Turneringer

Turnering 17 - Trondheim - 2004-03-19

Arena Fokushallen

Vinner vanlig klasse IFK Undulatene
Sølv vanlig klasse Grabbarna Grus

Finale
Grabbarna GrusIFK Undulatene2-4
Semifinale
Team TomorrowGrabbarna Grus2-5
IFK UndulatenePlæffer FK3-2
Kvartfinale
Team RånersIFK Undulatene1-5
Grabbarna GrusReit im Winkel5-2
Nordmøre CityPlæffer FK2-7
0,5Team Tomorrow1-3
1/8-finale
Team TomorrowTjukkasan4-2
Nordmøre CityKnallisene4-3
Plæffer FKTeam Tuborg (One Vision)4-3
0,5Wessel FC6-3
Massive AttackReit im Winkel0-2
Grabbarna GrusSølvguttene6-1
Team RånersBrusfotball3-2
FC Kai Kvaal`sIFK Undulatene2-3
1/16-finale
KnalliseneThe Legends9-0
Team Tuborg (One Vision)Yoers5-4
IFK UndulateneLett Match6-2
FC InternationalNordmøre City1-12
Team TomorrowSonic Youth MS6-2
SølvgutteneJalla Gutan4-3
FC Kai Kvaal`sTine FFS6-1
Gironvàrri Sami Boys0,50-5
Wessel FCJesus Christ Superstars4-3
Reit im WinkelOppsop United4-3
LøsmaganGrabbarna Grus1-4
Nattrangleran ToppfotbaillMassive Attack5-6
Plæffer FKShowtime7-0
Tjukkasan5 Konger og en Løve2-0
BrusfotballMorraDi2-0
Das Machronesische TorpedierenmannschaftTeam Råners1-2
Pulje 13
NerazzurriDivision 15-2
FC InternationalNerazzurri3-4
FC InternationalFC Klick Klack5-4
Division 1FC Klick Klack5-2
Division 1Jalla Gutan3-5
Jalla GutanFC International1-3
NerazzurriFC Klick Klack3-4
NerazzurriJalla Gutan3-6
Division 1FC International4-5
FC Klick KlackJalla Gutan3-4
Pulje 12
Grabbarna GrusFeiten FK11-0
Flå OldstarsDiarmadonas0-5
Feiten FKIFK Undulatene2-14
Grabbarna GrusDiarmadonas6-3
Feiten FKFlå Oldstars2-5
IFK UndulateneDiarmadonas2-2
Grabbarna GrusFlå Oldstars5-3
IFK UndulateneGrabbarna Grus5-3
IFK UndulateneFlå Oldstars10-1
DiarmadonasFeiten FK9-1
Pulje 11
The People Under The StairsBønna fra nord!2-0
Bønna fra nord!5 Konger og en Løve0-2
Jollys AngelsBønna fra nord!2-0
The People Under The StairsFC Kai Kvaal`s3-8
5 Konger og en LøveFC Kai Kvaal`s1-2
Jollys AngelsFC Kai Kvaal`s0-1
Jollys Angels5 Konger og en Løve1-4
The People Under The StairsJollys Angels0-1
FC Kai Kvaal`sBønna fra nord!2-0
5 Konger og en LøveThe People Under The Stairs10-5
Pulje 10
A. Brunes (Team Antonsen)Brusfotball2-7
A. Brunes (Team Antonsen)FK Tafatt2-5
SørøyaBrusfotball2-6
SørøyaFK Tafatt6-2
Sonic Youth MSFK Tafatt1-1
Sonic Youth MSA. Brunes (Team Antonsen)7-1
SørøyaSonic Youth MS2-3
A. Brunes (Team Antonsen)Sørøya4-5
BrusfotballSonic Youth MS6-1
FK TafattBrusfotball2-2
Pulje 9
Jesus Christ SuperstarsDas Machronesische Torpedierenmannschaft0-3
Kjøss mæ i strur´nJesus Christ Superstars0-2
NKKjøss mæ i strur´n2-0
NKDas Machronesische Torpedierenmannschaft1-7
MandagsfotballKjøss mæ i strur´n2-0
MandagsfotballDas Machronesische Torpedierenmannschaft2-3
MandagsfotballNK2-1
Jesus Christ SuperstarsMandagsfotball2-0
NKJesus Christ Superstars1-13
Das Machronesische TorpedierenmannschaftKjøss mæ i strur´n2-0
Pulje 8
IL Tempo Tabula RasaFardin2-7
IL Tempo Tabula RasaReit im Winkel1-8
FardinKaizers2-2
Reit im WinkelFardin2-3
Fardin0,52-9
KaizersReit im Winkel3-5
IL Tempo Tabula Rasa0,53-4
0,5Reit im Winkel3-4
Kaizers0,52-5
KaizersIL Tempo Tabula Rasa0-4
Pulje 7
Sjøla Oppsop og KopTeam Sniper2-0
Nordmøre CityPål Sine Høner4-3
Sjøla Oppsop og KopNordmøre City1-2
Nordmøre CityTeam Sniper2-0
Nattrangleran ToppfotbaillTeam Sniper2-0
Pål Sine HønerSjøla Oppsop og Kop4-1
Pål Sine HønerNattrangleran Toppfotbaill1-4
Sjøla Oppsop og KopNattrangleran Toppfotbaill0-2
Nordmøre CityNattrangleran Toppfotbaill4-6
Team SniperPål Sine Høner0-2
Pulje 6
SølvgutteneLett Match5-1
SølvgutteneThe Legends4-0
SølvgutteneTeam Valle6-0
Lett MatchThe Legends0-4
The LegendsTeam Valle4-1
Mathisen KickersThe Legends3-7
Lett MatchTeam Valle4-2
Lett MatchMathisen Kickers4-2
Mathisen KickersSølvguttene3-3
Team ValleMathisen Kickers5-5
Pulje 5
LøsmaganTine FFS3-2
Tine FFSSuseran3-3
ShowtimeKondistroillan3-1
KondistroillanLøsmagan0-5
ShowtimeTine FFS8-4
ShowtimeSuseran6-1
SuseranLøsmagan1-9
KondistroillanTine FFS1-5
KondistroillanSuseran3-2
LøsmaganShowtime6-1
Pulje 4
TjukkasanNTNU´s dødsskvadron5-1
YoersTjukkasan2-3
MorraDiYoers1-8
MorraDiLSD3-2
MorraDiTjukkasan0-4
NTNU´s dødsskvadronYoers4-8
TjukkasanLSD4-2
LSDYoers1-8
NTNU´s dødsskvadronLSD2-3
NTNU´s dødsskvadronMorraDi1-3
Pulje 3
Swirtel Ljubow å KompanjiVikingfjord2-4
Team TomorrowTeam Tuborg (One Vision)2-2
Team TomorrowSwirtel Ljubow å Kompanji4-2
Team TomorrowTeam Råners5-1
VikingfjordTeam Tuborg (One Vision)4-9
Team RånersSwirtel Ljubow å Kompanji1-1
VikingfjordTeam Råners2-5
Swirtel Ljubow å KompanjiTeam Tuborg (One Vision)2-3
VikingfjordTeam Tomorrow0-7
Team Tuborg (One Vision)Team Råners4-1
Pulje 2
Oppsop UnitedWessel FC0-3
Oppsop UnitedPlæffer FK2-5
Plæffer FKWessel FC2-3
Øya F.A.TSjøpøls.Com3-5
Øya F.A.TPlæffer FK1-7
Sjøpøls.ComOppsop United2-5
Sjøpøls.ComWessel FC1-8
Sjøpøls.ComPlæffer FK1-10
Oppsop UnitedØya F.A.T5-5
Wessel FCØya F.A.T8-1
Pulje 1
KnalliseneGironvàrri Sami Boys3-8
Killers UnitedKnallisene2-9
Killers UnitedLuftWAFFEL3-2
LuftWAFFELKnallisene2-5
Massive AttackLuftWAFFEL4-3
Killers UnitedMassive Attack2-6
Gironvàrri Sami BoysLuftWAFFEL5-1
KnalliseneMassive Attack4-2
Gironvàrri Sami BoysKillers United3-1
Gironvàrri Sami BoysMassive Attack6-2