Turneringer

Turnering 73 - Bergen - 2005-10-28

Arena Bergen Racketsenter

Vinner vanlig klasse Boca Juniors Bergen
Sølv vanlig klasse FC Lokomotiv

Finale
Boca Juniors BergenFC Lokomotiv5-3
Semifinale
Boca Juniors BergenJulegløgg3-1
FC LokomotivHarald Kryvis Gutter3-2
Kvartfinale
FC LokomotivOstepop3-1
Sportsklubben Hajduk BergenJulegløgg1-4
ObelixBoca Juniors Bergen0-2
Harald Kryvis GutterZodiac Freedom2-1
1/8-finale
Pojkarna som busar 2Ostepop1-6
PSVBoca Juniors Bergen0-4
FC LokomotivFC KahooOon2-0
FotballgruppaJulegløgg1-4
Sportsklubben Hajduk BergenChasey Lain2-0
Tsigalko BergenHarald Kryvis Gutter0-2
No Use For A NameZodiac Freedom2-3
ObelixAC Milan2-0
Pulje 8
The Gang-BangersAC Milan0-2
The Gang-BangersCentrum Stars0-3
Spesial ByggAC Milan1-4
Spesial ByggCentrum Stars2-9
Centrum StarsAC Milan1-3
AC MilanNo Use For A Name0-1
Spesial ByggNo Use For A Name0-2
No Use For A NameThe Gang-Bangers6-1
The Gang-BangersSpesial Bygg0-2
No Use For A NameCentrum Stars3-1
Pulje 7
Captain JackUno4-3
Tsigalko BergenBienvenue au club1-0
UnoBoca Juniors Bergen2-3
Captain JackBienvenue au club2-1
Bienvenue au clubBoca Juniors Bergen0-5
UnoBienvenue au club6-5
Boca Juniors BergenTsigalko Bergen1-2
Captain JackTsigalko Bergen1-3
Boca Juniors BergenCaptain Jack0-0
UnoTsigalko Bergen3-4
Pulje 6
Pojkarna som busar 2Slayer (Ø. Longva)2-1
ShayalakaSlayer (Ø. Longva)1-1
Champagnefootball UnitedPojkarna som busar 21-4
Pojkarna som busar 2Shayalaka3-3
Chasey LainSlayer (Ø. Longva)7-1
Chasey LainShayalaka4-2
Chasey LainChampagnefootball United6-1
Champagnefootball UnitedShayalaka1-4
Slayer (Ø. Longva)Champagnefootball United1-5
0-0
Pojkarna som busar 2Chasey Lain10-1
Pulje 5
Gjennom neseboret jogget syv oppd.reisendeTande P. Backstage-crew1-2
OptimumFC Lokomotiv0-3
JulegløggOptimum4-0
Gjennom neseboret jogget syv oppd.reisendeOptimum5-0
Tande P. Backstage-crewOptimum2-2
FC LokomotivGjennom neseboret jogget syv oppd.reisende3-2
Gjennom neseboret jogget syv oppd.reisendeJulegløgg1-6
JulegløggTande P. Backstage-crew2-0
JulegløggFC Lokomotiv1-5
FC LokomotivTande P. Backstage-crew7-0
Pulje 4
Nei si det!Sjøstjerneballetten4-3
Fylla TwentyFourSevenNei si det!3-3
FC KahooOonSjøstjerneballetten1-2
FotballgruppaFC KahooOon2-2
FotballgruppaFylla TwentyFourSeven3-1
SjøstjerneballettenFylla TwentyFourSeven1-1
Nei si det!FC KahooOon0-3
0-0
Nei si det!Fotballgruppa0-2
Fylla TwentyFourSevenFC KahooOon2-3
FotballgruppaSjøstjerneballetten7-0
Pulje 3
Sportsklubben Hajduk BergenHola Gringos und der grosse rognpåse utd.4-3
OstepopHola Gringos und der grosse rognpåse utd.6-0
FC TangenOstepop0-3
FC TangenHola Gringos und der grosse rognpåse utd.4-1
OstepopSportsklubben Hajduk Bergen0-2
ProttarOstepop1-0
Sportsklubben Hajduk BergenProttar21-0
Sportsklubben Hajduk BergenFC Tangen2-0
FC TangenProttar4-1
Hola Gringos und der grosse rognpåse utd.Prottar4-1
Pulje 2
Harald Kryvis GutterPSV2-2
Sossvoll AthleticHarald Kryvis Gutter2-2
Gjennomsnitt på 37PSV1-3
Gjennomsnitt på 37Harald Kryvis Gutter0-6
PSVSossvoll Athletic5-1
Dynamitt-HarryHarald Kryvis Gutter0-4
0-0
Sossvoll AthleticGjennomsnitt på 371-2
PSVDynamitt-Harry1-0
Sossvoll AthleticDynamitt-Harry1-2
Gjennomsnitt på 37Dynamitt-Harry1-2
Pulje 1
ObelixIFK Drollikk4-0
IFK DrollikkZodiac Freedom2-4
DecertoIFK Drollikk6-0
ObelixSuper Troopers4-0
ObelixDecerto4-1
Zodiac FreedomObelix4-2
Zodiac FreedomSuper Troopers5-0
Zodiac FreedomDecerto3-4
IFK DrollikkSuper Troopers4-1
Super TroopersDecerto1-5