Turneringer

Turnering 3 - stockholm - 2004-10-22

Arena Sporthallarna

Vinner vanlig klasse Handelshgskolans FF
Sølv vanlig klasse Sdertlje Suryoyo

Finale
Södertälje SuryoyoHandelshögskolans FF0-1
Semifinale
Handelshögskolans FFKaninburens Elit4-1
Södertälje SuryoyoGiallorossi1-0
Kvartfinale
Cabana BoysKaninburens Elit0-1
GiallorossiTåfjutts FF5-4
Södertälje SuryoyoÖverklass3-1
Elixia Young BoysHandelshögskolans FF0-3
1/8-finale
Södra BoyzHandelshögskolans FF1-5
ÖverklassArsenal Fans2-1
BK SäckenTåfjutts FF1-2
Dinamo SthlmElixia Young Boys2-3
Cabana BoysVästerorts BK4-1
Kaninburens ElitFlickor 863-2
GiallorossiSamba Suryoye6-2
Södertälje SuryoyoApelsinlundens FK2-0
1/16-finale
Cabana BoysPlaymakers2-1
PopstarsGiallorossi2-3
Södra BoyzFlincks Frestelser FF5-3
A.C. WärmdöKaninburens Elit1-5
Samba SuryoyeSjöängen Orient3-1
Västerorts BKSmuts6-5
Flickor 86WLF Equipo1-0
Stockholm All StarsElixia Young Boys1-3
ÖverklassClub Atlético de Zinkensdamm3-0
Dinamo SthlmVaran2-0
Apelsinlundens FKHässelby Sportklubb1-0
Södertälje SuryoyoCombined Forces1-0
Nattens KungarBK Säcken1-4
Tåfjutts FFHässelbyboys4-0
Arsenal FansBrosorna FC4-0
Handelshögskolans FFOmars Vänner4-1
Pulje 14
Västerorts BKFK Ulven3-0
FK UlvenVéfa2-0
AllihopaElixia Young Boys1-3
Elixia Young BoysFK Ulven0-1
Västerorts BKVéfa7-1
AllihopaFK Ulven0-1
AllihopaVéfa1-2
Elixia Young BoysVästerorts BK2-1
VéfaElixia Young Boys1-2
Västerorts BKAllihopa1-0
Pulje 13
KBCabana Boys5-4
SS Stockholm SödraFlincks Frestelser FF0-3
FC EstovklomaskoKB0-2
SS Stockholm SödraFC Estovklomasko2-0
SS Stockholm SödraKB0-4
Cabana BoysSS Stockholm Södra6-0
Flincks Frestelser FFFC Estovklomasko2-0
Flincks Frestelser FFKB3-4
Cabana BoysFC Estovklomasko2-0
Flincks Frestelser FFCabana Boys4-5
Pulje 12
GiallorossiForza Melkemichel8-0
Tittys TomtarGiallorossi0-1
GiallorossiHandelshögskolans FF0-3
Tittys TomtarForza Melkemichel2-0
Forza MelkemichelFC Råcksta6-1
Handelshögskolans FFFC Råcksta5-0
GiallorossiFC Råcksta8-0
Handelshögskolans FFTittys Tomtar12-0
Handelshögskolans FFForza Melkemichel3-0
FC RåckstaTittys Tomtar2-2
Pulje 11
El EquipoHässelbyboys0-0
El EquipoBrosorna FC0-5
Kefas PojkarHässelbyboys0-2
Kefas PojkarBrosorna FC0-2
Södra BoyzHässelbyboys3-1
HässelbyboysBrosorna FC0-4
Brosorna FCSödra Boyz1-3
Södra BoyzEl Equipo5-1
Kefas PojkarSödra Boyz0-2
El EquipoKefas Pojkar2-0
Pulje 10
BK SäckenClub Atlético de Zinkensdamm2-2
Nifen FutsalBK Säcken0-1
Stockholm All StarsClub Atlético de Zinkensdamm1-1
Nifen FutsalStockholm All Stars1-5
BK SäckenGeorge Bush2-0
BK SäckenStockholm All Stars0-8
Club Atlético de ZinkensdammGeorge Bush2-0
George BushStockholm All Stars0-2
George BushNifen Futsal0-2
Nifen FutsalClub Atlético de Zinkensdamm3-4
Pulje 9
SengångarnaMarkör2-7
Mosebacke FFHässelby Sportklubb0-2
Dinamo SthlmSengångarna8-3
MarkörDinamo Sthlm0-2
Mosebacke FFSengångarna0-2
Dinamo SthlmMosebacke FF2-0
Hässelby SportklubbSengångarna7-0
MarkörHässelby Sportklubb2-2
Mosebacke FFMarkör0-2
Dinamo SthlmHässelby Sportklubb1-1
Pulje 8
TolkarnaCombined Forces1-2
Tåfjutts FFTolkarna1-0
Combined ForcesTåfjutts FF0-3
TolkarnaRuff2-1
Apelsinlundens FK lag 2Combined Forces1-5
Combined ForcesRuff5-1
Tåfjutts FFApelsinlundens FK lag 24-0
TolkarnaApelsinlundens FK lag 20-0
RuffApelsinlundens FK lag 20-0
Tåfjutts FFRuff6-1
Pulje 7
Stolta AIKOmars Vänner2-3
Nattens KungarStolta AIK3-2
Tullinge Brädgård FCOmars Vänner1-2
Stolta AIKTullinge Brädgård FC2-0
KlutOmars Vänner1-0
Stolta AIKKlut1-1
Tullinge Brädgård FCNattens Kungar1-4
Tullinge Brädgård FCKlut0-1
Omars VännerNattens Kungar4-1
Nattens KungarKlut3-0
Pulje 6
Samba SuryoyeAfro Stars3-0
Samba SuryoyeRainar/Annell7-0
Rainar/AnnellAfro Stars2-4
Afro StarsEggheads1-5
Samba SuryoyeEggheads2-1
PlaymakersAfro Stars12-0
Rainar/AnnellEggheads0-8
Rainar/AnnellPlaymakers0-10
PlaymakersSamba Suryoye1-2
EggheadsPlaymakers2-2
Pulje 5
Södra Upsala SKThe Poolboys3-2
The PoolboysCebollitas5-1
The PoolboysSmuts3-3
Södra Upsala SKCebollitas3-0
The PoolboysPopstars0-5
SmutsCebollitas2-0
SmutsSödra Upsala SK4-0
PopstarsSmuts1-0
Södra Upsala SKPopstars0-2
CebollitasPopstars4-3
Pulje 4
Black SambaKaninburens Elit2-2
Los ExtremadusBlack Samba2-1
VaranBlack Samba3-3
VaranArsenal Fans0-2
Arsenal FansLos Extremadus3-1
Kaninburens ElitArsenal Fans0-3
Los ExtremadusVaran2-3
Los ExtremadusKaninburens Elit0-0
VaranKaninburens Elit2-4
Arsenal FansBlack Samba1-0
Pulje 3
ÖverklassSjöängen Orient4-0
ÖverklassSjöängen Orient5-1
Sjöängen OrientWLF Equipo0-2
WLF EquipoÖverklass1-2
Sjöängen OrientWLF Equipo0-2
WLF EquipoÖverklass1-3
Pulje 2
IFK BK IFApelsinlundens FK1-2
Apelsinlundens FKFC Birken0-0
DKB CameltoeApelsinlundens FK1-2
FC BirkenIFK BK IF1-1
FC BirkenFlickor 860-2
Flickor 86DKB Cameltoe2-1
IFK BK IFFlickor 862-3
FC BirkenDKB Cameltoe2-1
Apelsinlundens FKFlickor 865-4
IFK BK IFDKB Cameltoe1-1
Pulje 1
InterbusSödertälje Suryoyo0-2
SolnaG$Interbus3-1
A.C. WärmdöSthlm Ballstars3-0
Sthlm BallstarsSolnaG$5-0
Sthlm BallstarsSödertälje Suryoyo1-4
A.C. WärmdöInterbus3-1
Södertälje SuryoyoA.C. Wärmdö2-1
SolnaG$Södertälje Suryoyo0-6
Sthlm BallstarsInterbus6-0
SolnaG$A.C. Wärmdö1-7