Turneringer

Turnering 33 - Trondheim - 2006-10-13

Arena Fokushallen

Vinner vanlig klasse Kosovo Trondheim
Sølv vanlig klasse Lsmagan

Finale
LøsmaganKosovo Trondheim0-2
Semifinale
Kosovo TrondheimRøverne3-2
TubgirlsLøsmagan1-2
Kvartfinale
RøverneCeltic Farmers3-1
TubgirlsBambuchosi2-1
Kei vånnKosovo Trondheim3-4
Reit im WinkelLøsmagan0-2
1/8-finale
5 Konger og en LøveCeltic Farmers0-1
Kei vånnJalla Gutan3-2
BambuchosiOppsop United2-1
Fontvella FCRøverne0-2
Reit im WinkelLokomotiv Frank Strandli3-2
Kosovo TrondheimTeam Stillestående3-1
Eurofighters FCTubgirls1-3
LøsmaganFormennj United1-0
1/16-finale
BambuchosiMunkene Donkeys2-0
YggdrasilFontvella FC1-4
Seventh HeavenJalla Gutan1-3
Formennj UnitedTeam Tomorrow2-1
FC BKLøsmagan2-3
Kei vånnFC Svartlamon1-0
Team StilleståendeFC List1-0
Reit im WinkelGlimt i Midten4-0
Eurofighters FCKimz glada fotball-pojkor3-0
RogerLokomotiv Frank Strandli1-2
Oppsop UnitedLommemannens Disipler2-0
5 Konger og en LøveNordstogas2-1
Celtic FarmersReipå FC2-0
Kosovo TrondheimKindermafian6-2
Selsbakk TaffelstickersRøverne0-5
Måløy ILTubgirls0-2
Pulje 17
FC ShitpratBudal IL0-2
Malvik RetardsBudal IL2-5
Kimz glada fotball-pojkorMalvik Retards4-0
FC ListBudal IL5-2
FC ShitpratFC List0-5
FC ShitpratKimz glada fotball-pojkor2-8
Malvik RetardsFC Shitprat3-4
Malvik RetardsFC List1-4
Budal ILKimz glada fotball-pojkor0-7
Kimz glada fotball-pojkorFC List3-2
Pulje 16
Tvilsomme Gutter GPCeltic Farmers0-9
KindermafianTvilsomme Gutter GP10-0
KindermafianOil5-0
Benken BKTvilsomme Gutter GP4-1
KindermafianBenken BK8-1
Celtic FarmersOil6-0
Celtic FarmersKindermafian3-1
Celtic FarmersBenken BK5-0
Tvilsomme Gutter GPOil1-5
OilBenken BK6-3
Pulje 15
Waldemar UnitedTubgirls1-6
FK TafattWaldemar United1-3
FK TafattKort Prosess0-0
FK Tafatt5 Konger og en Løve1-5
5 Konger og en LøveWaldemar United2-0
Kort Prosess5 Konger og en Løve2-3
Kort ProsessWaldemar United0-0
Tubgirls5 Konger og en Løve0-1
Kort ProsessTubgirls1-6
TubgirlsFK Tafatt1-1
Pulje 14
Munkene Donkeys7 from heaven5-0
Team SvinpælsSelsbakk Taffelstickers2-1
Trondheim FotballklubbTeam Svinpæls0-2
7 from heavenTeam Svinpæls1-2
7 from heavenTrondheim Fotballklubb1-0
Munkene DonkeysTeam Svinpæls5-2
Selsbakk TaffelstickersMunkene Donkeys5-3
Trondheim FotballklubbSelsbakk Taffelstickers1-2
Trondheim FotballklubbMunkene Donkeys0-1
7 from heavenSelsbakk Taffelstickers0-8
Pulje 13
Thunder CatBædæz0-6
Lommemannens DisiplerYggdrasil3-0
Klemmetsmyra KickersLommemannens Disipler0-3
BædæzKlemmetsmyra Kickers3-0
YggdrasilKlemmetsmyra Kickers8-0
Thunder CatKlemmetsmyra Kickers1-3
BædæzLommemannens Disipler1-0
BædæzYggdrasil3-5
Thunder CatLommemannens Disipler2-11
YggdrasilThunder Cat4-0
Pulje 12
Team StilleståendeMats J. e støgg2-2
Fredrik Bjerknes, nå er'u her!Mats J. e støgg0-10
Team StilleståendeFredrik Bjerknes, nå er'u her!10-0
Glimt i MidtenTeam Stillestående4-9
Glimt i Midten[Marka]2-0
Fredrik Bjerknes, nå er'u her!Glimt i Midten1-4
Mats J. e støgg[Marka]2-0
[Marka]Team Stillestående0-2
Fredrik Bjerknes, nå er'u her![Marka]2-0
Glimt i MidtenMats J. e støgg4-2
Pulje 11
Kosovo TrondheimThe Lilywhites2-2
Lokomotiv Frank StrandliKosovo Trondheim1-7
Lokomotiv Frank StrandliCafe la belle1-1
FC P-svette Trondheim 3The Lilywhites7-5
The LilywhitesCafe la belle2-4
Cafe la belleKosovo Trondheim0-4
The LilywhitesLokomotiv Frank Strandli3-4
FC P-svette Trondheim 3Kosovo Trondheim0-5
Lokomotiv Frank StrandliFC P-svette Trondheim 35-0
FC P-svette Trondheim 3Cafe la belle2-3
Pulje 10
Ergo RoversSeventh Heaven1-1
Ergo RoversLøsmagan1-4
Ergo RoversMakrell FK2-4
KaranErgo Rovers2-3
Seventh HeavenMakrell FK4-0
KaranLøsmagan1-1
Makrell FKKaran2-3
KaranSeventh Heaven1-7
Makrell FKLøsmagan1-5
LøsmaganSeventh Heaven0-4
Pulje 9
Lokomotiv TillerFinnTheBezt3-2
Lokomotiv TillerTeam Tomorrow0-3
Lokomotiv TillerThe Thun Brothers1-2
FinnTheBeztThe Thun Brothers1-2
Kei vånnLokomotiv Tiller4-0
The Thun BrothersTeam Tomorrow1-7
The Thun BrothersKei vånn0-8
Team TomorrowFinnTheBezt3-1
Kei vånnFinnTheBezt8-1
Kei vånnTeam Tomorrow3-1
0-0
Pulje 8
Fontvella FCvfb Santos3-0
Gløs Allstarvfb Santos2-4
Gullgutta og RuneFontvella FC2-5
Formennj UnitedGullgutta og Rune4-2
Formennj UnitedGløs Allstar4-2
vfb SantosGullgutta og Rune0-1
Fontvella FCGløs Allstar8-2
Gullgutta og RuneGløs Allstar1-0
Formennj Unitedvfb Santos2-1
Fontvella FCFormennj United0-5
Pulje 7
FC BKFC Marius Mortensen5-0
FC BKFC Kai Kvaal`s2-0
FC BKRøverne3-4
Namsos Rock CityFC BK0-4
FC Marius MortensenRøverne0-5
FC Kai Kvaal`sNamsos Rock City4-4
FC Kai Kvaal`sFC Marius Mortensen1-0
FC Kai Kvaal`sRøverne3-3
RøverneNamsos Rock City1-1
Namsos Rock CityFC Marius Mortensen3-0
Pulje 6
Rune Rudbergs ukjente døtreNordstogas0-2
Rune Rudbergs ukjente døtreRoger1-5
UndergrunnNordstogas0-5
UndergrunnRoger1-6
Undergrunnübermenchen3-2
übermenchenRoger0-4
übermenchenRune Rudbergs ukjente døtre1-1
Nordstogasübermenchen10-0
Rune Rudbergs ukjente døtreUndergrunn1-0
RogerNordstogas1-0
Pulje 5
N.Ø-FlyersReipå FC1-2
Reit im WinkelN.Ø-Flyers4-3
Dynamo FauskeThe Shortest Straw BK3-3
Dynamo FauskeN.Ø-Flyers2-5
Reit im WinkelDynamo Fauske3-1
Reipå FCThe Shortest Straw BK3-1
The Shortest Straw BKN.Ø-Flyers0-1
Reit im WinkelReipå FC4-0
The Shortest Straw BKReit im Winkel0-3
Dynamo FauskeReipå FC4-3
Pulje 4
Oppsop UnitedJalla Gutan1-0
Oil 2New Deal1-2
Jalla GutanOil 27-0
ByggrøveranJalla Gutan4-0
Oppsop UnitedByggrøveran3-1
Oil 2Oppsop United0-3
New DealByggrøveran1-0
Oppsop UnitedNew Deal2-0
Oil 2Byggrøveran0-2
Jalla GutanNew Deal1-0
Pulje 3
BambuchosiIlle Balleares1-0
Mortal ComebackBambuchosi0-6
Numedal FutsalIlle Balleares5-2
Mortal ComebackIlle Balleares0-0
BambuchosiTrønderkrutt5-0
TrønderkruttNumedal Futsal2-4
Mortal ComebackTrønderkrutt4-1
BambuchosiNumedal Futsal5-1
Ille BallearesTrønderkrutt1-0
Numedal FutsalMortal Comeback2-1
Pulje 2
FK SchwikingfjordSternlaget6-4
Måløy ILFK Schwikingfjord2-0
ÅregutanSternlaget3-1
SternlagetFC Svartlamon1-4
Måløy ILSternlaget6-2
FK SchwikingfjordFC Svartlamon2-6
ÅregutanMåløy IL2-4
ÅregutanFC Svartlamon1-2
FK SchwikingfjordÅregutan3-3
FC SvartlamonMåløy IL1-2
Pulje 1
Sumpa!The Flying Penguins2-0
Real KanonrotterEurofighters FC2-6
Mean GirlsReal Kanonrotter1-1
The Flying PenguinsEurofighters FC0-2
Eurofighters FCSumpa!3-0
Mean GirlsSumpa!0-6
Real KanonrotterSumpa!3-2
Mean GirlsThe Flying Penguins2-0
Real KanonrotterThe Flying Penguins2-0
Eurofighters FCMean Girls3-0