Turneringer

Turnering 18 - Trondheim - 2004-09-10

Arena Fokushallen

Vinner vanlig klasse Grabbarna Grus
Sølv vanlig klasse Plffer FK

Finale
Plæffer FKGrabbarna Grus4-8
Semifinale
Team RånersGrabbarna Grus2-5
Plæffer FKLøsmagan4-1
Kvartfinale
KnalliseneGrabbarna Grus4-5
ShowtimeTeam Råners1-4
Plæffer FKTeam 2morrow5-0
LøsmaganFC P-svette Trondheim5-1
1/8-finale
Grabbarna GrusFK Schwikingfjord4-1
LøsmaganArtes Liberales4-3
Team 2morrowSlu5-3
Sporting StudentsShowtime2-3
Team RånersDynamo Fauske6-4
Plæffer FKRøverne4-2
Leken UnitedKnallisene1-7
FC P-svette TrondheimThorleif Sandmoes Drømmelag4-3
1/16-finale
FC Klick KlackRøverne1-5
Plæffer FK0,57-1
KnalliseneTeam Tuborg (One Vision)4-2
Sjøla Oppsop og KopTeam 2morrow1-3
Artes LiberalesWessel FC2-1
ShowtimeJalla Gutan2-0
SjakkmattFC P-svette Trondheim0-2
Leken UnitedBrusfotball3-2
Thorleif Sandmoes DrømmelagKings Crossers1-0
Grabbarna GrusWally Farmers2-1
FK SchwikingfjordNew Deal3-1
Dynamo FauskeThe Royas6-2
Oppsop UnitedSlu1-5
Reit im WinkelSporting Students1-8
SølvgutteneTeam Råners1-3
LøsmaganFK Tafatt4-1
Pulje 16
FK Schwikingfjord0,52-2
Purple KingsFK Schwikingfjord3-2
Purple KingsFK Schwikingfjord3-4
0,5Purple Kings1-1
0,5Purple Kings2-1
FK Schwikingfjord0,53-1
Pulje 15
Grabbarna GrusRøverne4-2
MostarPita Mani4-5
RøverneReal San Salvador14-2
Pita ManiRøverne0-9
MostarReal San Salvador8-1
Pita ManiReal San Salvador6-3
MostarGrabbarna Grus7-2
Pita ManiGrabbarna Grus3-4
Real San SalvadorGrabbarna Grus0-6
RøverneMostar2-2
Pulje 14
Ergo RoversLa Primera2-0
Ergo RoversKnallisene0-4
KnalliseneTeam 2morrow3-2
YoersErgo Rovers3-9
Ergo RoversTeam 2morrow2-3
KnalliseneLa Primera2-0
La PrimeraTeam 2morrow0-2
KnalliseneYoers5-5
YoersLa Primera2-0
Team 2morrowYoers4-3
Pulje 13
KaranSlu4-7
AppelsinsmakSlu3-5
DiarmadonasAppelsinsmak2-4
KaranAppelsinsmak2-5
DiarmadonasLeken United2-5
SluDiarmadonas3-4
Leken UnitedAppelsinsmak3-2
KaranLeken United1-2
DiarmadonasKaran5-2
SluLeken United2-2
Pulje 12
Kavli Demo-teamKiller Shoot1-5
FK TafattKiller Shoot2-0
FK TafattKavli Demo-team6-2
FK TafattDynamo Fauske0-5
Team Råners-beijbsnKavli Demo-team0-1
Killer ShootTeam Råners-beijbsn3-0
Dynamo FauskeKavli Demo-team6-0
Team Råners-beijbsnDynamo Fauske1-9
Team Råners-beijbsnFK Tafatt0-2
Killer ShootDynamo Fauske1-9
Pulje 11
TechnicalitySølvguttene3-4
Det Andre LagetSølvguttene1-1
RøtlagetDet Andre Laget6-1
Wessel FCTechnicality4-1
SølvgutteneRøtlaget7-2
Det Andre LagetWessel FC3-6
RøtlagetTechnicality1-4
Wessel FCRøtlaget5-3
Det Andre LagetTechnicality3-2
Wessel FCSølvguttene0-1
Pulje 10
FC SmørefriFC P-svette Trondheim3-9
FC P-svette TrondheimSonic Youth MS3-2
Koma KamerateneFC P-svette Trondheim1-10
ShowtimeFC Smørefri10-1
FC SmørefriKoma Kameratene8-3
Sonic Youth MSShowtime0-10
ShowtimeFC P-svette Trondheim3-0
Koma KamerateneShowtime2-8
FC SmørefriSonic Youth MS2-3
Koma KamerateneSonic Youth MS2-8
Pulje 9
Yiddos FCStereo Headphones2-1
PowerRangersReit im Winkel0-7
Kings CrossersYiddos FC5-2
Stereo HeadphonesReit im Winkel1-5
Yiddos FCPowerRangers0-6
Reit im WinkelKings Crossers2-1
Kings CrossersPowerRangers2-1
Stereo HeadphonesPowerRangers0-1
Stereo HeadphonesKings Crossers0-8
Yiddos FCReit im Winkel1-10
Pulje 8
Thorleif Sandmoes DrømmelagTuttis United9-1
Tuttis UnitedTeam Tomorrow2-7
Tuttis UnitedReppe tSports3-3
Thorleif Sandmoes DrømmelagTeam Tomorrow4-0
Thorleif Sandmoes DrømmelagReppe tSports7-3
Reppe tSportsTeam Tomorrow0-1
Sporting StudentsReppe tSports3-2
Team TomorrowSporting Students1-6
Tuttis UnitedSporting Students3-12
Sporting StudentsThorleif Sandmoes Drømmelag5-5
Pulje 7
Jalla Gutan5 Konger og en Løve6-2
Jalla GutanSjakkmatt3-7
FC Bananas5 Konger og en Løve2-7
FC BananasSjakkmatt3-6
Jalla GutanFC Bananas5-2
Laks på plankeSjakkmatt0-2
5 Konger og en LøveLaks på planke2-0
FC BananasLaks på planke2-0
Laks på plankeJalla Gutan0-2
Sjakkmatt5 Konger og en Løve2-5
Pulje 6
Artes LiberalesNedre Bakklandet 585-3
Bunnpris FagerliaTjukkasan1-4
TjukkasanNedre Bakklandet 581-3
Artes LiberalesTeam Råners2-0
Bunnpris FagerliaArtes Liberales3-4
Bunnpris FagerliaTeam Råners2-7
Nedre Bakklandet 58Team Råners2-4
Team RånersTjukkasan4-0
Nedre Bakklandet 58Bunnpris Fagerlia1-4
Artes LiberalesTjukkasan4-3
Pulje 5
The RoyasLøsmagan1-4
FC InternationalLøsmagan5-1
FC InternationalNK9-1
NKLøsmagan1-4
FC InternationalThe Royas4-7
Bumpy BearsThe Royas2-2
Bumpy BearsFC International2-2
NKThe Royas1-6
NKBumpy Bears4-10
LøsmaganBumpy Bears3-1
Pulje 4
Fisen 4HAram BK2-2
Aram BKOppsop United5-3
BrusfotballOppsop United1-6
Fisen 4HIngve3-5
Aram BKBrusfotball1-5
IngveOppsop United1-4
Aram BKIngve3-4
Oppsop UnitedFisen 4H9-2
BrusfotballIngve2-2
BrusfotballFisen 4H4-2
Pulje 3
Team Tuborg (One Vision)Andeby United8-4
United City Tr. HeimAndeby United0-2
Øya F.A.TTeam Tuborg (One Vision)2-4
Øya F.A.TSjøla Oppsop og Kop1-4
Øya F.A.TUnited City Tr. Heim2-0
Andeby UnitedØya F.A.T1-3
Team Tuborg (One Vision)Sjøla Oppsop og Kop3-4
Sjøla Oppsop og KopUnited City Tr. Heim2-0
Andeby UnitedSjøla Oppsop og Kop0-6
Team Tuborg (One Vision)United City Tr. Heim2-0
Pulje 2
AeroWally Farmers1-10
Royal TempoAero3-2
FC Kai Kvaal`sFC Klick Klack4-1
Royal TempoWally Farmers2-2
FC Kai Kvaal`sRoyal Tempo2-3
Wally FarmersFC Klick Klack3-4
FC Klick KlackRoyal Tempo3-2
FC Kai Kvaal`sWally Farmers2-4
AeroFC Klick Klack3-3
AeroFC Kai Kvaal`s3-3
Pulje 1
MorraDiNew Deal0-6
FardinPlæffer FK1-3
VikingfjordPlæffer FK2-9
FardinMorraDi5-2
New DealPlæffer FK3-4
New DealFardin7-3
Plæffer FKMorraDi4-1
VikingfjordMorraDi0-1
FardinVikingfjord4-1
VikingfjordNew Deal2-7