Turneringer

Turnering 18 - Oslo - 2005-08-26

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Farmerlaget
Sølv vanlig klasse Latin`s Kings

Finale
Latin`s KingsFlamuri1-3
Semifinale
Dilla på LillaLatin`s Kings1-2
FarmerlagetFlamuri1-2
Kvartfinale
Real FurusetDilla på Lilla2-3
FlamuriMot Mot2-1
IldsjeleneLatin`s Kings1-2
FarmerlagetLukekameratene FC2-0
1/8-finale
Bislett BingeFarmerlaget0-1
Dilla på LillaWhite Chicks2-0
LekestueFlamuri0-1
La Cosa NostraMot Mot0-1
FiskReal Furuset3-4
IldsjelenePak FC4-3
Lukekameratene FCGulbrand og hans Undersåtter5-1
Latin`s KingsSven O's2-0
Pulje 8
Forca Kebab KingsLa Cosa Nostra0-1
Forca Kebab KingsReal Furuset3-3
Real FurusetLa Cosa Nostra0-0
He, he, heReal Furuset0-2
La Cosa NostraHe, he, he2-0
He, he, heFC Luka0-2
Forca Kebab KingsHe, he, he2-0
FC LukaForca Kebab Kings3-6
FC LukaLa Cosa Nostra1-6
FC LukaReal Furuset2-4
Pulje 7
LekestueShadwell FC5-1
LekestueWhite Chicks5-0
White ChicksChampions2-0
Shadwell FCWhite Chicks0-1
Solid InvasionWhite Chicks1-3
LekestueSolid Invasion6-0
Shadwell FCChampions2-0
Shadwell FCSolid Invasion4-1
ChampionsLekestue0-2
ChampionsSolid Invasion0-2
Pulje 6
Lukekameratene FCNordøst2-1
LøkkelandslagetGroruddalen Futsal2-0
Lukekameratene FCPak FC0-2
NordøstGroruddalen Futsal2-0
NordøstPak FC0-0
Pak FCLøkkelandslaget0-0
Groruddalen FutsalPak FC0-2
0-0
Lukekameratene FCLøkkelandslaget4-1
Groruddalen FutsalLukekameratene FC0-2
NordøstLøkkelandslaget0-1
Pulje 5
The KåppBislett Binge0-3
Sven O's0-2
The KåppSven O's2-3
Sven O'sBislett Binge0-4
Under Konstruksjon0-2
Under KonstruksjonSven O's2-5
Bislett BingeUnder Konstruksjon3-1
The Kåpp2-0
Under KonstruksjonThe Kåpp3-3
Bislett Binge0-2
Pulje 4
CumshotsLatin`s Kings1-8
CumshotsFarmerlaget0-4
Latin`s KingsCrème de la Crème4-1
FarmerlagetLatin`s Kings1-1
CumshotsCrème de la Crème0-2
FarmerlagetDet er bare oss lissom9-2
0-0
FarmerlagetCrème de la Crème2-1
Crème de la CrèmeDet er bare oss lissom4-0
Det er bare oss lissomLatin`s Kings0-7
Det er bare oss lissomCumshots2-2
Pulje 3
Gulbrand og hans UndersåtterBallerina Boys Ski & Ball4-2
AttackGulbrand og hans Undersåtter0-1
AllstarsBallerina Boys Ski & Ball0-2
Gulbrand og hans UndersåtterAllstars2-0
AttackBallerina Boys Ski & Ball7-1
Gulbrand og hans UndersåtterIldsjelene0-4
IldsjeleneAllstars2-0
AttackIldsjelene1-3
Ballerina Boys Ski & BallIldsjelene0-7
AllstarsAttack0-2
Pulje 2
FlamuriLindeberg5-0
Diamant FCLindeberg3-5
0-0
Dilla på LillaFlamuri2-0
LindebergCameroon2-0
CameroonFlamuri0-2
Dilla på LillaCameroon2-0
Diamant FCDilla på Lilla1-0
CameroonDiamant FC0-2
Diamant FCFlamuri0-3
Dilla på LillaLindeberg6-2
Pulje 1
Mot MotSurrehuene IL7-0
Mot MotStupcat6-0
Surrehuene ILStupcat1-0
Mot MotPiratene m/Venner1-1
FiskMot Mot1-0
FiskStupcat4-0
Surrehuene ILPiratene m/Venner1-2
Piratene m/VennerFisk0-1
StupcatPiratene m/Venner0-4
Surrehuene ILFisk1-5