Turneringer

Turnering 27 - Trondheim - 2006-01-06

Arena Fokushallen

Vinner vanlig klasse Bambuchosi
Sølv vanlig klasse 5 Konger og en Lve

Finale
Bambuchosi5 Konger og en Løve3-2
Semifinale
The Brotherhood of Paintvike5 Konger og en Løve1-5
BambuchosiTrondskij Kickers4-3
Kvartfinale
Kei vånn5 Konger og en Løve2-3
The Brotherhood of PaintvikeBosnia Trondheim3-1
DiarmadonasBambuchosi0-4
FC Kai Kvaal`sTrondskij Kickers4-7
1/8-finale
Kei vånnTeam Råners4-0
BambuchosiFC Bjugn6-3
The Brotherhood of PaintvikeLøkka IL5-0
Trondskij KickersTigerstars6-1
5 Konger og en LøveKnallisene7-2
Jalla GutanDiarmadonas1-6
Bosnia TrondheimKaran6-1
FC Kai Kvaal`sFK Silkefot3-1
Pulje 8
Nordmøre CityStrinda Pirates3-6
DiarmadonasFusakongen og hoffnarrane5-3
Strinda Pirates5 Konger og en Løve2-5
Strinda PiratesFusakongen og hoffnarrane3-2
Fusakongen og hoffnarrane5 Konger og en Løve6-7
Nordmøre City5 Konger og en Løve2-5
Fusakongen og hoffnarraneNordmøre City1-5
Nordmøre CityDiarmadonas1-3
5 Konger og en LøveDiarmadonas6-3
Strinda PiratesDiarmadonas0-9
Pulje 7
Bend it like BasmaNew Deal2-4
New DealSlippery surface3-2
Slippery surfaceFC Bjugn2-7
Kei vånnSlippery surface6-1
Kei vånnFC Bjugn5-4
Bend it like BasmaSlippery surface6-3
Bend it like BasmaKei vånn3-0
FC BjugnNew Deal6-2
Kei vånnNew Deal7-5
FC BjugnBend it like Basma3-3
Pulje 6
FC LukaFK Silkefot2-5
Bosnia TrondheimGrong Futsal4-2
FK SilkefotBosnia Trondheim1-3
FK SilkefotGrong Futsal1-1
Bosnia TrondheimSchænken Unit2-0
FC LukaGrong Futsal3-2
Bosnia TrondheimFC Luka6-1
FC LukaSchænken Unit2-0
Schænken UnitFK Silkefot0-2
Grong FutsalSchænken Unit2-0
Pulje 5
The Brotherhood of PaintvikeF57-0
The Brotherhood of PaintvikeTigerstars2-2
F5Royal Tempo2-6
TigerstarsF53-4
Royal TempoThe Brotherhood of Paintvike4-4
Oppsop UtdTigerstars0-2
Royal TempoOppsop Utd2-3
The Brotherhood of PaintvikeOppsop Utd4-2
F5Oppsop Utd8-2
Royal TempoTigerstars3-4
Pulje 4
KindermafianLøkka IL1-3
Trondskij KickersBanansplitt10-2
Trondskij KickersRonaldos Venner9-3
Trondskij KickersLøkka IL3-1
BanansplittRonaldos Venner8-2
0-0
Ronaldos VennerLøkka IL3-5
Ronaldos VennerKindermafian3-7
Løkka ILBanansplitt4-1
KindermafianTrondskij Kickers2-7
KindermafianBanansplitt9-5
Pulje 3
FC Kai Kvaal`sBalls Deep5-2
KaranBalls Deep3-1
Sting like a bie, fly like a butterflyBalls Deep4-3
KaranBjerke7-1
BjerkeSting like a bie, fly like a butterfly0-5
KaranFC Kai Kvaal`s2-6
Balls DeepBjerke4-1
Sting like a bie, fly like a butterflyFC Kai Kvaal`s1-4
Sting like a bie, fly like a butterflyKaran3-5
BjerkeFC Kai Kvaal`s0-9
Pulje 2
BambuchosiBar(sk)4-2
Team RånersWessel FC4-3
1 hæmningTeam Råners5-6
Bar(sk)Wessel FC2-3
BambuchosiWessel FC3-2
1 hæmningBambuchosi0-8
Wessel FC1 hæmning6-7
Bar(sk)Team Råners3-3
Bar(sk)1 hæmning5-4
BambuchosiTeam Råners8-2
Pulje 1
Sjøla Oppsop og KopKnallisene2-2
ØsekareneTeam Tomorrow4-5
Jalla GutanKnallisene4-3
Sjøla Oppsop og KopJalla Gutan2-3
Team TomorrowJalla Gutan3-2
KnalliseneØsekarene8-3
ØsekareneJalla Gutan0-8
ØsekareneSjøla Oppsop og Kop1-3
KnalliseneTeam Tomorrow5-4
Sjøla Oppsop og KopTeam Tomorrow4-2