Turneringer

Turnering 40 - Trondheim - 2007-10-12

Arena Fokushallen og Nidelvhallen

Vinner vanlig klasse Fontvella FC
Sølv vanlig klasse Nidaros Futsal

Finale
Fontvella FCNidaros Futsal1-0
Semifinale
OsloveienFontvella FC0-3
Vega FutsalNidaros Futsal0-3
Kvartfinale
Kei vånnOsloveien0-1
Reit im WinkelFontvella FC1-4
FC BjugnVega Futsal1-4
Nidaros FutsalNew Deal4-0
1/8-finale
Kei vånnSeventh Heaven4-3
BædæzOsloveien1-5
Team InsagenReit im Winkel1-2
Cafe la belleFontvella FC1-2
FC BjugnJalla Gutan2-1
Vega FutsalFC Kai Kvaal`s5-0
Munkene DonkeysNidaros Futsal0-5
New DealIkke i nærheten av Team Rekkis2-0
Mellomspill
FC Kai Kvaal`sSelsbakk Taffelstickers2-0
FC ListJalla Gutan2-3
Fontvella FCTeppelaget8-0
Sverresborg FutsalReit im Winkel1-3
Pulje 10
Ikke i nærheten av Team RekkisMortal Comeback4-3
OsloveienMakrell FK1-0
OddsbombenIkke i nærheten av Team Rekkis0-1
Mortal ComebackOsloveien0-3
Makrell FKOddsbomben4-1
Ikke i nærheten av Team RekkisOsloveien3-1
Mortal ComebackMakrell FK2-4
OddsbombenOsloveien9-6
Ikke i nærheten av Team RekkisMakrell FK1-1
Mortal ComebackOddsbomben2-1
Pulje 9
ÜbermenschenNidaros Futsal0-16
Team StilleståendeFeite Frank0-2
Seventh HeavenÜbermenschen13-2
Nidaros FutsalTeam Stillestående2-0
Feite FrankSeventh Heaven1-5
ÜbermenschenTeam Stillestående2-0
Nidaros FutsalFeite Frank4-1
Seventh HeavenTeam Stillestående2-0
ÜbermenschenFeite Frank1-10
Nidaros FutsalSeventh Heaven4-1
Pulje 8
Fot-kamKindermafian1-1
Rættli BalljtakNew Deal4-5
Reit im WinkelFot-kam2-0
KindermafianRættli Balljtak0-1
New DealReit im Winkel1-1
Fot-kamRættli Balljtak3-2
KindermafianNew Deal0-2
Reit im WinkelRættli Balljtak5-1
Fot-kamNew Deal1-8
KindermafianReit im Winkel2-5
Pulje 7
Numeri PrimiSverresborg Futsal0-5
Munkene DonkeysSt. Pat's Lads4-1
Egg4everNumeri Primi3-3
Sverresborg FutsalMunkene Donkeys4-1
St. Pat's LadsEgg4ever2-7
Numeri PrimiMunkene Donkeys1-9
Sverresborg FutsalSt. Pat's Lads4-1
Egg4everMunkene Donkeys1-2
Numeri PrimiSt. Pat's Lads1-2
Sverresborg FutsalEgg4ever3-4
Pulje 6
Vega FutsalMagne United6-0
TeppelagetMest Ninja?2-0
Slægga FCVega Futsal0-2
Magne UnitedTeppelaget0-1
Mest Ninja?Slægga FC0-2
Vega FutsalTeppelaget3-1
Magne UnitedMest Ninja?2-0
Slægga FCTeppelaget0-2
Vega FutsalMest Ninja?2-0
Magne UnitedSlægga FC1-2
Pulje 5
Fontvella FCFrank The Tank5-0
The Per Berntsil tempo futsal1-3
FC BjugnFontvella FC4-2
Frank The TankThe Per Bernts2-0
il tempo futsalFC Bjugn1-4
Fontvella FCThe Per Bernts10-2
Frank The Tankil tempo futsal0-2
FC BjugnThe Per Bernts5-0
Fontvella FCil tempo futsal4-0
Frank The TankFC Bjugn0-5
Pulje 4
Cafe la belleJalla Gutan1-0
Arena FutsalKramerica1-1
Ila GalaxyCafe la belle1-4
Jalla GutanArena Futsal2-1
KramericaIla Galaxy2-1
Cafe la belleArena Futsal2-1
Jalla GutanKramerica1-0
Ila GalaxyArena Futsal1-3
Cafe la belleKramerica4-1
Jalla GutanIla Galaxy4-4
Pulje 3
FC ListSvartlamoen Damer11-0
Team InsagenFFK1-4
Foozer and the losersFC List0-4
Svartlamoen DamerTeam Insagen0-8
FFKFoozer and the losers1-1
FC ListTeam Insagen1-3
Svartlamoen DamerFFK0-6
Foozer and the losersTeam Insagen0-5
FC ListFFK4-2
Svartlamoen DamerFoozer and the losers0-5
Pulje 2
Roli noBædæz1-2
Selsbakk TaffelstickersSpekklaget4-1
SauefarmenRoli no0-2
BædæzSelsbakk Taffelstickers2-1
SpekklagetSauefarmen6-0
Roli noSelsbakk Taffelstickers1-4
BædæzSpekklaget2-1
SauefarmenSelsbakk Taffelstickers1-5
Roli noSpekklaget1-4
BædæzSauefarmen6-2
Pulje 1
SjælaTeam Antonsen0-2
FC Kai Kvaal`sGroup of Legends0-2
Kei vånnSjæla2-0
Team AntonsenFC Kai Kvaal`s2-4
Group of LegendsKei vånn2-7
SjælaFC Kai Kvaal`s0-2
Team AntonsenGroup of Legends3-1
Kei vånnFC Kai Kvaal`s3-1
SjælaGroup of Legends0-2
Team AntonsenKei vånn2-5