Turneringer

Turnering 93 - Bergen - 2007-09-21

Arena Bergen Racketsenter

Vinner vanlig klasse Ludo
Sølv vanlig klasse Tsigalko Bergen

Finale
LudoTsigalko Bergen6-1
Semifinale
LudoSportsklubben Hajduk Bergen2-1
Tsigalko BergenKilburn High4-3
Kvartfinale
Hvite StjerneLudo1-3
Krohnsminde FutsalSportsklubben Hajduk Bergen0-7
Tsigalko BergenBoca Juniors Bergen3-2
JulegløggKilburn High1-4
1/8-finale
Ho Ho SnaddermatHvite Stjerne0-2
FC GrimenLudo0-2
Krohnsminde FutsalHarald Kryvis Gutter0-2
Sportsklubben Hajduk BergenLite flex8-0
Tsigalko BergenGoodfellas4-1
Boca Juniors BergenGurka2-0
JulegløggSvettisprekken6-0
Frøydis og coKilburn High0-2
Pulje 7
Hvite StjerneJulegløgg1-5
GoodfellasBeleza Futsal2-0
La ForenzaHvite Stjerne0-2
JulegløggGoodfellas3-0
Beleza FutsalLa Forenza0-2
Hvite StjerneGoodfellas2-0
JulegløggBeleza Futsal2-0
La ForenzaGoodfellas0-3
Hvite StjerneBeleza Futsal2-0
JulegløggLa Forenza8-1
Pulje 6
LudoBoca Juniors Bergen0-1
El OrmigasDe nye seks vennene og Bård2-0
FK Kinsek 2Ludo0-3
Boca Juniors BergenEl Ormigas2-2
De nye seks vennene og BårdFK Kinsek 20-2
LudoEl Ormigas3-2
Boca Juniors BergenDe nye seks vennene og Bård2-0
FK Kinsek 2El Ormigas3-7
LudoDe nye seks vennene og Bård2-0
Boca Juniors BergenFK Kinsek 24-0
Pulje 5
No Use For A NameHarald Kryvis Gutter0-2
Tsigalko BergenChica Sambas4-0
FK KinsekNo Use For A Name0-2
Harald Kryvis GutterTsigalko Bergen1-4
Chica SambasFK Kinsek2-2
No Use For A NameTsigalko Bergen1-5
Harald Kryvis GutterChica Sambas2-1
FK KinsekTsigalko Bergen1-1
No Use For A NameChica Sambas1-0
Harald Kryvis GutterFK Kinsek4-3
Pulje 4
Blade UnitedSportsklubben Hajduk Bergen0-2
United City FCGurka0-2
In no condition (Krokeide vgs.)Blade United2-0
Sportsklubben Hajduk BergenUnited City FC2-0
GurkaIn no condition (Krokeide vgs.)6-0
Blade UnitedUnited City FC0-2
Sportsklubben Hajduk BergenGurka1-0
In no condition (Krokeide vgs.)United City FC0-9
Blade UnitedGurka0-2
Sportsklubben Hajduk BergenIn no condition (Krokeide vgs.)11-0
Pulje 3
Krohnsminde FutsalSvettisprekken3-0
Vestlandslefse FCLillehatten Indoor0-5
Fjell FKKrohnsminde Futsal1-4
SvettisprekkenVestlandslefse FC5-0
Lillehatten IndoorFjell FK2-0
Krohnsminde FutsalVestlandslefse FC11-0
SvettisprekkenLillehatten Indoor2-2
Fjell FKVestlandslefse FC3-0
Krohnsminde FutsalLillehatten Indoor5-1
SvettisprekkenFjell FK3-1
Pulje 2
FK DragetAfter Shock Fc0-6
FC GrimenKlubb Blubb6-3
Kilburn HighFK Draget14-0
After Shock FcFC Grimen1-5
Klubb BlubbKilburn High2-8
FK DragetFC Grimen0-0
After Shock FcKlubb Blubb2-0
Kilburn HighFC Grimen4-7
FK DragetKlubb Blubb0-2
After Shock FcKilburn High0-7
Pulje 1
Løv hamRubens varme gleder0-0
Frøydis og coLite flex3-0
Ho Ho SnaddermatLøv ham2-0
Rubens varme glederFrøydis og co0-2
Lite flexHo Ho Snaddermat1-4
Løv hamFrøydis og co0-2
Rubens varme glederLite flex0-2
Ho Ho SnaddermatFrøydis og co5-1
Løv hamLite flex0-2
Rubens varme glederHo Ho Snaddermat0-2