Turneringer

Turnering 11 - Oslo - 2004-10-08

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Hiffen Fotball
Sølv vanlig klasse Lukekameratene FC

Finale
Lukekameratene FCHiffen Fotball0-1
Semifinale
Hiffen FotballBaboon1-0
Lukekameratene FCDumpekandidatene3-1
Kvartfinale
Mora diLukekameratene FC0-2
BaboonPak FC2-1
AstraHiffen Fotball0-3
Den gamle damenDumpekandidatene1-2
1/8-finale
Hiffen FotballBislett Binge1-0
Mot MotDen gamle damen0-4
VestlandsguttaDumpekandidatene0-3
AstraBærumsløkka Futsal2-0
Dilla på LillaBaboon0-2
Mora diLykkens tapre soldater4-0
SpiritPak FC0-1
Lukekameratene FCTeam Kappa1-0
1/16-finale
VestlandsguttaDaskeladden4-2
DumpekandidateneLa Costa Nostra1-0
Lukekameratene FCPanelovn2-1
Bærumsløkka FutsalBønda fra Romerike2-1
Den gamle damenDe Talentløse3-1
NadorDilla på Lilla0-3
Mora diLøkkelandslaget2-0
AsfaltbarnaBaboon2-4
Team KappaNordøst3-1
Jussens VennerLykkens tapre soldater0-1
Pak FCKebab Kings1-0
AstraBarmbys Berme1-0
SpiritReal Oslo C.F.2-0
Hiffen FotballTeam Slåtten5-1
Bislett BingeVistiller.com2-0
Mot MotVOSS/VIF2-1
Pulje 16
LøkkelandslagetHiO Talenter4-0
ByttomfotkaraB17 Futsal2-1
Pak FCLøkkelandslaget2-0
B17 FutsalPak FC0-1
Pak FCHiO Talenter5-0
ByttomfotkaraLøkkelandslaget1-2
Pak FCByttomfotkara4-0
B17 FutsalLøkkelandslaget1-2
HiO TalenterByttomfotkara0-1
B17 FutsalHiO Talenter10-0
Pulje 15
Tine GuttaSpirit1-2
Lykkens tapre soldaterSpirit0-2
Tine GuttaDødlinja lever4-5
Lykkens tapre soldaterColo Colo1-0
Lykkens tapre soldaterDødlinja lever3-1
Dødlinja leverColo Colo1-1
0-0
SpiritDødlinja lever2-1
Tine GuttaLykkens tapre soldater1-1
Colo ColoSpirit0-3
Colo ColoTine Gutta0-3
Pulje 14
Leif Lokets LakejerMjøskam FK2-0
Tufte IL (Oslo)Leif Lokets Lakejer2-4
PanelovnAsfaltbarna0-1
AsfaltbarnaTufte IL (Oslo)5-1
AsfaltbarnaLeif Lokets Lakejer2-0
PanelovnTufte IL (Oslo)6-2
Mjøskam FKTufte IL (Oslo)1-3
Leif Lokets LakejerPanelovn0-3
AsfaltbarnaMjøskam FK1-1
PanelovnMjøskam FK2-0
Pulje 13
Skeid guttaNador1-4
ElfenbenkystenSkeid gutta0-2
NadorElfenbenkysten2-0
NadorFK Salten 033-0
NordøstSkeid gutta6-0
Skeid guttaFK Salten 030-2
ElfenbenkystenNordøst0-2
FK Salten 03Nordøst0-3
NadorNordøst2-1
ElfenbenkystenFK Salten 030-2
Pulje 12
Bislett BingeFotball-kameratene2-2
Det var en gang...VOSS/VIF0-2
VOSS/VIFBislett Binge1-3
Det var en gang...Fotball-kameratene0-2
Real TøyenVOSS/VIF0-6
VOSS/VIFFotball-kameratene2-0
Bislett BingeReal Tøyen4-1
0-0
Det var en gang...Real Tøyen0-2
Fotball-kamerateneReal Tøyen1-1
Bislett BingeDet var en gang...2-0
Pulje 11
Hiffen FotballDe Talentløse4-1
RealdP Ballkickers0-2
dP BallkickersDe Talentløse0-2
Hiffen FotballLøkkas Parlament3-1
dP BallkickersHiffen Fotball0-11
Hiffen FotballReal6-1
dP BallkickersLøkkas Parlament0-2
De TalentløseReal6-1
RealLøkkas Parlament3-2
Løkkas ParlamentDe Talentløse1-1
Pulje 10
DaskeladdenRoyal Maroc1-2
Royal MarocPunjabgutta2-0
Team TNTRoyal Maroc2-0
Bærumsløkka FutsalDaskeladden2-1
Bærumsløkka FutsalPunjabgutta2-0
PunjabguttaTeam TNT0-2
DaskeladdenPunjabgutta2-0
Royal MarocBærumsløkka Futsal0-3
Bærumsløkka FutsalTeam TNT5-1
DaskeladdenTeam TNT3-1
Pulje 9
AstraBangla All Stars6-1
Seven Nation ArmyBangla All Stars1-4
FiaskolagetAstra0-4
FiaskolagetBangla All Stars9-2
0-0
Bangla All StarsLa Costa Nostra0-4
AstraLa Costa Nostra1-0
AstraSeven Nation Army9-0
Seven Nation ArmyLa Costa Nostra1-5
La Costa NostraFiaskolaget6-2
Seven Nation ArmyFiaskolaget1-7
Pulje 8
Tårnåsen PlayboysBarmbys Berme2-1
Tårnåsen PlayboysKista0-0
DumpekandidateneHelmut Lotti og generalforsamling6-0
Helmut Lotti og generalforsamlingBarmbys Berme1-2
Barmbys BermeDumpekandidatene1-3
Tårnåsen PlayboysHelmut Lotti og generalforsamling0-3
DumpekandidateneTårnåsen Playboys2-1
KistaHelmut Lotti og generalforsamling1-2
KistaBarmbys Berme0-6
KistaDumpekandidatene0-12
Pulje 7
Hit&RunFC Hinsides.com1-2
VestlandsguttaBønda fra Romerike1-0
0-0
Fosna FutsalBønda fra Romerike1-3
Fosna FutsalHit&Run5-0
Fosna FutsalVestlandsgutta0-5
Hit&RunBønda fra Romerike0-5
FC Hinsides.comFosna Futsal0-5
FC Hinsides.comVestlandsgutta0-3
Bønda fra RomerikeFC Hinsides.com3-0
Hit&RunVestlandsgutta1-6
Pulje 6
Fjellhus HagebyTeam Slåtten1-2
Den gamle damenFjellhus Hageby1-1
Den gamle damenTeam Slåtten5-0
Fjellhus HagebyAsylantene1-2
Den gamle damenAsylantene2-0
La FamigliaDen gamle damen0-5
Team SlåttenAsylantene1-0
La FamigliaTeam Slåtten0-12
Fjellhus HagebyLa Famiglia2-2
AsylanteneLa Famiglia3-1
Pulje 5
Mot MotVistiller.com2-2
0-0
Real StudFjorårets Mester0-0
Vistiller.comPiratene m/Venner2-2
Mot MotReal Stud6-1
Piratene m/VennerReal Stud1-1
Vistiller.comReal Stud2-1
Piratene m/VennerMot Mot1-6
Piratene m/VennerFjorårets Mester1-2
Fjorårets MesterMot Mot2-2
Vistiller.comFjorårets Mester1-1
Pulje 4
Dilla på LillaTeam Kappa0-4
OljefilterDilla på Lilla1-0
Team KappaOljefilter4-0
OljefilterDilla på Lilla1-3
Dilla på LillaTeam Kappa0-1
Team KappaOljefilter4-2
Pulje 3
Lukekameratene FCBaboon1-0
Lukekameratene FCFC Baluch3-0
SørumsandLukekameratene FC0-5
FC BaluchSørumsand4-0
Palermo FCLukekameratene FC1-3
BaboonPalermo FC1-0
FC BaluchPalermo FC4-6
FC BaluchBaboon0-9
SørumsandPalermo FC3-4
SørumsandBaboon0-7
0-0
Pulje 2
JuniorsJussens Venner0-6
JuniorsHammers2-4
BingekamerateneJuniors0-0
BingekamerateneReal Oslo C.F.0-1
HammersReal Oslo C.F.1-3
HammersJussens Venner0-2
JuniorsReal Oslo C.F.1-2
Real Oslo C.F.Jussens Venner0-3
Jussens VennerBingekameratene1-1
HammersBingekameratene2-2
Pulje 1
Internasjonal GalskapMora di0-4
Kebab KingsThe Babbinos3-2
Kebab KingsMora di0-3
Mora diBallguttene9-1
The BabbinosBallguttene3-0
The BabbinosInternasjonal Galskap3-0
Internasjonal GalskapBallguttene0-2
BallgutteneKebab Kings0-2
The BabbinosMora di0-1
Internasjonal GalskapKebab Kings0-3