Turneringer

Turnering 39 - Trondheim - 2007-09-14

Arena Fokushallen og Nidelvhallen

Vinner vanlig klasse Nidaros Futsal
Sølv vanlig klasse Sverresborg Futsal

Finale
Nidaros FutsalSverresborg Futsal5-4
Semifinale
Nidaros FutsalSpekklaget14-1
Sverresborg FutsalSeventh Heaven2-0
Kvartfinale
Nidaros FutsalKosovo Trondheim6-1
SpekklagetReit im Winkel2-0
Sverresborg FutsalNasty Moves3-0
Ila GalaxySeventh Heaven2-4
1/8-finale
Nidaros Futsalil tempo futsal2-0
Kosovo TrondheimJalla Gutan3-1
Spekklaget2-0
Reit im WinkelMellomila2-0
The Per BerntsSverresborg Futsal1-3
Hell FutsalNasty Moves0-3
Ila GalaxyTeam Antonsen1-0
Frank The TankSeventh Heaven0-1
1/16-finale
Nidaros FutsalBad News4-1
il tempo futsalYggdrasil2-0
Tine TungaKosovo Trondheim2-4
Jalla GutanMunkene Donkeys5-2
SpekklagetSteinkjer Futsal2-0
Formennj UnitedFC P-svette Trondheim0-0
Reit im WinkelNew Deal2-0
MellomilaBuenget Casuals2-0
Amigoz FutsalThe Per Bernts0-2
Sverresborg Futsal#undergrunn2-0
Hell FutsalSlægga FC9-0
Nasty MovesMyhraldo`s Stars3-0
Kei vånnIla Galaxy1-2
Team AntonsenLloyd og venninnene4-0
Knust Kondis FotballklubbFrank The Tank1-5
Seventh HeavenHusmann IL2-1
Pulje 12
Bad NewsNasty Moves0-0
Team EnkelSteinkjer Futsal0-2
salem heroes 2Bad News0-13
Nasty MovesTeam Enkel2-0
Steinkjer Futsalsalem heroes 23-2
Bad NewsTeam Enkel2-0
Nasty MovesSteinkjer Futsal7-0
salem heroes 2Team Enkel2-0
Bad NewsSteinkjer Futsal4-2
Nasty Movessalem heroes 210-0
Pulje 11
FC P-svette TrondheimHell Futsal1-4
YggdrasilNoreg Futsal2-0
salem heroesFC P-svette Trondheim0-4
Hell FutsalYggdrasil4-0
Noreg Futsalsalem heroes2-1
FC P-svette TrondheimYggdrasil0-2
Hell FutsalNoreg Futsal7-1
salem heroesYggdrasil0-13
FC P-svette TrondheimNoreg Futsal2-1
Hell Futsalsalem heroes11-0
Pulje 10
New DealKosovo Trondheim2-5
Kort ProsessSverresborg Futsal0-4
Group of LegendsNew Deal1-8
Kosovo TrondheimKort Prosess4-2
Sverresborg FutsalGroup of Legends10-0
New DealKort Prosess4-4
Kosovo TrondheimSverresborg Futsal1-2
Group of LegendsKort Prosess4-2
New DealSverresborg Futsal3-2
Kosovo TrondheimGroup of Legends6-0
Pulje 9
KramericaRune Rudbergs ukjente døtre13-2
Munkene DonkeysBuenget Casuals3-2
Amigoz FutsalKramerica2-1
Rune Rudbergs ukjente døtreMunkene Donkeys2-9
Buenget CasualsAmigoz Futsal2-2
KramericaMunkene Donkeys1-2
Rune Rudbergs ukjente døtreBuenget Casuals0-5
Amigoz FutsalMunkene Donkeys5-1
KramericaBuenget Casuals1-5
Rune Rudbergs ukjente døtreAmigoz Futsal0-7
Pulje 8
Makrell FKSamlaget3-3
Ila GalaxyMellomila0-2
Martins kosegutterMakrell FK1-1
SamlagetIla Galaxy1-6
MellomilaMartins kosegutter3-1
Makrell FKIla Galaxy1-1
SamlagetMellomila0-7
Martins kosegutterIla Galaxy2-4
Makrell FKMellomila2-2
SamlagetMartins kosegutter1-1
Pulje 7
Reit im WinkelThomas Andrè2-1
Lloyd og venninneneBompibjørnarne7-1
Reit im Winkel0-2
Thomas AndrèLloyd og venninnene2-3
Bompibjørnarne2-0
Reit im WinkelLloyd og venninnene3-0
Thomas AndrèBompibjørnarne3-4
Lloyd og venninnene0-2
Reit im WinkelBompibjørnarne4-3
Thomas Andrè2-0
Pulje 6
Formennj UnitedTeppelaget4-1
Lånke AllstarsFrank The Tank1-3
Råttå, Båten og ModdenFormennj United0-1
TeppelagetLånke Allstars1-3
Frank The TankRåttå, Båten og Modden2-3
Formennj UnitedLånke Allstars2-1
TeppelagetFrank The Tank1-5
Råttå, Båten og ModdenLånke Allstars2-4
Formennj UnitedFrank The Tank4-1
TeppelagetRåttå, Båten og Modden1-2
Pulje 5
BædæzSpekklaget2-0
Thunder CatHusmann IL1-4
Boss MennBædæz0-2
SpekklagetThunder Cat6-1
Husmann ILBoss Menn2-0
BædæzThunder Cat0-1
SpekklagetHusmann IL2-1
Boss MennThunder Cat0-2
BædæzHusmann IL2-4
SpekklagetBoss Menn2-0
Pulje 4
Jalla GutanSeventh Heaven2-2
The Per BerntsFC Strækk1-0
Arena FutsalJalla Gutan1-3
Seventh HeavenThe Per Bernts1-5
FC StrækkArena Futsal2-1
Jalla GutanThe Per Bernts1-1
Seventh HeavenFC Strækk0-3
Arena FutsalThe Per Bernts3-1
Jalla GutanFC Strækk4-1
Seventh HeavenArena Futsal1-0
Pulje 3
Sana-Sol BabesSam-Kam0-2
Knust Kondis Fotballklubb#undergrunn6-1
Tine TungaSana-Sol Babes2-0
Sam-KamKnust Kondis Fotballklubb0-7
#undergrunnTine Tunga0-10
Sana-Sol BabesKnust Kondis Fotballklubb0-2
Sam-Kam#undergrunn0-8
Tine TungaKnust Kondis Fotballklubb3-1
Sana-Sol Babes#undergrunn0-2
Sam-KamTine Tunga0-15
Pulje 2
Team AntonsenSlægga FC3-0
il tempo futsalStar-alliance9-0
SjælaTeam Antonsen0-9
Slægga FCil tempo futsal1-5
Star-allianceSjæla2-4
Team Antonsenil tempo futsal1-1
Slægga FCStar-alliance7-0
Sjælail tempo futsal0-6
Team AntonsenStar-alliance3-1
Slægga FCSjæla5-0
Pulje 1
KaranKei vånn1-2
Nidaros FutsalTeam Stillestående2-0
Myhraldo`s StarsKaran3-2
Kei vånnNidaros Futsal1-5
Team StilleståendeMyhraldo`s Stars2-4
KaranNidaros Futsal0-7
Kei vånnTeam Stillestående3-2
Myhraldo`s StarsNidaros Futsal1-2
KaranTeam Stillestående1-1
Kei vånnMyhraldo`s Stars6-1