Turneringer

Turnering 95 - Bergen - 2007-11-16

Arena Bergen Racketsenter

Vinner vanlig klasse Boca Juniors Bergen
Sølv vanlig klasse Sportsklubben Hajduk Bergen

Finale
Sportsklubben Hajduk BergenBoca Juniors Bergen1-2
Semifinale
GeidaringaneSportsklubben Hajduk Bergen2-3
Sossvoll AthleticBoca Juniors Bergen1-3
Kvartfinale
GeidaringaneJon Magnus3-0
Hvite StjerneSportsklubben Hajduk Bergen1-6
Sossvoll AthleticBanden FK1-0
Boca Juniors BergenGrillstovo3-2
1/8-finale
GeidaringaneMagga 084-0
LudoJon Magnus3-6
Hvite StjerneUnited City FC2-1
Sportsklubben Hajduk BergenNo Use For A Name4-3
Sossvoll AthleticCSKA Christiansand3-2
Banden FKGurka2-0
Boca Juniors BergenBønes Aires3-0
Les diciples d`AlexandreGrillstovo1-7
Mellomspill
Bønes AiresChica Sambas1-0
Bitch pleaseGrillstovo3-4
Pulje 9
GurkaPSV1-1
Beleza FutsalFK Kinsek 25-0
Magga 08Gurka4-2
PSVBeleza Futsal0-0
FK Kinsek 2Magga 081-4
GurkaBeleza Futsal1-0
PSVFK Kinsek 23-2
Magga 08Beleza Futsal5-1
GurkaFK Kinsek 26-2
PSVMagga 082-6
Pulje 8
In no condition (Krokeide vgs.)Les diciples d`Alexandre1-4
De syv søstreSeks som oss6-0
CSKA ChristiansandIn no condition (Krokeide vgs.)3-0
Les diciples d`AlexandreDe syv søstre10-0
Seks som ossCSKA Christiansand0-9
In no condition (Krokeide vgs.)De syv søstre4-0
Les diciples d`AlexandreSeks som oss12-0
CSKA ChristiansandDe syv søstre6-0
In no condition (Krokeide vgs.)Seks som oss9-1
Les diciples d`AlexandreCSKA Christiansand1-1
Pulje 7
No Use For A NameHo Ho Snaddermat4-1
Krohnsminde Futsal FarmerlagKnuusedabbeteam2-0
Boca Juniors BergenNo Use For A Name2-0
Ho Ho SnaddermatKrohnsminde Futsal Farmerlag2-3
KnuusedabbeteamBoca Juniors Bergen0-2
No Use For A NameKrohnsminde Futsal Farmerlag5-1
Ho Ho SnaddermatKnuusedabbeteam0-4
Boca Juniors BergenKrohnsminde Futsal Farmerlag6-3
No Use For A NameKnuusedabbeteam1-0
Ho Ho SnaddermatBoca Juniors Bergen1-4
Pulje 6
Banden FKFK Kinsek0-2
El Ormiga'sLaksevaag City4-3
United City FCBanden FK0-4
FK KinsekEl Ormiga's2-1
Laksevaag CityUnited City FC1-1
Banden FKEl Ormiga's3-1
FK KinsekLaksevaag City1-3
United City FCEl Ormiga's7-1
Banden FKLaksevaag City4-1
FK KinsekUnited City FC0-1
Pulje 5
Jon MagnusSleivspark1-1
Bergen I. LagMA(d)3-3
Sossvoll AthleticJon Magnus3-0
SleivsparkBergen I. Lag2-0
MA(d)Sossvoll Athletic0-7
Jon MagnusBergen I. Lag4-1
SleivsparkMA(d)9-1
Sossvoll AthleticBergen I. Lag5-2
Jon MagnusMA(d)16-0
SleivsparkSossvoll Athletic2-4
Pulje 4
Krohnsminde FutsalSportsklubben Hajduk Bergen2-4
GrillstovoToppen av puppen6-3
Svein-ArildsKrohnsminde Futsal2-2
Sportsklubben Hajduk BergenGrillstovo4-2
Toppen av puppenSvein-Arilds0-5
Krohnsminde FutsalGrillstovo2-4
Sportsklubben Hajduk BergenToppen av puppen12-0
Svein-ArildsGrillstovo2-2
Krohnsminde FutsalToppen av puppen7-0
Sportsklubben Hajduk BergenSvein-Arilds1-0
Pulje 3
Bitch pleaseMayhem6-0
FotballgruppaTennisen FC1-0
Hvite StjerneBitch please3-2
MayhemFotballgruppa1-5
Tennisen FCHvite Stjerne0-2
Bitch pleaseFotballgruppa3-2
MayhemTennisen FC1-4
Hvite StjerneFotballgruppa4-2
Bitch pleaseTennisen FC2-1
MayhemHvite Stjerne2-5
Pulje 2
BenchwarmersLudo1-3
Julegløgg damerChica Sambas0-5
KameloseBenchwarmers3-1
LudoJulegløgg damer2-0
Chica SambasKamelose5-1
BenchwarmersJulegløgg damer1-5
LudoChica Sambas3-2
KameloseJulegløgg damer5-3
BenchwarmersChica Sambas2-3
LudoKamelose6-1
Pulje 1
DekkmannSuperjeipen0-2
GeidaringaneBønes Aires2-1
Tynn og FinDekkmann6-0
SuperjeipenGeidaringane2-6
Bønes AiresTynn og Fin2-1
DekkmannGeidaringane1-12
SuperjeipenBønes Aires1-3
Tynn og FinGeidaringane1-5
DekkmannBønes Aires1-11
SuperjeipenTynn og Fin7-2