Turneringer

Turnering 10 - Oslo - 2004-09-24

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Dilla p Lilla
Sølv vanlig klasse Hiffen Fotball

Finale
Dilla på LillaHiffen Fotball3-1
Semifinale
Real 50´sHiffen Fotball0-2
Dilla på LillaFjellhus Hageby2-1
Kvartfinale
AsmaraReal 50´s0-1
Hiffen FotballDen gamle damen4-0
BiHDilla på Lilla0-4
Fjellhus HagebyNador4-1
1/8-finale
Bislett BingeReal 50´s0-1
Fjellhus HagebyOljefilter2-0
DumpekandidateneDilla på Lilla0-3
AsmaraF...ers1-0
The BabbinosNador1-4
SørlandsexpressenHiffen Fotball1-3
BiHUlsteinvik City4-0
B17 FutsalDen gamle damen2-5
1/16-finale
NadorBarmbys Berme4-1
Real Oslo C.F.Fjellhus Hageby1-2
Piratene m/VennerUlsteinvik City1-2
F...ersRoyal Maroc2-1
Helmut Lotti og generalforsamlingBislett Binge0-1
B17 FutsalReal3-1
Dilla på LillaHammers1-0
DumpekandidateneMyrerjordet3-1
FC Hinsides.comReal 50´s0-6
SørlandsexpressenJunkeren avd. Sør2-1
Pak FCAsmara0-1
The BabbinosMcD Futsal3-2
Den gamle damenShaloom4-0
Hiffen FotballMora di1-0
BiHViStiller FK2-1
OljefilterMotMot1-0
Pulje 16
Den gamle damenViStiller FK3-0
BallgutteneDen gamle damen0-5
Lukekameratene FCBallguttene10-0
Lukekameratene FCViStiller FK1-3
Lukekameratene FCSolkystengutta2-0
SolkystenguttaBallguttene0-2
Den gamle damenLukekameratene FC4-0
BallgutteneViStiller FK1-6
ViStiller FKSolkystengutta2-0
Den gamle damenSolkystengutta2-0
Pulje 15
B17 FutsalHiO Talenter6-0
B17 FutsalKirkekaffens Venner2-0
LøkkelandslagetHiO Talenter0-4
B17 FutsalUlsteinvik City3-1
HiO TalenterKirkekaffens Venner2-0
LøkkelandslagetB17 Futsal1-4
LøkkelandslagetUlsteinvik City1-2
Kirkekaffens VennerLøkkelandslaget0-2
Ulsteinvik CityHiO Talenter7-2
Kirkekaffens VennerUlsteinvik City0-2
Pulje 14
FlamuriGatebarna fra Oslo3-2
FlamuriHiffen Fotball1-4
MyrerjordetGatebarna fra Oslo2-1
MyrerjordetBaboon2-0
Hiffen FotballMyrerjordet4-0
Gatebarna fra OsloHiffen Fotball0-2
FlamuriMyrerjordet1-3
BaboonFlamuri0-1
BaboonGatebarna fra Oslo1-3
BaboonHiffen Fotball1-4
Pulje 13
GuttegjengenFK Målkåt4-1
FK MålkåtHammers1-1
HammersFrogner Park Rangers5-1
SørlandsexpressenFrogner Park Rangers0-2
GuttegjengenHammers0-4
0-0
GuttegjengenFrogner Park Rangers0-0
HammersSørlandsexpressen0-3
Frogner Park RangersFK Målkåt0-1
SørlandsexpressenGuttegjengen3-1
SørlandsexpressenFK Målkåt1-0
Pulje 12
Fjellhus HagebyFC Baluch5-1
Bærumsløkka FutsalFjellhus Hageby1-3
FC BaluchFC Hinsides.com1-7
FC BaluchBærumsløkka Futsal0-7
911-You´ll need it!FC Baluch2-0
911-You´ll need it!Fjellhus Hageby0-5
Bærumsløkka FutsalFC Hinsides.com1-1
Bærumsløkka Futsal911-You´ll need it!4-0
911-You´ll need it!FC Hinsides.com0-2
FC Hinsides.comFjellhus Hageby2-1
Pulje 11
Oslo UnitedMotMot0-2
MotMotHelmut Lotti og generalforsamling1-1
TNTOslo United1-1
Helmut Lotti og generalforsamlingOslo United4-0
Helmut Lotti og generalforsamlingTNT4-0
Ramberg Brothers FCOslo United0-1
TNTMotMot1-9
TNTRamberg Brothers FC0-2
Ramberg Brothers FCMotMot1-2
Ramberg Brothers FCHelmut Lotti og generalforsamling0-5
Pulje 10
F...ersJohnny og Kompisane4-0
Bønda fra RomerikeF...ers0-2
0-0
Ensjø FightersMcD Futsal0-3
McD FutsalF...ers1-2
Johnny og KompisaneMcD Futsal0-3
Ensjø FightersF...ers1-3
Bønda fra RomerikeJohnny og Kompisane1-2
McD FutsalBønda fra Romerike2-0
Ensjø FightersJohnny og Kompisane2-1
Bønda fra RomerikeEnsjø Fighters3-0
Pulje 9
Pak FCLøkkas Parlament1-0
Tårnåsen PlayboysBarmbys Berme0-5
Tårnåsen PlayboysLøkkas Parlament1-6
Toon ArmyBarmbys Berme1-3
Barmbys BermePak FC0-4
Løkkas ParlamentToon Army0-0
Tårnåsen PlayboysPak FC1-4
Toon ArmyTårnåsen Playboys3-0
Løkkas ParlamentBarmbys Berme1-3
Toon ArmyPak FC1-4
Pulje 8
0-0
Ajax Oslo 1Nador1-2
Ajax Oslo 1Nador3-3
AsmaraAjax Oslo 13-3
AsmaraAjax Oslo 15-2
NadorAsmara4-1
NadorAsmara0-1
Pulje 7
The BabbinosOslo Dream Team2-0
Shadwell FCOslo Dream Team2-0
Royal MarocOslo Dream Team2-0
The BabbinosShadwell FC3-0
InterThe Babbinos0-2
The BabbinosRoyal Maroc2-1
Shadwell FCInter1-0
InterRoyal Maroc0-1
Oslo Dream TeamInter0-2
Shadwell FCRoyal Maroc0-0
Pulje 6
FK Salten 03Bislett Binge0-0
Fjorårets MesterDiffishalas FC1-1
Fjorårets MesterBislett Binge1-2
Fjorårets MesterOljefilter0-1
OljefilterBislett Binge1-1
Diffishalas FCOljefilter1-5
OljefilterFK Salten 030-0
Bislett BingeDiffishalas FC1-1
FK Salten 03Diffishalas FC0-1
0-0
FK Salten 03Fjorårets Mester1-0
Pulje 5
Real 50´sLa Costa Nostra3-0
Real 50´sReal Oslo C.F.1-1
AsylanteneReal 50´s0-2
AsylanteneJussens Venner0-2
Real Oslo C.F.Asylantene2-0
La Costa NostraJussens Venner4-2
AsylanteneLa Costa Nostra0-2
Real 50´sJussens Venner2-2
Real Oslo C.F.La Costa Nostra1-0
Jussens VennerReal Oslo C.F.1-3
Pulje 4
Dilla på Lilla1/2-Literens venner7-0
Junkeren avd. Sør1/2-Literens venner2-0
Teddybears Futsal1/2-Literens venner2-0
Teddybears FutsalJunkeren avd. Sør2-5
Junkeren avd. SørDilla på Lilla0-3
1/2-Literens vennerØst-kant gutta1-3
Dilla på LillaTeddybears Futsal5-2
Dilla på LillaØst-kant gutta1-0
Øst-kant guttaTeddybears Futsal1-3
Junkeren avd. SørØst-kant gutta2-1
Pulje 3
Mora diLitt av hvert7-0
DumpekandidateneLitt av hvert6-0
Mora diDumpekandidatene1-3
Operagutta Athletic FCLitt av hvert3-2
Operagutta Athletic FCDumpekandidatene2-8
KyllingeneOperagutta Athletic FC0-2
Mora diKyllingene2-0
KyllingeneDumpekandidatene0-2
Litt av hvertKyllingene2-0
0-0
Operagutta Athletic FCMora di3-5
Pulje 2
Team ZlatanPiratene m/Venner1-3
Piratene m/VennerReal0-0
Piratene m/VennerPlexus9-0
Saftig NedturReal0-5
Saftig NedturPlexus1-3
Team ZlatanReal1-4
RealPlexus2-0
PlexusTeam Zlatan0-7
Saftig NedturTeam Zlatan3-1
Piratene m/VennerSaftig Nedtur3-2
Pulje 1
Winner TeamBiH0-5
Winner TeamAstra0-2
BiHTine Gutta2-0
BiHShaloom2-0
ShaloomTine Gutta2-0
Winner TeamShaloom0-0
AstraShaloom1-2
Tine GuttaWinner Team0-2
BiHAstra2-0
Tine GuttaAstra0-2