Turneringer

Turnering 4 - stockholm - 2004-12-10

Arena Sporthallarna

Vinner vanlig klasse Team Kappa
Sølv vanlig klasse Karolinska Institutet

Finale
Karolinska InstitutetTeam Kappa4-5
Semifinale
Ett bra lagTeam Kappa1-2
AC CalabreseKarolinska Institutet0-2
Kvartfinale
Tenstas TuggareKarolinska Institutet2-4
Team KappaTimpas elever1-0
Samba SuryoyeEtt bra lag2-6
AC Calabrese0-3
1/8-finale
AC CalabreseBlack Samba3-0
Samba SuryoyeMojahedin1-0
Tenstas TuggareSödra Boyz2-1
Gänget2-4
Karolinska InstitutetErtans Fotboll Skola3-2
Ett bra lagFolkhögskolan3-2
Team KappaEstrellas4-3
Nifen FutsalTimpas elever0-2
1/16-finale
Samba SuryoyeKeffa3-0
FolkhögskolanFC Brevbärarna2-1
La Familia5-1
Trösket Södra FFTimpas elever0-1
Black SambaGK Calypso3-0
Team KappaBrosorna FC1-0
GängetDinamo Sthlm4-1
Norge FFEstrellas0-2
Ertans Fotboll SkolaDKB Cameltoe3-0
Kaninburens ElitTenstas Tuggare0-2
AC CalabreseTåfjutts FF4-1
Karolinska InstitutetSmuts5-0
Södra BoyzPlötsligt händer det5-0
Nifen FutsalThe Poolboys4-1
MojahedinCopacobana2-0
Ett bra lagTeam Afofo5-0
Pulje 13
Team KappaTeknisk Fysik6-1
Team KappaHandelshögskolans FF3-0
Handelshögskolans FFVästerorts BK13-0
Teknisk FysikHandelshögskolans FF1-6
FC BrevbärarnaTeam Kappa2-2
FC BrevbärarnaVästerorts BK8-2
Västerorts BKTeknisk Fysik3-1
Team KappaVästerorts BK5-1
FC BrevbärarnaTeknisk Fysik7-1
Handelshögskolans FFFC Brevbärarna1-1
Pulje 12
Blå TornetSmedens FC1-5
FolkhögskolanBlå Tornet8-0
Tenstas TuggareSmedens FC2-0
Apelsinlundens FKTenstas Tuggare1-4
Apelsinlundens FKFolkhögskolan1-9
Blå TornetTenstas Tuggare1-1
Smedens FCFolkhögskolan2-2
FolkhögskolanTenstas Tuggare1-1
Blå TornetApelsinlundens FK1-1
Apelsinlundens FKSmedens FC0-2
Pulje 11
Ett bra lagFrisörerna7-0
Apelsinlundens FK lag 2Ett bra lag0-11
FrisörernaApelsinlundens FK lag 21-0
Apelsinlundens FK lag 2DKB Cameltoe0-5
Apelsinlundens FK lag 2GK Calypso0-2
Ett bra lagDKB Cameltoe5-0
Ett bra lagGK Calypso3-0
GK CalypsoDKB Cameltoe2-0
FrisörernaGK Calypso0-1
DKB CameltoeFrisörerna7-0
Pulje 10
SmutsMojahedin0-1
Teknik o FartMojahedin0-7
Tåfjutts FFSmuts1-1
Tåfjutts FFFC Catenaccio2-1
Teknik o FartTåfjutts FF1-3
MojahedinFC Catenaccio2-0
Teknik o FartSmuts1-4
FC CatenaccioTeknik o Fart4-0
FC CatenaccioSmuts0-4
Tåfjutts FFMojahedin3-3
Pulje 9
La FamiliaViking Södermalm BK2-0
Viking Södermalm BKSamba Suryoye3-3
Hovsjö IFViking Södermalm BK0-4
Tullinge Brädgård FCSamba Suryoye1-4
Hovsjö IFLa Familia0-1
La FamiliaSamba Suryoye1-3
Samba SuryoyeHovsjö IF5-1
Tullinge Brädgård FCHovsjö IF2-1
La FamiliaTullinge Brädgård FC2-1
Tullinge Brädgård FCViking Södermalm BK1-3
Pulje 8
Club DosenFem fördömda män0-2
Fem fördömda mänSouthpark United2-1
Ertans Fotboll SkolaFem fördömda män4-0
Southpark UnitedClub Dosen2-0
Dinamo SthlmErtans Fotboll Skola0-4
Southpark UnitedDinamo Sthlm2-6
Club DosenDinamo Sthlm0-2
Southpark UnitedErtans Fotboll Skola0-7
Fem fördömda mänDinamo Sthlm6-7
Club DosenErtans Fotboll Skola0-2
Pulje 7
Team AfofoBrosorna FC5-2
Brosorna FCKarolinska Institutet2-2
Karolinska InstitutetTeam Afofo5-1
Brosorna FCKarolinska Institutet2-5
Karolinska InstitutetTeam Afofo10-0
Team AfofoBrosorna FC0-2
Pulje 6
Södra BoyzBK Harvens "stjärnor"2-0
EstrellasSödra Boyz1-3
EstrellasBK Harvens "stjärnor"4-0
KälltorpslirarnaSödra Boyz5-1
Sthlm BallstarsKälltorpslirarna5-5
BK Harvens "stjärnor"Källtorpslirarna3-1
KälltorpslirarnaEstrellas1-5
EstrellasSthlm Ballstars3-1
Sthlm BallstarsBK Harvens "stjärnor"3-2
Sthlm BallstarsSödra Boyz1-2
Pulje 5
The PoolboysA.C. Wärmdö 21-1
The PoolboysFC Estovklomasko5-0
Alfonso GarciaA.C. Wärmdö 20-3
Kaninburens ElitFC Estovklomasko4-0
A.C. Wärmdö 2Kaninburens Elit3-4
A.C. Wärmdö 2FC Estovklomasko4-0
FC EstovklomaskoAlfonso Garcia3-0
Kaninburens ElitThe Poolboys1-1
The PoolboysAlfonso Garcia8-0
Kaninburens ElitAlfonso Garcia2-0
Pulje 4
Timpas eleverKeffa3-0
Timpas eleverBlack Samba1-2
DekasebpTimpas elever0-4
A.C. WärmdöDekasebp1-1
Black SambaA.C. Wärmdö3-2
Black SambaDekasebp2-1
KeffaDekasebp0-0
A.C. WärmdöKeffa0-2
A.C. WärmdöTimpas elever0-2
Black SambaKeffa2-0
Pulje 3
M-unitKlut0-0
Trösket Södra FFPlötsligt händer det3-2
AC CalabreseM-unit3-1
KlutAC Calabrese0-5
Trösket Södra FFM-unit0-0
AC CalabreseTrösket Södra FF4-0
Plötsligt händer detM-unit2-0
KlutPlötsligt händer det1-5
Trösket Södra FFKlut4-0
AC CalabresePlötsligt händer det7-2
Pulje 2
Nifen FutsalPiñones-Arce2-3
Piñones-Arce1-2
Nifen FutsalPiñones-Arce3-1
Piñones-Arce1-2
Nifen Futsal1-1
Nifen Futsal1-0
Pulje 1
CopacobanaFC Birken5-1
GängetNorge FF2-2
FK UlvenGänget2-4
FK UlvenCopacobana0-5
GängetCopacobana4-1
Norge FFCopacobana4-1
FK UlvenFC Birken2-1
GängetFC Birken5-1
Norge FFFK Ulven2-0
FC BirkenNorge FF1-1