Turneringer

Turnering 97 - Bergen - 2008-01-18

Arena Bergen Racketsenter

Vinner vanlig klasse Bnes Aires
Sølv vanlig klasse Gurka

Vinner eliteklasse Bjrgvin Futsal Elite
Sølv eliteklasse Loddefjord futsal E

Finale
GurkaBønes Aires2-3
Semifinale
GurkaUnited City FC1-0
Team WormhouseBønes Aires0-1
Kvartfinale
United City FCBeleza Futsal3-0
GurkaCSKA Christiansand3-0
Sossvoll AthleticTeam Wormhouse0-2
Løv hamBønes Aires1-2
1/8-finale
Hvite StjerneGurka1-2
Krohnsminde FutsalCSKA Christiansand0-2
FK KinsekUnited City FC0-1
Gel Wax !Beleza Futsal0-1
Sossvoll AthleticFC Tiger Tiger10-0
Team WormhouseSleivspark3-2
Boca Juniors BergenLøv ham0-1
Bønes AiresEn Kald Heineken2-0
Pulje 8
Bønes AiresRølpe Skvølpene1-0
Moholt AllstarsGurka2-2
Bønes Aires0-2
Rølpe SkvølpeneMoholt Allstars2-1
Gurka2-0
Bønes AiresMoholt Allstars4-0
Rølpe SkvølpeneGurka1-4
Moholt Allstars0-2
Bønes AiresGurka2-0
Rølpe Skvølpene2-0
Pulje 7
FC GrimenCSKA Christiansand2-4
Boca Juniors BergenOle Utbrudd5-1
Bernt UnitedFC Grimen0-2
CSKA ChristiansandBoca Juniors Bergen0-3
Ole UtbruddBernt United2-0
FC GrimenBoca Juniors Bergen1-2
CSKA ChristiansandOle Utbrudd4-2
Bernt UnitedBoca Juniors Bergen0-4
FC GrimenOle Utbrudd2-2
CSKA ChristiansandBernt United4-2
Pulje 6
Team WormhouseBergens glemte talenter7-0
Chica SambasUnited City FC0-0
El Ormiga'sTeam Wormhouse0-2
Bergens glemte talenterChica Sambas1-6
United City FCEl Ormiga's0-0
Team WormhouseChica Sambas1-1
Bergens glemte talenterUnited City FC0-6
El Ormiga'sChica Sambas0-2
Team WormhouseUnited City FC1-1
Bergens glemte talenterEl Ormiga's2-0
Pulje 5
Sossvoll AthleticBeleza Futsal0-1
Techno AttackAlt for Knut!3-2
HardygutteneSossvoll Athletic0-6
Beleza FutsalTechno Attack1-0
Alt for Knut!Hardyguttene0-4
Sossvoll AthleticTechno Attack2-0
Beleza FutsalAlt for Knut!1-3
HardygutteneTechno Attack0-2
Sossvoll AthleticAlt for Knut!4-1
Beleza FutsalHardyguttene0-1
Pulje 4
Kanke du snurpe igjen smella di, du maser som et lokomotiv MoskvaIn no condition (Krokeide vgs.)3-2
Gel Wax !Fana futsal2-0
FC Tiger TigerKanke du snurpe igjen smella di, du maser som et lokomotiv Moskva1-1
In no condition (Krokeide vgs.)Gel Wax !1-7
Fana futsalFC Tiger Tiger0-2
Kanke du snurpe igjen smella di, du maser som et lokomotiv MoskvaGel Wax !0-5
In no condition (Krokeide vgs.)Fana futsal2-0
FC Tiger TigerGel Wax !0-4
Kanke du snurpe igjen smella di, du maser som et lokomotiv MoskvaFana futsal2-0
In no condition (Krokeide vgs.)FC Tiger Tiger0-1
Pulje 3
FK KinsekSleivspark1-0
Arne og vennerMunsterbekken IL4-1
FC KølleFK Kinsek0-8
SleivsparkArne og venner1-0
Munsterbekken ILFC Kølle0-2
FK KinsekArne og venner1-1
SleivsparkMunsterbekken IL5-2
FC KølleArne og venner1-9
FK KinsekMunsterbekken IL2-0
SleivsparkFC Kølle5-0
Pulje 2
Løv hamDin Mor United2-0
Krohnsminde FutsalFjell FK4-1
Samba FCLøv ham0-10
Din Mor UnitedKrohnsminde Futsal1-7
Fjell FKSamba FC5-1
Løv hamKrohnsminde Futsal3-4
Din Mor UnitedFjell FK4-1
Samba FCKrohnsminde Futsal0-10
Løv hamFjell FK2-0
Din Mor UnitedSamba FC10-0
Pulje 1
En Kald HeinekenViking Charros1-1
Jarl Ove UnitedHvite Stjerne2-4
HønsefarmenEn Kald Heineken0-2
Viking CharrosJarl Ove United2-3
Hvite StjerneHønsefarmen6-1
En Kald HeinekenJarl Ove United4-1
Viking CharrosHvite Stjerne1-3
HønsefarmenJarl Ove United0-6
En Kald HeinekenHvite Stjerne2-2
Viking CharrosHønsefarmen9-0