Turneringer

Turnering 85 - Bergen - 2006-11-17

Arena Bergen Racketsenter

Vinner vanlig klasse Knuusedabbeteam
Sølv vanlig klasse Fana Elite

Finale
Fana EliteKnuusedabbeteam1-2
Semifinale
GurkaKnuusedabbeteam1-2
Fana EliteBadBeats2-1
Kvartfinale
BadBeatsEl Ormiga's2-1
Mata PåKnuusedabbeteam0-4
GurkaTeam Sund2-0
Fana EliteBergen SK3-2
1/8-finale
Mata PåLandåsrakettene5-0
El Ormiga'sClausen-gjengen2-0
Bergen SKTommys Kyllingvinger3-2
Blade UnitedFana Elite0-1
Din Mor UnitedBadBeats0-1
GurkaGalàcticos3-2
Tsunami StraumeKnuusedabbeteam0-3
Pojkarna som busarTeam Sund1-2
1/16-finale
Clausen-gjengenBest på lavt nivå2-0
Team RabbenGurka1-3
Team StakkenKnuusedabbeteam0-6
Team SundDekkmann4-0
Sogndal AllstarsTsunami Straume0-2
Fana EliteBluesbankiers1-0
BadBeatsSilver Dynamos3-1
Tommys KyllingvingerElisabeths Disipler1-0
GalàcticosPinky Tiger9-1
No Use For A NamePojkarna som busar0-1
Tsigalko BergenMata På0-2
RørkamerateneLandåsrakettene0-2
Bergen SKMassif MPU2-0
Din Mor UnitedTortilla m/ dip2-0
El Ormiga'sWeakest Link2-0
Blade UnitedViegra2-1
Pulje 11
Tortilla m/ dipDalenboys0-0
Tortilla m/ dipViegra1-2
No Use For A NameDalenboys7-0
ViegraDalenboys6-1
ViegraGeneraL8-1
DalenboysGeneraL4-2
Tortilla m/ dipNo Use For A Name0-4
ViegraNo Use For A Name1-3
GeneraLTortilla m/ dip3-0
GeneraLNo Use For A Name1-7
Pulje 10
Hvite StjerneBluesbankiers2-3
Krohnsminde FutsalBluesbankiers3-1
Hvite StjerneKrohnsminde Futsal2-4
GalàcticosHvite Stjerne4-3
BluesbankiersFC Lokomotiv0-7
FC LokomotivKrohnsminde Futsal4-1
GalàcticosBluesbankiers6-4
Hvite StjerneFC Lokomotiv1-4
GalàcticosKrohnsminde Futsal0-2
FC LokomotivGalàcticos2-2
Pulje 9
Tunnel & CoMata På2-0
Tunnel & CoUnited City FC4-2
Massif MPUTunnel & Co2-3
Massif MPUTeam Rabben8-1
Team RabbenTunnel & Co0-2
United City FCTeam Rabben6-1
United City FCMassif MPU2-0
Mata PåTeam Rabben9-0
Massif MPUMata På1-4
United City FCMata På2-0
Pulje 8
Elisabeths DisiplerLas Chicas4-0
0-0
Clausen-gjengenLas Chicas5-0
Clausen-gjengenBSI3-0
BSIElisabeths Disipler2-4
Elisabeths DisiplerClausen-gjengen2-3
BSILandåsrakettene0-8
LandåsraketteneClausen-gjengen2-5
Elisabeths DisiplerLandåsrakettene4-4
Las ChicasLandåsrakettene1-3
BSILas Chicas0-8
Pulje 7
El Ormiga'sSvettisprekken5-4
SvettisprekkenDekkmann2-3
El Ormiga'sTsunami Straume6-3
El Ormiga'sTha Players4-1
Tsunami StraumeDekkmann4-0
Tha PlayersTsunami Straume2-2
DekkmannTha Players4-4
SvettisprekkenTsunami Straume0-5
SvettisprekkenTha Players5-1
DekkmannEl Ormiga's2-7
Pulje 6
BSI 1 (Bergen Student Indoor)Pojkarna som busar0-4
KnuusedabbeteamBSI 1 (Bergen Student Indoor)6-1
BadBeatsKnuusedabbeteam3-2
KnuusedabbeteamPanzerKnot6-3
Pojkarna som busarKnuusedabbeteam0-6
BadBeatsPanzerKnot3-2
BSI 1 (Bergen Student Indoor)PanzerKnot1-4
PanzerKnotPojkarna som busar1-1
BSI 1 (Bergen Student Indoor)BadBeats0-2
BadBeatsPojkarna som busar1-4
Pulje 5
De seks vennene og BårdPinky Tiger3-6
Team StakkenDe seks vennene og Bård6-1
Team StakkenPinky Tiger1-1
De seks vennene og BårdDin Mor United1-4
Din Mor UnitedPinky Tiger6-1
Din Mor UnitedTeam Stakken4-1
HøkenTeam Stakken0-5
De seks vennene og BårdHøken4-3
Din Mor UnitedHøken13-0
Pinky TigerHøken5-0
0-0
Pulje 4
Tommys KyllingvingerSogndal Allstars3-2
Tommys KyllingvingerChica Sambas2-1
GurkaTommys Kyllingvinger2-2
Sogndal AllstarsFotball FF7-1
Chica SambasFotball FF2-1
Chica SambasSogndal Allstars1-3
Chica SambasGurka1-2
Tommys KyllingvingerFotball FF2-0
GurkaSogndal Allstars0-1
Fotball FFGurka1-4
Pulje 3
RørkamerateneTeam Alrek 28-1
Bergen SKBadCompany4-1
Team Alrek 2BadCompany2-2
Best på lavt nivåRørkameratene0-11
Bergen SKRørkameratene4-3
Best på lavt nivåBergen SK1-4
BadCompanyRørkameratene0-4
0-0
Team Alrek 2Best på lavt nivå0-1
Bergen SKTeam Alrek 29-1
Best på lavt nivåBadCompany4-3
Pulje 2
Tsigalko BergenTarmina4-0
Joy DivisionWeakest Link1-2
Weakest LinkTarmina5-0
Weakest LinkTsigalko Bergen2-4
Joy DivisionTarmina4-1
Tsigalko BergenJoy Division4-1
TarminaFana Elite0-7
Tsigalko BergenFana Elite0-2
Joy DivisionFana Elite3-4
Fana EliteWeakest Link5-0
Pulje 1
Silver DynamosBlade United2-3
Blade UnitedSossvoll Athletic2-0
Sossvoll AthleticSilver Dynamos0-8
Johnnys SønnerTeam Sund1-9
Team SundSossvoll Athletic3-0
Johnnys SønnerSossvoll Athletic1-2
Johnnys SønnerSilver Dynamos3-5
Blade UnitedTeam Sund5-0
Silver DynamosTeam Sund4-5
Blade UnitedJohnnys Sønner8-0