Turneringer

Turnering 25 - Trondheim - 2005-10-14

Arena Fokushallen

Vinner vanlig klasse New Deal
Sølv vanlig klasse Bosnia Trondheim

Finale
New Deal5 Konger og 1 Løve4-2
BambuchosiBosnia Trondheim3-4
Semifinale
BoomerangBosnia Trondheim2-3
LofotenBambuchosi1-2
New DealTeam for the day4-2
Scheise 045 Konger og 1 Løve3-4
Kvartfinale
BambuchosiDiarmadonas7-2
KindermafianTeam for the day2-5
Valley Farmers5 Konger og 1 Løve0-6
Nordmøre CityBosnia Trondheim3-6
Scheise 04FC Bamze6-2
FC Kai Kvaal`sLofoten2-4
Royal TempoBoomerang2-5
Wessel FCNew Deal0-2
1/8-finale
BangbusBosnia Trondheim6-7
New DealAC Buskå6-3
Pulje 11
SørsiaDonaBurger1-11
DonaBurger1FD6-5
1FDTeam for the day2-12
Team for the dayLofoten5-2
1FDSørsia4-5
SørsiaTeam for the day2-6
1FDLofoten2-9
LofotenDonaBurger4-1
DonaBurgerTeam for the day4-6
SørsiaLofoten0-12
Pulje 10
FC BamzeYrjar3-2
YrjarDragvoll Kickers6-1
Dragvoll KickersTeam Saplov1-1
YrjarDiarmadonas4-5
DiarmadonasFC Bamze1-1
Dragvoll KickersDiarmadonas1-5
Team SaplovDiarmadonas1-5
Dragvoll KickersFC Bamze1-9
Team SaplovFC Bamze1-2
Team SaplovYrjar4-7
Pulje 9
5 Konger og 1 LøveSjøla Oppsop og Kop6-2
FC NounderwearBoomerang3-5
BoomerangSjøla Oppsop og Kop2-2
Bayer LederhosenSjøla Oppsop og Kop2-7
5 Konger og 1 LøveBayer Lederhosen10-1
Sjøla Oppsop og KopFC Nounderwear2-0
Boomerang5 Konger og 1 Løve2-2
5 Konger og 1 LøveFC Nounderwear8-1
Bayer LederhosenFC Nounderwear1-5
Bayer LederhosenBoomerang0-2
Pulje 8
Jalla GutanValley Farmers0-4
Valley FarmersThe Legends4-2
Dynamo FauskeValley Farmers2-3
Det andre lagetDynamo Fauske5-1
Jalla GutanDet andre laget3-1
Jalla GutanDynamo Fauske4-3
The LegendsDynamo Fauske5-5
The LegendsJalla Gutan0-6
Det andre lagetValley Farmers4-5
Det andre lagetThe Legends9-3
Pulje 7
Scheise 04Bosnia Trondheim2-1
FC Basic InstinctKnallisene1-4
Scheise 04FC Basic Instinct0-0
KnalliseneBosnia Trondheim2-7
Bosnia TrondheimTeam Tomorrow5-2
FC Basic InstinctBosnia Trondheim1-4
FC Basic InstinctTeam Tomorrow2-4
Team TomorrowScheise 042-6
Team TomorrowKnallisene2-0
Scheise 04Knallisene2-1
Pulje 6
HerrelandslagetBangbus1-11
KindermafianHerrelandslaget5-0
BangbusKindermafian4-7
KindermafianHårballan5-2
FC HILHerrelandslaget2-2
BangbusHårballan4-2
HerrelandslagetHårballan1-6
KindermafianFC HIL4-4
BangbusFC HIL4-2
HårballanFC HIL2-2
Pulje 5
The umpa lumpa dudesGalaxen0-2
Wessel FCThe umpa lumpa dudes2-0
Spun FutsalThe umpa lumpa dudes2-0
Wessel FCSpun Futsal5-4
FosenborgThe umpa lumpa dudes2-0
Wessel FCGalaxen8-3
Spun FutsalFosenborg11-0
FosenborgWessel FC6-2
Spun FutsalGalaxen3-3
GalaxenFosenborg7-0
Pulje 4
The Brotherhood of PaintvikeAC Buskå2-6
SaracensNordmøre City2-9
The Brotherhood of PaintvikeSaracens1-5
AC BuskåNordmøre City3-7
Kvisten, Bønna & Drillo FCSaracens3-3
Nordmøre CityKvisten, Bønna & Drillo FC5-0
AC BuskåSaracens5-3
The Brotherhood of PaintvikeKvisten, Bønna & Drillo FC4-4
Nordmøre CityThe Brotherhood of Paintvike2-1
AC BuskåKvisten, Bønna & Drillo FC2-2
Pulje 3
Tak over hodetKattem Vattos0-2
Royal TempoSlippery surface4-2
Tak over hodetRoyal Tempo0-2
Den røde fareSlippery surface1-4
Kattem VattosSlippery surface2-3
Royal TempoDen røde fare5-4
Den røde fareTak over hodet2-0
Royal TempoKattem Vattos7-6
Slippery surfaceTak over hodet2-0
Den røde fareKattem Vattos4-1
Pulje 2
Team RånersSeventh Heaven1-4
Team RånersTeamtag1-1
RøverneBambuchosi2-3
BambuchosiTeamtag6-2
BambuchosiSeventh Heaven4-1
RøverneTeamtag7-5
TeamtagSeventh Heaven1-3
BambuchosiTeam Råners3-3
Team RånersRøverne6-3
Seventh HeavenRøverne2-2
Pulje 1
Hairy MilfNew Deal3-4
FC Kai Kvaal`sRøtlaget7-2
RøtlagetFK Silkefot5-5
New DealRøtlaget4-2
Hairy MilfFK Silkefot0-2
FC Kai Kvaal`sHairy Milf5-1
Hairy MilfRøtlaget1-12
FK SilkefotFC Kai Kvaal`s1-8
FC Kai Kvaal`sNew Deal3-3
FK SilkefotNew Deal1-2