Turneringer

Turnering 36 - Trondheim - 2007-02-02

Arena Fokushallen

Vinner vanlig klasse Kosovo Trondheim
Sølv vanlig klasse Gralaksan

Finale
GralaksanKosovo Trondheim2-3
Semifinale
AmigozKosovo Trondheim1-2
Munkene DonkeysGralaksan1-2
Kvartfinale
Munkene DonkeysFargerikt Fellesskap2-0
GralaksanGullgutta og Rune2-1
Jalla GutanAmigoz0-1
Reit im WinkelKosovo Trondheim0-2
1/8-finale
Fargerikt FellesskapFC P-svette Trondheim 32-1
Kosovo TrondheimFarmer's Gutta3-2
Reit im WinkelErasmus2-1
GralaksanFot-kam2-0
ZeroGullgutta og Rune0-1
Munkene DonkeysDynamo Fauske3-0
AmigozSambandet2-1
BambuchosiJalla Gutan1-2
1/16-finale
Celtic FarmersMunkene Donkeys2-3
Team_LoIsKosovo Trondheim0-2
Fot-kamKramerica3-1
Jalla GutanTeppelaget7-3
SambandetSaracens2-0
BordeuxGullgutta og Rune0-7
ErasmusSeventh Heaven2-0
AmigozFC Norjan Maajoukkue4-0
BambuchosiTre Løver2-0
FåSlæppaDynamo Fauske0-2
ZeroThe Rat, The Boat & The Sexy Pulver2-0
FC P-svette Trondheim 3Bædæz3-0
Fargerikt FellesskapThunder Cat2-0
GralaksanHavstad Pirates5-3
Reit im WinkelFeite Frank3-1
Mats J. e støggFarmer's Gutta1-2
Pulje 12
Havstad PiratesSambandet2-3
Steinhovas VitnerHavstad Pirates0-2
Steinhovas VitnerFormennj United0-0
Mormor og de 8 ungeneHavstad Pirates0-2
Formennj UnitedMormor og de 8 ungene0-2
SambandetMormor og de 8 ungene3-0
Mormor og de 8 ungeneSteinhovas Vitner2-0
Formennj UnitedSambandet0-2
Formennj UnitedHavstad Pirates0-2
Steinhovas VitnerSambandet0-2
Pulje 11
KramericaSauflokken7-1
Thunder CatSauflokken1-0
BergmendSauflokken2-0
AmigozKramerica4-3
Thunder CatAmigoz0-4
BergmendKramerica2-2
BergmendAmigoz0-6
KramericaThunder Cat4-1
SauflokkenAmigoz1-2
Thunder CatBergmend1-0
Pulje 10
Sverresborg FutsalYggdrasil3-0
Sverresborg FutsalJalla Gutan0-3
The Rat, The Boat & The Sexy PulverJalla Gutan2-2
Kei vånnSverresborg Futsal0-2
Jalla GutanKei vånn2-0
The Rat, The Boat & The Sexy PulverSverresborg Futsal3-2
YggdrasilKei vånn2-0
YggdrasilThe Rat, The Boat & The Sexy Pulver2-0
The Rat, The Boat & The Sexy PulverKei vånn2-0
YggdrasilJalla Gutan1-3
Pulje 9
Moholt GhettostarsBambuchosi0-6
BambuchosiGullgutta og Rune2-1
Selsbakk TaffelstickersDynamo Fauske1-2
Selsbakk TaffelstickersMoholt Ghettostars6-2
BambuchosiSelsbakk Taffelstickers3-0
Dynamo FauskeMoholt Ghettostars3-1
Selsbakk TaffelstickersGullgutta og Rune3-5
Gullgutta og RuneMoholt Ghettostars2-0
Dynamo FauskeBambuchosi1-5
Dynamo FauskeGullgutta og Rune1-3
Pulje 8
LabanBædæz0-2
BordeuxFeite Frank4-3
Offside fra høyreLaban2-1
BædæzBordeux0-3
Feite FrankLaban3-0
Offside fra høyreBordeux0-6
Offside fra høyreBædæz0-5
BordeuxLaban1-4
Feite FrankBædæz4-1
Feite FrankOffside fra høyre6-1
Pulje 7
Numedal FutsalBare Barnemat5-4
Bare BarnematMunkene Donkeys0-4
ZeroBare Barnemat5-2
Seventh HeavenZero2-4
Numedal FutsalSeventh Heaven1-3
Numedal FutsalZero1-2
Munkene DonkeysSeventh Heaven1-3
Munkene DonkeysZero0-4
Bare BarnematSeventh Heaven1-10
Munkene DonkeysNumedal Futsal3-2
Pulje 6
FC StrækkTre Løver0-1
Tre LøverKosovo Trondheim1-2
FC StrækkFot-kam3-2
FC StrækkKosovo Trondheim2-3
Makrell FKTre Løver1-1
Kosovo TrondheimMakrell FK3-0
0-0
Fot-kamKosovo Trondheim3-1
Fot-kamMakrell FK4-2
Fot-kamTre Løver3-1
Makrell FKFC Strækk3-1
Pulje 5
Farmer's GuttaGralaksan2-2
FC Norjan MaajoukkueFarmer's Gutta0-7
Balls DeepRoger4-1
Balls DeepFC Norjan Maajoukkue1-5
Farmer's GuttaRoger8-0
Balls DeepGralaksan1-2
FC Norjan MaajoukkueRoger4-3
GralaksanFC Norjan Maajoukkue4-0
RogerGralaksan1-5
Farmer's GuttaBalls Deep3-3
Pulje 4
Eurofighters FCSaracens1-7
FC P-svette Trondheim 3Eurofighters FC5-0
Mats J. e støggSaracens5-0
Eurofighters FCMats J. e støgg1-4
Noreg FutsalEurofighters FC4-2
SaracensFC P-svette Trondheim 32-1
Mats J. e støggNoreg Futsal4-0
Noreg FutsalSaracens0-2
Mats J. e støggFC P-svette Trondheim 30-2
Noreg FutsalFC P-svette Trondheim 30-7
Pulje 3
Fargerikt FellesskapTeam_LoIs2-1
TeppelagetFargerikt Fellesskap0-3
Rune Rudbergs ukjente døtreübermenchen0-2
übermenchenTeppelaget1-4
Rune Rudbergs ukjente døtreTeam_LoIs3-5
Team_LoIsTeppelaget2-1
Rune Rudbergs ukjente døtreFargerikt Fellesskap1-5
übermenchenTeam_LoIs1-5
übermenchenFargerikt Fellesskap0-2
TeppelagetRune Rudbergs ukjente døtre1-0
Pulje 2
NordstogasFox Force Fives3-1
FK SilkefotNordstogas9-1
FK SilkefotFåSlæppa2-2
ErasmusNordstogas3-0
Fox Force FivesFåSlæppa2-5
Fox Force FivesErasmus3-3
FåSlæppaNordstogas5-3
ErasmusFåSlæppa0-3
ErasmusFK Silkefot1-0
FK SilkefotFox Force Fives2-0
Pulje 1
FK TafattReit im Winkel0-4
KaranCeltic Farmers1-2
Celtic FarmersLøkka IL2-0
KaranReit im Winkel3-4
Celtic FarmersFK Tafatt6-0
Reit im WinkelCeltic Farmers0-0
Løkka ILReit im Winkel0-2
FK TafattKaran1-3
FK TafattLøkka IL2-3
KaranLøkka IL1-3