2015

Annonse:

19981999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 ♦ 2014  ♦ 2015   ♦ 2016

Data for fremtidige turneringer settes inn fortløpende etter hver turnering. 

 

Bergen Indoor

18.-20.12.2015

Vinner vanlig klasse Pocolocos

Sølv vanlig klasse CareBears

 

Trondheim Indoor

18.-20.12.2015

Vinner vanlig klasse Tiempo Futsal

Sølv vanlig klasse Serie A

 

Kristiansand Indoor

13.12.2015

Vinner vanlig klasse Laksekongan

Sølv vanlig klasse Tobienborg Futsal

 

Oslo Futsal

11.-13.12.2015

Vinner vanlig klasse FootoNaas

Sølv vanlig klasse Kambo Futsal

 

Østfold Indoor

06.12.2015

Vinner vanlig klasse Uregistrert Futsal

Sølv vanlig klasse El Tractåro

 

Kristiansand Indoor

29.11.2015

Vinner vanlig klasse Fc Peja

Sølv vanlig klasse KSI Futsal

 

Hardanger Indoor

28.11.2015

Vinner vanlig klasse Raske Menn Futsal

Sølv vanlig klasse Bodyfitness FTF

 

Bergen Indoor

27.-29.11.2015

Vinner vanlig klasse Det laget eg nevner nå

Sølv vanlig klasse The Chicken Wings

 

Oslo Futsal

20.-22.11.2015

Vinner vanlig klasse FootoNaas

Sølv vanlig klasse damer biler gunner 2

 

Stavanger Indoor

07.11.2015

Vinner vanlig klasse Sparta Futsalklubb

Sølv vanlig klasse Hardanger Futsal

 

Trondheim Indoor

06.-08.11.2015

Vinner vanlig klasse Tiempo Futsal

Sølv vanlig klasse Ragazzi

 

Bergen Indoor

06.-08.11.2015

Vinner vanlig klasse CareBears

Sølv vanlig klasse Cabalala FC

 

Oslo Indoor

30.10 – 01.11. 2015

Vinner vanlig klasse Olas leketøy

Sølv vanlig klasse BSK-Futsal

 

Østfold Indoor

24.10.2015

Vinner vanlig klasse Fjell Flis & Mur AS

Sølv vanlig klasse The A-team

 

Kristiansand Indoor

18.10.2015

Vinner vanlig klasse FC Panna

Sølv vanlig klasse Snublepupp

 

Oslo Indoor

16.-18.10.2015

Vinner vanlig klasse Veitvet RS Futsal

Sølv vanlig klasse 8.div

 

Trondheim Indoor

16.-18.10.2015

Vinner vanlig klasse Team Fivert

Sølv vanlig klasse La Familia

 

Bergen Indoor

16.-18.10.2015

Vinner vanlig klasse Leverkusen

Sølv vanlig klasse Boca Juniors Bergen

 

Trondheim Indoor (off-season)

18.-20.09.2015

Vinner vanlig klasse Fredrikshald Vorspiel Club

Sølv vanlig klasse Garstad$ utvalgte

 

Oslo Indoor (off-season)

11.-13.09.2015

Vinner vanlig klasse Bosna Futsal

Sølv vanlig klasse Prishtina FFK

 

 


 

Stavanger Indoor

28.-29.03.2015

Vinner vanlig klasse Fallom

Sølv vanlig klasse Oh’nos

 

Hardanger Indoor

21.03.2015

Vinner vanlig klasse TanBoyz

Sølv vanlig klasse Raske Menn Futsal

 

Oslo Indoor

13.-15.03.2015

Vinner vanlig klasse Kosova livs

Sølv vanlig klasse ALBA Futsal

 

Bergen Indoor

06.-08.03.2015

Vinner vanlig klasse CareBears

Sølv vanlig klasse The Lions

 

Trondheim Indoor

27.-29.02.2015

Vinner vanlig klasse N’koloKolo

Sølv vanlig klasse Joga Bonitos Tr.heim

 

Oslo Indoor

27.-29.02.2015

Vinner vanlig klasse Selecticos (tidl.TBA)

Sølv vanlig klasse ALBA Futsal

 

Stavanger Indoor

20.-21.02.2015

Vinner vanlig klasse Fallom

Sølv vanlig klasse 1-2-3 Rogaland Futsal

 

Bergen Indoor

13.-15.02.2015

Vinner vanlig klasse The Lions

Sølv vanlig klasse Leverkusen

 

Kristiansand Indoor

08.02.2015

Vinner vanlig klasse Høllen Futsal Elite (tidl.Gullungene)

Sølv vanlig klasse Los azules claros

 

Oslo Indoor

06.-08.02.2015

Vinner vanlig klasse ALBA Futsal

Sølv vanlig klasse Energie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)

 

Trondheim Indoor

06.-08.02.2015

Vinner vanlig klasse Joga Bonitos Tr.heim

Sølv vanlig klasse Team Fivert

 

Stavanger Indoor

24.-25.01.2015

Vinner vanlig klasse 1-2-3 Rogaland Futsal

Sølv vanlig klasse Fallom

 

Trondheim Indoor

23.-25.01.2015

Vinner vanlig klasse Joga Bonitos Tr.heim

Sølv vanlig klasse N’koloKolo

 

Bergen Indoor

23.-25.01.2015

Vinner vanlig klasse The WestWing

Sølv vanlig klasse Leverkusen

 

Oslo Indoor

16.-18.01.2015

Vinner vanlig klasse Prishtina Junior FFK

Sølv vanlig klasse Løgnaslaget

 

Kristiansand Indoor

11.01.2015

Vinner vanlig klasse Laksekongan

Sølv vanlig klasse Høllen Futsal Elite (tidl.Gullungene)

 

Østfold Indoor

10.01.2015

Vinner vanlig klasse Prishtina FFK

Sølv vanlig klasse El Tractåro

 

Trondheim Indoor

09.-11.01.2015

Vinner vanlig klasse Faxe Kondi Futsal

Sølv vanlig klasse N’koloKolo

 

Bergen Indoor

09.-11.01.2015

Vinner vanlig klasse CareBears

Sølv vanlig klasse Bygdefølkjet

 

Oslo Indoor

02.-04.01.2015

Vinner vanlig klasse Balalaika

Sølv vanlig klasse Spellagå 2014