Turneringer

Turnering 11 - kobenhavn - 2006-11-18

Arena Nrrebrohallen

Vinner vanlig klasse Frederiksberg Boldklub
Sølv vanlig klasse Dehlsen & Snner

Finale
Dehlsen & SønnerFrederiksberg Boldklub2-3
Semifinale
Frederiksberg BoldklubTossa United2-0
Dehlsen & SønnerEl Moro3-0
Kvartfinale
Frederiksberg BoldklubFC Lindevangen4-2
El MoroFutsal Project5-1
FrontlinienTossa United2-6
Dehlsen & SønnerKongens United3-1
1/8-finale
Kongens UnitedFC Friske Ben4-2
FC LindevangenB.F.C.3-2
Dehlsen & SønnerFC Chelsea2-1
MontenegroEl Moro0-3
Frederiksberg BoldklubWoodstock Crew2-1
ShootfinteFrontlinien2-3
MuffticrewTossa United1-3
Futsal ProjectBorats Boys5-0
Pulje 9
Box'n GirlsWoodstock Crew0-2
CPH PotentiaBox'n Girls2-0
CPH PotentiaCobra Benito6-4
Tossa UnitedBox'n Girls2-0
Woodstock CrewCobra Benito6-1
Cobra BenitoBox'n Girls2-0
CPH PotentiaWoodstock Crew3-3
Tossa UnitedCPH Potentia3-1
Tossa UnitedWoodstock Crew3-2
Cobra BenitoTossa United0-9
Pulje 8
CentrumNej lort ikk0-2
Valby AttackBorats Boys0-1
Valby AttackNej lort ikk2-5
MuffticrewBorats Boys3-3
Borats BoysNej lort ikk6-0
CentrumMuffticrew0-2
Valby AttackMuffticrew1-8
Borats BoysCentrum2-0
Nej lort ikkMuffticrew1-2
CentrumValby Attack0-2
Pulje 7
ShootfinteEl Moro5-3
ShootfinteGøglershow IF5-4
HundigeEl Moro0-2
El MoroGøglershow IF4-1
HundigeBV Allstars0-2
Gøglershow IFHundige2-0
BV AllstarsShootfinte3-5
ShootfinteHundige2-0
BV AllstarsEl Moro1-3
BV AllstarsGøglershow IF4-1
Pulje 6
Det røde OSpank the Gipsy4-6
3 kampe og et badDet røde O1-7
Det røde OFC Lindevangen3-9
FC LindevangenFC Friske Ben1-0
FC Lindevangen3 kampe og et bad3-0
Spank the Gipsy3 kampe og et bad7-1
FC LindevangenSpank the Gipsy6-0
FC Friske Ben3 kampe og et bad9-0
FC Friske BenSpank the Gipsy4-2
FC Friske BenDet røde O2-0
Pulje 5
Frederiksberg BoldklubFC Chelsea4-1
Team GuldfasanFrederiksberg Boldklub1-7
www.motomio.dkDarkhill0-2
www.motomio.dkFrederiksberg Boldklub0-2
FC ChelseaDarkhill7-3
DarkhillTeam Guldfasan2-2
Team GuldfasanFC Chelsea1-5
Team Guldfasanwww.motomio.dk2-0
www.motomio.dkFC Chelsea0-2
DarkhillFrederiksberg Boldklub1-7
Pulje 4
FC YoungstarsFutsal Project0-2
OmboldFC Brøndby5-4
FC YoungstarsFC Brøndby0-2
OmboldHansen's Allstars2-0
FC YoungstarsOmbold0-2
Futsal ProjectHansen's Allstars2-0
Hansen's AllstarsFC Brøndby0-2
Hansen's AllstarsFC Youngstars0-0
OmboldFutsal Project0-5
FC BrøndbyFutsal Project4-3
Pulje 3
VordingbordFirkant2-6
FrontlinienVordingbord7-0
MontenegroFrontlinien3-3
1234 kom så alle sammen...Vordingbord6-2
1234 kom så alle sammen...Frontlinien2-4
Montenegro1234 kom så alle sammen...7-3
FirkantFrontlinien2-4
VordingbordMontenegro2-7
MontenegroFirkant3-1
1234 kom så alle sammen...Firkant10-2
Pulje 2
XQ ChampsPink Classic6-2
Prærien AllstarsKongens United1-8
Kongens UnitedFREM4-0
Kongens UnitedXQ Champs4-2
FREMPrærien Allstars1-0
FREMXQ Champs5-1
Prærien AllstarsXQ Champs2-2
Kongens UnitedPink Classic2-3
Pink ClassicPrærien Allstars6-3
FREMPink Classic3-2
Pulje 1
SuperSystem2JogaBonito1-2
Fremad BagudJogaBonito4-1
SuperSystem2Dehlsen & Sønner3-6
B.F.C.SuperSystem23-2
Fremad BagudDehlsen & Sønner2-3
Fremad BagudB.F.C.2-3
JogaBonitoDehlsen & Sønner0-3
SuperSystem2Fremad Bagud1-5
Dehlsen & SønnerB.F.C.5-1
B.F.C.JogaBonito5-1