Turneringer

Turnering 34 - Trondheim - 2006-11-17

Arena Nidelvhallen

Vinner vanlig klasse Kosovo Trondheim
Sølv vanlig klasse Valley Farmers

Finale
Kosovo TrondheimValley Farmers2-1
Semifinale
FK SchwikingfjordValley Farmers0-1
Kosovo TrondheimKei vånn2-1
Kvartfinale
Jalla GutanFK Schwikingfjord0-2
Valley FarmersFåSlæppa6-2
vfb SantosKei vånn1-2
Kosovo TrondheimNew Deal1-0
1/8-finale
Nordmøre Cityvfb Santos0-4
New DealThe ones who didn't make it5-1
KaranKei vånn3-4
Mats J. e støggKosovo Trondheim2-3
FåSlæppaTeam Farmers4-2
Tre LøverJalla Gutan1-2
FC BjugnValley Farmers2-3
FK SchwikingfjordRoger4-0
1/16-finale
Fot-kamKaran1-3
AS TalentutviklingKei vånn2-8
FK SchwikingfjordLagnavn!1-0
Nordmøre CityBudal & Mjødhula United2-0
Team StilleståendeRoger1-6
New DealTrondheim Fotballklubb4-0
KindermafianJalla Gutan0-2
Håndball FutsalTre Løver0-2
Numedal Futsalvfb Santos1-9
Kosovo TrondheimFox Force Fives4-3
5 Konger og en LøveTeam Farmers0-2
GoalsevarreFC Bjugn1-3
Valley FarmersAmigoz3-0
The ones who didn't make itFC List3-2
Mats J. e støggSverresborg Futsal4-1
FåSlæppaRune Rudbergs ukjente døtre5-1
Pulje 17
LindsetTeam Farmers3-5
BoratTeam Tomorrow1-3
LindsetBorat3-1
Team TomorrowLagnavn!4-5
Team TomorrowTeam Farmers2-3
BoratLagnavn!2-6
Team FarmersLagnavn!2-3
Team TomorrowLindset0-1
BoratTeam Farmers3-3
Lagnavn!Lindset2-1
Pulje 16
Bein av stålReinsfjell Allstars0-5
Reinsfjell AllstarsTravkuskene1-3
Travkuskene5 Konger og en Løve1-3
TravkuskeneFotballsko.no2-0
Fotballsko.no5 Konger og en Løve0-2
5 Konger og en LøveBein av stål5-1
TravkuskeneBein av stål1-4
Reinsfjell Allstars5 Konger og en Løve0-4
Fotballsko.noBein av stål0-2
Fotballsko.noReinsfjell Allstars0-2
Pulje 15
BædæzFC Kai Kvaal`s0-1
Makrell FKSteindalskameratene6-2
Makrell FKFC Kai Kvaal`s2-1
SteindalskamerateneBædæz1-0
FC Kai Kvaal`sFåSlæppa1-3
BædæzMakrell FK1-1
SteindalskamerateneFC Kai Kvaal`s4-3
FåSlæppaBædæz1-2
Makrell FKFåSlæppa0-4
SteindalskamerateneFåSlæppa1-4
Pulje 14
7 from heavenValley Farmers0-7
FK Silkefot7 from heaven5-1
FK SilkefotDet andre laget2-1
Valley FarmersFK Silkefot1-0
FK SilkefotJalla Gutan1-5
Jalla GutanValley Farmers4-4
Det andre laget7 from heaven2-1
Jalla GutanDet andre laget5-1
Jalla Gutan7 from heaven4-1
Valley FarmersDet andre laget8-0
Pulje 13
GoalsevarreMalakas4-1
ErasmusGoalsevarre0-0
MalakasByggherrene1-3
ErasmusMalakas0-0
Tre LøverGoalsevarre0-3
ByggherreneErasmus0-0
ByggherreneTre Løver1-2
ErasmusTre Løver0-0
MalakasTre Løver0-2
ByggherreneGoalsevarre2-5
Pulje 12
Budal & Mjødhula UnitedTeam Stillestående1-5
Eurofighters FCFlying Penguins3-1
WeilsideFlying Penguins7-0
Budal & Mjødhula UnitedEurofighters FC2-1
Flying PenguinsBudal & Mjødhula United2-1
Eurofighters FCWeilside2-0
Eurofighters FCTeam Stillestående0-1
Team StilleståendeWeilside10-1
Flying PenguinsTeam Stillestående2-5
Budal & Mjødhula UnitedWeilside2-1
Pulje 11
vfb SantosLøsmagan4-0
Seventh HeavenFK Schwikingfjord1-2
vfb SantosJohannes Stavrum12-1
Johannes StavrumLøsmagan2-5
vfb SantosFK Schwikingfjord3-4
Seventh Heavenvfb Santos2-5
Seventh HeavenLøsmagan2-2
Johannes StavrumSeventh Heaven1-1
LøsmaganFK Schwikingfjord0-4
FK SchwikingfjordJohannes Stavrum8-0
Pulje 10
FC SpursKaran1-5
KaranCafe la belle4-0
ErasmusKaran1-1
KindermafianCafe la belle3-2
ErasmusFC Spurs1-2
FC SpursCafe la belle3-3
KindermafianErasmus4-1
FC SpursKindermafian1-4
Cafe la belleErasmus1-2
KindermafianKaran3-1
Pulje 9
Håndball FutsalKei vånn2-0
Svein Ottos SauerHåndball Futsal0-1
Kei vånnSvein Ottos Sauer4-0
Lokomotiv TillerSvein Ottos Sauer1-2
Løkka ILKei vånn3-7
Håndball FutsalLokomotiv Tiller1-1
Lokomotiv TillerLøkka IL0-2
Lokomotiv TillerKei vånn0-6
Håndball FutsalLøkka IL6-2
Svein Ottos SauerLøkka IL1-5
Pulje 8
SamlagetSverresborg Futsal1-6
Sverresborg FutsalAS Talentutvikling2-3
AS TalentutviklingSambandet3-0
Sverresborg FutsalSambandet1-0
SamlagetSambandet1-2
AS TalentutviklingGodt og Blandet5-1
AS TalentutviklingSamlaget7-2
Sverresborg FutsalGodt og Blandet3-3
Godt og BlandetSamlaget3-1
SambandetGodt og Blandet0-2
Pulje 7
Celtic FarmersThe Sundance Kids5-3
Waldemar UnitedThe Sundance Kids2-1
Celtic FarmersFot-kam1-3
Fox Force FivesThe Sundance Kids2-0
Waldemar UnitedFot-kam1-4
The Sundance KidsFot-kam0-2
Celtic FarmersWaldemar United1-4
Fot-kamFox Force Fives2-2
Fox Force FivesCeltic Farmers3-2
Waldemar UnitedFox Force Fives0-0
Pulje 6
Pål Sine HønerTrondheim Fotballklubb1-2
Pål Sine HønerFramtidens11-0
Trondheim FotballklubbFramtidens8-0
Numedal FutsalTrondheim Fotballklubb3-1
Numedal FutsalFramtidens7-2
Heavy BreathersNumedal Futsal0-4
Heavy BreathersTrondheim Fotballklubb0-2
Pål Sine HønerHeavy Breathers8-1
Numedal FutsalPål Sine Høner2-0
FramtidensHeavy Breathers0-1
Pulje 5
HåkkiThe Scorchas2-3
The ScorchasFC List0-4
FC ListNordmøre City0-1
Selsbakk TaffelstickersHåkki5-2
Nordmøre CityHåkki5-2
FC ListHåkki3-1
Nordmøre CitySelsbakk Taffelstickers3-2
Selsbakk TaffelstickersThe Scorchas1-3
Selsbakk TaffelstickersFC List4-3
Nordmøre CityThe Scorchas2-0
Pulje 4
0-0
Hildes HaremUndergrunn.org2-1
Rune Rudbergs ukjente døtreCalles Esler6-0
Hildes HaremThe ones who didn't make it1-4
Hildes HaremCalles Esler5-0
Calles EslerThe ones who didn't make it0-10
Undergrunn.orgCalles Esler2-0
Rune Rudbergs ukjente døtreHildes Harem2-2
The ones who didn't make itUndergrunn.org8-0
The ones who didn't make itRune Rudbergs ukjente døtre2-1
Rune Rudbergs ukjente døtreUndergrunn.org3-0
Pulje 3
BambuchosiAmigoz3-2
AmigozNew Deal4-2
WarAmigoz0-2
BambuchosiFC P-svette Trondheim3-0
New DealWar5-0
FC P-svette TrondheimWar2-0
FC P-svette TrondheimNew Deal2-6
FC P-svette TrondheimAmigoz1-5
BambuchosiNew Deal0-4
WarBambuchosi0-2
Pulje 2
FC BjugnKosovo Trondheim2-2
FC BjugnKillers United6-0
Killers UnitedVrakgods FC2-0
FC BjugnFormennj United1-1
Kosovo TrondheimKillers United7-1
Kosovo TrondheimVrakgods FC2-0
Kosovo TrondheimFormennj United2-2
Formennj UnitedKillers United2-0
Vrakgods FCFormennj United0-2
Vrakgods FCFC Bjugn0-2
Pulje 1
FK TafattRoger4-2
The LokomotivesMats J. e støgg1-7
Reit im WinkelRoger1-2
Reit im WinkelThe Lokomotives7-0
FK TafattReit im Winkel0-2
Mats J. e støggReit im Winkel5-4
The LokomotivesRoger1-8
FK TafattMats J. e støgg2-3
The LokomotivesFK Tafatt0-5
RogerMats J. e støgg1-1