Turneringer

Turnering 19 - Oslo - 2005-09-16

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Farmerlaget
Sølv vanlig klasse Team Truncus

Finale
Team TruncusMcD Futsal4-0
LindebergFarmerlaget0-1
Semifinale
DumpekandidateneMcD Futsal0-2
FarmerlagetFlamuri2-0
Et eller annet MøkkalagLindeberg0-1
Team TruncusMinh Duys Disipler2-1
Kvartfinale
The BabbinosDumpekandidatene0-2
PHS TigreneMinh Duys Disipler0-2
8Ball FutsalFarmerlaget0-1
Team TruncusGutteklubben Brun topp4-0
Crème de la CrèmeFlamuri1-4
AttackMcD Futsal1-3
LindebergGunde - the formerly known as Fisk2-0
Et eller annet MøkkalagBygdø Dream Team 15-1
1/8-finale
Gutteklubben Brun toppPak FC4-3
NordøstMinh Duys Disipler0-1
Pulje 12
Lucky River…danceCroatia Oslo0-2
OzonlagetDumpekandidatene1-3
Croatia OsloOzonlaget1-1
RustadDumpekandidatene1-3
OzonlagetRustad3-0
Croatia OsloDumpekandidatene0-0
DumpekandidateneLucky River…dance2-0
OzonlagetLucky River…dance2-0
RustadLucky River…dance2-0
RustadCroatia Oslo0-6
Pulje 11
FartsskvadroneneHisøy Jr. avd Oslo1-1
McD FutsalSnavleriet5-2
SnavlerietPak FC2-3
FartsskvadroneneMcD Futsal0-14
SnavlerietFartsskvadronene5-1
FartsskvadronenePak FC0-10
McD FutsalHisøy Jr. avd Oslo9-1
Hisøy Jr. avd OsloPak FC1-3
Pak FCMcD Futsal0-0
SnavlerietHisøy Jr. avd Oslo4-2
Pulje 10
Club 4Røttene1-1
Bygdø Dream Team 1Club 41-1
Bygdø Dream Team 1Røttene8-1
0-12
Bygdø Dream Team 12-0
Club 40-0
Røttene0-4
Pulje 9
Red DawgsBærumsløkka Futsal1-1
Gutteklubben Brun toppRed Dawgs1-1
Gunde - the formerly known as FiskGutteklubben Brun topp2-1
Team HammernBærumsløkka Futsal2-0
Gutteklubben Brun toppBærumsløkka Futsal2-0
Bærumsløkka FutsalGunde - the formerly known as Fisk1-0
Red DawgsTeam Hammern3-2
Red DawgsGunde - the formerly known as Fisk0-2
Gutteklubben Brun toppTeam Hammern2-1
Gunde - the formerly known as FiskTeam Hammern3-2
Pulje 8
The StrongestBruno's Mannskap3-0
Bruno's MannskapCrème de la Crème0-1
Crème de la CrèmeSolid Invasion1-0
Crème de la CrèmeLukekameratene FC3-0
0-0
Solid InvasionLukekameratene FC0-2
The StrongestLukekameratene FC0-2
Solid InvasionThe Strongest3-0
Lukekameratene FCBruno's Mannskap1-3
Solid InvasionBruno's Mannskap3-4
The StrongestCrème de la Crème0-3
Pulje 7
1-0
8Ball Futsal1-1
8Ball FutsalMinh Duys Disipler1-3
Lucky RiverMinh Duys Disipler4-1
8Ball FutsalLucky River3-0
Minh Duys Disipler0-3
Pulje 6
LindebergTeam Skyggejoker6-4
NordøstTeam Skyggejoker3-1
NordøstLa Cosa Nostra1-1
Real Furuset 2Team Skyggejoker3-1
Real Furuset 2La Cosa Nostra0-9
Real Furuset 2Nordøst0-3
Team SkyggejokerLa Cosa Nostra2-4
NordøstLindeberg3-3
0-0
La Cosa NostraLindeberg1-2
LindebergReal Furuset 28-1
Pulje 5
SupermennShaloom0-2
SupermennEt eller annet Møkkalag0-3
SupermennReal Furuset 10-8
ShaloomEt eller annet Møkkalag1-9
Et eller annet MøkkalagDet er bare oss lizzom1-0
ShaloomReal Furuset 11-0
Real Furuset 1Et eller annet Møkkalag0-5
ShaloomDet er bare oss lizzom2-0
Det er bare oss lizzomReal Furuset 11-3
Det er bare oss lizzomSupermenn4-2
Pulje 4
Atlas LionsAndes Futsal2-0
ForhåndsfavoritteneAndes Futsal0-10
Atlas LionsAttack0-2
Oss GuttaAndes Futsal0-2
AttackForhåndsfavorittene4-0
Andes FutsalAttack1-1
AttackOss Gutta3-2
Atlas LionsOss Gutta5-0
0-0
ForhåndsfavoritteneOss Gutta2-2
ForhåndsfavoritteneAtlas Lions0-7
Pulje 3
Gulbrand og hans UndersåtterB17 Futsal4-2
Gulbrand og hans UndersåtterReal Oslo C.F.0-0
Real Oslo C.F.B17 Futsal0-2
The BabbinosReal Oslo C.F.1-0
B17 FutsalThe Babbinos0-6
FarmerlagetB17 Futsal1-2
FarmerlagetReal Oslo C.F.5-0
Gulbrand og hans UndersåtterFarmerlaget0-0
FarmerlagetThe Babbinos3-0
The BabbinosGulbrand og hans Undersåtter2-1
Pulje 2
PHS TigreneAllstars1-1
PHS Tigrene0-1
NBPAllstars1-1
PHS TigreneNBP0-2
Allstars1-2
0-1
NBP0-0
Pulje 1
AstraFjellhus Hageby5-7
BlackoutTeam Truncus0-3
Team TruncusFjellhus Hageby3-1
FlamuriTeam Truncus1-3
AstraTeam Truncus0-2
Fjellhus HagebyBlackout1-6
FlamuriBlackout1-0
BlackoutAstra3-1
AstraFlamuri1-1
FlamuriFjellhus Hageby4-3