Turneringer

Turnering 21 - Oslo - 2005-10-21

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Lukekameratene FC
Sølv vanlig klasse Bruno's Mannskap

Finale
Pak FCLukekameratene FC1-4
Bruno's MannskapAsker & Co.3-2
Semifinale
Lukekameratene FCTeam Truncus4-2
Bærumsløkka FutsalBruno's Mannskap0-1
Asker & Co.Kempo1-0
Pak FCB17 Futsal3-0
Kvartfinale
Bærumsløkka FutsalCrème de la Crème4-0
Et eller annet MøkkalagBruno's Mannskap2-3
KempoShaloom1-0
Team KappaB17 Futsal1-2
Lukekameratene FCFC Olympic1-0
Pak FCTine Gutta2-0
Asker & Co.Jussens Venner3-0
Team TruncusAtlas Lions1-0
1/8-finale
Atlas LionsSkøierne2-0
Spank Me SuzieFC Olympic2-3
Pulje 12
SkøierneMcD Futsal1-1
Mot MotB17 Futsal1-3
B17 FutsalDumpekandidatene2-1
SkøierneDumpekandidatene2-1
McD FutsalB17 Futsal1-2
Mot MotMcD Futsal4-1
B17 FutsalSkøierne1-0
DumpekandidateneMcD Futsal1-1
SkøierneMot Mot2-0
Mot MotDumpekandidatene1-3
Pulje 11
Tine GuttaNordøst3-0
Oss GuttaNordøst3-3
InternationalNordøst4-1
Tine GuttaOss Gutta3-1
La Cosa NostraOss Gutta3-0
NordøstLa Cosa Nostra1-2
Tine GuttaInternational0-0
InternationalOss Gutta2-1
InternationalLa Cosa Nostra2-3
La Cosa NostraTine Gutta1-2
0-0
Pulje 10
8Ball FutsalShaloom0-1
ShaloomReal Oslo C.F.2-1
8Ball FutsalReal Oslo C.F.1-0
Dønski FKShaloom1-3
Dønski FKReal Oslo C.F.0-7
Atlas Lions8Ball Futsal2-2
8Ball FutsalDønski FK5-1
Real Oslo C.F.Atlas Lions0-1
Atlas LionsShaloom2-2
Dønski FKAtlas Lions0-3
Pulje 9
PHS TigreneGutteklubben brun tupp!1-0
Jussens VennerPHS Tigrene3-1
Helmut Lotti og GeneralforsamlingenPHS Tigrene5-2
Alt for EgilJussens Venner0-6
Gutteklubben brun tupp!Helmut Lotti og Generalforsamlingen1-0
PHS TigreneAlt for Egil1-2
Gutteklubben brun tupp!Jussens Venner1-4
0-0
Gutteklubben brun tupp!Alt for Egil9-1
Helmut Lotti og GeneralforsamlingenAlt for Egil6-2
Helmut Lotti og GeneralforsamlingenJussens Venner0-2
Pulje 8
Nih med noko attåtGrønnhuset5-1
Bærumsløkka FutsalRakettene5-0
FC OlympicGrønnhuset5-0
FC OlympicRakettene7-0
RaketteneGrønnhuset0-5
RaketteneNih med noko attåt3-8
GrønnhusetBærumsløkka Futsal4-2
Nih med noko attåtBærumsløkka Futsal1-2
FC OlympicBærumsløkka Futsal0-1
Nih med noko attåtFC Olympic2-3
Pulje 7
Dette er OGSÅ Grüner junior 2006Sgu Dejligt4-2
OSI HønsSgu Dejligt3-0
Sgu DejligtBinge-Brasil BK4-2
Binge-Brasil BKEt eller annet Møkkalag3-6
0-0
Binge-Brasil BKDette er OGSÅ Grüner junior 20061-1
Dette er OGSÅ Grüner junior 2006Et eller annet Møkkalag0-3
Et eller annet MøkkalagOSI Høns3-2
Sgu DejligtEt eller annet Møkkalag1-3
Binge-Brasil BKOSI Høns0-3
Dette er OGSÅ Grüner junior 2006OSI Høns3-2
Pulje 6
Asker & Co.Grüner Junior 20061-0
Asker & Co.Grüner Junior 20063-2
Grüner Junior 2006Ilendi5-2
Grüner Junior 2006Ilendi2-1
IlendiAsker & Co.1-2
IlendiAsker & Co.0-4
Pulje 5
Act! Against RasicmStreakers5-2
KempoHøgda2-1
StreakersHøgda1-4
Spank Me SuzieAct! Against Rasicm1-0
StreakersSpank Me Suzie0-2
KempoAct! Against Rasicm3-1
Spank Me SuzieKempo0-1
HøgdaAct! Against Rasicm0-2
KempoStreakers5-2
Spank Me SuzieHøgda1-0
Pulje 4
HammersFC Rustad2-0
HammersIndependiente2-2
IndependienteFC Rustad2-0
FC RustadBruno's Mannskap0-2
HammersPak FC0-2
Bruno's MannskapHammers1-1
IndependienteBruno's Mannskap0-3
Bruno's MannskapPak FC1-1
IndependientePak FC0-2
Pak FCFC Rustad2-0
Pulje 3
Solid InvasionTeam Kappa1-2
The KåppKrikers1-2
Andes FutsalTeam Kappa1-3
Solid InvasionKrikers3-3
KrikersAndes Futsal0-2
0-0
Team KappaThe Kåpp2-1
Solid InvasionThe Kåpp0-2
Andes FutsalThe Kåpp1-3
KrikersTeam Kappa1-2
Andes FutsalSolid Invasion1-2
Pulje 2
0-0
Lukekameratene FCShadwell FC0-0
FarmerlagetLukekameratene FC1-3
FarmerlagetShadwell FC3-1
FarmerlagetStolt IL3-0
TorshovkamerateneLukekameratene FC1-3
TorshovkamerateneFarmerlaget0-5
Stolt ILShadwell FC1-2
Stolt ILLukekameratene FC0-3
Shadwell FCTorshovkameratene1-0
Stolt ILTorshovkameratene1-0
Pulje 1
Crème de la CrèmeTeam Truncus1-5
The StrongestTeam Truncus0-4
Colo ColoThe Strongest1-1
Colo ColoFlamuri1-4
Team TruncusColo Colo0-0
FlamuriThe Strongest3-1
Crème de la CrèmeFlamuri3-2
Colo ColoCrème de la Crème0-2
Crème de la CrèmeThe Strongest1-0
Team TruncusFlamuri4-0