Turneringer

Turnering 43 - Trondheim - 2008-01-11

Arena Fokushallen og Nidelvhallen

Vinner vanlig klasse Vega Futsal
Sølv vanlig klasse FK Silkefot

Finale
Vega FutsalFK Silkefot1-0
Semifinale
Nidaros FutsalVega Futsal3-4
FK SilkefotGralaksan1-0
Kvartfinale
Bush ComplicationsNidaros Futsal2-3
Vega FutsalSverresborg Futsal7-0
Rapid FutsalFK Silkefot0-4
Bad Boyz TrondheimGralaksan0-1
1/8-finale
Bush ComplicationsIla Galaxy2-0
Nidaros FutsalTeam Astor Futsal4-0
Vega FutsalKindermafian2-0
Sverresborg FutsalBønder!5-0
BædæzRapid Futsal1-2
FK SilkefotBB Fæstfotbaillj1-0
Bad Boyz TrondheimB-laget3-2
GralaksanRoger3-0
Pulje 8
Panna PannattaGralaksan0-4
HiST CityIla Galaxy1-2
Celtic FarmersPanna Pannatta4-1
GralaksanHiST City4-2
Ila GalaxyCeltic Farmers4-1
Panna PannattaHiST City2-1
GralaksanIla Galaxy5-0
Celtic FarmersHiST City0-2
Panna PannattaIla Galaxy2-5
GralaksanCeltic Farmers10-0
Pulje 7
Bad Boyz TrondheimFK Tepa2-1
Demolition utdTeam Astor Futsal1-4
Slægga FCBad Boyz Trondheim3-5
FK TepaDemolition utd2-2
Team Astor FutsalSlægga FC4-1
Bad Boyz TrondheimDemolition utd2-0
FK TepaTeam Astor Futsal3-1
Slægga FCDemolition utd2-6
Bad Boyz TrondheimTeam Astor Futsal5-1
FK TepaSlægga FC0-1
Pulje 6
KindermafianFarmakologen Cods6-1
FK SilkefotKei vånn3-1
Makrell FKKindermafian1-1
Farmakologen CodsFK Silkefot0-5
Kei vånnMakrell FK5-2
KindermafianFK Silkefot5-8
Farmakologen CodsKei vånn1-4
Makrell FKFK Silkefot1-2
KindermafianKei vånn2-1
Farmakologen CodsMakrell FK2-3
Pulje 5
SpekklagetBædæz0-2
Kroppan 1Bønder!3-1
Møre & Romsdal Fylkesbåtars BedriftsidrettslagSpekklaget2-4
BædæzKroppan 11-1
Bønder!Møre & Romsdal Fylkesbåtars Bedriftsidrettslag2-0
SpekklagetKroppan 11-1
BædæzBønder!2-1
Møre & Romsdal Fylkesbåtars BedriftsidrettslagKroppan 10-1
SpekklagetBønder!1-4
BædæzMøre & Romsdal Fylkesbåtars Bedriftsidrettslag6-3
Pulje 4
Reinsfjell AllstarsRushden & Diamonds2-0
Rapid FutsalJalla Gutan4-1
Sverresborg FutsalReinsfjell Allstars5-0
Rushden & DiamondsRapid Futsal0-2
Jalla GutanSverresborg Futsal1-3
Reinsfjell AllstarsRapid Futsal3-2
Rushden & DiamondsJalla Gutan0-2
Sverresborg FutsalRapid Futsal2-2
Reinsfjell AllstarsJalla Gutan0-6
Rushden & DiamondsSverresborg Futsal0-2
Pulje 3
Team FonnVaiete 11-4
Vega FutsalBB Fæstfotbaillj1-1
Kick All FCTeam Fonn0-2
Vaiete 1Vega Futsal1-4
BB FæstfotbailljKick All FC2-0
Team FonnVega Futsal1-8
Vaiete 1BB Fæstfotbaillj0-3
Kick All FCVega Futsal0-2
Team FonnBB Fæstfotbaillj2-7
Vaiete 1Kick All FC2-0
Pulje 2
Kåkki FuttzallB-laget0-2
Leangen FutsalNidaros Futsal0-6
TrønderkruttKåkki Futtzall2-3
B-lagetLeangen Futsal6-0
Nidaros FutsalTrønderkrutt6-0
Kåkki FuttzallLeangen Futsal8-1
B-lagetNidaros Futsal1-4
TrønderkruttLeangen Futsal7-1
Kåkki FuttzallNidaros Futsal1-7
B-lagetTrønderkrutt3-2
Pulje 1
Myhraldo`s StarsBabes with balls7-0
RogerBush Complications1-2
Kuhaugen KickersMyhraldo`s Stars1-1
Babes with ballsRoger0-6
Bush ComplicationsKuhaugen Kickers2-1
Myhraldo`s StarsRoger4-4
Babes with ballsBush Complications0-8
Kuhaugen KickersRoger1-2
Myhraldo`s StarsBush Complications1-4
Babes with ballsKuhaugen Kickers0-6