Turneringer

Turnering 5 - Oslo - 2004-01-02

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Slottsfjellet IFC
Sølv vanlig klasse Forza Milan

Finale
Slottsfjellet IFCForza Milan4-2
Semifinale
Nobels OldboysForza Milan0-1
Slottsfjellet IFCKnektene3-2
Kvartfinale
Barmbys BermeNobels Oldboys2-3
KnekteneBlomsterbarna5-2
Forza MilanBarca3-1
Slottsfjellet IFCINTERnational2-0
1/8-finale
BarcaYoung Stars2-0
Maroc guttaBlomsterbarna0-4
HammersNobels Oldboys0-4
Barmbys BermeHelmut Lotti og generalforsamling1-0
Ajax Oslo 1Slottsfjellet IFC1-3
Lukekameratene FCForza Milan2-3
Team KappaINTERnational2-3
Hiffen FotballKnektene1-2
1/16-finale
Forza MilanB-Team2-1
Nobels OldboysLeker`n Playboys2-1
Hiffen FotballHaragutta2-1
Barmbys BermeNador4-0
Nesodden 7INTERnational0-4
DumpekandidateneYoung Stars2-3
RikshospitaletHammers0-6
Dilla på LillaHelmut Lotti og generalforsamling0-3
V.S.F (Vi spiller fotball)Ajax Oslo 11-3
Slottsfjellet IFCHøyt og lavt2-1
Team KappaSug uss1-0
Maroc guttaFjellhus Hageby2-1
KnekteneGalgaberg FK3-0
Team Team Fotball ShopBlomsterbarna1-3
FC TigerBarca0-1
Lukekameratene FCHiO2-1
Pulje 24
De TalentløseAlperosene2-6
AlperoseneBlomsterbarna1-0
Gulbrand og hans UndersåtterByttomfotkara2-0
BlomsterbarnaGulbrand og hans Undersåtter2-1
BlomsterbarnaByttomfotkara7-2
Gulbrand og hans UndersåtterAlperosene4-1
Gulbrand og hans UndersåtterDe Talentløse7-0
De TalentløseByttomfotkara1-2
ByttomfotkaraAlperosene1-2
De TalentløseBlomsterbarna1-10
Pulje 23
Leker`n PlayboysFC Veltini4-1
Fjellhus HagebyLeker`n Playboys3-1
Fjellhus HagebyLeker`n Playboys0-2
FC VeltiniFjellhus Hageby2-4
Leker`n PlayboysFC Veltini0-4
FC VeltiniFjellhus Hageby0-1
Pulje 22
Asker FutsalBetong Rovers2-1
Galgaberg FKAsker Futsal1-0
Asker FutsalBetong Rovers0-4
Galgaberg FKAsker Futsal0-0
Betong RoversGalgaberg FK0-1
Betong RoversGalgaberg FK0-1
Pulje 21
HaraguttaHammers2-0
HaraguttaBakrus4-0
Dosa EatersHaragutta0-5
HaraguttaAlle får gløgg5-0
HammersBakrus6-0
HammersAlle får gløgg1-0
Alle får gløggBakrus4-2
Dosa EatersAlle får gløgg1-3
BakrusDosa Eaters2-3
HammersDosa Eaters3-0
Pulje 20
Hakuna MatataFK Målkåt0-0
LøkkelandslagetFK Målkåt7-0
InterFK Målkåt2-2
DumpekandidateneHakuna Matata2-1
DumpekandidateneLøkkelandslaget2-2
LøkkelandslagetHakuna Matata0-0
FK MålkåtDumpekandidatene0-10
LøkkelandslagetInter4-1
InterHakuna Matata1-0
InterDumpekandidatene2-5
Pulje 19
Ukbasion (international)AS Traktorhjul0-2
Helmut Lotti og generalforsamlingFC Tiger0-1
Ukbasion (international)FC Tiger0-2
AS TraktorhjulFC Tiger1-3
Ukbasion (international)Helmut Lotti og generalforsamling0-2
Flanders FlamesUkbasion (international)2-0
Helmut Lotti og generalforsamlingFlanders Flames8-1
Flanders FlamesAS Traktorhjul3-6
FC TigerFlanders Flames4-0
Helmut Lotti og generalforsamlingAS Traktorhjul1-1
Pulje 18
Luka FCGullholmen Pirates0-2
Gullholmen PiratesBingospillerne3-3
Gullholmen PiratesForza Milan1-2
Forza MilanBingospillerne7-2
Fotball på LøkkaBingospillerne5-1
Fotball på LøkkaForza Milan2-2
Fotball på LøkkaLuka FC2-0
BingospillerneLuka FC2-0
Luka FCForza Milan0-2
Gullholmen PiratesFotball på Løkka0-1
Pulje 17
TD ManagementLukekameratene FC1-2
KameratmjøsaGutta er med på laget1-3
NadorLukekameratene FC1-1
KameratmjøsaTD Management1-5
Lukekameratene FCKameratmjøsa5-0
TD ManagementGutta er med på laget2-0
NadorKameratmjøsa4-1
Gutta er med på lagetLukekameratene FC1-2
TD ManagementNador1-2
NadorGutta er med på laget1-2
Pulje 16
Operagutta Athletic FCNobels Oldboys0-3
Løkki StrikersAlfa Omega2-0
Bare moroLøkki Strikers2-0
Nobels OldboysBare moro1-0
Nobels OldboysAlfa Omega2-0
Nobels OldboysLøkki Strikers4-0
Bare moroOperagutta Athletic FC2-0
Alfa OmegaBare moro0-2
Operagutta Athletic FCAlfa Omega2-0
Operagutta Athletic FCLøkki Strikers1-3
Pulje 15
Pathetico MadridSouth Park FC6-0
RikshospitaletPathetico Madrid1-1
Team FoxPathetico Madrid1-4
Pathetico MadridAsfaltbarna2-2
AsfaltbarnaTeam Fox6-0
AsfaltbarnaRikshospitalet0-1
AsfaltbarnaSouth Park FC5-1
Team FoxRikshospitalet0-4
Team FoxSouth Park FC4-4
South Park FCRikshospitalet0-4
Pulje 14
Bahamaz-BoyzNesten nådd Nirvana Crew1-4
Nesten nådd Nirvana CrewHauen2-4
BaboonBahamaz-Boyz8-0
Bahamaz-BoyzHauen1-6
BaboonDilla på Lilla1-3
Nesten nådd Nirvana CrewBaboon0-9
Bahamaz-BoyzDilla på Lilla0-5
Dilla på LillaNesten nådd Nirvana Crew9-0
HauenDilla på Lilla0-2
BaboonHauen0-1
Pulje 13
B17 FutsalBarmbys Berme1-1
Barmbys BermeYoung Stars2-1
B17 FutsalBarmbys Berme1-2
Barmbys BermeYoung Stars1-4
Young StarsB17 Futsal0-2
Young StarsB17 Futsal2-0
Pulje 12
Team TalmoThe Sverre Brandshaugs2-1
INTERnationalSibi`s Høner2-0
The Sverre BrandshaugsINTERnational0-3
SmudSibi`s Høner2-0
The Sverre BrandshaugsSibi`s Høner2-0
INTERnationalSmud5-1
INTERnationalTeam Talmo1-1
The Sverre BrandshaugsSmud1-3
Sibi`s HønerTeam Talmo0-2
Team TalmoSmud0-0
Pulje 11
Tårnåsen PlayboysNorske Helter3-0
Norske HelterLøkkas Parlament0-2
Tårnåsen PlayboysThomas & Togene1-0
Thomas & TogeneNorske Helter0-3
Thomas & TogeneLøkkas Parlament0-8
Løkkas ParlamentSug uss1-4
Sug ussNorske Helter3-0
Løkkas ParlamentTårnåsen Playboys0-1
Tårnåsen PlayboysSug uss0-2
Thomas & TogeneSug uss1-6
Pulje 10
Iladalens tapreThe Babbinos0-4
Da Pimp`sIladalens tapre5-1
The BabbinosJessheim Futsalklubb1-2
Jessheim FutsalklubbHøyt og lavt0-4
The BabbinosHøyt og lavt1-7
Jessheim FutsalklubbDa Pimp`s1-1
The BabbinosDa Pimp`s3-0
Iladalens tapreHøyt og lavt1-5
Høyt og lavtDa Pimp`s5-1
Jessheim FutsalklubbIladalens tapre2-1
Pulje 9
Buljong FotballPunjabgutta0-0
Ajax Oslo 1Buljong Fotball2-0
BarcaBuljong Fotball1-1
Christiania Futsal ClubBuljong Fotball0-0
Ajax Oslo 1Christiania Futsal Club4-3
Ajax Oslo 1Barca1-1
PunjabguttaAjax Oslo 11-3
BarcaChristiania Futsal Club3-0
PunjabguttaChristiania Futsal Club1-0
BarcaPunjabgutta2-0
Pulje 8
Team Team Fotball ShopR.I.P 2pac1-0
StålmenneneB-Team1-7
StålmenneneR.I.P 2pac0-4
99% BaklengsB-Team1-5
B-TeamR.I.P 2pac2-0
Team Team Fotball Shop99% Baklengs10-1
Stålmennene99% Baklengs0-4
B-TeamTeam Team Fotball Shop0-2
R.I.P 2pac99% Baklengs4-0
Team Team Fotball ShopStålmennene7-0
Pulje 7
Nordre Åsen AttackersOllebakken Oldboyz2-0
Vi vil ha ølbonger-lagetOllebakken Oldboyz2-0
TeddybearsOllebakken Oldboyz2-0
Nordre Åsen AttackersVi vil ha ølbonger-laget0-4
Vi vil ha ølbonger-lagetMaroc gutta0-2
Nordre Åsen AttackersTeddybears1-7
Ollebakken OldboyzMaroc gutta0-2
Vi vil ha ølbonger-lagetTeddybears1-5
Maroc guttaNordre Åsen Attackers1-3
Maroc guttaTeddybears1-0
Pulje 6
GafkoKnektene0-3
GrimteamGafko1-3
KnekteneMamma kaller oss Godguttene!6-0
Mamma kaller oss Godguttene!Gafko0-6
PlaymatesKnektene0-2
Mamma kaller oss Godguttene!Playmates2-0
KnekteneGrimteam5-0
PlaymatesGafko0-2
Mamma kaller oss Godguttene!Grimteam0-0
PlaymatesGrimteam0-2
Pulje 5
The Fari ShowNewbs with Balls4-2
Hiffen FotballOne2Play2-1
Hiffen FotballThe Fari Show5-1
The Fari ShowOne2Play2-2
Hiffen FotballTha Playaz1-1
Tha PlayazOne2Play1-1
The Fari ShowTha Playaz1-3
Newbs with BallsHiffen Fotball1-7
Newbs with BallsTha Playaz1-3
One2PlayNewbs with Balls2-0
Pulje 4
Nesodden 7HiO2-0
HiOMadrid5-3
The Spaniards!Romsås2-0
RomsåsNesodden 70-2
The Spaniards!Nesodden 73-2
MadridNesodden 73-5
RomsåsHiO0-2
RomsåsMadrid0-2
HiOThe Spaniards!5-2
The Spaniards!Madrid3-5
Pulje 3
Bjerke DolphinsValencia2-0
Tors disiplerTeam Kappa0-4
ValenciaTeam Kappa0-6
Tors disiplerBjerke Dolphins2-1
Bjerke DolphinsTeam Kappa0-1
Team KappaVerano FC1-1
ValenciaVerano FC1-2
ValenciaTors disipler0-4
Bjerke DolphinsVerano FC0-1
Verano FCTors disipler2-1
Pulje 2
Angrep er beste forsvarAllstars2-1
RotvollAngrep er beste forsvar0-0
RotvollPiratene m/Venner0-1
Piratene m/VennerAngrep er beste forsvar5-0
Slottsfjellet IFCPiratene m/Venner1-1
Slottsfjellet IFCAngrep er beste forsvar8-0
AllstarsPiratene m/Venner0-5
AllstarsSlottsfjellet IFC1-7
Slottsfjellet IFCRotvoll5-1
RotvollAllstars5-2
Pulje 1
Manglerud 1The Shit I Shoot Marvins13-0
KMVThe Shit I Shoot Marvins5-0
KMVV.S.F (Vi spiller fotball)0-3
Ken-ArvesThe Shit I Shoot Marvins1-0
The Shit I Shoot MarvinsV.S.F (Vi spiller fotball)2-4
V.S.F (Vi spiller fotball)Ken-Arves4-1
V.S.F (Vi spiller fotball)Manglerud 13-1
Manglerud 1Ken-Arves5-0
Manglerud 1KMV5-0
KMVKen-Arves1-0