Turneringer

Turnering 26 - Oslo - 2006-04-21

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Lekestue
Sølv vanlig klasse ViStiller

Finale
LekestueViStiller1-0
Semifinale
LekestueSolid Invasion4-1
ViStillerLatin`s Kings3-2
Kvartfinale
Dilla på LillaLatin`s Kings0-2
8Ball FutsalViStiller1-2
Solid InvasionCatalonia1-0
Skinner-fotballLekestue0-4
1/8-finale
Solid InvasionTeam Hammern3-0
Crapingham Palace FCCatalonia1-3
8Ball FutsalKing Caprino4-0
LekestueTigerstadens Tigre2-0
Dilla på LillaDinigoan6-0
ViStillerEiga Lag AS4-0
Latin`s KingsLa Cosa Nostra1-0
Skinner-fotballKløtsj & Kusma2-0
Pulje 9
Guttene FCLa Cosa Nostra0-2
GuttaboyzBehars Biatches0-2
Guttene FCGuttaboyz2-0
La Cosa NostraBehars Biatches4-1
La Cosa NostraKing Caprino0-0
La Cosa NostraGuttaboyz2-0
King CaprinoGuttene FC6-0
King CaprinoGuttaboyz2-0
Behars BiatchesKing Caprino2-2
Guttene FCBehars Biatches0-3
Pulje 8
Christiania Bald & SyncronsvømmingEnsjø Fighters2-5
CataloniaChristiania Bald & Syncronsvømming9-0
Latin`s KingsCatalonia1-2
Ensjø FightersLatin`s Kings0-5
Latin`s KingsdP Ballkickers3-1
Christiania Bald & SyncronsvømmingLatin`s Kings0-17
CataloniadP Ballkickers0-1
Christiania Bald & SyncronsvømmingdP Ballkickers0-8
dP BallkickersEnsjø Fighters1-0
CataloniaEnsjø Fighters1-0
Pulje 7
Crème BrûlèeDilla på Lilla0-2
Crème BrûlèeTeam Hammern0-2
Fisherman FriendsCrème Brûlèe1-6
Team HammernDer er bare oss lizzom2-0
Dilla på LillaFisherman Friends4-0
Team HammernDilla på Lilla0-2
Crème BrûlèeDer er bare oss lizzom2-0
Team HammernFisherman Friends3-0
Der er bare oss lizzomDilla på Lilla0-2
Fisherman FriendsDer er bare oss lizzom2-0
Pulje 6
Tigerstadens TigreSnikende Ullteppe5-1
Snikende UllteppeAtlas Lions2-0
0-0
Atlas LionsViStiller0-2
ViStillerSnikende Ullteppe11-0
Ila BallSnikende Ullteppe2-0
Tigerstadens TigreViStiller0-4
Ila BallViStiller0-5
Ila BallTigerstadens Tigre0-5
Atlas LionsIla Ball0-2
Tigerstadens TigreAtlas Lions2-0
Pulje 5
Kløtsj & Kusma8Ball Futsal0-5
Hadeland Loosers FCKløtsj & Kusma0-7
Kløtsj & KusmaClub 42-1
8Ball FutsalCrème de la Crème0-0
Crème de la CrèmeClub 40-0
Crème de la CrèmeHadeland Loosers FC1-0
8Ball FutsalClub 48-0
Club 4Hadeland Loosers FC5-0
8Ball FutsalHadeland Loosers FC14-2
Crème de la CrèmeKløtsj & Kusma1-2
Pulje 4
Bahamaz-BoyzHiffen2-0
Crapingham Palace FCDinigoan1-1
Crapingham Palace FCBahamaz-Boyz2-0
Bahamaz-BoyzDestroyers1-1
DinigoanHiffen2-0
Crapingham Palace FCDestroyers3-2
HiffenDestroyers0-2
HiffenCrapingham Palace FC0-2
Bahamaz-BoyzDinigoan0-1
DestroyersDinigoan1-1
Pulje 3
Solid InvasionNordre Åsen Attackers4-0
Nordre Åsen AttackersLøkki Strikers1-5
Nordre Åsen AttackersTafse IL3-1
Solid InvasionLøkki Strikers1-1
Tafse ILLøkki Strikers0-2
Nordre Åsen AttackersBillett merket smart og pen4-2
Tafse ILSolid Invasion2-4
Løkki StrikersBillett merket smart og pen2-3
Billett merket smart og penSolid Invasion1-2
0-0
Tafse ILBillett merket smart og pen1-0
Pulje 2
Boca San Lazarro 2Sportsklubben Svartedauen4-1
Boca San Lazarro 2Barkameratene FC2-0
Sportsklubben SvartedauenBarkameratene FC1-0
LekestueBoca San Lazarro 26-2
Boca San Lazarro 2Drunken Masters4-1
LekestueBarkameratene FC7-0
LekestueSportsklubben Svartedauen7-0
Barkameratene FCDrunken Masters1-2
Drunken MastersLekestue0-9
Drunken MastersSportsklubben Svartedauen2-3
Pulje 1
Boca San LazarroG-Unit0-6
Skinner-fotballAbildsø Reunion2-0
Eiga Lag ASG-Unit2-0
Abildsø ReunionBoca San Lazarro0-2
Abildsø ReunionEiga Lag AS0-2
G-UnitAbildsø Reunion2-0
Skinner-fotballG-Unit2-1
Boca San LazarroEiga Lag AS0-3
Skinner-fotballEiga Lag AS1-1
Boca San LazarroSkinner-fotball0-4