Turneringer

Turnering 22 - Oslo - 2006-01-06

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Team Truncus
Sølv vanlig klasse Farmerlaget

Finale
Team TruncusFarmerlaget3-0
Semifinale
FarmerlagetHold It Sala2-1
Team TruncusSweNo5-2
Kvartfinale
Team Truncus8Ball Futsal2-1
SweNo1-0
AsylanteneFarmerlaget0-1
Lukekameratene FCHold It Sala2-3
1/8-finale
Hold It SalaNih med noko attåt3-2
Drammen Futsal (Velez)Farmerlaget1-2
Team TruncusJussens Venner2-1
FlamuriLukekameratene FC2-3
Pak FC8Ball Futsal0-1
Rosa KickersAsylantene0-1
Dønski FK1-2
SweNoB17 Futsal1-0
1/16-finale
B17 FutsalTeam Krsand3-1
Nih med noko attåtDumpekandidatene1-0
8Ball FutsalLa Cosa Nostra4-0
Red Dawgs3-1
Pak FCOpil M4-1
McD FutsalLukekameratene FC0-1
Team TruncusAstra3-1
FarmerlagetBruno's Mannskap1-0
Team DandaAsylantene3-4
Atlas LionsHold It Sala1-2
FlamuriThe Moonwalkers2-1
SweNoFC Olympic2-1
Jussens VennerKempo4-1
Tine GuttaDønski FK1-2
5216-0
Drammen Futsal (Velez)The Kåpp5-0
Pulje 18
JackpotAsylantene0-6
LunaticHold It Sala2-8
RamisadikuJackpot0-2
Hold It SalaAsylantene4-1
AsylanteneLunatic1-1
JackpotLunatic9-2
RamisadikuHold It Sala0-2
RamisadikuAsylantene0-2
JackpotHold It Sala0-6
LunaticRamisadiku2-0
Pulje 17
AllstarsDumpekandidatene0-8
Rosa KickersTorshovkameratene1-0
Rosa KickersDumpekandidatene2-6
TorshovkamerateneAllstars3-1
DumpekandidateneMostafa2-0
MostafaAllstars0-2
DumpekandidateneTorshovkameratene7-2
MostafaRosa Kickers0-2
Rosa KickersAllstars10-1
MostafaTorshovkameratene0-2
Pulje 16
Nih med noko attåtBlack Eagle11-1
Grüner Junior 1Black Eagle1-1
Red DawgsNih med noko attåt1-1
Nih med noko attåtItaly2-0
Red DawgsGrüner Junior 13-1
Black EagleItaly2-0
Nih med noko attåtGrüner Junior 18-0
ItalyGrüner Junior 10-2
0-0
Red DawgsBlack Eagle8-1
ItalyRed Dawgs0-2
Pulje 15
ShaloomDønski FK0-2
Dønski FKLos Galacticos Oslo5-3
Atlas LionsShaloom2-0
Los Galacticos OsloAtlas Lions0-5
Grüner Junior 2Los Galacticos Oslo2-1
Grüner Junior 2Shaloom2-0
Dønski FKGrüner Junior 25-0
Dønski FKAtlas Lions1-4
ShaloomLos Galacticos Oslo0-2
Grüner Junior 2Atlas Lions2-2
Pulje 14
McD FutsalTeam Tulling4-0
Team TullingRustad2-0
McD FutsalTeam Krsand5-1
Oss GuttaMcD Futsal0-4
RustadTeam Krsand0-2
RustadMcD Futsal0-2
RustadOss Gutta0-2
Team KrsandOss Gutta2-1
0-0
Team TullingTeam Krsand0-3
Team TullingOss Gutta3-1
Pulje 13
FlamingoFlamuri1-5
FC OlympicLykkelaget2-0
FC OlympicFlamingo3-1
FlamingoLykkelaget2-0
FlamuriAct! Against Racism5-1
FlamuriFC Olympic2-0
Act! Against RacismLykkelaget2-0
FC OlympicAct! Against Racism3-3
FlamingoAct! Against Racism0-2
LykkelagetFlamuri0-2
Pulje 12
IndependienteEunit3-4
FarmerlagetLa Cosa Nostra3-1
Knallgod!Eunit0-2
FarmerlagetIndependiente3-0
IndependienteLa Cosa Nostra0-3
0-0
Knallgod!La Cosa Nostra0-2
Knallgod!Farmerlaget0-2
IndependienteKnallgod!2-0
EunitFarmerlaget0-6
La Cosa NostraEunit3-1
Pulje 11
Opil MOSI Høns3-0
HøgdaDrammen Futsal (Velez)0-1
Bærumsløkka FutsalHøgda4-0
OSI HønsBærumsløkka Futsal1-2
Opil MHøgda0-0
Drammen Futsal (Velez)Bærumsløkka Futsal2-1
Drammen Futsal (Velez)Opil M2-1
Opil MBærumsløkka Futsal1-0
HøgdaOSI Høns2-0
Drammen Futsal (Velez)OSI Høns3-0
Pulje 10
Team DandaKempo3-1
KempoVoldsløkka BK1-1
Rock'n Roll FKSolid!1-1
Solid!Kempo0-2
Voldsløkka BKTeam Danda1-4
0-0
KempoRock'n Roll FK8-0
Voldsløkka BKRock'n Roll FK1-1
Team DandaRock'n Roll FK0-2
Voldsløkka BKSolid!3-0
Team DandaSolid!5-0
Pulje 9
AstraKronstad & Co.2-0
Limbo KingsKronstad & Co.2-0
Barkam 2Limbo Kings0-2
TrøndebataljonenKronstad & Co.2-0
Limbo KingsTrøndebataljonen1-0
Limbo KingsAstra2-1
Kronstad & Co.Barkam 20-2
TrøndebataljonenAstra1-2
TrøndebataljonenBarkam 20-4
Barkam 2Astra1-2
Pulje 8
0-0
Lukekameratene FC3-2
Lukekameratene FCCumshots8-0
LindebergLukekameratene FC0-2
LindebergCumshots3-1
FK Dundermix2-0
FK DundermixCumshots0-2
Lindeberg1-4
Cumshots0-2
FK DundermixLukekameratene FC0-2
FK DundermixLindeberg0-2
Pulje 7
Ninja TurtlesGrønn Extra3-1
InternationalBølergutta11-0
InternationalTine Gutta0-2
Ninja TurtlesInternational2-0
Ninja TurtlesBølergutta0-1
BølerguttaTine Gutta1-6
Tine GuttaGrønn Extra5-2
Tine GuttaNinja Turtles2-0
InternationalGrønn Extra4-0
Grønn ExtraBølergutta4-0
Pulje 6
Team AmundsenGrüner2-0
Team AmundsenB17 Futsal1-2
The MoonwalkersB17 Futsal1-2
The MoonwalkersGrüner2-0
The MoonwalkersAthletic SFO5-2
Athletic SFOB17 Futsal0-6
Athletic SFOTeam Amundsen0-1
GrünerAthletic SFO0-2
Team AmundsenThe Moonwalkers1-3
0-0
B17 FutsalGrüner2-0
Pulje 5
SølvkamerateneCrème de la Crème0-1
Det er bare oss lissomSweNo1-5
Det er bare oss lissomSølvkameratene0-3
Drunken MastersDet er bare oss lissom2-0
SweNoSølvkameratene4-0
Crème de la CrèmeSweNo2-1
SølvkamerateneDrunken Masters1-4
Drunken MastersCrème de la Crème2-1
Det er bare oss lissomCrème de la Crème0-5
Drunken MastersSweNo2-4
Pulje 4
A-teamAlt for Egil1-2
YumYumA-team1-1
YumYum8Ball Futsal0-0
8Ball FutsalA-team2-0
Asker & Co.8Ball Futsal0-2
Asker & Co.A-team0-2
Alt for EgilYumYum0-0
YumYumAsker & Co.2-0
0-0
Alt for Egil8Ball Futsal0-6
Asker & Co.Alt for Egil0-2
Pulje 3
Bruno's MannskapPak FC0-0
Pak FCSolid Invasion0-0
Bruno's MannskapSolid Invasion0-0
Oslo-ØrnSolid Invasion0-0
Pak FCOslo-Ørn0-0
Pak FCHaugen gutta0-0
Oslo-ØrnBruno's Mannskap0-0
Solid InvasionHaugen gutta0-0
Haugen guttaBruno's Mannskap0-0
Oslo-ØrnHaugen gutta0-0
Pulje 2
Gunde - the formerly known as FiskAldri for sent1-1
LK2Aldri for sent2-7
FC BallguttaAldri for sent0-1
Gunde - the formerly known as FiskLK21-0
Jussens VennerFC Ballgutta5-1
0-0
Gunde - the formerly known as FiskFC Ballgutta3-0
LK2Jussens Venner0-3
LK2FC Ballgutta2-1
Aldri for sentJussens Venner1-2
Jussens VennerGunde - the formerly known as Fisk0-0
Pulje 1
Team TruncusMot Mot3-0
Shadwell FCTeam Truncus0-4
The KåppTeam Truncus1-2
Mot MotSpank Me Suzie2-1
Mot MotThe Kåpp1-2
Shadwell FCSpank Me Suzie0-3
Shadwell FCThe Kåpp1-3
Mot MotShadwell FC4-0
Team TruncusSpank Me Suzie5-1
Spank Me SuzieThe Kåpp0-2