Turneringer

Turnering 26 - Trondheim - 2005-11-18

Arena Nidelvhallen

Vinner vanlig klasse Bambuchosi
Sølv vanlig klasse Trondskij Kickers

Finale
FC BjugnTrondskij Kickers2-5
BambuchosiJalla Gutan1-0
Semifinale
Seventh HeavenTrondskij Kickers1-2
FC BjugnThe Wankers3-0
TigerstarsBambuchosi3-4
Jalla GutanValley Farmers6-2
Kvartfinale
Fast & FuriousTigerstars0-6
BambuchosiSting like a bie, fly like a butterfly7-1
Jalla GutanHeimdal Futsal7-1
Trondskij KickersKindermafian2-1
Seventh HeavenBoomerang3-2
FC Kai Kvaal`sFC Bjugn3-6
BangbusThe Wankers3-6
FightersValley Farmers1-6
1/8-finale
SuseranValley Farmers1-7
FC BjugnKei vånn4-2
Pulje 11
Heimdal FutsalFK Sjænk3-2
FK SjænkThe Wankers3-5
FK SjænkGotblandet11-0
GotblandetHISSI1-10
GotblandetHeimdal Futsal1-13
HISSIHeimdal Futsal0-3
The WankersHeimdal Futsal3-2
GotblandetThe Wankers1-10
HISSIFK Sjænk0-0
HISSIThe Wankers2-2
Pulje 10
AC BuskåFC Lövenbraü4-3
Slippery surfaceSting like a bie, fly like a butterfly3-4
AC BuskåSting like a bie, fly like a butterfly2-3
Slippery surfaceBoomerang2-2
FC LövenbraüSlippery surface1-3
FC LövenbraüSting like a bie, fly like a butterfly3-7
AC BuskåBoomerang2-3
Slippery surfaceAC Buskå2-3
BoomerangFC Lövenbraü6-2
Sting like a bie, fly like a butterflyBoomerang3-5
Pulje 9
Sjøla Oppsop og KopSpun Futsal4-2
KindermafianSpun Futsal4-3
YrjarKindermafian0-2
TigerstarsYrjar2-0
YrjarSpun Futsal0-2
KindermafianSjøla Oppsop og Kop4-3
KindermafianTigerstars3-5
YrjarSjøla Oppsop og Kop0-2
Spun FutsalTigerstars2-2
TigerstarsSjøla Oppsop og Kop3-3
Pulje 8
IngveSaracens8-3
KalmarTrondskij Kickers4-5
KalmarValley Farmers3-5
Trondskij KickersSaracens6-7
Valley FarmersIngve3-0
SaracensValley Farmers1-4
KalmarIngve4-6
Trondskij KickersValley Farmers3-0
Trondskij KickersIngve4-3
SaracensKalmar3-3
Pulje 7
FC LukaTeam Råners1-2
DiarmadonasFC Luka2-5
DiarmadonasSeventh Heaven4-6
DiarmadonasThe Analla2-0
FC LukaSeventh Heaven3-5
Team RånersThe Analla2-0
Team RånersDiarmadonas2-0
The AnallaSeventh Heaven0-2
FC LukaThe Analla2-0
Seventh HeavenTeam Råners5-3
Pulje 6
BangbusRoyal Tempo1-4
Scheise 04The Brotherhood of Paintvike5-5
BangbusThe Brotherhood of Paintvike8-6
RøtlagetScheise 044-3
RøtlagetBangbus4-6
Royal TempoScheise 041-2
RøtlagetRoyal Tempo2-4
BangbusScheise 048-1
The Brotherhood of PaintvikeRoyal Tempo5-2
The Brotherhood of PaintvikeRøtlaget4-2
Pulje 5
SuseranFC Kai Kvaal`s1-2
New DealYrjar8-1
FC HILSuseran0-5
YrjarFC Kai Kvaal`s4-4
FC Kai Kvaal`sNew Deal2-1
FC HILFC Kai Kvaal`s2-8
SuseranNew Deal4-0
FC HILNew Deal2-10
SuseranYrjar2-1
YrjarFC HIL6-4
Pulje 4
Dynamo FauskeFighters2-4
Lett MatchLakt opp4-0
Dynamo FauskeLakt opp8-2
Dynamo FauskeLett Match2-3
FightersLakt opp9-1
FightersLett Match5-2
GoldrushDynamo Fauske0-2
FightersGoldrush2-0
GoldrushLett Match0-2
Lakt oppGoldrush2-0
Pulje 3
DonaBurgerHave a ball1-1
Kei vånnDonaBurger3-2
Have a ballTufte 22-0
Jalla GutanKei vånn6-3
Tufte 2Kei vånn0-2
Have a ballKei vånn3-3
Tufte 2Jalla Gutan0-2
Jalla GutanDonaBurger3-0
Jalla GutanHave a ball9-3
Tufte 2DonaBurger0-2
Pulje 2
BambuchosiTeam Tomorrow4-4
Ergo OilersBosnia Trondheim0-6
FC BjugnTeam Tomorrow5-3
Team TomorrowErgo Oilers6-2
Bosnia TrondheimFC Bjugn4-5
Ergo OilersBambuchosi4-4
BambuchosiFC Bjugn3-2
Team TomorrowBosnia Trondheim1-2
Ergo OilersFC Bjugn2-0
BambuchosiBosnia Trondheim2-1
Pulje 1
Trondheim Frukt & TobakkBlink FK5-2
TrønderkruttDassa4-3
DassaTrondheim Frukt & Tobakk4-3
Fast & FuriousDassa3-2
Fast & FuriousTrønderkrutt4-2
Blink FKDassa0-4
Trondheim Frukt & TobakkFast & Furious1-3
TrønderkruttTrondheim Frukt & Tobakk2-4
TrønderkruttBlink FK11-1
Fast & FuriousBlink FK10-2