

 

Oslo Indoor

Tid: 8. – 10. oktober 2004

Vinner: Hiffen Fotball

Toer: Lukekameratene FC

 

Trondheim Indoor

Tid: 8. – 10. oktober 2004

Vinner: Los Galacticos

Toer: Atletico Kickers Frankfurt

 

Kristiansand Indoor

Tid: 8. – 10. oktober 2004

Vinner: Bergflettefamilien

Toer: Sussebassene

 

Oslo Indoor

Tid: 24. – 26. september 2004

Vinner: Dilla på lilla

Toer: Hiffen

 

Bergen Indoor

Tid: 17. – 19. september 2004

Vinner: Skonto Riga

Toer: Droltespor

 

Trondheim Indoor

Tid: 10. – 12. september 2004

Vinner: Grabbarna Grus

Toer: Plæffer FK

 

Oslo Indoor

Tid: 27. – 29. august 2004

Vinner: Hiffen

Toer: ViStiller FK

 

Bergen Indoor

Tid: 27. – 29. august 2004

Vinner: Skonto Riga

Toer: FC Fjesing

 

Oslo Indoor

Tid: 28. – 30. mai 2004

Vinner: Ajax Oslo

Toer: Latin’s Kings

 

Bergen Indoor

Tid: 22. – 25. mai 2004

Vinner: Ludo

Toer: PSV

 

Bergen Indoor

Tid: 24. – 25. april 2004

Vinner: Vi kurerer gruff

Toer: Made in Bosnia

 

Stavanger Indoor

Tid: 26. – 28. mars 2004

Vinner: Dukati

Toer: Gogglisane

 

Bergen Indoor

Tid: 19. – 21. mars 2004

Vinner: Vi Stiller Futsal

Toer: Hisøy Jr.

 

Trondheim Indoor

Tid: 19. – 21. mars 2004

Vinner: IFK Undulatene

Toer: Grabbarna Grus

 

Stavanger Indoor

Tid: 27. – 29. februar 2004

Vinner: Real Mashit

Toer: Veens Kompiser

 

Oslo Indoor

Tid: 27. – 29. februar 2004

Vinner: Dus Cafe & Bar

Toer: Haragutta

 

Bergen Indoor

Tid: 20. – 22. februar 2004

Vinner: Decerto

Toer: Bluesbankiers

 

Kristiansand Indoor

Tid: 20. – 22. februar 2004

Vinner: Hoist FC

Toer: Real Mareritt

 

København Indoor

Tid: 6. – 8. februar 2004

Vinner: De Bagstive

Toer: Stella Rossa

 

Trondheim Indoor

Tid: 6. – 8. februar 2004

Vinner: 0,5

Toer: Nordmøre City

 

Oslo Indoor

Tid: 30. januar – 1. februar 2004

Vinner: Dus Cafe & Bar

Toer: Blomsterbarna

 

Kristiansand Indoor

Tid: 30. januar – 1. februar 2004

Vinner: Bygget

Toer: Real Mareritt

 

Stavanger Indoor

Tid: 30. januar – 1. februar 2004

Vinner: Three Lions

Toer: Real Mashit

 

Bergen Indoor

Tid: 24. – 26. januar 2004

Vinner: Semifinale! Rock `n` Roll

Toer: Vi Stiller Futsal

 

Oslo Indoor

Tid: 2. – 4. januar 2004

Vinner: Slottsfjellet IFC

Toer: Forza Milan

 

Trondheim Indoor

Tid: 2. – 4. januar 2004

Vinner: Sjakkmatt

Toer: JCS

 

Kristiansand Indoor

Tid: 3. – 4. januar 2004

Vinner: Team Tønnesen

Toer: Mot Mot

 

2003

 

Bergen Indoor

Tid: 26. – 28. desember 2003

Vinner: Kallosskaduvil

Toer: Real Ararat

 

Stavanger Indoor

Tid: 12. – 15. desember 2003

Vinner: Ponte Preta

Toer: Latino Lovers

 

Kristiansand Indoor

Tid: 6. – 7. desember 2003

Vinner: Internazionale

Toer: En Real Drid

 

Trondheim Indoor

Tid: 21. – 23. nov, 28. – 30. nov 2003

Vinner: Nordmøre United

Toer: Bosnia-Norge

 

Bergen Indoor

Tid: 21. – 23. november 2003

Vinner: Valenzana

Toer: Skonto Riga

 

København Indoor

Tid: 14. – 16. november 2003

Vinner: FC 2660

Toer: Rosenhøj United

 

Stavanger Indoor

Tid: 14. – 16. november 2003

Vinner: Ponte Preta

Toer: Latino Lovers

 

Oslo Indoor

Tid: 31.okt  – 2. nov 2003

Vinner: Barca

Toer: Solkystengutta

 

Stockholm Indoor

Tid: 24. – 26. oktober 2003

Vinner: Rivaldo & Co

Toer: Team Jakan

 

Bergen Indoor

Tid: 17. – 19. oktober 2003

Vinner: Skonto Riga

Toer: Made in Bosnia

 

Stavanger Indoor

Tid: 17. – 19. oktober 2003

Vinner: Ponte Preta

Toer: Fallom

 

Oslo Indoor

Tid: 10. – 12. oktober 2003

Vinner: Alle få saft!

Toer: Three Kings

 

Trondheim Indoor

Tid: 10. – 12. oktober 2003

Vinner: FC Hollywood

Toer: Los Gringos

 

Kristiansand Indoor

Tid: 3. – 5. oktober 2003

Vinner: Innebandy

Toer: Mighty Dicks

 

Bergen Indoor

Tid: 19. – 21. september 2003

Vinner: Made in Bosnia

Toer: Racing Caracas

 

Trondheim Indoor

Tid: 12. – 14. september 2003

Vinner: Møringan

Toer: FK Schwikingfjord

 

Bergen Indoor

Tid: 29. – 31. august 2003

Vinner: Valenzana

Toer: Made in Bosnia

 

NM Scandinavian Indoor Series

Tid: 4. – 6. juli 2003

Vinner: Real Ararat (Bergen Indoor)

Toer: Knuusedabbeteam (Bergen Indoor)

 

Bergen Indoor

Tid: 27. – 29. juni 2003

Vinner: Valenzana

Toer: Mission Possible

 

Bergen Indoor

Sted: 23. – 25. mai 2003

Vinner: Made in Bosnia

Toer: Real Ararat

 

Bergen Indoor

Tid: 25. – 27. april 2003

Vinner: Ørjan

Toer: Real Ararat

 

Bergen Indoor

Tid: 28. – 30. mars 2003

Vinner: Real Ararat

Toer: Obelix

 

Kristiansand Indoor

Tid: 28. – 30. mars 2003

Vinner: Peisa På

Toer: BiH BIL

 

Stavanger Indoor

Tid: 28. – 30. mars 2003

Vinner: Veens Kompiser

Toer: Luhrgoyf

 

Trondheim Indoor

Tid: 21. – 23. mars 2003

Vinner: Nordmøre United

Toer: Møringan

 

Kristiansand Indoor

Tid: 07. – 09. mars 2003

Vinner: Internazionale

Toer: Korshamn City

 

Bergen Indoor

Tid: 28. februar – 2. mars 2003

Vinner: Latino Lovers

Toer: Geddon

 

Bergen Indoor

Tid: 21. – 23. februar 2003

Vinner: Valenzana

Toer: Pokerlaget

 

Trondheim Indoor

Tid: 7. – 9. februar 2003

Vinner: Julestjernene

Toer: Nordmøre United

 

Stavanger Indoor

Tid: 31. januar – 2. februar 2003

Vinner: Hans Petter Hansen & the Jan Høylands

Toer: Fallom

 

Bergen Indoor

Tid: 24. – 26. januar 2003

Vinner: Made in Bosnia

Toer: Blade United

 

Kristiansand Indoor

Tid: 24. – 26. januar 2003

Vinner: Love & Peace

Toer: Korshamn City

 

Oslo Indoor

Tid: 17. – 19. januar 2003

Vinner: Alle får saft!

Toer: Arnfinns Helter

 

Trondheim Indoor

Tid: 3. – 5. januar 2003

Vinner: Artistene

Toer: Julestjernene

 

2002

 

Bergen Indoor

Tid: 27. – 29. desember 2002

Vinner: Algundy

Toer: Knuusedabbeteam

 

Kristiansand Indoor

Tid: 27. – 29. desember 2002

Vinner: Young Guns

Toer: Chateau Lafite 80

 

Stavanger Indoor

Tid: 13. – 15. desember 2002

Vinner: Latino Lovers

Toer: Ponte Preta

 

Trondheim Indoor

Tid: 30. november – 1. desember 2002

Vinner: The Magpies

Toer: FK Schwikingfjord

 

Bergen Indoor

Tid: 22. – 24. november 2002

Vinner: Real Ararat

Toer: FC Knut

 

Kristiansand Indoor

Tid: 22. – 24. november 2002

Vinner: Toast

Toer: Tsigalko

 

Stavanger Indoor

Tid: 15. – 17. november 2002

Vinner: Beverly Hills Black Knights

Toer: Hans Petter Hansen & the Jan Høylands

 

Bergen Indoor

Tid: 18. – 20. oktober 2002

Vinner: Hajduk Split

Toer: Knuusedabbeteam

 

Stavanger Indoor

Tid: 18. – 20. oktober 2002

Vinner: Null talent

Toer: Ponte Preta

 

Trondheim Indoor

Tid: 18. – 20. oktober 2002

Vinner: Julestjernene

Toer: Strinda Stars

 

Oslo Indoor

Tid: 11. – 13. oktober 2002

Vinner: Latin`s Kings

Toer: Arnfinns Helter

 

Trondheim Indoor

Tid: 11. – 13. oktober 2002

Vinner: Gjøgleran

Toer: Burger Vælly

 

Kristiansand Indoor

Tid: 4. – 6. oktober 2002

Vinner: Toast

Toer: Peisa På

 

Bergen Indoor

Tid: 20. – 22. september 2002

Vinner: Valenzana

Toer: FC Fjesing

 

Trondheim Indoor

Tid: 13. – 15. september 2002

Vinner: The Magpies

Toer: Julestjernene

 

Bergen Indoor

Tid: 30. aug. – 1. sept. 2002

Vinner: Made in Bosnia

Toer: Blade United

 

Bergen Indoor

Tid: 19.- 21. juli 2002

Vinner: badnafakte.com

Toer: Latino Lovers

 

Bergen Indoor

Tid: 14. – 16. juni 2002

Vinner: Made in Bosnia

Toer: Real Ararat

 

Bergen Indoor

Tid: 24. – 26. mai 2002

Vinner: Made in Bosnia

Toer: Team Kebab

 

Bergen Indoor

Tid: 12. – 14. april 2002

Vinner: Obelix

Toer: Blade United

 

Trondheim Indoor

Tid: 15. – 17. mars 2002

Vinner: Gjøgleran

Toer: Røt-laget

 

Bergen Indoor

Tid: 1. – 3. mars 2002

Vinner: Made in Bosnia

Toer: Hatte tu te tå

 

Stavanger Indoor

Tid: 1. – 3. mars 2002

Vinner: Beverly Hills Black Knights

Toer: KP Hira

 

Bergen Indoor

Tid: 8. – 10. februar 2002

Vinner: Made in Bosnia

Toer: Ludo

 

Trondheim Indoor

Tid: 8. – 10. februar 2002

Vinner: Artistene

Toer: Blankspinneran

 

Stavanger Indoor

Tid: 1. – 3. februar 2002

Vinner: Bergflettefamilien

Toer: Hans Petter Hansen & the Jan Høylands

 

Bergen Indoor

Tid: 25. – 27. januar 2002

Vinner: Real Ararat

Toer: Dorottas

 

Kristiansand Indoor

Tid: 25. – 27. januar 2002

Vinner: EFC

Toer: Toast

 

2001

 

Bergen Indoor

Tid: 28. – 30. desember 2001

Vinner: Blade United

Toer: Silver Dynamos

 

Trondheim Indoor

Tid: 28. – 30. desember 2001

Vinner: Stiftstaden

Toer: Sirs and Lords

 

Bergen Indoor

Tid: 14. – 16. desember 2001

Vinner: Blade United

Toer: Real Ararat

 

Kristiansand Indoor

Tid: 8. desember 2001

Vinner: Toast

Toer: KSI Innebandy

 

Bergen Indoor

Tid: 23. – 25. november 2001

Vinner: Hajduk Split

Toer: Snake and Combat

 

Stavanger Indoor

Tid: 16. – 18. november 2001

Vinner: Hans Petter Hansen & the Jan Høylands

Toer: Pokerlaget

 

Bergen Indoor

Tid: 19. – 21. oktober 2001

Vinner: Hajduk Split

Toer: Knuusedabbeteam

 

Trondheim Indoor

Tid: 5. – 7. oktober 2001

Vinner: Artistene

Toer: Blankspinneran

 

Bergen Indoor

Tid: 21. – 23. september 2001

Vinner: Real Ararat

Toer: 1732 Bøtten

 

Bergen Indoor

Tid: 31. aug – 2. sept 2001

Vinner: Gutane

Toer: Samba

 

Bergen Indoor

Tid: 20. – 22. juli 2001

Vinner: Vondt i kneet

Toer: Favorittene

 

Bergen Indoor

Tid: 15. – 17. juni 2001

Vinner: 1732 Bøtten

Toer: Pojkarna

 

Bergen Indoor

Tid: 18. – 20. mai 2001

Vinner: Real Ararat

Toer: 1732 Bøtten

 

Bergen Indoor

Tid: 20. – 22. april 2001

Vinner: Real Ararat

Toer: Commanders-in-chief

 

Bergen Indoor

Tid: 16. – 18. mars 2001

Vinner: Real Ararat

Toer: 1732 Bøtten

 

Bergen Indoor

Tid: 23. – 25. februar 2001

Vinner: 1732 Bøtten

Toer: Obelix

 

Bergen Indoor

Tid: 26. – 28. januar 2001

Vinner: Hajduk Split

Toer: Real Ararat

 

2000

 

Bergen Indoor

Tid: 29. – 30. desember 2000

Vinner: Blade United

Toer: Lakapolskjøgene

 

Bergen Indoor

Tid: 1. – 3. desember 2000

Vinner: Real Ararat

Toer: Blade United

 

Bergen Indoor

Tid: 3. – 5. november 2000

Vinner: Hanna Kvanmo United

Toer: Real Ararat

 

Bergen Indoor

Tid: 6. – 8. oktober 2000

Vinner: Real Ararat

Toer: Hajduk Split

 

Bergen Indoor

Tid: 8. – 10. september 2000

Vinner: Real Ararat

Toer: Team Møhlenpris

 

Bergen Indoor

Tid: 28. mai 2000

Vinner: Real Ararat

Toer: Sheffyfield Bergen

 

Bergen Indoor

Tid: 30. april 2000

Vinner: Schmidts Venner

Toer: Favorittene

 

Bergen Indoor

Tid: 25. mars 2000

Vinner: Hajduk Split

Toer: IR Norge

 

Bergen Indoor

Tid: 26. – 27. februar 2000

Vinner: Gutane

Toer: Mafiabrødre

 

Bergen Indoor

Tid: 29. – 30. januar 2000

Vinner: Gutane

Toer: Favorittene

 

Bergen Indoor

Tid: 8. – 9. januar 2000

Vinner: Gutane

Toer: Studio Active/Severin S.

 

 

 1999

Bergen Indoor

Tid: 27. – 28. november 1999

Vinner: Men in Black

Toer: Miata MX-5

 

Bergen Indoor

Tid: 6. – 7. november 1999

Vinner: Hajduk Split

Toer: Hanna Kvanmo United

 

Bergen Indoor

Tid: 10. – 12. september 1999

Vinner: Hanna Kvanmo United

Toer: FK

 

Bergen Indoor

Tid: 28. – 30. mai 1999

Vinner: Hanna Kvanmo United

Toer: Gutta fra Skinstø

 

Bergen Indoor

Tid: 20. – 21. mars 1999

Vinner: Blade United

Toer: Favorittene

 

Bergen Indoor

Tid: 5. – 7. februar 1999

Vinner: Team Møhlenpris

Toer: Fjordingane

 

1998

Bergen Indoor

Tid: 19. desember 1998

Vinner: Gutane

Toer: De Slepne

 

Bergen Indoor (IFS-historiens første turnering)

Tid: 1. november 1998

Vinner: Favorittene

Toer: Tunnellkameratene

 

Merk: IFS arbeider fremdeles med å automatisere den nye websiden. Data til mesteroversikten har blitt gjort delvis manuelt. Dersom noen data er feil eller informasjon er mangelfull, settes vi pris på tilbakemelding til post@futsal.no

Merk 2: IFS sin eliteseriesatsing fra 2004-2007 er ikke inkludert i denne oversikten.

Merk 3: NM-oversikt er i egen menykategori