Turneringer

Turnering 26 - Trondheim - 2005-11-18

Arena Nidelvhallen

Vinner vanlig klasse Bambuchosi
Sølv vanlig klasse Trondskij Kickers

Finale
BambuchosiJalla Gutan1-0
FC BjugnTrondskij Kickers2-5
Semifinale
TigerstarsBambuchosi3-4
Jalla GutanValley Farmers6-2
FC BjugnThe Wankers3-0
Seventh HeavenTrondskij Kickers1-2
Kvartfinale
FightersValley Farmers1-6
Fast & FuriousTigerstars0-6
BambuchosiSting like a bie, fly like a butterfly7-1
Jalla GutanHeimdal Futsal7-1
FC Kai Kvaal`sFC Bjugn3-6
BangbusThe Wankers3-6
Trondskij KickersKindermafian2-1
Seventh HeavenBoomerang3-2
1/8-finale
FC BjugnKei vånn4-2
SuseranValley Farmers1-7
Pulje 11
HISSIThe Wankers2-2
Heimdal FutsalFK Sjænk3-2
FK SjænkThe Wankers3-5
FK SjænkGotblandet11-0
GotblandetHISSI1-10
GotblandetHeimdal Futsal1-13
HISSIHeimdal Futsal0-3
The WankersHeimdal Futsal3-2
GotblandetThe Wankers1-10
HISSIFK Sjænk0-0
Pulje 10
Slippery surfaceBoomerang2-2
AC BuskåFC Lövenbraü4-3
FC LövenbraüSlippery surface1-3
AC BuskåBoomerang2-3
Slippery surfaceAC Buskå2-3
Sting like a bie, fly like a butterflyBoomerang3-5
Slippery surfaceSting like a bie, fly like a butterfly3-4
AC BuskåSting like a bie, fly like a butterfly2-3
FC LövenbraüSting like a bie, fly like a butterfly3-7
BoomerangFC Lövenbraü6-2
Pulje 9
KindermafianSjøla Oppsop og Kop4-3
YrjarSjøla Oppsop og Kop0-2
TigerstarsSjøla Oppsop og Kop3-3
Sjøla Oppsop og KopSpun Futsal4-2
KindermafianSpun Futsal4-3
YrjarKindermafian0-2
TigerstarsYrjar2-0
KindermafianTigerstars3-5
YrjarSpun Futsal0-2
Spun FutsalTigerstars2-2
Pulje 8
Trondskij KickersIngve4-3
SaracensKalmar3-3
IngveSaracens8-3
KalmarTrondskij Kickers4-5
KalmarValley Farmers3-5
Trondskij KickersSaracens6-7
Valley FarmersIngve3-0
SaracensValley Farmers1-4
KalmarIngve4-6
Trondskij KickersValley Farmers3-0
Pulje 7
The AnallaSeventh Heaven0-2
DiarmadonasFC Luka2-5
DiarmadonasThe Analla2-0
Seventh HeavenTeam Råners5-3
Team RånersThe Analla2-0
FC LukaTeam Råners1-2
FC LukaThe Analla2-0
DiarmadonasSeventh Heaven4-6
FC LukaSeventh Heaven3-5
Team RånersDiarmadonas2-0
Pulje 6
RøtlagetBangbus4-6
Royal TempoScheise 041-2
RøtlagetRoyal Tempo2-4
BangbusScheise 048-1
The Brotherhood of PaintvikeRoyal Tempo5-2
The Brotherhood of PaintvikeRøtlaget4-2
BangbusRoyal Tempo1-4
Scheise 04The Brotherhood of Paintvike5-5
BangbusThe Brotherhood of Paintvike8-6
RøtlagetScheise 044-3
Pulje 5
FC HILNew Deal2-10
SuseranYrjar2-1
YrjarFC HIL6-4
SuseranFC Kai Kvaal`s1-2
New DealYrjar8-1
FC HILSuseran0-5
YrjarFC Kai Kvaal`s4-4
FC Kai Kvaal`sNew Deal2-1
FC HILFC Kai Kvaal`s2-8
SuseranNew Deal4-0
Pulje 4
Dynamo FauskeLett Match2-3
Lakt oppGoldrush2-0
FightersLett Match5-2
GoldrushDynamo Fauske0-2
Dynamo FauskeFighters2-4
GoldrushLett Match0-2
Lett MatchLakt opp4-0
Dynamo FauskeLakt opp8-2
FightersLakt opp9-1
FightersGoldrush2-0
Pulje 3
DonaBurgerHave a ball1-1
Have a ballTufte 22-0
Tufte 2Jalla Gutan0-2
Jalla GutanDonaBurger3-0
Jalla GutanKei vånn6-3
Tufte 2DonaBurger0-2
Kei vånnDonaBurger3-2
Tufte 2Kei vånn0-2
Have a ballKei vånn3-3
Jalla GutanHave a ball9-3
Pulje 2
Ergo OilersFC Bjugn2-0
Ergo OilersBambuchosi4-4
Team TomorrowBosnia Trondheim1-2
BambuchosiBosnia Trondheim2-1
Ergo OilersBosnia Trondheim0-6
BambuchosiTeam Tomorrow4-4
Bosnia TrondheimFC Bjugn4-5
FC BjugnTeam Tomorrow5-3
BambuchosiFC Bjugn3-2
Team TomorrowErgo Oilers6-2
Pulje 1
Blink FKDassa0-4
Trondheim Frukt & TobakkFast & Furious1-3
TrønderkruttTrondheim Frukt & Tobakk2-4
TrønderkruttBlink FK11-1
DassaTrondheim Frukt & Tobakk4-3
Fast & FuriousBlink FK10-2
Trondheim Frukt & TobakkBlink FK5-2
TrønderkruttDassa4-3
Fast & FuriousDassa3-2
Fast & FuriousTrønderkrutt4-2