Turneringer

Turnering 31 - Stavanger - 2007-01-26

Arena Ynglingehallen

Vinner vanlig klasse SK Hiskjo
Sølv vanlig klasse Murmesterne Petersen

Finale
Murmesterne PetersenSK Hiskjo1-2
Semifinale
Banker´sMurmesterne Petersen0-1
SK HiskjoØvre Steinar Futsal(tidl.Ganddal)2-1
Kvartfinale
Murmesterne PetersenAlbinognuene2-1
Øvre Steinar Futsal(tidl.Ganddal)Kveldstid2-1
Banker´sSirdal vgs2-1
RådagjengenSK Hiskjo0-6
1/8-finale
Øvre Steinar Futsal(tidl.Ganddal)Rassnils 22-0
AlbinognueneDeportivos til Rogaland6-1
BohicaBanker´s0-1
BagrusRådagjengen0-2
SK HiskjoSvensens Utvalgte4-3
GlansbildeneSirdal vgs0-1
Baski OilersKveldstid2-3
Murmesterne PetersenDivide et impera3-0
Pulje 8
UnoBaski Oilers0-2
Copa SantosBaski Oilers1-4
Titan FCUno2-0
Titan FCBaski Oilers1-3
UnoCopa Santos0-2
Baski OilersBanker´s1-1
Banker´sTitan FC3-2
UnoBanker´s0-2
Copa SantosTitan FC1-3
Copa SantosBanker´s0-0
Pulje 7
LyseSirdal vgs0-3
Rocky Balboa IdrettsforeningØvre Steinar Futsal(tidl.Ganddal)1-7
Rocky Balboa IdrettsforeningSirdal vgs1-1
Sirdal vgsØvre Steinar Futsal(tidl.Ganddal)0-5
Øvre Steinar Futsal(tidl.Ganddal)FC Fukien4-2
FC FukienLyse9-0
Rocky Balboa IdrettsforeningFC Fukien2-2
LyseRocky Balboa Idrettsforening1-6
FC FukienSirdal vgs0-2
LyseØvre Steinar Futsal(tidl.Ganddal)1-9
Pulje 6
Divide et imperaSK Hiskjo3-3
Harry Potter og de vise mennDivide et impera1-4
Harry Potter og de vise mennJoga Bonita2-0
SK HiskjoRema-gjengen2-0
Divide et imperaJoga Bonita2-0
Divide et imperaRema-gjengen2-0
Rema-gjengenJoga Bonita0-0
Joga BonitaSK Hiskjo0-2
Rema-gjengenHarry Potter og de vise menn0-2
Harry Potter og de vise mennSK Hiskjo1-8
Pulje 5
Deportivos til Rogaland4-1
Hårr HeimenVær Varsom-plakaten1-0
Deportivos til RogalandVær Varsom-plakaten1-0
Bagrus4-0
Vær Varsom-plakaten1-3
BagrusDeportivos til Rogaland3-1
Deportivos til RogalandHårr Heimen3-2
Vær Varsom-plakatenBagrus3-5
Hårr HeimenBagrus0-13
Hårr Heimen5-0
Pulje 4
RådagjengenAlbinognuene3-6
Power Puff BoysRiska United1-1
Power Puff BoysRådagjengen0-2
Power Puff BoysTeam dkm7-3
AlbinognueneRiska United4-0
Riska UnitedTeam dkm3-1
RådagjengenRiska United4-2
RådagjengenTeam dkm6-1
Team dkmAlbinognuene0-4
AlbinognuenePower Puff Boys2-4
Pulje 3
Funky FreshThe Gjessens2-2
Wasss!Svensens Utvalgte2-2
Murmesterne PetersenWasss!6-1
Murmesterne PetersenThe Gjessens3-0
The GjessensWasss!0-1
Funky FreshMurmesterne Petersen0-1
Funky FreshSvensens Utvalgte0-2
Wasss!Funky Fresh1-2
Svensens UtvalgteThe Gjessens4-1
Murmesterne PetersenSvensens Utvalgte2-0
Pulje 2
OzonlagetGlansbildene1-3
Rassnils 2Toppa heile driden9-0
OzonlagetToppa heile driden7-1
GlansbildeneRassnils 22-6
GlansbildeneToppa heile driden3-1
Rassnils 2Ozonlaget3-3
Rassnils 2Molkeholen FC1-1
Molkeholen FCOzonlaget1-3
GlansbildeneMolkeholen FC3-0
Toppa heile dridenMolkeholen FC1-2
Pulje 1
Olavs MennBohica0-6
KveldstidBohica0-3
KveldstidOlavs Menn3-0
WangstahKveldstid1-1
WangstahBohica0-1
Beef ILOlavs Menn3-0
BohicaBeef IL2-0
Olavs MennWangstah1-2
KveldstidBeef IL1-0
WangstahBeef IL2-2