Turneringer

Turnering 20 - Trondheim - 2004-11-19

Arena Nidelvhallen

Vinner vanlig klasse Grabbarna Grus
Sølv vanlig klasse Wessel FC

Finale
Grabbarna GrusWessel FC5-3
Semifinale
Wessel FC5 Konger og en Løve4-3
FK SchwikingfjordGrabbarna Grus3-6
Kvartfinale
FK SchwikingfjordFardin4-1
Bosnia Trondheim5 Konger og en Løve2-4
Jalla GutanGrabbarna Grus0-5
Team TomorrowWessel FC1-2
1/8-finale
FK SchwikingfjordGutteklubben Frisk Sprut4-3
Valley FarmersBosnia Trondheim1-3
Team TomorrowAtletico Kickers Frankfurt4-3
Løkka IIFardin4-7
Sjøla Oppsop og KopGrabbarna Grus2-4
5 Konger og en LøveTjukkasan5-1
Jalla GutanShowtime2-1
Wessel FCErgo Rovers3-2
1/16-finale
Valley FarmersThe Legends3-1
Artes LiberalesErgo Rovers3-5
Team TomorrowSana-Sol Babes7-2
SjakkmattGrabbarna Grus2-3
Wessel FCBjugnkameratene3-1
Absolutt BæstLøkka II0-7
SølvgutteneTjukkasan2-3
Dynamo FauskeJalla Gutan1-6
Gutteklubben Frisk SprutRoyal Tempo3-2
Schænken UnitAtletico Kickers Frankfurt3-4
New DealFardin2-6
Bosnia TrondheimSlu5-2
Reppe tSportsShowtime2-5
FK SchwikingfjordLeken United3-1
5 Konger og en LøveReal Kaldusj2-0
Brinken 6Sjøla Oppsop og Kop3-4
Pulje 16
Grabbarna GrusSølvguttene2-4
SølvgutteneBrusfotball5-2
BrusfotballGrabbarna Grus3-9
Pulje 15
Nordmøre Rangers5 Konger og en Løve2-7
5 Konger og en LøveLøsmagan3-1
LøsmaganSjøla Oppsop og Kop1-4
LøsmaganNordmøre Rangers5-3
5 Konger og en LøveSamboca Juniors8-3
Nordmøre RangersSamboca Juniors1-6
Samboca JuniorsSjøla Oppsop og Kop2-4
LøsmaganSamboca Juniors4-1
Nordmøre RangersSjøla Oppsop og Kop4-9
Sjøla Oppsop og Kop5 Konger og en Løve3-4
Pulje 14
FK TafattRøverne1-3
CæsarZFK Tafatt4-2
CæsarZBosnia Trondheim0-7
ShowtimeRøverne6-0
RøverneCæsarZ7-3
FK TafattShowtime0-8
FK TafattBosnia Trondheim0-5
Bosnia TrondheimShowtime5-2
RøverneBosnia Trondheim2-4
CæsarZShowtime1-2
Pulje 13
Valley FarmersJalla Gutan3-2
KaranValley Farmers0-3
Jalla GutanKaran4-3
Pulje 12
FC SmørefriArtes Liberales1-7
FC SmørefriKings Crossers1-2
Artes LiberalesTeam Råners2-3
Team RånersFardin4-5
Kings CrossersTeam Råners2-2
Kings CrossersFardin2-3
FC SmørefriTeam Råners1-7
FardinArtes Liberales2-7
FardinFC Smørefri4-2
Kings CrossersArtes Liberales2-3
Pulje 11
Fisen 4HFC P-svette Trondheim2-4
Bar(sk)Wessel FC4-4
Wessel FCLøkka II4-3
Løkka IIFC P-svette Trondheim6-2
Løkka IIBar(sk)3-1
Bar(sk)FC P-svette Trondheim4-1
Fisen 4HWessel FC4-5
FC P-svette TrondheimWessel FC2-4
Fisen 4HLøkka II4-13
Bar(sk)Fisen 4H5-0
Pulje 10
AS RomaSchænken Unit4-5
FK FotballRoyal Tempo0-5
FK FotballØl / kisa2-2
AS RomaFK Fotball5-2
Schænken UnitØl / kisa4-3
Øl / kisaAS Roma3-4
Øl / kisaRoyal Tempo4-4
Royal TempoSchænken Unit2-6
AS RomaRoyal Tempo2-3
FK FotballSchænken Unit3-10
Pulje 9
Leken UnitedOlav e Kak5-2
PanatinaikosMiljølaget0-2
Team TomorrowPanatinaikos2-0
Leken UnitedTeam Tomorrow3-4
Olav e KakPanatinaikos2-0
0-0
Team TomorrowOlav e Kak4-4
Team TomorrowMiljølaget8-1
PanatinaikosLeken United0-2
MiljølagetOlav e Kak2-4
Leken UnitedMiljølaget8-2
Pulje 8
TannknuseranSana-Sol Babes1-4
SjakkmattTannknuseran6-4
HILSjakkmatt1-8
HILSana-Sol Babes0-9
TannknuseranHIL6-2
Sana-Sol BabesSjakkmatt4-5
SBKSana-Sol Babes0-2
SjakkmattSBK2-0
TannknuseranSBK2-0
HILSBK2-0
Pulje 7
Brinken 6Fluffy Kickers7-4
Atletico Kickers FrankfurtBrinken 60-3
FC Klick KlackFluffy Kickers4-1
Fluffy KickersAtletico Kickers Frankfurt2-7
Brinken 6FC Klick Klack2-2
Brinken 6Jordbærplukkerne4-1
Atletico Kickers FrankfurtFC Klick Klack7-3
Atletico Kickers FrankfurtJordbærplukkerne7-0
JordbærplukkerneFC Klick Klack1-9
Fluffy KickersJordbærplukkerne1-3
Pulje 6
BjugnkamerateneTeam Rana6-5
PowerRangersBjugnkameratene1-5
FC Kai Kvaal`sReppe tSports4-2
Team RanaReppe tSports1-3
FC Kai Kvaal`sTeam Rana3-6
BjugnkamerateneReppe tSports2-4
FC Kai Kvaal`sPowerRangers3-1
BjugnkamerateneFC Kai Kvaal`s3-1
PowerRangersTeam Rana3-4
Reppe tSportsPowerRangers3-1
Pulje 5
ReservelagetSirkushundane3-1
Dynamo FauskeErgo Rovers4-3
Lett MatchReservelaget2-3
SirkushundaneDynamo Fauske0-6
Dynamo FauskeLett Match5-2
Dynamo FauskeReservelaget4-2
Ergo RoversLett Match4-2
Ergo RoversReservelaget3-2
SirkushundaneLett Match0-2
Ergo RoversSirkushundane3-3
Pulje 4
John C. HolmesNew Deal2-4
BarnehageguttaJohn C. Holmes6-7
Skaill & VeppJohn C. Holmes4-4
The LegendsBarnehagegutta5-1
The LegendsSkaill & Vepp2-1
New DealSkaill & Vepp6-2
BarnehageguttaSkaill & Vepp5-3
New DealThe Legends7-2
BarnehageguttaNew Deal3-9
The LegendsJohn C. Holmes4-3
Pulje 3
Slu[M]arka20-1
SluFæst IL4-2
Absolutt Bæst[M]arka13-0
Snãlla BolagetFæst IL4-2
[M]arkaSnãlla Bolaget0-10
[M]arkaFæst IL3-10
Fæst ILAbsolutt Bæst2-7
SluAbsolutt Bæst1-5
Snãlla BolagetSlu0-0
Snãlla BolagetAbsolutt Bæst2-3
Pulje 2
Gutteklubben Frisk SprutReal Kaldusj6-3
Bad NewsGutteklubben Frisk Sprut3-5
VikingfjordBad News3-2
Real KaldusjVikingfjord3-1
Gutteklubben Frisk SprutVikingfjord5-5
Bad NewsKvisten, Bønna og Drillo1-6
Bad NewsReal Kaldusj1-8
VikingfjordKvisten, Bønna og Drillo4-4
Gutteklubben Frisk SprutKvisten, Bønna og Drillo4-2
Kvisten, Bønna og DrilloReal Kaldusj3-5
Pulje 1
Team Tuborg (One Vision)Thorleif Sandmoes Drømmelag1-2
TjukkasanFK Schwikingfjord2-4
FK SchwikingfjordTeam Tuborg (One Vision)7-2
Offside fra høyreThorleif Sandmoes Drømmelag0-6
TjukkasanTeam Tuborg (One Vision)5-1
Offside fra høyreTeam Tuborg (One Vision)3-3
Offside fra høyreTjukkasan2-6
FK SchwikingfjordOffside fra høyre4-0
Thorleif Sandmoes DrømmelagTjukkasan2-4
FK SchwikingfjordThorleif Sandmoes Drømmelag5-5