Turneringer

Turnering 87 - Bergen - 2007-01-26

Arena Bergen Racketsenter

Vinner vanlig klasse Krohnsminde Futsal
Sølv vanlig klasse United City FC

Finale
Krohnsminde FutsalUnited City FC3-2
Semifinale
United City FCViegra2-1
Jæren Stein og grusKrohnsminde Futsal2-3
Kvartfinale
Team StakkenViegra0-2
Krohnsminde FutsalSK Nokiabilder4-1
Hordvik BobbarneUnited City FC0-2
GurkaJæren Stein og grus0-2
1/8-finale
Jæren Stein og grusPSV3-0
SK NokiabilderKondis AS9-4
Bergen SKKrohnsminde Futsal0-2
Chica SambasViegra1-2
United City FCPers Høner2-0
Fidos VennerGurka0-1
Hordvik BobbarneTsunami Straume2-0
Soper GTeam Stakken0-2
Pulje 7
GurkaSoper G0-1
Harald Kryvis GutterDin Mor United2-0
Team RabbenDin Mor United6-3
Harald Kryvis GutterTeam Rabben5-0
GurkaHarald Kryvis Gutter1-0
GurkaTeam Rabben7-1
Din Mor UnitedGurka1-2
Soper GTeam Rabben5-3
Harald Kryvis GutterSoper G1-3
Din Mor UnitedSoper G0-2
Pulje 6
Tha PlayersKondis AS0-2
United City FCPSV3-1
United City FCFana Pennypacker Industries0-2
Fana Pennypacker IndustriesPSV2-8
Tha PlayersFana Pennypacker Industries0-10
Kondis ASFana Pennypacker Industries2-1
Tha PlayersUnited City FC0-5
PSVTha Players4-3
PSVKondis AS8-1
United City FCKondis AS4-2
Pulje 5
El Ormiga'sKrohnsminde Futsal0-5
BadBeatsGoodfellas2-1
Krohnsminde FutsalGoodfellas3-2
0-0
BadBeatsHordvik Bobbarne0-1
Hordvik BobbarneEl Ormiga's4-0
GoodfellasEl Ormiga's3-0
Hordvik BobbarneKrohnsminde Futsal4-1
BadBeatsEl Ormiga's5-2
Hordvik BobbarneGoodfellas2-3
Krohnsminde FutsalBadBeats1-1
Pulje 4
The BeesBSI Mixed5-3
Jeppsi PepsiSK Nokiabilder2-4
Pers HønerThe Bees4-1
Jeppsi PepsiPers Høner1-5
Jeppsi PepsiThe Bees3-5
SK NokiabilderPers Høner2-1
SK NokiabilderThe Bees5-3
BSI MixedPers Høner1-9
SK NokiabilderBSI Mixed11-1
BSI MixedJeppsi Pepsi0-6
Pulje 3
De utvalgteTeam Tennisen12-1
0-0
Team StakkenTeam Tennisen9-1
Bergen SKTeam Tennisen6-0
De utvalgteGjengen7-1
De utvalgteTeam Stakken0-1
Bergen SKGjengen7-0
Team StakkenBergen SK1-1
GjengenTeam Stakken1-5
Team TennisenGjengen1-1
Bergen SKDe utvalgte2-1
Pulje 2
FotballgruppaNo Use For A Name3-2
Team SundViegra2-3
ViegraNo Use For A Name2-1
Jæren Stein og grusTeam Sund1-2
No Use For A NameTeam Sund1-0
FotballgruppaJæren Stein og grus1-3
FotballgruppaTeam Sund0-3
Jæren Stein og grusViegra1-0
ViegraFotballgruppa3-0
Jæren Stein og grusNo Use For A Name3-2
Pulje 1
Tsunami StraumeFidos Venner0-1
Underdogs UnitedTsunami Straume3-3
Tsunami StraumeChica Sambas3-3
De nye seks vennene og BårdFidos Venner0-5
Chica SambasDe nye seks vennene og Bård3-0
Fidos VennerUnderdogs United3-1
Chica SambasUnderdogs United3-1
De nye seks vennene og BårdUnderdogs United5-0
Chica SambasFidos Venner2-2
De nye seks vennene og BårdTsunami Straume1-2