Turneringer

Turnering 42 - Trondheim - 2007-12-14

Arena Fokushallen og Nidelvhallen

Vinner vanlig klasse Fontvella FC
Sølv vanlig klasse Nidaros Futsal

Finale
Fontvella FCNidaros Futsal3-2
Semifinale
Bush ComplicationsFontvella FC0-1
FK SilkefotNidaros Futsal0-2
Kvartfinale
Kei vånnBush Complications1-2
Fontvella FCSamelandslaget2-1
FK SilkefotBambuchosi1-0
Nidaros FutsalSverresborg Futsal3-0
1/8-finale
Kei vånnSlægga FC2-0
Bush ComplicationsRavnkloa Futsal3-2
Amigoz FutsalFontvella FC0-3
B-lagetSamelandslaget0-1
FK SilkefotBædæz4-1
BambuchosiHåndball Futsal7-3
Nidaros FutsalSeven from heaven3-0
Sverresborg FutsalLeangen Futsal4-1
Pulje 8
Slægga FCTeam Tomorrow7-1
The Great Grizzly BearsBuskå1-8
Sverresborg FutsalSlægga FC1-0
Team TomorrowThe Great Grizzly Bears1-1
BuskåSverresborg Futsal1-4
Slægga FCThe Great Grizzly Bears3-2
Team TomorrowBuskå3-2
Sverresborg FutsalThe Great Grizzly Bears3-1
Slægga FCBuskå3-1
Team TomorrowSverresborg Futsal2-4
Pulje 7
Selsbakk TaffelstickersNidaros Futsal1-7
TrønderkruttRavnkloa Futsal1-5
SpekklagetSelsbakk Taffelstickers2-5
Nidaros FutsalTrønderkrutt6-0
Ravnkloa FutsalSpekklaget9-2
Selsbakk TaffelstickersTrønderkrutt2-2
Nidaros FutsalRavnkloa Futsal1-1
SpekklagetTrønderkrutt1-5
Selsbakk TaffelstickersRavnkloa Futsal3-8
Nidaros FutsalSpekklaget11-1
Pulje 6
Jalla GutanKåkki Futtzall2-1
Bad BoyzFontvella FC0-1
BambuchosiJalla Gutan4-1
Kåkki FuttzallBad Boyz2-4
Fontvella FCBambuchosi2-2
Jalla GutanBad Boyz3-2
Kåkki FuttzallFontvella FC1-3
BambuchosiBad Boyz4-3
Jalla GutanFontvella FC2-3
Kåkki FuttzallBambuchosi1-4
Pulje 5
FK SilkefotSamelandslaget2-1
Rambo gange 5Hell Futsal1-4
HjemmelagetFK Silkefot1-6
SamelandslagetRambo gange 55-1
Hell FutsalHjemmelaget5-0
FK SilkefotRambo gange 513-0
SamelandslagetHell Futsal2-1
HjemmelagetRambo gange 53-3
FK SilkefotHell Futsal2-3
SamelandslagetHjemmelaget8-1
Pulje 4
Kroppan 1Bædæz3-5
Oddbalma FCB-laget1-2
Kols foreningaKroppan 10-2
BædæzOddbalma FC5-0
B-lagetKols foreninga2-0
Kroppan 1Oddbalma FC4-1
BædæzB-laget3-3
Kols foreningaOddbalma FC0-2
Kroppan 1B-laget0-7
BædæzKols foreninga2-0
Pulje 3
Ravnkloa ILHåndball Futsal2-4
CremenAmigoz Futsal1-6
Ravnkloa IL0-2
Håndball FutsalCremen11-2
Amigoz Futsal2-0
Ravnkloa ILCremen8-1
Håndball FutsalAmigoz Futsal3-5
Cremen0-2
Ravnkloa ILAmigoz Futsal1-6
Håndball Futsal2-0
Pulje 2
Babes with ballsSeven from heaven0-8
Bush ComplicationsTeam Stillestående1-4
BB FæstfotbailljBabes with balls4-0
Seven from heavenBush Complications0-3
Team StilleståendeBB Fæstfotbaillj1-1
Babes with ballsBush Complications0-12
Seven from heavenTeam Stillestående3-2
BB FæstfotbailljBush Complications1-5
Babes with ballsTeam Stillestående0-11
Seven from heavenBB Fæstfotbaillj2-1
Pulje 1
Kei vånnCeltic Farmers2-0
White SlavesLeangen Futsal2-3
VikingfjordKei vånn0-2
Celtic FarmersWhite Slaves0-2
Leangen FutsalVikingfjord1-1
Kei vånnWhite Slaves7-1
Celtic FarmersLeangen Futsal0-2
VikingfjordWhite Slaves3-2
Kei vånnLeangen Futsal2-2
Celtic FarmersVikingfjord0-2