Turneringer

Turnering 85 - Bergen - 2006-11-17

Arena Bergen Racketsenter

Vinner vanlig klasse Knuusedabbeteam
Sølv vanlig klasse Fana Elite

Finale
Fana EliteKnuusedabbeteam1-2
Semifinale
GurkaKnuusedabbeteam1-2
Fana EliteBadBeats2-1
Kvartfinale
Fana EliteBergen SK3-2
BadBeatsEl Ormiga's2-1
GurkaTeam Sund2-0
Mata PåKnuusedabbeteam0-4
1/8-finale
GurkaGalàcticos3-2
Pojkarna som busarTeam Sund1-2
Tsunami StraumeKnuusedabbeteam0-3
Mata PåLandåsrakettene5-0
El Ormiga'sClausen-gjengen2-0
Blade UnitedFana Elite0-1
Din Mor UnitedBadBeats0-1
Bergen SKTommys Kyllingvinger3-2
1/16-finale
Blade UnitedViegra2-1
Tsigalko BergenMata På0-2
Bergen SKMassif MPU2-0
RørkamerateneLandåsrakettene0-2
Din Mor UnitedTortilla m/ dip2-0
Clausen-gjengenBest på lavt nivå2-0
Team RabbenGurka1-3
Team StakkenKnuusedabbeteam0-6
Tommys KyllingvingerElisabeths Disipler1-0
Team SundDekkmann4-0
Sogndal AllstarsTsunami Straume0-2
No Use For A NamePojkarna som busar0-1
Fana EliteBluesbankiers1-0
BadBeatsSilver Dynamos3-1
El Ormiga'sWeakest Link2-0
GalàcticosPinky Tiger9-1
Pulje 11
Tortilla m/ dipNo Use For A Name0-4
DalenboysGeneraL4-2
ViegraNo Use For A Name1-3
Tortilla m/ dipViegra1-2
GeneraLTortilla m/ dip3-0
GeneraLNo Use For A Name1-7
Tortilla m/ dipDalenboys0-0
No Use For A NameDalenboys7-0
ViegraDalenboys6-1
ViegraGeneraL8-1
Pulje 10
FC LokomotivGalàcticos2-2
Hvite StjerneBluesbankiers2-3
Hvite StjerneKrohnsminde Futsal2-4
Krohnsminde FutsalBluesbankiers3-1
BluesbankiersFC Lokomotiv0-7
FC LokomotivKrohnsminde Futsal4-1
Hvite StjerneFC Lokomotiv1-4
GalàcticosHvite Stjerne4-3
GalàcticosKrohnsminde Futsal0-2
GalàcticosBluesbankiers6-4
Pulje 9
Mata PåTeam Rabben9-0
Massif MPUMata På1-4
Tunnel & CoUnited City FC4-2
Massif MPUTunnel & Co2-3
United City FCMata På2-0
Team RabbenTunnel & Co0-2
Tunnel & CoMata På2-0
Massif MPUTeam Rabben8-1
United City FCTeam Rabben6-1
United City FCMassif MPU2-0
Pulje 8
Las ChicasLandåsrakettene1-3
BSILas Chicas0-8
BSIElisabeths Disipler2-4
Elisabeths DisiplerLas Chicas4-0
0-0
Clausen-gjengenBSI3-0
Clausen-gjengenLas Chicas5-0
Elisabeths DisiplerClausen-gjengen2-3
BSILandåsrakettene0-8
LandåsraketteneClausen-gjengen2-5
Elisabeths DisiplerLandåsrakettene4-4
Pulje 7
Tha PlayersTsunami Straume2-2
SvettisprekkenTsunami Straume0-5
DekkmannEl Ormiga's2-7
El Ormiga'sSvettisprekken5-4
El Ormiga'sTha Players4-1
SvettisprekkenDekkmann2-3
DekkmannTha Players4-4
Tsunami StraumeDekkmann4-0
El Ormiga'sTsunami Straume6-3
SvettisprekkenTha Players5-1
Pulje 6
BadBeatsPojkarna som busar1-4
BSI 1 (Bergen Student Indoor)Pojkarna som busar0-4
KnuusedabbeteamBSI 1 (Bergen Student Indoor)6-1
KnuusedabbeteamPanzerKnot6-3
BadBeatsPanzerKnot3-2
BadBeatsKnuusedabbeteam3-2
BSI 1 (Bergen Student Indoor)PanzerKnot1-4
Pojkarna som busarKnuusedabbeteam0-6
PanzerKnotPojkarna som busar1-1
BSI 1 (Bergen Student Indoor)BadBeats0-2
Pulje 5
De seks vennene og BårdHøken4-3
Din Mor UnitedHøken13-0
De seks vennene og BårdDin Mor United1-4
Pinky TigerHøken5-0
0-0
De seks vennene og BårdPinky Tiger3-6
Team StakkenDe seks vennene og Bård6-1
Team StakkenPinky Tiger1-1
Din Mor UnitedPinky Tiger6-1
Din Mor UnitedTeam Stakken4-1
HøkenTeam Stakken0-5
Pulje 4
Fotball FFGurka1-4
Chica SambasSogndal Allstars1-3
Chica SambasFotball FF2-1
Tommys KyllingvingerChica Sambas2-1
GurkaSogndal Allstars0-1
Tommys KyllingvingerFotball FF2-0
Tommys KyllingvingerSogndal Allstars3-2
GurkaTommys Kyllingvinger2-2
Chica SambasGurka1-2
Sogndal AllstarsFotball FF7-1
Pulje 3
Bergen SKRørkameratene4-3
Best på lavt nivåBergen SK1-4
BadCompanyRørkameratene0-4
0-0
Bergen SKTeam Alrek 29-1
Best på lavt nivåBadCompany4-3
RørkamerateneTeam Alrek 28-1
Bergen SKBadCompany4-1
Team Alrek 2BadCompany2-2
Best på lavt nivåRørkameratene0-11
Team Alrek 2Best på lavt nivå0-1
Pulje 2
TarminaFana Elite0-7
Fana EliteWeakest Link5-0
Joy DivisionFana Elite3-4
Joy DivisionWeakest Link1-2
Tsigalko BergenTarmina4-0
Weakest LinkTarmina5-0
Weakest LinkTsigalko Bergen2-4
Joy DivisionTarmina4-1
Tsigalko BergenFana Elite0-2
Tsigalko BergenJoy Division4-1
Pulje 1
Blade UnitedTeam Sund5-0
Silver DynamosTeam Sund4-5
Blade UnitedSossvoll Athletic2-0
Blade UnitedJohnnys Sønner8-0
Silver DynamosBlade United2-3
Team SundSossvoll Athletic3-0
Johnnys SønnerSossvoll Athletic1-2
Johnnys SønnerTeam Sund1-9
Sossvoll AthleticSilver Dynamos0-8
Johnnys SønnerSilver Dynamos3-5