Turneringer

Turnering 96 - Bergen - 2007-12-07

Arena Bergen Racketsenter

Vinner vanlig klasse The Maddafakkas 2
Sølv vanlig klasse Boca Juniors Bergen

Finale
Boca Juniors BergenThe Maddafakkas 22-4
Semifinale
Boca Juniors BergenHvite Stjerne2-0
The Maddafakkas 2Bønes Aires4-3
Kvartfinale
Boca Juniors BergenFC Lokomotiv3-0
Hvite StjerneBanden FK5-0
Chica SambasThe Maddafakkas 22-3
SveinArildsBønes Aires0-1
1/8-finale
ThomasgutterBoca Juniors Bergen0-4
Loddefjord FutsalFC Lokomotiv2-3
Hvite StjerneMagga 084-3
Vi fant ingen navnBanden FK1-3
Chica SambasSossvoll Athletic1-0
The Maddafakkas 2United City FC4-1
Bremanger Futsal EliteSveinArilds1-3
Team TennisenBønes Aires1-5
Pulje 7
Banden FKBoca Juniors Bergen0-1
Harald Kryvis GutterBremanger Futsal Elite0-2
El Ormiga'sBanden FK0-2
Boca Juniors BergenHarald Kryvis Gutter1-0
Bremanger Futsal EliteEl Ormiga's2-0
Banden FKHarald Kryvis Gutter2-2
Boca Juniors BergenBremanger Futsal Elite1-4
El Ormiga'sHarald Kryvis Gutter0-2
Banden FKBremanger Futsal Elite0-0
Boca Juniors BergenEl Ormiga's2-0
Pulje 6
FC LokomotivSleivspark4-1
Auri Sacra FamesThe Maddafakkas 21-1
GurkaFC Lokomotiv0-4
SleivsparkAuri Sacra Fames4-0
The Maddafakkas 2Gurka1-0
FC LokomotivAuri Sacra Fames4-1
SleivsparkThe Maddafakkas 21-5
GurkaAuri Sacra Fames3-0
FC LokomotivThe Maddafakkas 21-2
SleivsparkGurka1-4
Pulje 5
Magga 08Chica Sambas2-3
Fjellgeit FKPanna Elite0-6
Cindarella unitedMagga 080-5
Chica SambasFjellgeit FK6-0
Panna EliteCindarella united6-0
Magga 08Fjellgeit FK7-0
Chica SambasPanna Elite3-0
Cindarella unitedFjellgeit FK1-3
Magga 08Panna Elite3-1
Chica SambasCindarella united3-1
Pulje 4
Vi fant ingen navnLaksevaag City2-3
In no condition (Krokeide vgs.)Fjell FK0-6
United City FCVi fant ingen navn4-1
Laksevaag CityIn no condition (Krokeide vgs.)5-3
Fjell FKUnited City FC1-2
Vi fant ingen navnIn no condition (Krokeide vgs.)12-1
Laksevaag CityFjell FK1-3
United City FCIn no condition (Krokeide vgs.)4-1
Vi fant ingen navnFjell FK2-1
Laksevaag CityUnited City FC0-1
Pulje 3
SveinArildsHvite Stjerne2-3
ObelixFK Kinsek2-0
Vamos Sala PlayaSveinArilds0-2
Hvite StjerneObelix5-1
FK KinsekVamos Sala Playa5-1
SveinArildsObelix3-3
Hvite StjerneFK Kinsek3-0
Vamos Sala PlayaObelix1-7
SveinArildsFK Kinsek7-1
Hvite StjerneVamos Sala Playa5-2
Pulje 2
Team BarcaBønes Aires0-1
Sossvoll AthleticCocca6-1
Loddefjord FutsalTeam Barca3-1
Bønes AiresSossvoll Athletic1-1
CoccaLoddefjord Futsal2-7
Team BarcaSossvoll Athletic3-1
Bønes AiresCocca7-1
Loddefjord FutsalSossvoll Athletic0-0
Team BarcaCocca3-4
Bønes AiresLoddefjord Futsal0-2
Pulje 1
Team TennisenThomasgutter1-2
River PlateTeam Tennisen1-1
ThomasgutterRiver Plate6-1
ThomasgutterTeam Tennisen2-1
Team TennisenRiver Plate6-3
River PlateThomasgutter2-3