Turneringer

Turnering 34 - Trondheim - 2006-11-17

Arena Nidelvhallen

Vinner vanlig klasse Kosovo Trondheim
Sølv vanlig klasse Valley Farmers

Finale
Kosovo TrondheimValley Farmers2-1
Semifinale
FK SchwikingfjordValley Farmers0-1
Kosovo TrondheimKei vånn2-1
Kvartfinale
Jalla GutanFK Schwikingfjord0-2
vfb SantosKei vånn1-2
Kosovo TrondheimNew Deal1-0
Valley FarmersFåSlæppa6-2
1/8-finale
Nordmøre Cityvfb Santos0-4
FC BjugnValley Farmers2-3
Tre LøverJalla Gutan1-2
Mats J. e støggKosovo Trondheim2-3
FåSlæppaTeam Farmers4-2
New DealThe ones who didn't make it5-1
KaranKei vånn3-4
FK SchwikingfjordRoger4-0
1/16-finale
FK SchwikingfjordLagnavn!1-0
GoalsevarreFC Bjugn1-3
Nordmøre CityBudal & Mjødhula United2-0
Team StilleståendeRoger1-6
Håndball FutsalTre Løver0-2
Numedal Futsalvfb Santos1-9
Kosovo TrondheimFox Force Fives4-3
5 Konger og en LøveTeam Farmers0-2
AS TalentutviklingKei vånn2-8
Fot-kamKaran1-3
Valley FarmersAmigoz3-0
New DealTrondheim Fotballklubb4-0
The ones who didn't make itFC List3-2
Mats J. e støggSverresborg Futsal4-1
FåSlæppaRune Rudbergs ukjente døtre5-1
KindermafianJalla Gutan0-2
Pulje 17
LindsetBorat3-1
Team TomorrowLagnavn!4-5
Team TomorrowTeam Farmers2-3
BoratLagnavn!2-6
Team FarmersLagnavn!2-3
Team TomorrowLindset0-1
BoratTeam Tomorrow1-3
BoratTeam Farmers3-3
Lagnavn!Lindset2-1
LindsetTeam Farmers3-5
Pulje 16
Fotballsko.no5 Konger og en Løve0-2
Reinsfjell AllstarsTravkuskene1-3
Reinsfjell Allstars5 Konger og en Løve0-4
TravkuskeneFotballsko.no2-0
5 Konger og en LøveBein av stål5-1
TravkuskeneBein av stål1-4
Fotballsko.noBein av stål0-2
Fotballsko.noReinsfjell Allstars0-2
Travkuskene5 Konger og en Løve1-3
Bein av stålReinsfjell Allstars0-5
Pulje 15
SteindalskamerateneBædæz1-0
SteindalskamerateneFC Kai Kvaal`s4-3
BædæzMakrell FK1-1
FåSlæppaBædæz1-2
Makrell FKSteindalskameratene6-2
FC Kai Kvaal`sFåSlæppa1-3
Makrell FKFåSlæppa0-4
BædæzFC Kai Kvaal`s0-1
SteindalskamerateneFåSlæppa1-4
Makrell FKFC Kai Kvaal`s2-1
Pulje 14
Jalla GutanValley Farmers4-4
FK SilkefotJalla Gutan1-5
Jalla GutanDet andre laget5-1
Valley FarmersDet andre laget8-0
7 from heavenValley Farmers0-7
Valley FarmersFK Silkefot1-0
Det andre laget7 from heaven2-1
FK SilkefotDet andre laget2-1
Jalla Gutan7 from heaven4-1
FK Silkefot7 from heaven5-1
Pulje 13
ErasmusMalakas0-0
ByggherreneErasmus0-0
ByggherreneTre Løver1-2
ByggherreneGoalsevarre2-5
ErasmusTre Løver0-0
ErasmusGoalsevarre0-0
MalakasTre Løver0-2
Tre LøverGoalsevarre0-3
GoalsevarreMalakas4-1
MalakasByggherrene1-3
Pulje 12
WeilsideFlying Penguins7-0
Flying PenguinsBudal & Mjødhula United2-1
Eurofighters FCWeilside2-0
Eurofighters FCTeam Stillestående0-1
Team StilleståendeWeilside10-1
Flying PenguinsTeam Stillestående2-5
Budal & Mjødhula UnitedWeilside2-1
Budal & Mjødhula UnitedTeam Stillestående1-5
Budal & Mjødhula UnitedEurofighters FC2-1
Eurofighters FCFlying Penguins3-1
Pulje 11
vfb SantosJohannes Stavrum12-1
Seventh Heavenvfb Santos2-5
Johannes StavrumSeventh Heaven1-1
Seventh HeavenLøsmagan2-2
LøsmaganFK Schwikingfjord0-4
vfb SantosLøsmagan4-0
Seventh HeavenFK Schwikingfjord1-2
Johannes StavrumLøsmagan2-5
vfb SantosFK Schwikingfjord3-4
FK SchwikingfjordJohannes Stavrum8-0
Pulje 10
FC SpursCafe la belle3-3
FC SpursKindermafian1-4
ErasmusFC Spurs1-2
KindermafianKaran3-1
KindermafianErasmus4-1
Cafe la belleErasmus1-2
KaranCafe la belle4-0
FC SpursKaran1-5
KindermafianCafe la belle3-2
ErasmusKaran1-1
Pulje 9
Kei vånnSvein Ottos Sauer4-0
Lokomotiv TillerKei vånn0-6
Lokomotiv TillerLøkka IL0-2
Lokomotiv TillerSvein Ottos Sauer1-2
Håndball FutsalLøkka IL6-2
Håndball FutsalKei vånn2-0
Håndball FutsalLokomotiv Tiller1-1
Svein Ottos SauerLøkka IL1-5
Løkka ILKei vånn3-7
Svein Ottos SauerHåndball Futsal0-1
Pulje 8
AS TalentutviklingSambandet3-0
Sverresborg FutsalSambandet1-0
SamlagetSambandet1-2
AS TalentutviklingGodt og Blandet5-1
AS TalentutviklingSamlaget7-2
Sverresborg FutsalGodt og Blandet3-3
Godt og BlandetSamlaget3-1
SambandetGodt og Blandet0-2
Sverresborg FutsalAS Talentutvikling2-3
SamlagetSverresborg Futsal1-6
Pulje 7
Waldemar UnitedThe Sundance Kids2-1
Fox Force FivesCeltic Farmers3-2
Celtic FarmersFot-kam1-3
Fox Force FivesThe Sundance Kids2-0
Waldemar UnitedFot-kam1-4
The Sundance KidsFot-kam0-2
Celtic FarmersWaldemar United1-4
Fot-kamFox Force Fives2-2
Waldemar UnitedFox Force Fives0-0
Celtic FarmersThe Sundance Kids5-3
Pulje 6
Pål Sine HønerFramtidens11-0
Heavy BreathersTrondheim Fotballklubb0-2
Trondheim FotballklubbFramtidens8-0
Numedal FutsalPål Sine Høner2-0
Numedal FutsalFramtidens7-2
Heavy BreathersNumedal Futsal0-4
Pål Sine HønerHeavy Breathers8-1
Pål Sine HønerTrondheim Fotballklubb1-2
FramtidensHeavy Breathers0-1
Numedal FutsalTrondheim Fotballklubb3-1
Pulje 5
Selsbakk TaffelstickersHåkki5-2
Nordmøre CitySelsbakk Taffelstickers3-2
Nordmøre CityHåkki5-2
FC ListHåkki3-1
Selsbakk TaffelstickersThe Scorchas1-3
Selsbakk TaffelstickersFC List4-3
FC ListNordmøre City0-1
Nordmøre CityThe Scorchas2-0
HåkkiThe Scorchas2-3
The ScorchasFC List0-4
Pulje 4
Hildes HaremUndergrunn.org2-1
Rune Rudbergs ukjente døtreCalles Esler6-0
Hildes HaremCalles Esler5-0
Undergrunn.orgCalles Esler2-0
Rune Rudbergs ukjente døtreHildes Harem2-2
The ones who didn't make itUndergrunn.org8-0
The ones who didn't make itRune Rudbergs ukjente døtre2-1
Hildes HaremThe ones who didn't make it1-4
Rune Rudbergs ukjente døtreUndergrunn.org3-0
Calles EslerThe ones who didn't make it0-10
0-0
Pulje 3
WarAmigoz0-2
FC P-svette TrondheimNew Deal2-6
New DealWar5-0
BambuchosiNew Deal0-4
FC P-svette TrondheimWar2-0
WarBambuchosi0-2
AmigozNew Deal4-2
FC P-svette TrondheimAmigoz1-5
BambuchosiFC P-svette Trondheim3-0
BambuchosiAmigoz3-2
Pulje 2
Kosovo TrondheimKillers United7-1
Formennj UnitedKillers United2-0
Killers UnitedVrakgods FC2-0
FC BjugnFormennj United1-1
Vrakgods FCFC Bjugn0-2
Kosovo TrondheimVrakgods FC2-0
Kosovo TrondheimFormennj United2-2
Vrakgods FCFormennj United0-2
FC BjugnKosovo Trondheim2-2
FC BjugnKillers United6-0
Pulje 1
Reit im WinkelRoger1-2
Reit im WinkelThe Lokomotives7-0
FK TafattMats J. e støgg2-3
The LokomotivesRoger1-8
RogerMats J. e støgg1-1
The LokomotivesFK Tafatt0-5
The LokomotivesMats J. e støgg1-7
FK TafattReit im Winkel0-2
Mats J. e støggReit im Winkel5-4
FK TafattRoger4-2